http://kariera.mk

Nga java e ardhshme fillojnë bisedimet Maqedoni-Greqi në Nju Jork

para 9 muajve - Gazeta Express

Burime të Kombeve të Bashkuara i bënë të ditur, të mërkurën, Deutsche Welle-s se javën e ardhshme në Nju Jork do të mbahet një takim për t’ i dhënë shtysë zgjidhjes së çështjes së emrit për Maqedoninë,...

Raundi i ri i bisedimeve Athinë-Shkup për emrin do zhvillohet në Nju Jork

para 9 muajve - Lajm

Burime të Kombeve të Bashkuara i bënë të ditur, të mërkurën, Deutsche Welle-s se javën e ardhshme në Nju Jork do të mbahet një takim për t’ i dhënë shtysë zgjidhjes së çështjes së emrit për Maqedoninë,...

Nga java e ardhshme fillojnë bisedimet Maqedoni-Greqi në Nju Jork

para 9 muajve - Sovrani

Burime të Kombeve të Bashkuara i bënë të ditur, të mërkurën, Deutsche Welle-s se javën e ardhshme në Nju Jork do të mbahet një takim për t’ i dhënë shtysë zgjidhjes së çështjes së emrit për Maqedoninë,...

Raundi i ri i bisedimeve Athinë-Shkup për emrin do zhvillohet në Nju Jork

para 9 muajve - BalkanWeb

Burime të Kombeve të Bashkuara i bënë të ditur, të mërkurën, Deutsche Welle-s se javën e ardhshme në Nju Jork do të mbahet një takim për t’ i dhënë shtysë zgjidhjes së çështjes së emrit për Maqedoninë,...

Emri i Maqedonisë, si lindi problemi me Greqinë?!

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 janar - Konflikti politik ka lindur midis Greqisë dhe Maqedonisë në vitin 1991 me shpalljen e pavarësisë të Maqedonisë. Republika ish-jugosllave e quajti veten Republika e Maqedonisë dhe zgjodhi...

Raundi i ri i bisedimeve Athinë-Shkup për emrin në Nju Jork

para 9 muajve - Koha.net

Bisedimet për kontestin e emrit të Maqedonisë mes Athinës dhe Shkupit me ndërmjetësimin e OKB-së zhvillohen sërish në Nju Jork, ku takimi i fundit ka qenë në vitin 2014. Burime të Kombeve të Bashkuara...

Bisedimet Athinë-Shkup për emrin në Nju Jork, problemi dhe zgjidhja

para 9 muajve - Gazeta Tema

Bisedimet për kontestin e emrit të Maqedonisë mes Athinës dhe Shkupit me ndërmjetësimin e OKB-së zhvillohen sërish në Nju Jork, ku takimi i fundit ka qenë në vitin 2014. Burime të Kombeve të Bashkuara...

Emri i Maqedonisë, bisedimet e radhës me Greqinë... në Nju Jork

para 9 muajve - Syri

Bisedimet për kontestin e emrit të Maqedonisë mes Athinës dhe Shkupit me ndërmjetësimin e OKB-së zhvillohen sërish në Nju Jork, ku takimi i fundit ka qenë në vitin 2014. Burime të Kombeve të Bashkuara...

Raundi i ri i bisedimeve Athinë-Shkup për emrin në Nju Jork

para 9 muajve - DW

Bisedimet për kontestin e emrit të Maqedonisë mes Athinës dhe Shkupit me ndërmjetësimin e OKB-së zhvillohen sërish në Nju Jork, ku takimi i fundit ka qenë në vitin 2014. Burime të Kombeve të Bashkuara...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK