http://kariera.mk

Kush është i forti (i pandëshkuar) i Shkodrës që sot po lufton me vdekjen

para 11 muajve - Ina

Emri i biznesmenit Lulzim Kulla është mjaft i njohur për Policinë e Shkodrës. 42-vjeçari konsiderohet si një prej “të fortëve” të qytetit dhe ka disa precedentë penalë. Ditën e djeshme në mes të qytetit...

Kush është Lulzim Kullaj të cilit iu bë atentati? Ja si nis historia

para 11 muajve - Standard

Historia e gjobave ndaj tregtareve ne Shkodër, i ngjason asaj të Amerikës së shekullit 19 kur bizneset e vogla paguanin gjoba mafias Italiane. Duke dhënë haraçin, tregtarë të zonave të influencës së grupeve...

Atentati me tritol/ Nga gjobëvëniet tek arrestimi për drogë, kush është “i forti” i Shkodrës

para 11 muajve - BalkanWeb

Shkodra u trondit dje nga një shpërthim i fuqishëm tritoli, që kishte si objektiv biznesmenin Lulzim Kulla, duke e plagosur rëndë. Ky i fundit nuk është i emër i panjohur për policinë e Shkodrës, pasi...

Tritoli në Shkodër ndaj Lulzim Kullës, si nisi historia e gjobave në Shkodër dhe pasojat

para 11 muajve - Ina

Historia e gjobave ndaj tregtareve ne Shkodër, i ngjason asaj të Amerikës së shekullit 19 kur bizneset e vogla paguanin gjoba mafias Italiane. Duke dhënë haraçin, tregtarë të zonave të influencës së grupeve...

Profil/ Atentati i djeshëm me eksploziv, kush është Lul Kulla “i forti” i Shkodrës

para 11 muajve - Opinion

Lulzim Kulla nuk është një emër i panjohur për Policinë e Shkodrës. Ai ka një sërë precedentësh penalë dhe njihet si “I Forti” i qytetit. 42 vjeçari ishte ditën e djeshme pre e një atentati me eksploziv...

Kush është i forti (i pandëshkuar) i Shkodrës që sot po lufton me vdekjen

para 11 muajve - Gazeta Express

Emri i biznesmenit Lulzim Kulla është mjaft i njohur për Policinë e Shkodrës. 42-vjeçari konsiderohet si një prej “të fortëve” të qytetit dhe ka disa precedentë penalë. Ditën e djeshme në mes të qytetit...

Kush është i forti (i pandëshkuar) i Shkodrës që sot po lufton me vdekjen

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Emri i biznesmenit Lulzim Kulla është mjaft i njohur për Policinë e Shkodrës. 42-vjeçari konsiderohet si një prej “të fortëve” të qytetit dhe ka disa precedentë penalë. Ditën e djeshme në mes të qytetit...

Dyshimet për vrasje, gjoba, kanabis, si e njohin Lulzim Kullën në Shkodër

para 11 muajve - Infokusi

Emri i biznesmenit Lulzim Kulla është mjaft i njohur për Policinë e Shkodrës. 42-vjeçari konsiderohet si një prej “të fortëve” të qytetit dhe ka disa precedentë penalë. Kulla konsiderohet si kreu i një...

Tritoli në Shkoder ndaj Lulzim Kullës, si nisi historia e gjobave në Shkoder dhe pasojat

para 11 muajve - Syri

Historia e gjobave ndaj tregtareve ne Shkodër, i ngjason asaj të Amerikës së shekullit 19 kur bizneset e vogla paguanin gjoba mafias Italiane. Duke dhënë haraçin, tregtarë të zonave të influencës së grupeve...

Kush është i forti (i pandëshkuar) i Shkodrës që sot po lufton me vdekjen?

para 11 muajve - Sovrani

Emri i biznesmenit Lulzim Kulla është mjaft i njohur për Policinë e Shkodrës. 42-vjeçari konsiderohet si një prej “të fortëve” të qytetit dhe ka disa precedentë penalë. Ditën e djeshme në mes të qytetit...

Kush është “i forti” i Shkodrës, që sot po lufton me vdekjen

para 11 muajve - Lajme.al

Emri i biznesmenit Lulzim Kulla është mjaft i njohur për Policinë e Shkodrës. 42-vjeçari konsiderohet si një prej “të fortëve” të qytetit dhe ka disa precedentë penalë. Ditën e djeshme në mes të qytetit...

Qyteti shqiptar nën pushtetin e gjobvënësve! Historia e Kullajt që sot ju bë atentat

para 11 muajve - Gazeta Express

Historia e gjobave ndaj tregtareve ne Shkodër, i ngjason asaj të Amerikës së shekullit 19 kur bizneset e vogla paguanin gjoba mafias Italiane. Duke dhënë haraçin, tregtarë të zonave të influencës së grupeve...

PROFIL/ Lulzim Kullaj, gjobvënësi që detyroi shumë tregtarë të iknin nga Shkodra

para 11 muajve - Java News

Historia e gjobave ndaj tregtareve ne Shkodër, i ngjason asaj të Amerikës së shekullit 19 kur bizneset e vogla paguanin gjoba mafias Italiane. Duke dhënë haraçin, tregtarë të zonave të influencës së grupeve...

Tritoli në Shkodër, ish-drejtuesi i policisë: Çështja e kanabisit

para 11 muajve - Gazeta Express

Ish-drejtuesi i Policisë, Arjan Hoxha, i ftuar në studion e Report Tv ka zbardhur detaje nga atentati me moto-bombë në Shkodër, ku mbetën të plagosur tetë persona, mes të cilëve shënjestra e sulmit Lul...

Bomba në Shkodër, Arjan Hoxha: Pistë e hetimit, çështja e kanabisit

para 11 muajve - Shqiptarja

Ish-drejtuesi i Policisë, Arjan Hoxha, i ftuar në studion e Report Tv ka zbardhur detaje nga atentati me moto-bombë në Shkodër, ku mbetën të plagosur tetë persona, mes të cilëve shënjestra e sulmit Lul...

Tritoli në Shkodër, ish-drejtuesi i policisë: Çështja e kanabisit

para 11 muajve - Sovrani

Ish-drejtuesi i Policisë, Arjan Hoxha, i ftuar në studion e Report Tv ka zbardhur detaje nga atentati me moto-bombë në Shkodër, ku mbetën të plagosur tetë persona, mes të cilëve shënjestra e sulmit Lul...

Historia e grupeve kriminale që “mbrojnë tregtarët”

para 11 muajve - Vizion Plus

Historia e gjobave ndaj tregtareve ne Shkodër, i ngjason asaj të Amerikës së shekullit 19 kur bizneset e vogla paguanin gjoba mafias Italiane. Duke dhënë haraçin, tregtarë të zonave të influencës së grupeve...

Shpërthim i Fuqishëm në Shkodër, Shtatë të Lënduar

para 11 muajve - Kallxo

Një shpërthim tritoli la të plagosur shtatë persona mes tyre dhe shënjestrën e dyshuar të atentatit në lagjen “Rus” të Shkodrës. 500 gramë eksploziv ishte vendosur në një biznes vetëm 100 metra larg komisariatit...

Shpërthim i fuqishëm në Shkodër, shtatë të lënduar

para 11 muajve - RTV 21

Forca të shumta të policisë dhe ambulanca mbërritën në vendngjarje Një shpërthim tritoli la të plagosur shtatë persona mes tyre dhe shënjestrën e dyshuar të atentatit në lagjen “Rus” të Shkodrës. 500 gramë...

Atentat me tritol në Shkodër, shënjestër e sulmit Lulzim Kulla

para 11 muajve - Vizion Plus

Një shpërthim tritoli la të plagosur tre persona mes tyre dhe shënjestrën e dyshuar të atentatit në lagjen “Rus” të Shkodrës. 500 gramë eksploziv ishte vendosur në një biznes vetëm 100 metra larg komisariatit...

Basha: Krimi sundon në Shqipëri

para 11 muajve - Vizion Plus

Ne përvjetorin e Policisë se Shtetit, lideri i opozitës Lulzim Basha ka zgjedhur te nderoje se pari ata punonjës te policisë qe humben jetën ne lufte me krimin. Pas nje vizite ne familjen e Artan Cukut,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK