http://kariera.mk

Mjekrra tek meshkujt sërish në modë

më 1.2018 - Ina

Kishte vite që mjekra kishte dalë nga moda, por jemi mësuar tashmë që gjërave të viteve më parë, ne nuk i largohemi përfundimisht. Rikthimi në modë i saj u bë në mënyrë masive gjatë vitit të shkuar dhe...

Mjekrra tek meshkujt sërish në modë

më 1.2018 - Lajmi.net

Kishte vite që mjekra kishte dalë nga moda, por jemi mësuar tashmë që gjërave të viteve më parë, ne nuk i largohemi përfundimisht. Rikthimi në modë i saj u bë në mënyrë masive gjatë vitit të shkuar dhe...

Mjekrra tek meshkujt sërish në modë

më 1.2018 - AlbPortali

Rikthimi në modë i saj u bë në mënyrë masive gjatë vitit të shkuar dhe mendohet që edhe për këtë vit, ajo të vazhdojë të preferohet nga meshkujt. Kuptohet se, pavarësisht faktit që ajo tregon karakter...

Meshkujt me mjekër janë sërish në modë

më 1.2018 - Syri

Kishte vite që mjekra kishte dalë nga moda, por jemi mësuar tashmë që gjërave të viteve më parë, ne nuk i largohemi përfundimisht. Rikthimi në modë i saj u bë në mënyrë masive gjatë vitit të shkuar dhe...

Meshkujt me mjekër janë sërish në modë

më 1.2018 - Klan Kosova

Kishte vite që mjekra kishte dalë nga moda, por jemi mësuar tashmë që gjërave të viteve më parë, ne nuk i largohemi përfundimisht. Rikthimi në modë i saj u bë në mënyrë masive gjatë vitit të shkuar dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK