http://kariera.mk

BBC për Dua Lipën: Nga Kosova në Angli për tu bërë yll, ajo po dominon nominimet britanike

më 1.2018 - GazetaBlic

Këngëtarja me prejardhje kosovare Dua Lipa, po i udhëheqë nominimet e Brit Awards këtë vit, me pesë kategori në të cilat është dominuar, përfshirë edhe albumin më të mirë të vitit. Dua kënga e së cilës...

BBC: Ylli nga Kosova, Dua Lipa kryeson nominimet “Brit Awards”

më 1.2018 - Lajmi.net

Dua Lipa kryeson çmiminet në Brit Awards me këtë vit, me pesë nominime, duke përfshirë albumin më të mirë. Këngëtarja, e cila “New Rules” e kishte një prej hiteve të saj të vitit të kaluar, gjithashtu...

BBC për Dua Lipën: Nga Kosova në Angli për tu bërë yll, ajo po dominon nominimet britanike

më 1.2018 - Prive

Këngëtarja me prejardhje kosovare Dua Lipa, po i udhëheqë nominimet e Brit Awards këtë vit, me pesë kategori në të cilat është dominuar, përfshirë edhe albumin më të mirë të vitit. Dua kënga e së cilës...

BBC për Dua Lipën: Nga Kosova në Angli për tu bërë yll, ajo po dominon nominimet britanike

më 1.2018 - Gazeta Express

Këngëtarja me prejardhje kosovare Dua Lipa, po i udhëheqë nominimet e Brit Awards këtë vit, me pesë kategori në të cilat është dominuar, përfshirë edhe albumin më të mirë të vitit. Dua kënga e së cilës...

BBC: Dua Lipa nga Kosova në Londër për tu bërë një yll i vërtetë

më 1.2018 - Telegrafi

Pesë nominimet në Brit Awards 2018 të Dua Lipës, kanë bërë bujë të madhe në mediat botërore. Nominimet në kategoritë “Best female”, “Best video”, “Best single”, “Best Album” si dhe “British breakthrough...

BBC: Dua Lipa nga Kosova në Londër për tu bërë një yll i vërtetë

më 1.2018 - Almakos

Pesë nominimet në Brit Awards 2018 të Dua Lipës, kanë bërë bujë të madhe në mediat botërore. Nominimet në kategoritë “Best female”, “Best video”, “Best single”, “Best Album” si dhe “British breakthrough...

Një tjetër sukses për Dua Lipa-n në BritAwards, emocionohet këngëtarja: “Si është e mundur kjo”

më 1.2018 - Blitz

Këngëtarja me origjine shqiptare Dua Lipa nuk di të ndalet me sukseset e saj. Ajo vetëm pak ditë më parë ka publikuar këngën e saj më të re të shoqëruar edhe me një videoklip e cila është pritur shume...

Pesë nominime, Dua Lipa i mposht të gjithë në BritAwards

më 1.2018 - Syri

Dua Lipa ka mposhtur të gjithë duke marrë më shumë nominime për çmime në ceremoninë e përvitshme BritAwards. Ajo do të jetë e nominuar në kategoritë për Depërtimin e Vitit në Britani, Albumin e Vitit,...

Dua Lipa me 5 nominime në Brit Awards

më 1.2018 - Insajderi

Dua Lipa po vazhdon të korrë suksese të mëdha në botën e muzikës, përkundër që në fillim të karrierës së saj. Pas shumë çmimeve të fituara, ajo është në garë edhe për pesë çmime të Brit Awards. Ajo është...

Pesë nominime për Dua Lipën në BritAwards

më 1.2018 - Bota Press

Ajo do të jetë e nominuar në kategoritë për Depërtimin e Vitit në Britani, Albumin e Vitit, Femra e Vitit, Këngën e Vitit dhe Videon e Vitit Dua Lipa ka mposhtur të gjithë për të marrë më së shumti nominime...

Pas publikimit të IDGAF, Dua Lipa me sukses tjetër

më 1.2018 - Portalb

Dua Lipa me 5 nominime në Brit Awards. Dua Lipa po vazhdon të korrë suksese të mëdha në botën e muzikës, përkundër që në fillim të karrierës së saj. Pas shumë çmimeve të fituara, ajo është në garë edhe...

Dua Lipa nominohet për 5 çmime në “Brit Awards”

më 1.2018 - RTV 21

Viti 2017 ishte shumë i suksesshëm për këngëtaren shqiptare me famë botërore Albumi i saj i titulluar “Dua Lipa” u shpall albumi më i mirë në kategorinë e femrave për vitin 2017, nga Official Charts, e...

Dua Lipa me 5 nominime në Brit Awards

më 1.2018 - Koha.net

Dua Lipa po vazhdon të korrë suksese të mëdha në botën e muzikës, përkundër që në fillim të karrierës së saj. Pas shumë çmimeve të fituara, ajo është në garë edhe për pesë çmime të Brit Awards, transmeton...

Dua Lipa lë prapa të gjithë, konkurron me pesë nominime në Brit Awards

më 1.2018 - Telegrafi

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, udhëheq nominimet për edicionin e sivjetmë të Brit Awards me pesë nominime, duke përfshirë edhe garën për albumin më të mirë. Hitbërësja e këngës “New Rules”,...

Dua Lipa me 5 nominime në Brit Awards 2018

më 1.2018 - GazetaBlic

Këngëtarja kosovare tani më me famë botërore Dua Lipa nuk ka të ndalur. Sukseset e saj çdo ditë e më shumë po rriten. Së fundmi ajo është bërë jo vetëm pjesë e nominimeve në eventin e madh Brit Awards...

Dua Lipa shpërthen në lot

më 1.2018 - Klan Kosova

Këngëtarja kosovare, Dua Lipa, nuk ka mundur të përmbahet nga lotët. Fatmirësisht, këta lotë kanë qenë të gëzimit, pasi Dua është emocionuar nga pesë nominimet që i ka pranuar për çmimet prestigjioze BRIT...

Pesë nominime për Dua Lipën në BritAwards

më 1.2018 - Albinfo

Ajo do të jetë e nominuar në kategoritë për Depërtimin e Vitit në Britani, Albumin e Vitit, Femra e Vitit, Këngën e Vitit dhe Videon e Vitit Dua Lipa ka mposhtur të gjithë për të marrë më së shumti nominime...

Dua Lipa nominohet në pesë kategori në ‘Brit Award 2018’

më 1.2018 - Lajmi.net

Sukseset e saj nuk po kanë të ndalur. Këngëtarja Dua Lipa vitin 2018 e ka nisur me shumë arritje në karrierë. Ajo dje lansoi këngën e re ‘IDGAF’ e cila ende pa kaluar 24 orë që nga publikimi, ka kaluar...

Dua Lipa nominohet në pesë kategori në BRIT Awards

më 1.2018 - Klan Kosova

Këngëtarja kosovare, Dua Lipa, është nominuar në pesë kategori të BRIT Aëards, çmimeve më prestigjioze për muzikë në Britaninë e Madhe. Ajo është nominuar për albumin më të mirë britanik të vitit, për...

Dua Lipa lë prapa të gjithë, konkurron me pesë nominime në Brit Awards

më 1.2018 - Almakos

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, udhëheq nominimet për edicionin e sivjetmë të Brit Awards me pesë nominime, duke përfshirë edhe garën për albumin më të mirë. Hitbërësja e këngës “New Rules”,...

Dua Lipa shpallet mbretëreshë në kategorinë e femrave, ka albumin më të mirë për vitin 2017

më 1.2018 - Syri

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare ndërkombëtare. Këngëtarja ka publikuar vitin e kaluar albumin e parë në karrierë dhe kjo ka arritur suksese të jashtëzakonshme. Në fakt, sot...

Dua Lipa në kategorinë e femrave shpallet mbretëreshë, ka albumin më të mirë për vitin 2017

më 1.2018 - Telegrafi

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare ndërkombëtare. Këngëtarja ka publikuar vitin e kaluar albumin e parë në karrierë dhe kjo ka arritur suksese të jashtëzakonshme. Në fakt, sot...

Dua Lipa në kategorinë e femrave shpallet mbretëreshë, ka albumin më të mirë për vitin 2017

më 1.2018 - Almakos

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare ndërkombëtare. Këngëtarja ka publikuar vitin e kaluar albumin e parë në karrierë dhe kjo ka arritur suksese të jashtëzakonshme. Në fakt, sot...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK