http://kariera.mk

Qulavkova: Tani kemi dy gjuhë shtetërore, po ndryshohet identiteti i shtetit

para 9 muajve - Ina

Akademikja Katica Qulavkova vlerëson se me ligjin e ri për gjuhët po ndryshohet identiteti i shtetit. “Tragjike është kur të ndryshosh identitetin e shtetit vetë, në shtëpi, nga brenda, me tapi. Identiteti...

Reagon akademikja maqedonase: Me ligjin e gjuhëve po ndryshohet identiteti i shtetit

para 9 muajve - Gazeta Express

Akademikja Katica Qulavkova vlerëson se me ligjin e ri për gjuhët po ndryshohet identiteti i shtetit. “Tragjike është kur të ndryshosh identitetin e shtetit vetë, në shtëpi, nga brenda, me tapi. Identiteti...

Qulavkova: Tani kemi dy gjuhë shtetërore, po ndryshohet identiteti i shtetit

para 9 muajve - Indeks.mk

Akademikja Katica Qulavkova vlerëson se me ligjin e ri për gjuhët po ndryshohet identiteti i shtetit. “Tragjike është kur të ndryshosh identitetin e shtetit vetë, në shtëpi, nga brenda, me tapi. Identiteti...

Qulavkova: Tani kemi dy gjuhë shtetërore, po ndryshohet identiteti i shtetit

para 9 muajve - Fol

Akademikja Katica Qulavkova vlerëson se me ligjin e ri për gjuhët po ndryshohet identiteti i shtetit. “Tragjike është kur të ndryshosh identitetin e shtetit vetë, në shtëpi, nga brenda, me tapi. Identiteti...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK