http://kariera.mk

Keni elekricitet të lartë në duar, ja përse ndodh më shpesh gjatë dimrit

më 1.2018 - Opinion

Nëse keni vërejtur që shpesh ju godet elektriciteti kur kapni dorëzën e derës apo ndonjë objekt tjetër, ky është shkaku përse ndodh kjo! Dimrit na duket që na godet pothuajse çdoherë kur prekim dorëzën...

Përse dimrit ju godet elektriciteti kur prekni diçka

më 1.2018 - Telegrafi

Nëse keni vërejtur që shpesh ju godet elektriciteti kur kapni dorëzën e derës apo ndonjë objekt tjetër, ky është shkaku përse ndodh kjo! Dimrit na duket që na godet pothuajse çdoherë kur prekim dorëzën...

Përse dimrit ju godet elektriciteti kur prekni diçka

më 1.2018 - Fol

Nëse keni vërejtur që shpesh ju godet elektriciteti kur kapni dorëzën e derës apo ndonjë objekt tjetër, ky është shkaku përse ndodh kjo! Dimrit na duket që na godet pothuajse çdoherë kur prekim dorëzën...

Përse dimrit ju godet elektriciteti kur prekni diçka

më 1.2018 - Almakos

Nëse keni vërejtur që shpesh ju godet elektriciteti kur kapni dorëzën e derës apo ndonjë objekt tjetër, ky është shkaku përse ndodh kjo! Dimrit na duket që na godet pothuajse çdoherë kur prekim dorëzën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK