http://kariera.mk

Kush është Sabri Demiri shqiptari që i’a ruan shpinën Erdoganit?

para 9 muajve - Portalb

Rexhep Taip Erdogan është padyshim një nga figurat e fuqishme të politikes në Evropë, pasi është i pari i Turqisë, shtetit që përditë e më shumë po dëshmohet si superfuqi, shkruan “Kosovarja”. Erdogan,...

Kush është Sabri Demiri shqiptari që i’a ruan shpinën Erdoganit?

para 9 muajve - Almakos

Rexhep Taip Erdogan është padyshim një nga figurat e fuqishme të politikes në Evropë, pasi është i pari i Turqisë, shtetit që përditë e më shumë po dëshmohet si superfuqi, shkruan “Kosovarja”. Erdogan,...

Kush është shqiptari nga Shkupi, që ia ruan shpinën Erdoganit?

para 9 muajve - Ina

Rexhep Taip Erdogan është padyshim një nga figurat e fuqishme të politikes në Evropë, pasi është i pari i Turqisë, shtetit që përditë e më shumë po dëshmohet si superfuqi, shkruan “Kosovarja”. Erdogan,...

Kush është shqiptari nga Shkupi, që ia ruan shpinën Erdoganit?

para 9 muajve - Lajm

Rexhep Taip Erdogan është padyshim një nga figurat e fuqishme të politikes në Evropë, pasi është i pari i Turqisë, shtetit që përditë e më shumë po dëshmohet si superfuqi, shkruan “Kosovarja”. Erdogan,...

Kush është Sabri Demiri shqiptari që i’a ruan shpinën Erdoganit?

para 9 muajve - Bota Press

Rexhep Taip Erdogan është padyshim një nga figurat e fuqishme të politikes në Evropë, pasi është i pari i Turqisë, shtetit që përditë e më shumë po dëshmohet si superfuqi, shkruan “Kosovarja”. Erdogan,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK