http://kariera.mk

FOTO/ Asnjë fund nuk po ia zë të pasmet më Anastasias

më 1.2018 - Syri

Rusja, Anastasia Kvitko njihet si një ndër femrat me linjat më bombastike në botë. Në llogarinë e saj në Instagram, Anastasia e cila njihet edhe si rivalja e Kim Kardashian llogarin 7.6 milionë ndjekës...

Asnjë fund nuk po ia zë të pasmet më Anastasias

më 1.2018 - Ina

Rusja, Anastasia Kvitko njihet si një ndër femrat me linjat më bombastike në botë. Në llogarinë e saj në Instagram, Anastasia e cila njihet edhe si rivalja e Kim Kardashian llogarin 7.6 milionë ndjekës...

Asnjë fund nuk po ia zë të pasmet më Anastasias

më 1.2018 - Gazeta Telegraf

Rusja, Anastasia Kvitko njihet si një ndër femrat me linjat më bombastike në botë. Në llogarinë e saj në Instagram, Anastasia e cila njihet edhe si rivalja e Kim Kardashian llogarin 7.6 milionë ndjekës...

Asnjë fund nuk po ia zë të pasmet më Anastasias

më 1.2018 - Gazeta Express

Rusja, Anastasia Kvitko njihet si një ndër femrat me linjat më bombastike në botë. Në llogarinë e saj në Instagram, Anastasia e cila njihet edhe si rivalja e Kim Kardashian llogarin 7.6 milionë ndjekës...

Anastasia Kvitko edhe këtë herë tregon se është e pa konkurrencë

më 1.2018 - Lajmi.net

Rusja, Anastasia Kvitko njihet si një ndër femrat me linjat më bombastike në botë. Në llogarinë e saj në Instagram, Anastasia e cila njihet edhe si rivalja e Kim Kardashian llogarin 7.6 milionë ndjekës,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK