http://kariera.mk

FOTOT: Berisha transformon logon e Gjergj Kastriot Skënderbeut: Ja vepra e piktorit dixhital për Skënder-buçin e Spiropalit

para 9 muajve - Gazeta Tema

Ish kryeministri Sali Berisha e cilëson vitin e Skëndërbet të miratuar nga qeveria Rama si vitin e drogës dhe krimit. Përmes një foto montazhi Berisha ka tranformuar logon e Gjergj Kastriot Skënderbeut ...

Piktori “dixhital” ka një dhuratë për Ramën dhe Spiropalin

para 9 muajve - Ina

Mëngjesin Edi Ramës, ish kryeministri ka zgjedhur t’ia uroj nën një mënyrë të veçantë. Një foto montazh e publikuar në faqen e tij nga Sali Berisha, duket se i është adresuar pikërisht kryeministrit Rama,...

Piktori "dixhital" ka një dhuratë për Ramën dhe Spiropalin

para 9 muajve - Gazeta Express

Mëngjesin Edi Ramës, ish kryeministri ka zgjedhur t’ia uroj nën një mënyrë të veçantë. Një foto montazh e publikuar në faqen e tij nga Sali Berisha, duket se i është adresuar pikërisht kryeministrit Rama,...

Ironia e Berishës: Një mirëmëngjesi nga piktori dixhital për Skënder-buçin e Spiropalit

para 9 muajve - Standard

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ironizuar mëngjesin e sotëm Edi Ramën dhe nismën e tij për shpalljen e vitit të Skëndërbeut. Ai ka publikuar një foto me një tekst ironik për ‘2018, viti shqiptar i drogës,...

FOTOLAJM/ Berisha ironizon Ramën: 2018, viti i kanabisit dhe krimit shtetëror

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha përmes një postimi në faqen e tij të ‘Facebook’-ut ka sulmuar pasardhësin e tij, Edi Ramën. Berisha ka publikuar një fotolajm ku ironizon edhe nismën e qeverisë që...

FOTO/ Ironia e ish-kryeministrit: Mirëmëngjesi nga piktori ...

para 9 muajve - Syri

Ish-kryeministri Sali Berisha ka ironizuar mëngjesin e sotëm Edi Ramën dhe nismën e tij për shpalljen e vitit të Skëndërbeut. Ai ka publikuar një foto me një tekst ironik për ‘2018, viti shqiptar i drogës,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK