http://kariera.mk

Të enjten pasdite sekretari i NATO-s para deputetëve bashkë me ligjet reformuese

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 14 janar - Sekretari i përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg gjatë javës do të qëndrojë për vizitë dyditore në Maqedoni. Ai do të ketë paraqitje para deputetëve të enjten pasdite. Për nesër në...

Stolenberg në Shkup për vizitë dy ditore

para 9 muajve - Albeu

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg , do qëndrojë në një vizitë dyditore të mërkurën dhe të enjten në Maqedoni. Nga qeveria njoftuan se Stoltenberg do të takohet me krerët e shtetit, me...

Stoltenberg për vizitë dyditore në Maqedoni

para 9 muajve - Medial

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg gjatë javës do të qëndrojë për vizitë dyditore në Maqedoni. Ai do të ketë paraqitje para deputetëve të enjten pasdite, transmeton Medial.mk. Për nesër...

Stoltenberg i kthen në deputetët e OBRM-PDUKM-së në Kuvendin e Maqedonisë

para 9 muajve - Telegrafi

Deputetët e OBRM-PDUKM-së kanë vendosur që t’i japin përkohësisht fund bojkotit të punimeve në Kuvendin e Maqedonisë. E gjithë kjo bëhet për një arsye të vetme, njofton Telegrafi Maqedoni. Vizita e sekretarit...

Stolenberg në Shkup për vizitë dy ditore

para 9 muajve - Ina

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, do qëndrojë në një vizitë dyditore të mërkurën dhe të enjten në Maqedoni. Nga qeveria njoftuan se Stoltenberg do të takohet me krerët e shtetit, me...

Ligje vendimtare para deputetëve, paraqitje do ketë edhe Stoltenberg

para 9 muajve - Medial

Deputetët në Kuvend në javën që vjen do të vendosin për çështje shumë të rëndësishme, ndërsa paraqitje para deputetëve do të ketë edhe sekretari i përgjithshëm i NATO-s Jens Stoltenberg. Ai do të ketë...

Stolenberg në Shkup për vizitë dy ditore

para 9 muajve - Alsat-M

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, do qëndrojë në një vizitë dyditore të mërkurën dhe të enjten në Maqedoni. Nga qeveria njoftuan se Stoltenberg do të takohet me krerët e shtetit, me...

Stoltenberg viziton Shkupin, takime me krerët e shtetit

para 9 muajve - Gazeta Express

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, do qëndrojë në një vizitë dyditore të mërkurën dhe të enjten në Maqedoni. Nga qeveria njoftuan se Stoltenberg do të takohet me krerët e shtetit, me...

Stolenberg në Shkup për vizitë dy ditore

para 9 muajve - Lajm

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, do qëndrojë në një vizitë dyditore të mërkurën dhe të enjten në Maqedoni. Nga qeveria njoftuan se Stoltenberg do të takohet me krerët e shtetit, me...

Stoltenberg e kthen VMRO-DPMNE-në në Kuvend

para 9 muajve - Fol

Vizita e sekretarit të përgjithshëm të NATO-s, Jens Stoltenberg, si duket  e detyron VMRO-DPMNE-në të ndërpres bojkotin e Parlamentit përkohësisht. Kjo ndodh për shkak të fjalimit që Stoltenberg do të...

Shefi i NATO-s Stoltenberg në vizitë dyditore në Shkup

para 9 muajve - Lajmi.net

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, të mërkurën dhe të enjten (17-18 janar) do të realizojë një vizitë dyditëshe në Maqedoni, njoftoi Qeveria e ketij vendi. Stoltenberg do të takohet me...

Maqedoni, Shefi i NATO-s Stoltenberg në vizitë dyditore në Shkup

para 9 muajve - Syri

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, të mërkurën dhe të enjten (17-18 janar) do të realizojë një vizitë dyditëshe në Maqedoni, njoftoi Qeveria e ketij vendi. Stoltenberg do të takohet me...

Stolenberg në Shkup për vizitë dy ditore

para 9 muajve - Fol

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, do qëndrojë në një vizitë dyditore të mërkurën dhe të enjten në Maqedoni. Nga qeveria njoftuan se Stoltenberg do të takohet me krerët e shtetit, me...

Kekenovski: Në OBRM-PDUKM nuk ka refroma, do të pasojnë turbulllira serioze

para 9 muajve - Telegrafi

Jove Kekenovski nga partia FRODEM, ish-zyrtar i lartë i OBRM-PDUKM-së, vlerëson se mospjesëmarrja e disa deputëtve të njohur të OBRM-PDUKM-së në këshillat drejtues të kësaj partie nënkupton se aty do të...

Kekenovski: Në VMRO nuk ka reforma, do të ketë turbulenca

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 janar - Ish-zyrtari i lartë i VMRO-DPMNE-së, tanimë kryetar i një partie minore me emrin FRODEM, Jove Kekenovski, vlerëson se mospjesmarrja e e disa deputëtve të njohur të VMRO-DPMNE-së në këshillat...

Stoltenberg realizon vizitë dyditëshe në Maqedoni

para 9 muajve - Portalb

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, të mërkurën dhe të enjten (17-18 janar) do të realizojë një vizitë dyditëshe në Maqedoni, njoftoi Qeveria. Stoltenberg do të takohet me udhëheqjen e...

Stoltenberg realizon vizitë dyditëshe në Maqedoni

para 9 muajve - Fol

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, të mërkurën dhe të enjten (17-18 janar) do të realizojë një vizitë dyditëshe në Maqedoni, njoftoi Qeveria. Stoltenberg do të takohet me udhëheqjen e...

Stoltenberg realizon vizitë dyditëshe në Maqedoni më 17-18 janar

para 9 muajve - Shenja

Sekretari i Përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg, të mërkurën dhe të enjten (17-18 janar) do të realizojë një vizitë dyditëshe në Maqedoni, njoftoi Qeveria. Stoltenberg do të takohet me udhëheqjen e...

Vizitë dyditore e kreut të NATO-s, Jens Stoltenberg në Maqedoni

para 9 muajve - Gazeta Express

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg ditën e martë dhe të mërkurë, 17 dhe 18 janar do të qëndrojë për vizitë dyditore në Republikën e Maqedonisë. Në suaza të vizitës së tij, Stoltenberg...

Vizitë dy ditore e kreut të NATO-s, Jens Stoltenberg në Maqedoni

para 9 muajve - Telegrafi

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg ditën e martë dhe të mërkurë, 17 dhe 18 janar do të qëndrojë për vizitë dy ditore në Republikën e Maqedonisë. Në suaza të vizitës së tij, Stoltenberg...

Sekretari gjeneral i NATO-s të mërkurën dhe enjten në Shkup

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 12 janar - Sekretari gjeneral i NATO-s Jens Stoltenberg të mërkurën dhe të enjten më 17 dhe 18 janar do të qëndrojë në vizitë dy ditore në Maqedoni, në kuadër të vizitës ai do të realizojë takime...

Vizitë dyditore e kreut të NATO-s, Jens Stoltenberg në Maqedoni

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Sekretari i përgjithshëm i NATO-s, Jens Stoltenberg ditën e martë dhe të mërkurë, 17 dhe 18 janar do të qëndrojë për vizitë dyditore në Republikën e Maqedonisë. Në suaza të vizitës së tij, Stoltenberg...

Sekretari gjeneral i NATO-s të mërkurën dhe enjten në Shkup

para 9 muajve - Lajm

Sekretari gjeneral i NATO-s Jens Stoltenberg të mërkurën dhe të enjten më 17 dhe 18 janar do të qëndrojë në vizitë dy ditore në Maqedoni, në kuadër të vizitës ai do të realizojë takime me kreun e lartë...

Stoltenberg do të vjen në Shkup- me kë do të takohet?

para 9 muajve - Shenja

Sekretari gjeneral i NATO-së, Jens Stoltenberg, të mërkurën dhe të enjten do të qëndroj për vizitë dy ditore në Maqedoni, kanë informuar nga Qeveria. Është paraparë që Stoltenberg të takohet me krerët...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK