http://kariera.mk

VIDEO/ Rama: Transformim rrënjësor i ujësjellësit të Lezhës

para 11 muajve - Gazeta Tema

Kryeministri  Edi Rama ka zgjedhur që këtë të dielë t’i përshëndesë që të gjithë shqiptarët me një video nga Lezha. Rama ka zgjedhur të postojë pamje nga transformimi rrënjësor të ujësjellësit të Lezhës....

Testi i alkoolit “fundos” shoferin në Tiranë, polici: Mos lëviz nga mjeti

para 11 muajve - Gazeta Tema

Policia Rrugore e Tiranës ka vijuar edhe gjatë mbrëmjes së shkuar aksionin për kontrollin e drejtuesve të mjeteve. Të vendosur  pranë Muzeut Historik Kombëtar, një patrullë policësh i hoqën lejen e drejtimit...

VIDEO/ Rama uron mirëmëngjesi nga Lezha, ja mesazhi që përcjell

para 11 muajve - Java News

Kryeministri i vendit si çdo mëngjes ka zgjedhur edhe sot videon me të cilën iu ka uruar ndjekësve të tij “ditë të mbarë”. Përkrah videos Rama shkruan: MIRËMËNGJES 😃 dhe me këtë moment kuptimplotë të...

Sulmohet selia e Lëvizjes Besa dhe ordinanca e Nexhbedin Kahrimanit? (FOTO/VIDEO)

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Numër i madh i forcave policore ndodhen para ordinancës së kryetarit të Lëvizjes BESA dhe selisë të kêsaj partie, pasi persona të paidentifikuar kanë tentuar ti thyejnë të njëjtat thonë nga...

Sulmohet selia e Lëvizjes Besa dhe ordinanca e Nexhbedin Kahrimanit? (FOTO/VIDEO)

para 11 muajve - Fakti Ditor

Numër i madh i forcave policore ndodhen para ordinancës së kryetarit të Lëvizjes BESA dhe selisë të kêsaj partie, pasi persona të paidentifikuar kanë tentuar ti thyejnë të njëjtat thonë nga Lëvizja BESA....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK