http://kariera.mk

350 mijë euro drogë, rrëfimi i sinqertë i shqiptarit pas arrestimit

para 11 muajve - Albeu

Policia ka vënë në pranga shqiptar pasi në makinën e tij janë kapur 70 kg lëndë narkotike me vlerë 350 mijë euro . Mësohet se 38 vjeçari me inicialet A.V kishte fshehur në bordin e makinës një sasi droge...

Transportonte drogë drejt Greqisë, 49-vjeçari kapet në Qafë Botë (Emri)

para 11 muajve - BalkanWeb

SARANDE- Një 49-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi u kap me drogë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Fatos Alushllari u kap në Qafë Botë në Sarandë. Alushllari, lindur në Gramsh dhe banues...

U kap me drogë, arrestohet 49 vjeçari në Sarandë

para 11 muajve - Sot News

Gjatë një kontrolli të thjeshtë, policia ka zbuluar drogë në automjetin që po udhëtonte 49 vjeçari. Ai ka rënë në prangat e policisë, pasi u kap me drogë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se Fatos...

Italiani i frikësuar i “qahet” nënës dhe i bën gropën shqiptarit të “fortë”!

para 11 muajve - Ina

Një shpërndarës droge, 31-vjeçar nga Shqipëria, rezident në Itali, u arrestua pasditen e së premtes nga policia atje, pasi ka kërcënuar një përdorues droge se do ta vriste nëse nuk i paguante një borxh...

Italiani i frikësuar i "qahet" nënës dhe i bën gropën shqiptarit të "fortë"!

para 11 muajve - Gazeta Express

Një shpërndarës droge, 31-vjeçar nga Shqipëria, rezident në Itali, u arrestua pasditen e së premtes nga policia atje, pasi ka kërcënuar një përdorues droge se do ta vriste nëse nuk i paguante një borxh...

Një makinë e errët e dyshimtë! Policia i vihet pas shqiptarit dhe e kap me...

para 11 muajve - Gazeta Express

Do të kishte fituar 350 mijë euro nëse do të kishte shitur sasinë e drogës që policia gjeti në makinën që shqiptari drejtonte në Itali. Policia atje vuri në pranga 38-vjeçarin me origjinë shqiptare me...

Shqiptari kapet me 350 mijë euro drogë, deklarata e sinqertë para karabinierëve

para 11 muajve - Koha.net

Një 38 vjeçar shqiptar me iniciale A.V, u arrestua nga policia italiane në Valdarno, pasi u kap me 70 kg marihuanë të fshehur në bordin e një makine me të cilën po udhëtonte në autostradë. Lënda narkotike...

Itali, Shqiptari kapet me 70 kg hashash, po transportoj droge u thotë policëve…..

para 11 muajve - Ina

Një 38 vjeçar shqiptar me iniciale A.V, u arrestua nga policia italiane në Valdarno, pasi u kap me 70 kg marihuanë të fshehur në bordin e një makine me të cilën po udhëtonte në autostradë. Lënda narkotike...

Itali, Shqiptari kapet me 70 kg hashash, po transportoj droge u thotë policëve…..

para 11 muajve - Syri

Një 38 vjeçar shqiptar me iniciale A.V, u arrestua nga policia italiane në Valdarno, pasi u kap me 70 kg marihuanë të fshehur në bordin e një makine me të cilën po udhëtonte në autostradë. Lënda narkotike...

Kalon kufirin me ‘Benz-in’ të mbushur me drogë, arrestohet 49 vjeçari (emri)

para 11 muajve - Gazeta Tema

Një 49 vjeçar është kapur në doganën e Qafë Botës me një sasi lënde narkotike të konsiderueshme. Burime për ‘Panorama” bëjnë me dije se shtetasi Fatos Alushllari i lindur në Grmash dhe banues në Tiranë...

Policia i vihet pas shqiptarit dhe e kap me...

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Do të kishte fituar 350 mijë euro nëse do të kishte shitur sasinë e drogës që policia gjeti në makinën që shqiptari drejtonte në Itali. Policia atje vuri në pranga 38-vjeçarin me origjinë shqiptare me...

Qafë-Thanë, arrestohet 49-vjeçari me drogë

para 11 muajve - Gazeta Express

Një 49-vjeçar u ndalua nga policia kufitare pasi në makinën që ai drejtonte u zbulua lëndë narkotike. Fatos Alushllari, lindur në Gramsh dhe banues në Babrru të Tiranës u ndalua në doganën e Qafë Botës...

Qafë-Botë, arrestohet 49-vjeçari me drogë

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një 49-vjeçar u ndalua nga policia kufitare pasi në makinën që ai drejtonte u zbulua lëndë narkotike. Fatos Alushllari, lindur në Gramsh dhe banues në Babrru të Tiranës u ndalua në doganën e Qafë Botës...

Kapet me drogë në makinë, arrestohet 49 vjeçari në Qafë-Botë

para 11 muajve - Java News

Një 49-vjeçar u ndalua nga policia kufitare pasi në makinën që ai drejtonte u zbulua lëndë narkotike. Fatos Alushllari, lindur në Gramsh dhe banues në Babrru të Tiranës u ndalua në doganën e Qafë Botës...

Shqiptari kapet në Itali me drogë në vlerë 350 mijë euro

para 11 muajve - Illyria

Një 38 vjeçar shqiptar me iniciale A.V, u arrestua nga policia italiane në Valdarno, pasi u kap me 70 kg marihuanë të fshehur në bordin e një makine me të cilën po udhëtonte në autostradë. Lënda narkotike...

Shqiptari kapet me 70 kg drogë – tregohet i sinqertë pranon fajin se ishte duke transportuar

para 11 muajve - Insajderi

Një 38 vjeçar shqiptar me iniciale A.V, u arrestua nga policia italiane në Valdarno, pasi u kap me 70 kg marihuanë të fshehur në bordin e një makine me të cilën po udhëtonte në autostradë. Lënda narkotike...

Qafë-Thanë, arrestohet 49-vjeçari me drogë

para 11 muajve - Sovrani

Një 49-vjeçar u ndalua nga policia kufitare pasi në makinën që ai drejtonte u zbulua lëndë narkotike. Fatos Alushllari, lindur në Gramsh dhe banues në Babrru të Tiranës u ndalua në doganën e Qafë Botës...

Arrestohet një 49-vjeçar me drogë

para 11 muajve - Periskopi

Një 49-vjeçar u ndalua nga policia kufitare pasi në makinën që ai drejtonte u zbulua lëndë narkotike. Fatos Alushllari, lindur në Gramsh dhe banues në Babrru të Tiranës u ndalua në doganën e Qafë Botës...

Me makinën plot me drogë tenton të kalojë kufirin, si e pësoi 49-vjeçari në Qafë Botë (Emri)

para 11 muajve - BalkanWeb

SARANDE – Një automjet i drejtuar nga një 49 vjeçar është kapur me lëndë narkotike në doganën e të Qafë Botës në Sarandë. Mësohet se droga e llojit kanabis po transportohej me një mjet tip ‘Benz’ me targa...

Kapet me drogë 38 vjeçari, do gjeneronte 350 mijë euro

para 11 muajve - TV Koha

Policia italiane e qytetit të Firences ka arrestuar në flagrancë një 38-vjeçar shqiptar me akuzën e trafikimit të marijuanës. Në automjetin e tij të tipit ‘Renault Koleos’ janë sekuestruar rreth 70 kg...

PRANGA SHQIPTARIT NË ITALI, NË MAKINËN E TIJ U GJET 70 KG MARIJUANË

para 11 muajve - NOA

Bie në pranga një shqiptar në Itali i cili akuzohet për trafik droge. Sipas mediave vendase, shqiptari, 38-vjeç është arrestuar nga policia italiane në Firenze. Shqiptari u arrestua një ditë pasi dyshohet...

Itali, arrestohet shqiptari, lëvizte me 70 kg kanabis në makinë

para 11 muajve - Shqiptarja

Një shqiptar është ndaluar nga policia në qytetin e Firences, në Itali ku i është gjetur në sedilen e pasme të makinës një sasi prej 70 kg kanabis. 38 vjeçari i cili ishte me precedent penal është arrestuar...

70 kg drogë në makinë, arrestohet shqiptari në Itali

para 11 muajve - Telegrafi

Policia italiane e qytetit të Firences ka arrestuar në flagrancë një 38-vjeçar shqiptar me akuzën e trafikimit të marijuanës. Në automjetin e tij të tipit ‘Renault Koleos’ janë sekuestruar rreth 70 kg...

70 kg drogë në makinë, arrestohet shqiptari në Itali

para 11 muajve - Gazeta Express

Policia italiane ka vënë në pranga ditën e djeshme një shqiptari, i cili është kapur me drogë. Siç bëjnë me dije mediat italiane, 38-vjeçari u arrestua pasi në automjetin e tij të tipit 'Renault Koleos'...

70 kg drogë në makinë, arrestohet shqiptari në Itali

para 11 muajve - Almakos

Policia italiane e qytetit të Firences ka arrestuar në flagrancë një 38-vjeçar shqiptar me akuzën e trafikimit të marijuanës. Në automjetin e tij të tipit ‘Renault Koleos’ janë sekuestruar rreth 70 kg...

Itali/ Kapet trafikanti shqiptar, ecte me 70 kg drogë në sediljen e makinës

para 11 muajve - Java News

Një 38 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane në Firence pasi akuzohet për trafik droge. Arrestimi i shqiptarit u bë i mundur falë sinjalizimeve të investigatorëve italianë që informuan se...

Ecte me 70 kg drogë në sediljen e makinës, si u kap trafikanti shqiptar në Itali

para 11 muajve - BalkanWeb

ITALI – Një 38 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane në Firence pasi akuzohet për trafik droge. Arrestimi i shqiptarit u bë i mundur falë sinjalizimeve të investigatorëve italianë që informuan...

Ndalohet trafikanti shqiptar, ecte me 70 kg drogë në sediljen e makinës

para 11 muajve - Opinion

Policia italiane në Firence ka arrestuar një 38-vjeçar shqiptar i cili akuzohet për trafik droge. Ishin sinjalizimet e investigatorëve italiane ato që vunë në lëvizje policinë pasi u informuan se shqiptari...

FOTO/ Me makinën e mbushur me drogë, arrestohet shqiptari

para 11 muajve - Syri

Policia italiane e qytetit të Firences ka arrestuar në flagrancë një 38-vjeçar shqiptar me akuzën e trafikimit të marijuanës. Në automjetin e tij të tipit 'Renault Koleos' janë sekuestruar rreth 70 kg...

FOTO/ Me makinën e mbushur me drogë, arrestohet shqiptari

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Policia italiane e qytetit të Firences ka arrestuar në flagrancë një 38-vjeçar shqiptar me akuzën e trafikimit të marijuanës. Në automjetin e tij të tipit 'Renault Koleos' janë sekuestruar rreth 70 kg...

70 kg drogë në makinë, arrestohet shqiptari në Itali

para 11 muajve - Sovrani

Policia italiane ka vënë në pranga ditën e djeshme një shqiptari, i cili është kapur me drogë. Siç bëjnë me dije mediat italiane, 38-vjeçari u arrestua pasi në automjetin e tij të tipit ‘Renault Koleos’...

Itali, arrestohet shqiptari me drogë, i sekuestrohen edhe 23700 euro

para 11 muajve - Shqiptarja

Pas një kërkimi dhe hetimi, karabinierët u gjetën përballë pazarit më të madh të drogës. Një 46 vjeçarë shqiptar me iniciale A.A është arrestuar në Itali ditën e enjte pasi u ndalua nga policia italiane...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK