http://kariera.mk

Kur Kimi "baksuzi" flet për BESËN, dështimi është prapa dere

para 9 muajve - Zhurnal

Shkup, 14 janar - Së fundmi mbi turbulencat dhe ndodhitë në Lëvizjen "BESA" është deklaruar edhe shkrimtari, Kim Mehmeti. Në një koment të publikuar në faqen e tij të FB, Kim Mehmeti pohon se bie në sy...

“Larg duart e pista politike nga Sh.B. ‘Logos-A”

para 9 muajve - Almakos

Publicisti, shkrimtari dhe aktivisti publik Kim Mehmeti, është përfshirë dhe ai në mënyrë tangentale në debatin mbi ndarjen e Lëvizjes BESA, por jo me qëndrime politike. Ai, si njeri i letrave, është vënë...

Kim Mehmeti: Larg duart e pista politike nga Sh.B. ‘Logos-A’

para 9 muajve - Medial

Shkrimtari ynë i njohur Kim Mehmeti ka reaguar lidhur me ngjarjet e fundit në Lëvizjen BESA. Në një koment të publikuar në faqen e tij të FB, Kim Mehmeti pohon se bie në sy insistimi i përkrahësve të Ish...

Mehmeti: Larg duart e pista politike nga Sh.B. ‘Logos-A’!

para 9 muajve - Shenja

Shkrimtari Kim Mehmeti ka reaguar rreth zhvillimeve të fundit në skenën politike dhe etiketimit të Shtëpisë Botuese “Logoa A”. Ja teksti i plotë në profilin e tij në Facebook! “Që mos del se u iki pyetjeve...

Kim Mehmeti flet për “cunamin” në BESA, ja porosia e tij!

para 9 muajve - Ina

Shkrimtari ynë i njohur Kim Mehmeti ka reaguar lidhur me ngjarjet e fundit në Lëvizjen BESA. Në një koment të publikuar në faqen e tij të FB, Kim Mehmeti pohon se bie në sy insistimi i përkrahësve të Ish...

Kim Mehmeti: Larg duart e pista politike nga Sh.B. ‘Logos-A’

para 9 muajve - Lajm

Shkrimtari ynë i njohur Kim Mehmeti ka reaguar lidhur me ngjarjet e fundit në Lëvizjen BESA. Në një koment të publikuar në faqen e tij të FB, Kim Mehmeti pohon se bie në sy insistimi i përkrahësve të Ish...

Kim Mehmeti: Larg duart e pista politike nga Sh.B. ‘Logos-A’

para 9 muajve - Almakos

Shkrimtari ynë i njohur Kim Mehmeti ka reaguar lidhur me ngjarjet e fundit në Lëvizjen BESA. Në një koment të publikuar në faqen e tij të FB, Kim Mehmeti pohon se bie në sy insistimi i përkrahësve të Ish...

Kriza në Lëvizjen BESA, Kim Mehmeti merr pozicion: lag duart nga Logos – A

para 9 muajve - Te Sheshi

Publicisti, shkrimtari dhe aktivisti publik Kim Mehmeti, është përfshirë dhe ai në mënyrë tangentale në debatin mbi ndarjen e Lëvizjes BESA, por jo me qëndrime politike. Ai, si njeri i letrave, është vënë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK