http://kariera.mk

FOTOT: Gazetarja që jepte lajmet me gjoksin jashtë në një lidhje dashurie: Tani më pret i dashuri me…

më 1.2018 - Gazeta Tema

E njohur si aktorja seksi dhe provokuese e emisionit të humorit ‘Apartamenti 2XL’, Eliona Pitarka ka folur për herë të parë rreth jetës së saj private. Në një intervistë për ‘Mos i fol shoferit’ në taksinë...

FOTOT: Gazetarja që jepte lajmet me gjoksin jashtë në lidhje dashurie: Tani më pret i dashuri me…

më 1.2018 - Gazeta Tema

E njohur si aktorja seksi dhe provokuese e emisionit të humorit ‘Apartamenti 2XL’, Eliona Pitarka ka folur për herë të parë rreth jetës së saj private. Në një intervistë për ‘Mos i fol shoferit’ në taksinë...

Djema s’keni shpresa! Aktorja seksi pranoi që ia kanë ”vjedhur” zemrën

më 1.2018 - Lajme.al

Ajo është e njohur për paraqitjet e saj seksi, ndërsa jo pak herë është e përfolur në media në lidhje me jetën e saj. E megjithatë aktorja provokuese e ‘Apartamentit 2XL’, Eliona Pitarka ka folur hapur...

Eliona e thotë pa turp: U bëra aktore sepse jepja lajmet topless (FOTO LAJM)

më 1.2018 - Albeu

Eliona Pitarka është aktorja më e re në kastin e emisionit të humorit "Apartamenti 2XL", ku u bë pjesë nga kërkesa e producentit Turjan Hyska. Para se të fillonte eksperiencën si aktore, ajo u bë e njohur...

Eliona e thotë pa turp: U bëra aktore sepse jepja lajmet topless

më 1.2018 - Lajm

Eliona Pitarka është aktorja më e re në kastin e emisionit të humorit “Apartamenti 2XL”, ku u bë pjesë nga kërkesa e producentit Turjan Hyska. Para se të fillonte eksperiencën si aktore, ajo u bë e njohur...

VIDEO/ Tek 2XL më zgjodhën pasi më panë topless’

më 1.2018 - Syri

Eliona Pitarka është aktorja më e re në kastin e emisionit të humorit ‘Apartamenti 2XL’, ku u bë pjesë nga kërkesa e producentit Turjan Hyska. Para se të fillonte eksperiencën si aktore, ajo u bë e njohur...

Eliona Pitarka flet hapur: Turi më mori në 2XL sepse më pa topless

më 1.2018 - Albeu

Ajo u bë e njohur për publikun pasi u shfaq me gjoksin jashtë teksa prezantonte edicionin informativ në një televizion. Sot Eliona Pitarka ka hequr dorë nga prezantimi dhe e shohim si pjesë të kastit të...

Sapo i zhgënjeu të gjithë meshkujt, Eliona Pitarka...

më 1.2018 - Gazeta Express

E njohur si aktorja seksi dhe provokuese e emisionit të humorit ‘Apartamenti 2XL’, Eliona Pitarka ka folur për herë të parë rreth jetës së saj private. Në një intervistë për ‘Mos i fol shoferit’ në taksinë...

Flet Eliona Pitarka: Tek 2XL më zgjodhën pasi më panë topless!

më 1.2018 - Gazeta Express

Eliona Pitarka është aktorja më e re në kastin e emisionit të humorit ‘Apartamenti 2XL’, ku u bë pjesë nga kërkesa e producentit Turjan Hyska. Para se të fillonte eksperiencën si aktore, ajo u bë e njohur...

Sapo i zhgënjeu të gjithë meshkujt, Eliona Pitarka…

më 1.2018 - Infokusi

E njohur si aktorja seksi dhe provokuese e emisionit të humorit ‘Apartamenti 2XL’, Eliona Pitarka ka folur për herë të parë rreth jetës së saj private. Në një intervistë për ‘Mos i fol shoferit’ në taksinë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK