http://kariera.mk

Soni Malaj flet për raportin me ish-bashkëshortin

më 1.2018 - Albeu

Këngëtarja Soni Malaj krahas jetës profesionale shumë shpesh ka qenë e komentuar për jetën private. Siç e dimë, Soni ka një martesë të dështuar, e nga ajo martesë këngëtarja ka një vajzë. Soni ishte mbrëmë...

Ishte në lidhje me të, Soni zbulon a do të bashkëpunonte sërish me Florin

më 1.2018 - GazetaBlic

Soni Malaj si edhe gjithë fytyrat e tjera publike, shpesh herë është komentuar për jetën private. Është e ditur që këngëtarja ka një martesë të dështuar me Mirko Lucarelli. Por, përveç kësaj, ajo vite...

Ishte në lidhje me të, Soni zbulon a do të bashkëpunonte sërish me Florin

më 1.2018 - Infokusi

Soni Malaj si edhe gjithë fytyrat e tjera publike, shpesh herë është komentuar për jetën private.Është e ditur që këngëtarja ka një martesë të dështuar me Mirko Lucarelli. Por, përveç kësaj, ajo vite më...

Ishte në lidhje me të, Soni zbulon a do të bashkëpunonte sërish me Florin

më 1.2018 - Lajmi.net

Soni Malaj si edhe gjithë fytyrat e tjera publike, shpesh herë është komentuar për jetën private. Është e ditur që këngëtarja ka një martesë të dështuar me Mirko Lucarelli, shkruan lajmi.net. Por, përveç...

Soni Malaj zbulon arsyen madhore që do ta rikthente me Flori Mumajesin

më 1.2018 - Albeu

oni Malaj ishte e ftuar mbrëmjen e djeshme në spektaklin “Shiko kush Luan”. Lojërat e shumta në këtë spektakël nxjerrin vazhdimisht në pah të vërteta që në momente të tjera nuk do të dilnin. Këngëtarja...

Ishte në lidhje me të, Soni zbulon a do të bashkëpunonte sërish me Florin

më 1.2018 - Sovrani

Soni Malaj si edhe gjithë fytyrat e tjera publike, shpesh herë është komentuar për jetën private. Është e ditur që këngëtarja ka një martesë të dështuar me Mirko Lucarelli. Por, përveç kësaj, ajo vite...

Soni Malaj flet për raportin me ish-bashkëshortin

më 1.2018 - Lajmi.net

Këngëtarja Soni Malaj krahas jetës profesionale shumë shpesh ka qenë e komentuar për jetën private. Siç e dimë, Soni ka një martesë të dështuar, e nga ajo martesë këngëtarja ka një vajzë, shkruan lajmi.net....

Soni Malaj tregon se çfarë raporti ka me ish-bashkëshortin e saj italian

më 1.2018 - Sovrani

Soni Malaj njihet për këngët e saj, veçmas për baladat për dashurinë. Soni edhe pse në moshë ende po qëndron mirë sa i përket konkurrencës, por edhe vijave trupore. Ajo është nënë e një vajzë, prej një...

E thotë vetë Soni: Kjo arsye do e rikthente në duet me Florin

më 1.2018 - Prive

Një pyetje goxha e vështirë e përcolli sonte Soni Malajn në emisionin ‘Shiko Kush Luan’ në Top Channel. Këngëtarja pas shumë kohësh u ‘detyrua’ të fliste për ish të dashurin e saj të kahmotshëm, kantautorin...

“Fluturimi 3470” mund të ketë vazhdim! Soni i thotë PO bashkëpunimit me Flor Mumajesin!

më 1.2018 - Blitz

Sot në mbrëmje Soni Malaj ka qenë e ftuar në “Shiko kush Luan! Asaj i është dashur tu përgjigjet disa pyetjeve mbi jetën e saj, personale e profesionale. Një prej tyre ka qenë nëse ajo do të bashkëpunonte...

E pyesin se çfarë marrëdhënie ka me Mirkon, Soni pergjigjet sinqerisht: Ai është babai i vajzës sime, sigurisht që flas!

më 1.2018 - Blitz

Soni Malaj është ndër këngëtarët për të cilën flitet jo vetëm për projektet e saj në muzikë por edhe për jetën personale. Mbrëmjen e sotme ajo ka qenë e ftuar në ” Shiko kush Luan” e në një nga lojërat...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK