http://kariera.mk

46-vjeçari nga Elbasani fiksohet keq me 27-vjeçaren, e përndjek dhe i përplas...

para 11 muajve - Gazeta Express

Një 46-vjeçar me banim në Elbasan u arrestua nga Policia pasi ka përndjekur dhe i ka sjellë dëmtime materiale një vajze 27-vjeçare. Arian S. Pasi ka përndjekur gjatë ditës së djeshme vajzën 27-vjeçare...

I nxiu jetën të resë dhe i shkatërroi makinën,kapet autori në Elbasan

para 11 muajve - Shqiptarja

Një 46-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë së Elbasanit, pasi është kthyer në makth për një vajze të re 27-vjeçare. Bëhet fjalë për shtetasin Arian Stafa, banues në Elbasan, i cili me mjetin e tij ka...

Përndjek dhe përplas 27-vjeçaren, e pëson më keq nga ajo që i gjejnë në shtëpi

para 11 muajve - Syri

Një 46-vjeçar nga Elbasani, i fiksuar nuk dihet për ç'arsye, e ka përndjekur nga pas një 27-vjeçare, Z.K.  me banim në këtë qytet. Ai quhet Arian Stafa. Pasi e ka ndjekur vajzën, ai i ka dëmtuar edhe makinën...

Përndjek dhe përplas 27-vjeçaren, elbasanlliu e pëson më rëndë nga ajo që i gjejnë në shtëpi

para 11 muajve - Syri

Një 46-vjeçar nga Elbasani, i fiksuar nuk dihet për ç'arsye, e ka përndjekur nga pas një 27-vjeçare, Z.K.  me banim në këtë qytet. Ai quhet Arian Stafa. Pasi e ka ndjekur vajzën, ai i ka dëmtuar edhe makinën...

46-vjeçari nga Elbasani fiksohet keq me 27-vjeçaren, e përndjek dhe i përplas...

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një 46-vjeçar me banim në Elbasan u arrestua nga Policia pasi ka përndjekur dhe i ka sjellë dëmtime materiale një vajze 27-vjeçare. Arian S. Pasi ka përndjekur gjatë ditës së djeshme vajzën 27-vjeçare...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK