http://kariera.mk

Mirditorja e filmit “Fast&Furious”: Me pagën e 1 muaji jetova për 1 vit

më 1.2018 - Zhurnal

“The Fate of the Furious” është seria e 8 e filmit më të shikuar “Fast & Furious”. Si në 7 seritë e tjera, edhe këtë herë nuk kanë munguar aktorët e mëdhenj si Vin Diesel, Charlize Theron, Jason Statham...

Kush është aktorja nga Mirdita që do të luajë në ?The fate of the Furious?

më 1.2018 - Albeu

Në serinë e re të Fast and Furious interpreton dhe një vajzë nga Mirdita. Erigerta Deda është pjesë e filmit bashkë me dy aktorë të tjerë shqiptarë, Erand Hoxha dhe Marko Caka, të cilët interpretojnë në...

Aktorja shqiptare e Fast and Furious tregon sa është paguar për një muaj në këtë film

më 1.2018 - Portalb

Në serinë e re të Fast and Furious interpreton dhe një vajzë nga Mirdita. Erigerta Deda është pjesë e filmit bashkë me dy aktorë të tjerë shqiptarë, Erand Hoxha dhe Marko Caka, të cilët interpretojnë në...

Profil/ Kush është aktorja nga Mirdita që do të luajë në “The fate of the Furious”

më 1.2018 - Opinion

Në serinë e re të Fast and Furious interpreton dhe një vajzë nga Mirdita. Erigerta Deda është pjesë e filmit bashkë me dy aktorë të tjerë shqiptarë, Erand Hoxha dhe Marko Caka, të cilët interpretojnë në...

Aktorja shqiptare tregon atmosferën në sheshxhirimet e filmit “Fast and Furious”

më 1.2018 - Telegrafi

Në serinë e re të Fast and Furious interpreton dhe një vajzë nga Mirdita. Erigerta Deda është pjesë e filmit bashkë me dy aktorë të tjerë shqiptarë, Erand Hoxha dhe Marko Caka, të cilët interpretojnë në...

Aktorja shqiptare tregon atmosferën në sheshxhirimet e filmit “Fast and Furious”

më 1.2018 - Almakos

Në serinë e re të Fast and Furious interpreton dhe një vajzë nga Mirdita. Erigerta Deda është pjesë e filmit bashkë me dy aktorë të tjerë shqiptarë, Erand Hoxha dhe Marko Caka, të cilët interpretojnë në...

Aktorja shqiptare tregon atmosferën në sheshxhirimet e filmit “Fast and Furious”

më 1.2018 - Sovrani

Në serinë e re të Fast and Furious interpreton dhe një vajzë nga Mirdita. Erigerta Deda është pjesë e filmit bashkë me dy aktorë të tjerë shqiptarë, Erand Hoxha dhe Marko Caka, të cilët interpretojnë në...

Shqiptarja nga Rrësheni rrëfen përvojën me “Fast & Furious”: Në një muaj fitova sa për një vit

më 1.2018 - Opinion

The Fate of the Furious” është seria e 8 e filmit më të shikuar “Fast & Furious”. Si në 7 seritë e tjera, edhe këtë herë nuk kanë munguar aktorët e mëdhenj si Vin Diesel, Charlize Theron, Jason Statham....

Aktorja shqiptare pjesë e Fast and Furious: Me rrogën e një muaji jetova një vit

më 1.2018 - InfoShqip

"The Fast of the Furious” padyshim është një nga filmat më të preferuar në të gjithë botën. Në një rrëfim ekskluziv për Report Tv, aktorja shqiptare Erigerta Deda tregon eksperiencën e saj në këtë film,...

Aktorja shqiptare pjesë e Fast and Furious: Me rrogën e një muaji jetova një vit

më 1.2018 - Albeu

“The Fast of the Furious” padyshim është një nga filmat më të preferuar në të gjithë botën. Në një rrëfim ekskluziv për Report Tv, aktorja shqiptare Erigerta Deda tregon eksperiencën e saj në këtë film,...

Flet vajza e lotarisë amerikane që preku ëndrrën hollivudiane në "Fast and Furious"

më 1.2018 - Gazeta Express

​“The Fate of the Furious” është seria e 8 e filmit më të shikuar “Fast & Furious”. Si në 7 seritë e tjera, edhe këtë herë nuk kanë munguar aktorët e mëdhenj si Vin Diesel, Charlize Theron, Jason Statham....

Flet vajza e lotarisë amerikane që preku ëndrrën hollivudiane në “Fast and Furious”

më 1.2018 - Gazeta Monitor

“The Fate of the Furious” është seria e 8 e filmit më të shikuar “Fast & Furious”. Si në 7 seritë e tjera, edhe këtë herë nuk kanë munguar aktorët e mëdhenj si Vin Diesel, Charlize Theron, Jason Statham....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK