http://kariera.mk

Të dehur dhe me shpejtësi,mbi 100 shoferë të gjobitur brenda natës

para 11 muajve - Shqiptarja

Më shumë se 100 shoferë janë gjobitur për shpejtësi dhe alkool mbrëmjen e së shtunës në Tiranë. Policia Rrugore gjatë gjithë natës ka ushtruar kontrolle me aparat drager për alkoolin dhe matës shpejtësie....

Të dehur dhe me shpejtësi, gjobiten mbi 100 shoferë në kryeqytet

para 11 muajve - Java News

Më shumë se 100 shoferë janë gjobitur për shpejtësi dhe alkool mbrëmjen e së shtunës në Tiranë. Policia Rrugore gjatë gjithë natës ka ushtruar kontrolle me aparat drager për alkoolin dhe matës shpejtësie....

Jo vetëm e shtunë dëfrimi në Tiranë! Shoferët e pësojnë nga alkooli dhe shpejtësia!

para 11 muajve - Gazeta Express

Edhe mbrëmjen e të shtunës duke gdhirë e diela, policia rrugore e Tiranës ishte në gatishmëri për të garantuar sigurinë në rrugë dhe shmangien e aksidenteve. Kjo pasi, e shtuna vijon ta gjejë rininë jashtë...

"Mos lëviz nga mjeti", Policia aksion gjatë natës, testi i alkoolit fundos shoferin

para 11 muajve - NOA

Policia rrugore e Tiranës ka vijuar edhe gjatë mbrëmjes së djeshme me aksionin për të kontrolluar drejtuesit e mjeteve në rrugë. Të vendosur pranë Muzeut Historik Kombëtar, një patrullë policësh i hoqën...

VIDEO/ Aksioni i policisë gjatë natës, testi i alkoolit “fundos” shoferin në Tiranë

para 11 muajve - Java News

Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar edhe gjatë mbrëmjes së shkuar aksionin për kontrollin e drejtuesve të mjeteve. Të instaluar pranë Muzeut Historik Kombëtar, një patrullë policësh i hoqën lejen e drejtimit...

Aksion gjatë natës, testi i alkoolit fundos shoferin në Tiranë, polici: “Mos lëviz nga mjeti”

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar edhe gjatë mbrëmjes së shkuar aksionin për kontrollin e drejtuesve të mjeteve. Të instaluar pranë Muzeut Historik Kombëtar, një patrullë policësh i hoqën lejen...

Shoferët e pësojnë nga alkooli dhe shpejtësia

para 11 muajve - Sovrani

Edhe mbrëmjen e të shtunës duke gdhirë e diela, policia rrugore e Tiranës ishte në gatishmëri për të garantuar sigurinë në rrugë dhe shmangien e aksidenteve. Kjo pasi, e shtuna vijon ta gjejë rininë jashtë...

Jo vetëm e shtunë dëfrimi në Tiranë! Shoferët e pësojnë nga alkooli dhe shpejtësia!

para 11 muajve - AlbPress

Share This Tags Edhe mbrëmjen e të shtunës duke gdhirë e diela, policia rrugore e Tiranës ishte në gatishmëri për të garantuar sigurinë në rrugë dhe shmangien e aksidenteve. Kjo pasi, e shtuna vijon ta...

Shoferët e pësojnë nga alkooli dhe shpejtësia në Shqipëri

para 11 muajve - Periskopi

Edhe mbrëmjen e të shtunës duke gdhirë e diela, policia rrugore e Tiranës ishte në gatishmëri për të garantuar sigurinë në rrugë dhe shmangien e aksidenteve. Kjo pasi, e shtuna vijon ta gjejë rininë jashtë...

Policia Rrugore në aksion

para 11 muajve - Vizion Plus

Brenda pak ditëve, policia rrugore ne qarkun e Korçës ka vendosur 290 masa administrative ndaj shoferëve. Gjobat ishin për përdorimin e telefonit në drejtimin e automjetit, mosvendosjen e rripit të sigurimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK