http://kariera.mk

Lamtumirë balta e plehrat, merr jetë një lagje e re në kryeqytet

para 9 muajve - Shqiptarja

Balta dhe plehrat përpara pallateve deri pak muaj  më parë i kanë lënë vend tashmë stolave dhe lulishteve të sistemuara duke sjellë një transformim të jetesës për të gjithë banorët e zonës së njohur si...

Si po merr jetë një lagje e re në kryeqytet?

para 9 muajve - Gazeta Express

Balta dhe plehrat përpara pallateve deri pak muaj më parë i kanë lënë vend tashmë stolave dhe lulishteve të sistemuara duke sjellë një transformim të jetesës për të gjithë banorët e zonës së njohur si...

Si po merr jetë një lagje e re në kryeqytet?

para 9 muajve - Sot News

Balta dhe plehrat përpara pallateve deri pak muaj  më parë i kanë lënë vend tashmë stolave dhe lulishteve të sistemuara duke sjellë një transformim të jetesës për të gjithë banorët e zonës së njohur si...

FOTOT: Ja si po merr jetë një lagje e re në kryeqytet

para 9 muajve - Gazeta Tema

Balta dhe plehrat përpara pallateve deri pak muaj  më parë i kanë lënë vend tashmë stolave dhe lulishteve të sistemuara duke sjellë një transformim të jetesës për të gjithë banorët e zonës së njohur si...

FOTOT / Si po merr jetë një lagje e re në kryeqytet?

para 9 muajve - Java News

Balta dhe plehrat përpara pallateve deri pak muaj  më parë i kanë lënë vend tashmë stolave dhe lulishteve të sistemuara duke sjellë një transformim të jetesës për të gjithë banorët e zonës së njohur si...

Si po merr jetë një lagje e re në kryeqytet?

para 9 muajve - Sovrani

Balta dhe plehrat përpara pallateve deri pak muaj më parë i kanë lënë vend tashmë stolave dhe lulishteve të sistemuara duke sjellë një transformim të jetesës për të gjithë banorët e zonës së njohur si...

Çfarë po ndodh në "Don Bosko"? Projekti i Bashkisë së Tiranës

para 9 muajve - Shqiptarja

Nuk ka ndjesi më të bukur se ajo kur del në mëngjes dhe rruga jote është asfaltuar! Bashkia e Tiranës ka nisur rehabilitimin e një tjetër blloku në kryeqytet. Siç mund të shihni edhe nga këto foto, banorët...

Bashkia e Tiranës nis rehabilitimin e bllokut të pallateve në "Don Bosko"

para 9 muajve - Gazeta Express

Bashkia e Tiranës ka nisur rehabilitimin e një tjetër blloku në kryeqytet. Siç mund të shihni edhe nga këto foto, banorët e bllokut të pallateve në "Don Bosko" shumë shpejt do t’i gëzohen rrugicave të...

FOTOT/ Bashkia e Tiranës ka nisur rehabilitimin e rrugëve te “Don Bosko”

para 9 muajve - Java News

Bashkia e Tiranës ka nisur rehabilitimin e një tjetër blloku në kryeqytet. Siç mund të shihni edhe nga këto foto, banorët e bllokut të pallateve në “Don Bosko” shumë shpejt do t’i gëzohen rrugicave të...

“Hapësira zero” përfaqëson Shqipërinë në Bienalen e Venecias 2018

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Ridimensionimi i Tiranës, i qytetit në shkallë njerëzore, duke u kthyer në një hapësirë ku gjeneratat e ardhshme njohin vetveten. Ekipi përkthen dhe interpreton natyrën e çastësishme të jetës së Tiranës,...

“Hapësira zero” përfaqëson Shqipërinë në Bienalen e Venecias 2018

para 9 muajve - Java News

Ridimensionimi i Tiranës, i qytetit në shkallë njerëzore, duke u kthyer në një hapësirë ku gjeneratat e ardhshme njohin vetveten. Ekipi përkthen dhe interpreton natyrën e çastësishme të jetës së Tiranës,...

“Humbja dhe rigjetja e qytetit”/ Shqipëria përfaqësohet me “Hapësira zero” në Bienalen e Venecias 2018

para 9 muajve - Gazeta Tema

Ridimensionimi i Tiranës, i qytetit në shkallë njerëzore, duke u kthyer tashmë në këtë hapësirë ku gjeneratat e ardhshme njohin vetveten. Ekipi përkthen dhe interpreton natyrën e çastësishme të jetës së...

Një lulishte e re i shtohet Tiranës

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Kryeqytetit pritet t’i shtohet këto ditë edhe një lulishte e re. Bashkia e Tiranës ka nisur rehabilitimin e sipërfaqes së mbuluar nga balta pranë Bankës së Shqipërisë, ku ndodhet dhe stacioni i autobusit...

FOTOT / Tirana me një lulishte të re, ja si po transformohet hapësira te Banka e Shqipërisë

para 9 muajve - TV Koha

Një tjetër lulishte i është shtuar kryeqytetit. Punonjësit e Bashkisë së Tiranës kanë nisur rehabilitimin e sipërfaqes së mbuluar nga balta pranë Bankës së Shqipërisë ku është edhe stacioni i autobusit...

Si po transfrmohet hapësira te Banka e Shqipërisë

para 9 muajve - Albeu

Një tjetër lulishte i është shtuar kryeqytetit. Punonjësit e Bashkisë së Tiranës kanë nisur rehabilitimin e sipërfaqes së mbuluar nga balta pranë Bankës së Shqipërisë ku është edhe stacioni i autobusit...

Tiranë, bashkia lulishte të re për qytetarët te Banka e Shqipërisë

para 9 muajve - Shqiptarja

Tiranë -Një tjetër lulishte i është shtuar kryeqytetit. Punonjësit e Bashkisë së Tiranës kanë nisur rehabilitimin e sipërfaqes së mbuluar nga balta pranë Bankës së Shqipërisë ku është edhe stacioni i autobusit...

FOTOT: Tirana me një lulishte të re, ja si po transfrmohet hapësira te Banka e Shqipërisë

para 9 muajve - Gazeta Tema

Një tjetër lulishte i është shtuar kryeqytetit. Punonjësit e Bashkisë së Tiranës kanë nisur rehabilitimin e sipërfaqes së mbuluar nga balta pranë Bankës së Shqipërisë ku është edhe stacioni i autobusit...

FOTOT/ Një lulishte e re, në qendër të Tiranës

para 9 muajve - Java News

Një tjetër lulishte i është shtuar kryeqytetit. Punonjësit e Bashkisë së Tiranës kanë nisur rehabilitimin e sipërfaqes së mbuluar nga balta pranë Bankës së Shqipërisë ku është edhe stacioni i autobusit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK