http://kariera.mk

Tetova, qyteti pa transport publik

para 9 muajve - Medial

Qyteti i Tetovës ka vite që përballet me mungesë të transporti urban. Edhe përkundër premtimeve të shumta si nga komuna po ashtu edhe nga qeveria ky problem nuk arrin të zgjidhet. Qytetarë e anketuar për...

Tetova, një qytet pa transport publik

para 9 muajve - Gazeta Express

Qyteti i Tetovës ka vite që përballet me mungesë të transporti urban. Edhe përkundër premtimeve të shumta si nga komuna po ashtu edhe nga qeveria ky problem nuk arrin të zgjidhet. Qytetarë e anketuar për...

Tetova, qyteti pa transport publik

para 9 muajve - Almakos

Qyteti i Tetovës ka vite që përballet me mungesë të transporti urban. Edhe përkundër premtimeve të shumta si nga komuna po ashtu edhe nga qeveria ky problem nuk arrin të zgjidhet. Qytetarë e anketuar për...

Tetova, qyteti pa transport publik

para 9 muajve - MRT

Qyteti i Tetovës ka vite që përballet me mungesë të transporti urban.... Qyteti i Tetovës ka vite që përballet me mungesë të transporti urban. Edhe përkundër premtimeve të shumta si nga komuna po ashtu...

Tetova, qyteti pa transport publik

para 9 muajve - Lajm

Qyteti i Tetovës ka vite që përballet me mungesë të transporti urban. Edhe përkundër premtimeve të shumta si nga komuna po ashtu edhe nga qeveria ky problem nuk arrin të zgjidhet. Qytetarë e anketuar për...

Tetova, qyteti pa transport publik

para 9 muajve - Fol

Qyteti i Tetovës ka vite që përballet me mungesë të transporti urban. Edhe përkundër premtimeve të shumta si nga komuna po ashtu edhe nga qeveria ky problem nuk arrin të zgjidhet. Qytetarë e anketuar për...

Tetova, një qytet pa transport publik

para 9 muajve - Sovrani

Qyteti i Tetovës ka vite që përballet me mungesë të transporti urban. Edhe përkundër premtimeve të shumta si nga komuna po ashtu edhe nga qeveria ky problem nuk arrin të zgjidhet. Qytetarë e anketuar për...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK