http://kariera.mk

Kush ishte shënjestra e shpërthimit në Shkodër?

para 11 muajve - Telegrafi

Qyteti i Shkodrës është tronditur paraditen e së shtunës nga një shpërthim eksplozivi në lagjen “Rus”, pranë tregut të qytetit. Për pasojë kanë mbetur të plagosur tetë persona, midis të cilëve dhe shënjestra...

Atentati me eksploziv, si u kthye Lulzim Kulla në “tmerrin” e shkodranëve

para 11 muajve - NOA

Ditën e djeshme Shkodra u trondit nga një shpërthim i fuqishëm tritoli, që kishte si objektiv biznesmenin Lulzim Kulla, duke e lënë këtë të fundit të plagosur rëndë. Kulla në të vërtetë nuk është një emër...

Dalin fotot, kush është "i forti" i Shkodrës që iu vu tritoli (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Ditën e djeshme në Shkodër ka ndodhur një shpërthim i fuqishëm eksplozivi ku mbetën të plagosur 8 persona. Ai njihet si "i forti" i Shkodrës i cili nënshtroi tregtarët e këtij qyteti, duke iu marrë edhe...

Tronditet Shkodra, atentat me tritol të “fortit” të qytetit, 8 të plagosur

para 11 muajve - Sot News

Atentat me tritol të fortit të Shkodrës, Lulzim Kulla, në lagjen "Rus", fare pranë qendrës së qytetit. Rreth 300-400 gram lëndë eksplozive janë vendosur në një motor të parkuar në hyrje të një objekti...

FOTO/ Shpërthimi në Shkodër, kush është ‘i forti’ që iu vu tritoli, e kaluara e tij kriminale dhe ...

para 11 muajve - Syri

Lulzim Kulla i njohur shkurt si Lul Kulla është emër i njohur për policinë për shkak të, të kaluarës së tij kriminale. Ai njihet si ‘i forti’ i Shkodrës i cili nënshtroi tregtarët e këtij qyteti, duke...

Kush ishte shënjestra e shpërthimit në Shkodër?

para 11 muajve - GazetaBlic

Qyteti i Shkodrës është tronditur paraditen e së shtunës nga një shpërthim eksplozivi në lagjen “Rus”, pranë tregut të qytetit, njofton Top Channel. Për pasojë kanë mbetur të plagosur tetë persona, midis...

Kush ishte shënjestra e shpërthimit në Shkodër?

para 11 muajve - Klan Kosova

Qyteti i Shkodrës është tronditur paraditen e së shtunës nga një shpërthim eksplozivi në lagjen “Rus”, pranë tregut të qytetit, njofton Top Channel. Për pasojë kanë mbetur të plagosur tetë persona, midis...

Kush është Lul Kullaj,shënjestra e atentatit në Shkodër/FOTO

para 11 muajve - Shqiptarja

Një atentat me tritol ka tronditur një ditë më parë qytetin verior të Shkodrës, ku shënjestër ishte një emër shumë i njohur për policinë. Shqiptarja.com iu sjell fotografinë e objektivit të atentatit me...

Rihapen dosjet e vjetra të Kullës pas atentatit me tritol në Shkodër

para 11 muajve - Illyria

Një atentat me tritol ka tronditur një ditë më parë qytetin verior të Shkodrës, ku shënjestër ishte një emër shumë i njohur për policinë. Shqiptarja.com iu sjell fotografinë e objektivit të atentatit me...

Panik e gjak, pamjet pak sekonda pas tmerrit në Shkodër /Video

para 11 muajve - Lajme.al

Në këto pamje mund të shihen momentet vetëm pak sekonda pas shpërthimit në lagjen “Partizani” nga i cili mbetën të plagosur 8 vetë. Njerëz që vrapojnë për t’iu larguar vendngjarjes apo edhe persona të...

Kush ishte shënjestër e shpërthimit të djeshëm në Shkodër?

para 11 muajve - Periskopi

Qyteti i Shkodrës është tronditur paraditen e së shtunës nga një shpërthim eksplozivi në lagjen “Rus”, pranë tregut të qytetit, njofton Top Channel. Për pasojë kanë mbetur të plagosur tetë persona, midis...

Makina humb kontrollin dhe përfundon në një dyqan, 2 të plagosur në Sarandë

para 11 muajve - BalkanWeb

SARANDE – Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në lagjen numër 1 të qytetit të Sarandës, teksa një mjet është përplasur me një dyqan veshjesh. Mësohet se mjeti tip “Benz” i cili drejtohej nga 21-vjecari...

Aksident i rëndë në Sarandë, makina hyn në biznes

para 11 muajve - Lajmi.net

Dy persona mbetën të plagosur, njëri prej të cilëve në gjendje të rëndë, në një aksident të regjistruar mbrëmjen e sotme në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Turizëm-Kanali i Cukës, tek ish-Turizmi,...

Aksident në Sarandë, makina hyn brenda dyqanit, plagosen dy persona

para 11 muajve - Opinion

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në qytetin e Sarandës, kur një automjet ka dalë nga rruga duke përfunduar brenda një biznesi. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Turizëm-Kanali i Cukës, tek...

Gjendet një burrë i plagosur në Librazhd, dyshimet e para

para 11 muajve - Albeu

Në Librazhd është gjetur një burrë i plagosur mbrëmjen e sotme. I plagosuri është gjendur në aksin Librazhd -Prrenjas, i gjakosur në kokë e fytyrë nga plagët e marra. Sipas policisë, dyshohet se personi...

Aksident i rëndë në Sarandë, makina hyn në biznes

para 11 muajve - Gazeta Express

Dy persona mbetën të plagosur, njëri prej të cilëve në gjendje të rëndë, në një aksident të regjistruar mbrëmjen e sotme në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Turizëm-Kanali i Cukës, tek ish-Turizmi,...

Gjendet në rrugë i plagosur rëndë, burri transportohet me urgjencë në spital

para 11 muajve - Syri

Një person është gjetur i plagosur rëndë në rrugën Librazhd-Përrenjas, dhe dyshimet paraprake të policisë janë që burri të jetë aksidentuar nga ndonjë automjet, dhe të jetë braktisur pa i dhënë ndihmën...

VIDEO/ Makina hyn në biznes, dy të plagosur

para 11 muajve - Syri

Dy persona mbetën të plagosur, njëri prej të cilëve në gjendje të rëndë, në një aksident të regjistruar mbrëmjen e sotme në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Turizëm-Kanali i Cukës, tek ish-Turizmi,...

Sarandë, mjeti përplaset me lokalin, dy persona të plagosur

para 11 muajve - Shqiptarja

Sarandë -Një mjet tip “Benz” ka dalë nga rruga për shkak të shpejtësisë në aksin rrugor Turizëm-Kanali i Çukës në Sarandë duke shkaktuar dy të plagosur. Ambulanca ka shkuar menjëherë në vendngjarje për...

Librazhd, gjendet një i plagosur në rrugë, nuk dihen shkaqet

para 11 muajve - Shqiptarja

Mbrëmjen e sotme një person është gjetur i plagosur në aksin Librazhd-Prrenjas. Personi është gjendur i gjakosur në kokë e fytyrë. Personi i cili akoma nuk është identifikuar mendohet të jetë banorë i...

Gjendet në rrugë një i plagosur rëndë

para 11 muajve - Gazeta Express

Një person është gjetur i plagosur rëndë në rrugën Librazhd-Përrenjas, dhe dyshimet paraprake të policisë janë që burri të jetë aksidentuar nga ndonjë automjet, dhe të jetë braktisur pa i dhënë ndihmën...

Gjendet në mes të rrugës i gjakosur në kokë e fytyrë, burri nga Librazhdi niset me urgjencë në spital

para 11 muajve - BalkanWeb

LIBRAZHD – Një person është gjendur i plagosur në qytetin e Librazhdit mbrëmjen e sotme. I plagosuri është gjendur në aksin Librazhd-Prrenjas, në kokë e fytyrë. Sipas policisë, dyshohet se personi në fjalë,i...

Shqipëri, detaje të reja nga shpërthimi me tritol në Shkodër

para 11 muajve - Portalb

42-vjeçari Lulzim Kulla mori plagë të rënda nga shpërthimi me tritol në lagjen Rus të Shkodrës. Bashkë me të u plagosën edhe 7 persona të tjerë. Nga hetimet e para të policisë mendohet se kanë qenë rreth...

Gjendet në rrugë një i plagosur rëndë

para 11 muajve - Sovrani

Një person është gjetur i plagosur rëndë në rrugën Librazhd-Përrenjas, dhe dyshimet paraprake të policisë janë që burri të jetë aksidentuar nga ndonjë automjet, dhe të jetë braktisur pa i dhënë ndihmën...

Dalin detaje të reja nga shpërthimi me tritol në Shkodër

para 11 muajve - Standard

42-vjeçari Lulzim Kulla mori plagë të rënda nga shpërthimi me tritol në lagjen Rus të Shkodrës. Bashkë me të u plagosën edhe 7 persona të tjerë. Nga hetimet e para të policisë mendohet se kanë qenë rreth...

Momentet pak sekonda pas shpërthimit në Shkodër

para 11 muajve - Gazeta Tema

Në orët e para të mëngjesit të sotëm, një shpërthim me tritol ka tronditur qytetin e Shkodrës, ku si pasojë mbetën të plagosur 8 persona. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen ‘Partizani’, dhe shpërthimi...

Aksident i rëndë në Sarandë, makina hyn në biznes

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Dy persona mbetën të plagosur, njëri prej të cilëve në gjendje të rëndë, në një aksident të regjistruar mbrëmjen e sotme në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Turizëm-Kanali i Cukës,...

Aksident i rëndë në Sarandë, makina hyn në biznes

para 11 muajve - Fakti Ditor

Dy persona mbetën të plagosur, njëri prej të cilëve në gjendje të rëndë, në një aksident të regjistruar mbrëmjen e sotme në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Turizëm-Kanali i Cukës, tek ish-Turizmi,...

Aksident i rëndë në Sarandë, makina hyn në biznes

para 11 muajve - Sovrani

Dy persona mbetën të plagosur, njëri prej të cilëve në gjendje të rëndë, në një aksident të regjistruar mbrëmjen e sotme në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Turizëm-Kanali i Cukës, tek ish-Turizmi,...

Aksident i rëndë në Sarandë, makina hyn në biznes

para 11 muajve - Insajderi

Dy persona mbetën të plagosur, njëri prej të cilëve në gjendje të rëndë, në një aksident të regjistruar mbrëmjen e sotme në Sarandë. Ngjarja ka ndodhur në aksin rrugor Turizëm-Kanali i Cukës, tek ish-Turizmi,...

Gjendet në rrugë i plagosur rëndë, burri transportohet me urgjencë në spital

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një person është gjetur i plagosur rëndë në rrugën Librazhd-Përrenjas, dhe dyshimet paraprake të policisë janë që burri të jetë aksidentuar nga ndonjë automjet, dhe të jetë braktisur pa i dhënë ndihmën...

VIDEO/ Pamje të rënda, pak sekonda pas shpërthimit në Shkodër

para 11 muajve - Syri

Shpërthimi i një motori-bombë i parkuar pranë një objekti dy katësh, tronditi Shkodrën paraditen e kësaj të shtune. Shënjestër e atentatit ishte 42-vjeçari Lul Kulla, i cili ka marrë plagë të rënda dhe...

Pamje të rënda/Pak sekonda pas shpërthimit të tritolit në Shkodër

para 11 muajve - Shqiptarja

Shpërthimi i një motori-bombë i parkuar pranë një objekti dy katësh, tronditi të gjithë qytetin e Shkodrës paraditen e kësaj të shtune. Shënjestër e atentatit ishte 42-vjeçari, Lul Kulla, i cili ka marrë...

Gjendet në rrugë një i plagosur rëndë

para 11 muajve - Insajderi

Një person është gjetur i plagosur rëndë në rrugën Librazhd-Përrenjas, dhe dyshimet paraprake të policisë janë që burri të jetë aksidentuar nga ndonjë automjet, dhe të jetë braktisur pa i dhënë ndihmën...

Shpërthimi kolosal në Shkodër, dalin pamjet e reja tronditëse

para 11 muajve - Albeu

Policia ka reaguar zyrtarisht në lidhje me shpërthimin e sotëm ku mbetën të plagosur 8 persona. Policia bën me dije se ka nisur hetimet dhe se ka ngritur pika të shumta kontrolli në pikat hyrëse dhe dalëse...

Video/ Panik dhe të bërtitura, pak minuta pas shpërthimit në Shkodër

para 11 muajve - Opinion

Një video e shpërndarë në faqen e kanalit televiziv të Shkodrës , Rozafa tregon situatën në qytet pak minuta pas shpërthimit të ndodhur mëngjesin e sotëm në lagjen ‘Partizani’. Sipas njoftimit të policisë,...

Njerëz në panik e të gjakosur, pamjet e reja pas shpërthimit me tritol në Shkodër

para 11 muajve - BalkanWeb

SHKODER – Pamje të reja nga shpërthimi me tritol që tronditi sot qytetin e Shkodrës janë zbuluar nga televizioni lokal Rozafa. Në këto pamje mund të shihen momentet vetëm pak sekonda pas shpërthimit në...

Gjendet në mes të rrugës i gjakosur në kokë e fytyrë, burri nga Librazhdi niset me urgjencë në spital

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një person është gjendur i plagosur në qytetin e Librazhdit mbrëmjen e sotme. I plagosuri është gjendur në aksin Librazhd-Prrenjas, i gjakosur në kokë e fytyrë nga plagët e marra. Sipas policisë, dyshohet...

Drejtori i policisë po mbante fjalim kur dëgjoi shpërthimin në Shkodër

para 11 muajve - GazetaBlic

Sot në drejtoritë e policive të çdo qarku është festuar 105 vjetori i Policisë Shqiptare. Edhe në Shkodër po mbahej ceremonia e rastit. Nuk kishin kaluar as 2 minuta nga fjalimi i drejtorit te policisë...

Pamje të rënda, pak sekonda pas shpërthimit në Shkodër

para 11 muajve - Gazeta Express

Në orët e para të mëngjesit, një shpërthim me tritol tronditi qytetin e Shkodrës, ku si pasojë mbetën të plagosur 8 persona. Ngjarja e rëndë ndodhur në lagjen ‘Partizani’, dhe shpërthimi ka përhapur panik...

Shpërthim tritoli, 8 të plagosur

para 11 muajve - Klan

Një shpërthim i fuqishëm me eksploziv ka tronditur qytetin e Shkodrës mëngjesin e kësaj të shtune. Ngjarja ndodhi në lagjen ‘Rus’ rreth orës 10:30 minuta. Lënda plasëse ishte e vendosur në nje një motorçikletë...

Tritoli në Shkodër, njëri nga të plagosurit emër i njohur për policinë

para 11 muajve - Sot News

Një sasi e konsiderueshme tritoli ka tronditur qytetin e Shkodrës mëngjesin e ditës së sotme. Nga të dhënat e bëra të ditura dyshohet se tritoli ishte vënë në katin e parë të një ndërtese,ku ka selinë...

Drejtori i policisë po mbante fjalim kur dëgjoi shpërthimin në Shkodër / VIDEO

para 11 muajve - Lajmi.net

Sot në drejtoritë e policive të çdo qarku është festuar 105 vjetori i Policisë Shqiptare. Edhe në Shkodër po mbahej ceremonia e rastit. Nuk kishin kaluar as 2 minuta nga fjalimi i drejtorit te policisë...

Pamje të rënda, pak sekonda pas shpërthimit në Shkodër

para 11 muajve - InfoShqip

Në orët e para të mëngjesit, një shpërthim me tritol tronditi qytetin e Shkodrës, ku si pasojë mbetën të plagosur 8 persona. Ngjarja e rëndë ndodhur në lagjen ‘Partizani’, dhe shpërthimi ka përhapur panik...

Pamje nga shpërthimi ku u plagosën 8 persona

para 11 muajve - Shenja

Të paktën 8 persona u plagosën sot gjatë një shpërthimi me tritol që tronditi qytetin e Shkodrës. Në këtë video postuar nga televizioni lokal Rozafa, mund të ndiqni pamjet pa koment pak minuta pas shpërthimit...

VIDEO/ Tritoli në Shkodër, pamjet e reja, njerëz në panik e të përgjakur

para 11 muajve - Java News

Pamje të reja nga shpërthimi me tritol që tronditi sot qytetin e Shkodrës janë zbuluar nga televizioni lokal Rozafa. Në këto pamje mund të shihen momentet vetëm pak sekonda pas shpërthimit në lagjen “Partiazani”...

Shkodër, 8 të plagosur nga një shpërthim eksplozivi

para 11 muajve - RTSH

Një shpërthim eksplozivi ka tronditur paraditen e së shtunës lagjen Rus në Shkodër. Bilanci ka qenë tetë të plagosur dhe dëme materiale. Objektivi ka qenë Lulzim Kulla 42 vjeç, i cili është në gjendje...

Atentat me tritol në Shkodër, 7 të plagosur

para 11 muajve - RTV 21

Në shënjestër e sulmit Lulzim Kullaj Një shpërthim i fuqishëm tritoli la të plagosur 8 persona, mes tyre dhe shënjestrën e dyshuar të atentatit në lagjen “Rus” të Shkodrës, Lulzim Kullaj. 500 gramë eksploziv...

Pamje të rënda, pak sekonda pas shpërthimit në Shkodër

para 11 muajve - Sovrani

Në orët e para të mëngjesit, një shpërthim me tritol tronditi qytetin e Shkodrës, ku si pasojë mbetën të plagosur 8 persona. Ngjarja e rëndë ndodhur në lagjen ‘Partizani’, dhe shpërthimi ka përhapur panik...

Pamje nga shpërthimi ku u plagosën 8 persona

para 11 muajve - AlbPortali

Të paktën 8 persona u plagosën sot gjatë një shpërthimi me tritol që tronditi qytetin e Shkodrës. Loading... Në këtë video postuar nga televizioni lokal Rozafa, mund të ndiqni pamjet pa koment pak minuta...

Drejtori i policisë po mbante fjalim kur dëgjoi shpërthimin në Shkodër

para 11 muajve - Periskopi

Sot në drejtoritë e policive të çdo qarku është festuar 105 vjetori i Policisë Shqiptare. Edhe në Shkodër po mbahej ceremonia e rastit. Nuk kishin kaluar as 2 minuta nga fjalimi i drejtorit te policisë...

Shpërthim i telekomanduar në Shkodër, 8 persona të plagosur

para 11 muajve - Telegrafi

Qyteti i Shkodrës është tronditur paraditen e së shtunës nga një shpërthim eksplozivi në lagjen Rus, pranë tregut të qytetit. Për pasojë kanë mbetur të plagosur 8 persona, midis të cilëve dhe shënjestra...

Shkodër, shpërthim me eksploziv, 8 të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Shqip

1 of 6 Qyteti i Shkodrës është tronditur mëngjesin e sotëm nga një shpërthim me eksploziv të ndodhur në lagjen Rus. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:39. Nga hetimet rezulton se nga shpërthimi i eksplozivit...

Tritoli në Shkodër, Policia ishte në  festë në momentin e shpërthimit

para 11 muajve - Shqiptarja

Shpërthimi i fuqishëm i tritolit duket se e gjeti të papërgatitur Policinë e Shtetit. Pikërisht në momentin që ndodhi shpërthimi i fuqishëm që shkaktoi 8 të plagosur, Policia e Shkodrës po mbante ceremoninë...

Shpërthim i telekomanduar në Shkodër, 8 persona të plagosur

para 11 muajve - Koha.net

Qyteti i Shkodrës është tronditur paraditen e së shtunës nga një shpërthim eksplozivi në lagjen Rus, pranë tregut të qytetit. Për pasojë kanë mbetur të plagosur 8 persona, midis të cilëve dhe shënjestra...

Atentati me eksploziv, policia del me deklaratë: 8 të plagosur, dy në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Portalb

Policia e Shkodrës del me deklaratë lidhur me atentatin me eksploziv të ndodhur paraditen e sotme, ku mbetën të lënduar disa persona, transmeton noa.al . Konfirmohet zyrtarisht se janë tetë personat e...

Video-lajm/ Tritoli trondit drejtorin e policisë Shkodër, po mbante fjalim para kamerave

para 11 muajve - Opinion

Tritoli që shpërtheu sot në Shkodër është dëgjuar fuqishëm deri tek Drejtoria e Policisë së këtij qyteti. Drejtuesi, Gjovalin Loka, ishte duke mbajtur një fjalim me rastin e 105 vjetorit të policisë kur...

Shpërthimi i tritolit në Shkodër, sekuestrohen pamjet filmike. Policia jep detaje

para 11 muajve - BalkanWeb

SHKODER- Kur kanë kaluar disa orë nga shpërthimi i fuqishëm i tritolit që tronditi banorët e lagjes “Partizani” në qytetin e Shkodrës, paraditen e sotme, policia ka dhënë detaje për ngjarjen. Sipas uniformave...

Ku ishte Drejtori i Policisë kur Shkodra u trondit nga shpërthimi me eksploziv

para 11 muajve - Albeu

Nuk kishin kaluar as 2 minuta nga fjalimi i drejtorit te policisë së qarkut Shkoder Gjovalin Loka, kur u dëgjua zhurma e një shpërthimi të fuqishëm. Në pak sekonda uniformat blu marrin njoftimin dhe shpërndahen...

DETAJET: 8 persona të plagosur nga shpërthimi i telekomanduar, shënjestër i “forti i Shkodrës”

para 11 muajve - Gazeta Tema

Një shpërthim i fortë tronditi qytetin e Shkodrës paraditen e sotme duke plagosur të paktën 8 persona. Policia raportoi se shpërthimi i eksplozivit ndodhi në lagjen Rus, pranë tregut të qytetit. Mësohet...

VIDEO/Shpërthimi në Shkodër, ja ku ishte mbledhur policia...

para 11 muajve - Syri

Shpërthimi me tritol që tronditi sot qytetin e Shkodrës, ku mbetën 8 persona të plagosur ka ndodhur në një moment, kur gjithë vëmendja e policisë ishte e fokusuar te aktiviteti në kuadër të 105 vjetorit...

Shpërthimi i tritolit në Shkodër ndodhi kur po mbante fjalim drejtori i policiës

para 11 muajve - Gazeta Express

Shpërthimi me tritol që tronditi sot qytetin e Shkodrës, ku mbetën 8 persona të plagosur ka ndodhur në një moment, kur pothuajse gjithë policia ka qenë e fokusuar te aktiviteti që po zhvillohej në këtë...

Atentati, Lul Kulla i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale te Trauma

para 11 muajve - Shqiptarja

Lulzim Kulla, 42-vjeç, të cilit iu bë atentat me moto-bombë paraditen e kësaj të shtune në lagjen "Rus" të Shkodrës teksa dilte nga një objekt në pronësi të tij, ndodhet në gjendje kritike për jetën në...

Shkodër, 7 të plagosur si pasojë e një shpërthimi me tritol

para 11 muajve - MRT

7 persona kanë mbetur të plagosur mëngjesin e sotëm në lagjen “Rus”.... 7 persona kanë mbetur të plagosur mëngjesin e sotëm në lagjen “Rus” të Shkodrës si pasojë e një shpërthimi me tritol. 6 nga të plagosurit...

Shpërthim i telekomanduar, 8 persona të plagosur

para 11 muajve - KosovaPress

Për pasojë kanë mbetur të plagosur 8 persona, midis të cilëve dhe shënjestra e dyshuar e këtij atentati, Lulzim Kulla 42 vjeç, i cili ka marrë plagë të rënda, ndërsa 7 të plagosurit e tjerë kanë marrë...

“I forti” i Shkodrës Lul Kulla, i nënshtrohet ndërhyrjes kirurgjikale

para 11 muajve - Java News

Lulzim Kulla, 42-vjeç, të cilit iu bë atentat me moto-bombë paraditen e kësaj të shtune në lagjen “Rus” të Shkodrës teksa dilte nga një objekt në pronësi të tij, ndodhet në gjendje kritike për jetën në...

Eksploziv në motor për të vrarë shkodranin, policia zbardh ngjarjen

para 11 muajve - Albeu

Policia ka reaguar zyrtarisht në lidhje me shpërthimin e sotëm ku mbetën të plagosur 8 persona. Policia bën me dije se ka nisur hetimet dhe se ka ngritur pika të shumta kontrolli në pikat hyrëse dhe dalëse...

Shpërthim në Shkodër: 8 të plagosur, 3 në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Aktuale

Policia e Shkodres ka reaguar per here te pare per shperthimin me tritol qe ndodh sot rreth orës 10:45 në lagjen ‘Partizani’, Shkodër, me lëndë plasëse. Ajo njihet ndryshe dhe si lagjia e tregut “Rus”....

Atentati me eksploziv në Shkodër, policia del me deklaratë: 8 të plagosur, dy në gjendje të rëndë

para 11 muajve - NOA

Policia e Shkodrës del me deklaratë lidhur me atentatin me eksploziv të ndodhur paraditen e sotme, ku mbetën të lënduar disa persona. Konfirmohet zyrtarisht se janë tetë personat e plagosur, dy prej tyre...

Drejtori i policisë po mbante fjalim kur dëgjoi shpërthimin në Shkodër, shikoni videon

para 11 muajve - AlbPortali

Sot në drejtoritë e policive të çdo qarku është festuar 105 vjetori i Policisë Shqiptare. Edhe në Shkodër po mbahej ceremonia e rastit. Nuk kishin kaluar as 2 minuta nga fjalimi i drejtorit te policisë...

Shpërthim bombe në Shkodër, 8 persona të plagosur

para 11 muajve - Sovrani

Qyteti i Shkodrës është tronditur paraditen e së shtunës nga një shpërthim eksplozivi në lagjen Rus, pranë tregut të qytetit. Për pasojë kanë mbetur të plagosur 8 persona, midis të cilëve dhe shënjestra...

Atentati në Shkodër, policia jep detaje: 8 persona të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Express

Policia e Shkodrës jep të dhëna në lidhje me shpërthimin e ndodhur paraditen e sotme. Sipas forcave blu tritoli i vendosur në një motor u aktivizua kur shënjestra e atentatit Lulzim Kulla po hipte në makinën...

Shpërthimi në Shkodër/ Policia: Shkon në 8 numri i të plagosurve, 3 janë në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Opinion

Policia e Shkodres ka reaguar per here te pare per shperthimin me tritol qe ndodh sot rreth orës 10:45 në lagjen ‘Partizani’, Shkodër, me lëndë plasëse. Ajo njihet ndryshe dhe si lagjia e tregut “Rus”....

Shpërthim në Shkodër, shtatë persona të plagosur

para 11 muajve - Zhurnal

Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur paraditen e sotme në lagjen “Rus” të Shkodrës, në afërsi të tregut. Si pasojë e shpërthimit janë plagosur 7 persona, 6 prej të cilëve ishin kalimtarë të rastit. Policia...

Drejtori i policisë po mbante fjalim kur dëgjoi shpërthimin në Shkodër, shikoni videon

para 11 muajve - Fakti Ditor

Sot në drejtoritë e policive të çdo qarku është festuar 105 vjetori i Policisë Shqiptare. Edhe në Shkodër po mbahej ceremonia e rastit. Nuk kishin kaluar as 2 minuta nga fjalimi i drejtorit te policisë...

Sekuestrohen pamjet filmike/ Policia jep detaje mbi shpërthimin në Shkodër: Ja si ndodhi...

para 11 muajve - Syri

Policia e Shtetit ka dhënë informacion mbi ngjarjen kriminale të ndodhur në Shkodër, ku si pasojë e një shpërthimi kanë mbetur të plagosur 8 persona, nga të cilët 3 në gjendje të rëndë janë transportuar...

Shpërthim në Shkodër, disa të plagosur

para 11 muajve - Anadolu Agency

Speciale arkiv TIRANË (AA) - Një shpërthim ka ndodhur në qytetin e Shkodrës, ndërsa si pasojë kanë mbetur të plagosur disa persona, transmeton Anadolu Agency (AA). Sipas të dhënave paraprake të Policisë...

Shpërthim në Shkodër, shtatë persona të plagosur

para 11 muajve - Telegrafi

Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur paraditen e sotme në lagjen “Rus” të Shkodrës, në afërsi të tregut. Si pasojë e shpërthimit janë plagosur 7 persona, 6 prej të cilëve ishin kalimtarë të rastit. Policia...

Zbardhen detajet, si u tentua vrasja me eksploziv e të fortit të Shkodrës

para 11 muajve - Albeu

Janë zbardhur detaje të reja nga atentati me tritol kundër të fortit të Shkodrës , Lulzim Kulla . Ngjarja ka ndodhur në zonën më të populluar në qytetin e Shkodrës , në lagjen "Rus". Mësohet se sasia e...

As te dyqani, as te makina. Policia e Shkodrës: Ku ishte vendosur tritoli që la 8 të plagosur

para 11 muajve - Lajme.al

Policia e Shkodres ka reaguar per here te pare per shperthimin me tritol qe ndodh sot rreth orës 10:45 në lagjen ‘Partizani’, Shkodër, me lëndë plasëse. Sipas bluve, menjëhere ne vendin e ngjarjes kanë...

Vrasje, gjobëvënie e kanabis e shkuara kriminale e Lul Kullës

para 11 muajve - Shqiptarja

Lul Kulla, 42-vjeç, të cilit iu bë atentat me tritol sot në lagjen "Rus" të Shkodrës , pranë biznesit të tij, është emër i njohur për policinë për shkak të të kaluarës së tij kriminale. Ai njihet si "i...

Zbardhen emrat e 7 të plagosurve nga shpërthimi në Shkodër

para 11 muajve - Lajmi.net

Nga shpërthimi në Shkodër, ngjarje e ndodhur gjatë paradites së sotme, kanë mbetur të plagosur 7 persona, dy prej të cilëve në gjendje të rëndë dhe që janë transportuar drejt Tiranës. Burimet policore...

Policia jep detajet e atentatit me tritol, 8 të plagosur, 3 në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Java News

Qyteti i Shkodrës u trondit sot nga një shpërthim i fuqishëm me eksploziv, ngjarje në të cilën mbetën të plagosur 8 persona. Shpërthimi ndodhi në një zonë fare pranë qëndrës së qytetit ndërkohë objektiv...

Shpërthimi me tritol në Shkodër, 7 të plagosur, 2 me urgjencë drejt Tiranës

para 11 muajve - Gazeta Express

Mesditën e sotme një shpërthim tritoli tronditi qytetin e Shkodrës. Ndonëse ende nuk ka një njoftim zyrtar nga ana e policisë, mësohet se një sasi e konsiderueshme tritoli u vendos tek një motoçikletë...

Atentati me eksploziv në Shkodër, dalin emrat e të plagosurve

para 11 muajve - NOA

Identifikohen personat e plagosur në atentatin me eksploziv të ndodhur në qytetin e Shkodrës. Ndërsa fillimisht u përfol për tre të plagosur, nga shpërthimi i ndodhur paraditen e kësaj të shtune në lagjen...

Zbardhen emrat e 7 të plagosurve nga shpërthimi i fuqishëm në Shkodër

para 11 muajve - Albeu

Nga ngjarja e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Shkodër ku një shpërthim eksplozivi ka shkaktuar 7 të lënduar dhe dëme të mëdha materiale. Burimet policore bëjnë të ditur se objektiv i atentatit ka qenë...

Shpërthimi i tritolit në Shkodër, sekuestrohen pamjet filmike. Policia jep detaje

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Kur kanë kaluar disa orë nga shpërthimi i fuqishëm i tritolit që tronditi banorët e lagjes “Partizani” në qytetin e Shkodrës, paraditen e sotme, policia ka dhënë detaje për ngjarjen. Sipas uniformave blu,...

Shpërthimi me eksploziv në Shkodër, ja kush janë 6 të plagosurit (Emrat)

para 11 muajve - BalkanWeb

SHKODËR- Gjashtë persona mbetën të plagosur nga një shpërthim sot në Shkodër. Dyshohet se një sasi eksplozivi u vendos në një motoçikletë pranë një ndërtese dy katëshe në lagjen “Rus” ku ndodhet edhe selia...

Zbardhen emrat e 7 të plagosurve nga shpërthimi në Shkodër...

para 11 muajve - Syri

Nga shpërthimi në Shkodër, ngjarje e ndodhur gjatë paradites së sotme, kanë mbetur të plagosur 7 persona, dy prej të cilëve në gjendje të rëndë dhe që janë transportuar drejt Tiranës. Burimet policore...

Atentati në Shkodër, policia jep detaje: 8 persona të plagosur

para 11 muajve - Sovrani

Policia e Shkodrës jep të dhëna në lidhje me shpërthimin e ndodhur paraditen e sotme. Sipas forcave blu tritoli i vendosur në një motor u aktivizua kur shënjestra e atentatit Lulzim Kulla po hipte në makinën...

Shpërthimi në Shkodër, arrin në 5 numri i të plagosurve…

para 11 muajve - Ina

Si rezultat i shpërthimit në Shkodër janë plagosur 5 persona, dy nga të cilët raportohet se janë në gjendje të rëndë dhe janë nisur drejt Tiranës për ndihmë më të specializuar shëndetësore. Burime nga...

Shpërthimi në Shkodër, arrin në 5 numri i të plagosurve

para 11 muajve - Portalb

Si rezultat i shpërthimit në Shkodër janë plagosur 5 persona, dy nga të cilët raportohet se janë në gjendje të rëndë dhe janë nisur drejt Tiranës për ndihmë më të specializuar shëndetësore. Burime nga...

Shkodër, shpërthim me eksploziv, gjashtë të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Shqip

1 of 6 Qyteti i Shkodrës është tronditur mëngjesin e sotëm nga një shpërthim me eksploziv të ndodhur në lagjen Rus. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 10:39. Nga hetimet rezulton se nga shpërthimi i eksplozivit...

E plotë/Tritoli në Shkodër iu vendos Lulzim Kullës. 7 persona mbeten të plagosur, 4 janë rëndë

para 11 muajve - Opinion

Mësohet detaje nga ngjarja e rëndë në Shkodër, ku iu vendos tritol një dyqani. Burimet nga policia thanë se objektivi ka qenë Lulzim Kulla i cili është mes të lënduarve. Kulla është pronar i një biznesi...

Atentati në Shkodër, policia jep detaje mbi ngjarjen

para 11 muajve - AlbPress

Share This Tags Policia e Shkodrës jep të dhëna në lidhje me shpërthimin e ndodhur paraditen e sotme. Sipas forcave blu tritoli i vendosur në një motor u aktivizua kur shënjestra e atentatit Lulzim Kulla...

Shpërthimi në Shkodër, arrin në 5 numri i të plagosurve...

para 11 muajve - Syri

Si rezultat i shpërthimit në Shkodër janë plagosur 5 persona, dy nga të cilët raportohet se janë në gjendje të rëndë dhe janë nisur drejt Tiranës për ndihmë më të specializuar shëndetësore. Burime nga...

Shpërthimi me tritol në Shkodër, 7 të plagosur, 2 me urgjencë drejt Tiranës

para 11 muajve - AlbPress

Share This Tags Mesditën e sotme një shpërthim tritoli tronditi qytetin e Shkodrës. Ndonëse ende nuk ka një njoftim zyrtar nga ana e policisë, mësohet se një sasi e konsiderueshme tritoli u vendos tek...

Shpërthim në Shkodër, disa të plagosur

para 11 muajve - Gazeta e re

Sipas të dhënave paraprake të Policisë së Shkodrës persona ende të paidentifikuar kanë vendosur lëndën eksploziv pranë një ndërtese në Shkodër. Një shpërthim ka ndodhur në qytetin e Shkodrës, ndërsa si...

Detaje të reja/ Shpërthimi në Shkodër, arrin në 5 numri i të plagosurve...

para 11 muajve - Syri

Si rezultat i shpërthimit në Shkodër janë plagosur 5 persona, dy nga të cilët raportohet se janë në gjendje të rëndë dhe janë nisur drejt Tiranës për ndihmë më të specializuar shëndetësore. Burime nga...

Ja kush ishte shënjestra e atentatit në Shkodër/VIDEO

para 11 muajve - TV Koha

Lulzim Kulla është një nga personat që ka mbetur i plagosur, si pasojë e shpërthimit me tritol që tronditi Shkodrën paraditen e sotme. Ai është edhe pronari i automjetit tip “Fuoristradë”, por edhe pronar...

Merr përmasa tragjike shpërthimi në Shkodër, 6 të plagosur rëndë

para 11 muajve - Albeu

Po merr përmasa tragjike ngjarja e rëndë e ndodhur në Shkodër ku një shpërthim tritoli ka shkaktuar deri më tani 6 të plagosur. Burime zyrtare për albeu.com bëjnë me dije se shenjestra e këtij sulmi të...

DETAJET/ Eksplozivi në Shkodër, emër i njohur për policinë, ja kush është një prej të plagosurve

para 11 muajve - BalkanWeb

SHKODËR- Zbulohet identiteti i një prej 4 personave të plagosur në shpërtimin që tronditi sot qytetin e Shkodrës. Gazetari Senad Nikshiqi raportoi për “BalkanWeb” se një prej të plagosurve është Lulzim...

Kush është shënjestra e shpërthimit me eksploziv në Shkodër, zbulohet e kaluara e tij

para 11 muajve - NOA

Shpërthimi i fuqishëm me eksploziv i ndodhur paraditen e sotme, tronditi gjithë qytetin e Shkodrës. Por nga hetimet e policisë dalin detaje të reja, lidhur me shënjestrën e atentatit. Burime për Report...

Shpërthimi në Shkodër/ Dyshimet e para: Kush ishte shënjestra e atentatit…

para 11 muajve - Standard

Një shpërthim tritoli ka ndodhur në një dyqan në lagjen “Rus” të Shkodrës, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona, ndërsa dëmet materiale janë të konsiderueshme. Dyshohet se objekt i sulmit...

Shpërthim në Shkodër

para 11 muajve - Standard

Shpërthim në Shkodër paraditen e stome. Raportohet për disa persona të lënduar, jashtë rrezikut për jeten. Nga shpërhthimi pa pasur dëme materiale. Një makinë e parkuar është dëmtuar nga shpëthimi në lagjen...

Zbardhet emri i një prej të plagosurve në Shkodër, ndodhet në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Lajmi.net

Është bërë i ditur emri i një prej personave të plagosur nga shpërthimi i ndodhur në Shkodrër. ‘Shkodra News’ shkruan se ai është Lulzim Adem Kulla dhe është në gjendje të rëndë. Shpërthimi u regjistrua...

Detaje nga shpërthimi me 3 të plagosur në Shkodër, pamjet nga vendi i ngjarjes

para 11 muajve - NOA

Zbulohen detaje të tjera nga shpërthimi me eksploziv i ndodhur paraditen e sotme në qytetin e Shkodrës. Më konkretisht në lagjen “Rus” pranë një godine që përmbante dyqane të ndryshme u shënua një shpërthim...

Shpërthimi me tritol në Shkodër, 7 të plagosur, 2 me urgjencë drejt Tiranës

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Mesditën e sotme një shpërthim tritoli tronditi qytetin e Shkodrës. Ndonëse ende nuk ka një njoftim zyrtar nga ana e policisë, mësohet se një sasi e konsiderueshme tritoli u vendos tek një motoçikletë...

Shtatë të plagosur nga shpërthimi në Shkodër, emrat e të dëmtuarve

para 11 muajve - Java News

Një ngjarje tronditëse ndodhi sot në Shkodër ku nga shpërthimi me eksploziv pranë një biznesi, u plagosën 7 persona. Raportohet se 2 prej personave janë në gjendje të rëndë dhe u nisën për trajtim në Tiranë...

Shpërthimi, zbardhet emri i një prej të plagosurve. Ndodhet në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Syri

Është bërë i ditur emri i një prej personave të plagosur nga shpërthimi i ndodhur në Shkodër. Ai është Lulzim Adem Kulla dhe është në gjendje të rëndë. Shpërthimi u regjistrua mesditën e sotme, ndërsa...

E shkuara e errët e objektivit të shpërthimit në Shkodër

para 11 muajve - Albeu

Kanë nisur hetimet menjëherë pas ngjarjes së rëndë në Shkodër ku një sasi eksplozivi shkatërroi dyqane e makina pranë vendngjarjes. Nga kjo ngjarje e rëndë kanë mbetur të plagosur 3 persona ndër to edhe...

Tronditet Shkodra, kush është personi i vendosur në shënjestër

para 11 muajve - Gazeta Express

Një shpërthim tritoli ka ndodhur në një dyqan në lagjen “Rus” të Shkodrës, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Rreth 500 gr lëndë eksplozive dyshohet t'i jetë vendosur biznesit. Burime për...

Shkon në 7 numri i të plagosurve me eksploziv, objektiv ‘i forti’ që nënshtroi bizneset e Shkodrës

para 11 muajve - Java News

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Shkodrës. Një shpërthim me tritol në një dyqan ka shkaktuar 7 të plagosur, ngjarje e ndodhur gjatë paradites së sotme. Raportohet se 2 prej personave të plagosur...

Detajet e reja/ Ja shenjestra e shpërthimit në Shkodër, zbulohet e shkuara e tij

para 11 muajve - TV Koha

Nisin hetimet pas shperthimit te forte qe tronditi sot paradite qytetin e Shkodres. Burime për Report Tv bëjnë të ditur se objekt i sulmit ka qenë Lulzim Kulla, njeri prej personave të mbetur të plagosur,  i...

Zbardhet emri, i plagosuri nga shpërthimi është në rrezik për jetën

para 11 muajve - Albeu

Pas shpërthimit të fuqishëm në Shkodër pak minuta më parë është zbardhur edhe emri i një nga 3 të plagosurëve . Mësohet se njëri prej tyre është Lul Kulla dhe ndodhet në gjendje të rëndë në spital. Ngjarja...

Shkodër/ Zbardhet emri i një prej të plagosurve. Ndodhet në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Syri

Është bërë i ditur emri i një prej personave të plagosur nga shpërthimi i ndodhur në Shkodrër. ‘Shkodra Neës’ shkruan se ai është Lulzim Adem Kulla dhe është në gjendje të rëndë. Shpërthimi u regjistrua...

Shpërthimi në Shkodër, shkatërrohet kati i parë i një ndërtese. Pamjet e para nga vendi i ngjarjes

para 11 muajve - BalkanWeb

SHKODËR- Tre persona të plagosur, një automjet dhe kati i parë i një ndërtese i shkatërruar. Ky është bilanci i një shpërthimi të fuqishëm që tronditi sot qytetin e Shkodrës. “BalkanWeb” sjell pamjet e para.

Zbardhen emrat e 7 të plagosurve nga shpërthimi në Shkodër...

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Nga shpërthimi në Shkodër, ngjarje e ndodhur gjatë paradites së sotme, kanë mbetur të plagosur 7 persona, dy prej të cilëve në gjendje të rëndë dhe që janë transportuar drejt Tiranës. Burimet policore...

Shpërthim me tritol në Shkodër, raportohet për 3 persona të plagosur / VIDEO

para 11 muajve - Lajmi.net

Një shpërthim është regjistruar në Shkodër në lagjen Rus, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Nga të dhënat e para mësohet se një sasi eksplozivi i është vendosur një automjeti tip Fuoristrade,...

Pamjet e para nga shpërthimi në Shkodër/ Të plagosurit transportohen në spital

para 11 muajve - Opinion

Një shpërthim i fuqishëm tronditi qytetin e Shkodrës mesditën e sotme. Tre persona mbeten të plagosur dhe janë transportuar në spital, mes tyre edhe një grua siç shihet në pamjet më poshtë. Ende nuk dihet...

Shpërthim në Shkodër, tre të lënduar

para 11 muajve - Klan Kosova

Një shpërthim është regjistruar në Shkodër në lagjen Rus, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Nga të dhënat e para mësohet se një sasi eksplozivi i është vendosur një automjeti tip Fuoristrade,...

Shpërthim i fuqishëm në Shkodër, shkatërrohen lokalet dhe makinat (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur pak minuta më parë në Shkodër. Shpërthimi i fuqishëm ka plagosur rëndë 3 persona të cilët janë transportuar me urgjencë në spital. Ashtu siç mund t’a shihni edhe në...

DALIN PAMJET/ Shpërthimi shkakton dëme kolosale në Shkodër

para 11 muajve - Albeu

Shpërthimi i ndodhur pak minuta më parë ka shkaktuar dëmë të mëdha në lagjen Rus në Shkodër . Deri më tani janë konfirmuar tre të plagosur, të cilët janë dërguar menjëherë në spital. Mësohet se nga shpërthimi...

Shpërthim me eksploziv në Shkodër, dyshohen 3 të lënduar

para 11 muajve - NOA

Një shpërthim i fuqishëm është shënuar paraditen e sotme, pranë një dyqani në qytetin e Shkodrës. Ngjarja ka ndodhur në lagjen “Rus” të qytetit verior, ku të dhënat janë ende të pakta. Paraprakisht flitet...

Shkodra tronditet nga një shpërthim në një dyqan, plagosen tre persona

para 11 muajve - Gazeta Tema

Shkodra është tronditur paraditen e sotme nga një shpërthim i fuqishëm. Shpërthimi ka ndodhur në lagjen Rus, 100 metra larg Komisariatit të Policisë, ndërkohë që raportohet se tre persona kanë mbetur të...

LAJM I FUNDIT/ Tronditet Shkodra, shpërthim me tritol në një automjet në lagjen “Rus”

para 11 muajve - BalkanWeb

SHKODËR- Qyteti i Shkodrës është tornditur paraditen e sotme nga një shpërthim i fortë. Sipas informacioneve të para shpërthimi ka ndodhur në lagjen “Rus” ku i është vendosur një sasi eksplozivi një automjeti. (foto ilustruese)

VIDEO/Shpërthim në Shkodër, hidhet në erë një...

para 11 muajve - Syri

Një shpërthim është regjistruar në Shkodër në lagjen Rus, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Nga të dhënat e para mësohet se një sasi eksplozivi i është vendosur një automjeti tip Fuoristrade,...

Lajm i fundit/ Shpërthim i fuqishëm në Shkodër, raportohen disa të plagosur

para 11 muajve - Opinion

Një shpërthim i fuqishëm ka ndodhur sot në lagjen Rus të qytetit të Shkodrës. Nga të dhënat paraprake thuhet se i është vënë tritol një dyqani. Gjithashtu raportohet për disa persona të plagosur. (Lajmi në përditësim)

Shpërthim tritoli në Shkodër, tre persona të plagosur

para 11 muajve - Shqiptarja

Shkodër-Një shpërthim tritoli në një dyqan në lagjen “Rus” ka plagosur tre persona. Ambulanca ka shkuar menjëherë në vendngjarje për të ndihmuar të plagosurit. Ndalohet riprodhimi i shkrimit!

Shpërthim me tritol në Shkodër, 3 persona të plagosur

para 11 muajve - Gazeta Express

Mëngjesin e sotëm një shpërthim me tritol ndodhi në një dyqan në Shkodër, ne lagjen Rus. Paraprakisht mësohet se janë 3 persona të plagosur Eksplozivi ishte vendosur në hyrje të një dyqani. Vijon...

Shkon në 6 numri i të plagosurve me eksploziv, objektiv ‘i forti’ që nënshtroi bizneset e Shkodrës

para 11 muajve - Java News

Një ngjarje e rëndë ka tronditur qytetin e Shkodrës. Një shpërthim me tritol në një dyqan ka shkaktuar 6 të plagosur, ngjarje e ndodhur gjatë paradites së sotme. Raportohet se 2 prej personave të plagosur...

Shpërthim në Shkodër, hidhet në erë një...

para 11 muajve - Syri

Një shpërthim është regjistruar në Shkodër në lagjen Rus, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Nga të dhënat e para mësohet se një sasi eksplozivi i është vendosur një automjeti tip Fuoristrade...

Atentati me 4 të plagosur, objektiv ‘i forti’ që nënshtroi bizneset e Shkodrës

para 11 muajve - Java News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës. Një shpërthim me tritol në një dyqan ka shkaktuar 4 të plagosur, ngjarje e ndodhur gjatë paradites së sotme. Fatmirësisht raportohet se 4 të plagosurit...

Atentati me 4 të plagosur, objektiv ‘i forti’ i Shkodrës, i akuzuar për krime të rënda

para 11 muajve - Java News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës. Një shpërthim me tritol në një dyqan ka shkaktuar 4 të plagosur, ngjarje e ndodhur gjatë paradites së sotme. Fatmirësisht raportohet se 4 të plagosurit...

Panik në Shkodër/ Shpërthim tritoli në një dyqan, 4 të plagosur

para 11 muajve - Java News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës. Një shpërthim me tritol në një dyqan ka shkaktuar 4 të plagosur, ngjarje e ndodhur gjatë paradites së sotme. Fatmirësisht raportohet se 4 të plagosurit...

Shpërthim në Shkodër – plagosen katër persona

para 11 muajve - Insajderi

Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur paraditen e sotme në lagjen “Rus” të Shkodrës, në afërsi të tregut. Si pasojë e shpërthimit janë lënduar 3 kalimtarë, ndërsa personi që dyshohet se ka qenë objektivi...

Shpërthim me tritol në Shkodër, 3 persona të plagosur

para 11 muajve - Shenja

Mëngjesin e sotëm një shpërthim me tritol ndodhi në një dyqan në Shkodër, ne lagjen Rus. Paraprakisht mësohet se janë 3 persona të plagosur. Eksplozivi ishte vendosur në hyrje të një dyqani.

Shkodër/ Shpërthim tritoli në një dyqan, 3 të plagosur

para 11 muajve - Java News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Shkodrës. Një shpërthim me tritol në një dyqan ka shkaktuar 3 të plagosur, ngjarje e ndodhur gjatë paradites së sotme. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në lagjen “Rus”....

Dy të plagosur nga shpërthimi në Shkodër

para 11 muajve - Albinfo

Një shpërthim eksplozivi ka ndodhur në një automjet në qytetin e Shkodrës, duke i lënë dy persona të plagosur. Shpërthimi ka ndodhur në lagjen “Rus” dhe, përveç të plagosurve, ka pasur edhe dëme materiale. ...

(Lajm i fundit) Tronditet Shkodra: Shpërthim me tritol në një autmojet!

para 11 muajve - Blitz

Qyteti i Shkodrës është tornditur paraditen e sotme nga një shpërthim i fortë. Sipas informacioneve të para shpërthimi ka ndodhur në lagjen “Rus” ku i është vendosur një sasi eksplozivi një automjeti....

Shkodër: Shpërthim eksplozivi në një automjet, 15 të plagosur

para 11 muajve - 24 ore

Një shpërthim tritoli ka ndodhur sot paradite, rreth orës 10:39 minuta në një dyqan në lagjen “Rus” të Shkodrës, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur 15 persona, ndërsa  dëmet materiale janë të konsiderueshme....

Shpërthimi me tritol trondit Shkodrën, tre të plagosur

para 11 muajve - AlbPortali

Nga të dhënat e para mësohet se një sasi eksplozivi i është vendosur një automjeti tip Fuoristrade, ndërsa ka shkaktuar dëmtime të shumta në katin e parë të një banese. Loading... Gjithashtu nga informacionet...

Shpërthim eksplozivi në Shkodër, 6 të plagosur

para 11 muajve - Te Sheshi

Një shpërthim eksplozivi ndodhi paraditen e sotme në lagjen Rus në Shkodër, ku sasia e lëndës plasëse ishte vendosur në një motoçikletë. Janë 6 të plagosur nga ku shpërthim ku më rëndë është shtetasi Ilir...

Tronditet Shkodra, kush është personi i vendosur në shënjestër

para 11 muajve - Sovrani

Një shpërthim tritoli ka ndodhur në një dyqan në lagjen “Rus” të Shkodrës, ku për pasojë kanë mbetur të plagosur tre persona. Rreth 500 gr lëndë eksplozive dyshohet t’i jetë vendosur biznesit. Burime për...

Shpërthimi me tritol trondit Shkodrën, tre të plagosur

para 11 muajve - Fakti Ditor

Nga të dhënat e para mësohet se një sasi eksplozivi i është vendosur një automjeti tip Fuoristrade, ndërsa ka shkaktuar dëmtime të shumta në katin e parë të një banese. Gjithashtu nga informacionet e para...

Detaje të reja nga shpërthimi me tritol në Shkodër

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Është bërë i ditur emri i një prej personave të plagosur nga shpërthimi i ndodhur në Shkodrër. ‘Shkodra News’ shkruan se ai është Lulzim Adem Kulla dhe është në gjendje të rëndë. Shpërthimi u regjistrua...

DETAJET/ Eksplozivi në Shkodër, emër i njohur për policinë, ja kush është një prej të plagosurve

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Zbulohet identiteti i një prej 4 personave të plagosur në shpërtimin që tronditi sot qytetin e Shkodrës. Raportohet se një prej të plagosurve është Lulzim Kulla, biznesmen dhe një emër i njohur për policinë...

Shpërthim me tritol në Shkodër, 3 persona të plagosur

para 11 muajve - Sovrani

Mëngjesin e sotëm një shpërthim me tritol ndodhi në një dyqan në Shkodër, ne lagjen Rus. Paraprakisht mësohet se janë 3 persona të plagosur Eksplozivi ishte vendosur në hyrje të një dyqani. Vijon… Facebook Twitter Google Plus

Shpërthim me tritol në Shkodër, raportohet për 3 persona të plagosur / VIDEO

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Një shpërthim është regjistruar në Shkodër në lagjen Rus, ndërsa policia ndodhet në vendin e ngjarjes. Nga të dhënat e para mësohet se një sasi eksplozivi i është vendosur një automjeti tip Fuoristrade,...

Shpërthim me tritol në Shkodër, 3 persona të plagosur

para 11 muajve - AlbPortali

Mëngjesin e sotëm një shpërthim me tritol ndodhi në një dyqan në Shkodër, ne lagjen Rus. Loading... Paraprakisht mësohet se janë 3 persona të plagosur. Eksplozivi ishte vendosur në hyrje të një dyqani. AlbPortali:

Shpërthimi në Shkodër, shkatërrohet kati i parë i një ndërtese. Pamjet e para nga vendi i ngjarjes

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Tre persona të plagosur, një automjet dhe kati i parë i një ndërtese i shkatërruar. Ky është bilanci i një shpërthimi të fuqishëm që tronditi sot qytetin e Shkodrës.

Tronditet Shkodra, shpërthim me tritol në një automjet në lagjen “Rus”

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Qyteti i Shkodrës është tornditur paraditen e sotme nga një shpërthim i fortë. Sipas informacioneve të para shpërthimi ka ndodhur në lagjen “Rus” ku i është vendosur një sasi eksplozivi një automjeti....

Aksident në Tiranë, makina përplas kalimtaren

para 11 muajve - Syri

Një aksident ka ndodhur këtë pasdite te “rruga e Elbasanit në Tiranë. Sipas të dhënave të para, një makinë ka përplasur një grua, e cila po kalonte rrugën. © SYRI.net Komentet Shto koment

Aksidentet te rruga e Elbasanit, makina përplas këmbësoren

para 11 muajve - Gazeta Express

Një aksident ka ndodhur tek rruga e Elbasanit, ku një makinë ka përplasur një këmbësore. Nga se bëhet e ditur, e plagosura është një studente e cila ka marrë plagë të rëndë. Mësohet se e reja pa kalonte...

Aksident te rruga e Elbasanit, makina përplas një kalimtare

para 11 muajve - Shqiptarja

Tiranë -Një makinë ka përplasur një vajzë të re te rruga e Elbasanit në Tiranë. E aksidentuara ka marrë plagë të rënda nga goditja ndërkohë ambulanca nuk ka mbërritur ende në vendngjarje për ta ndihmuar....

Aksident te rruga e Elbasanit, makina përplas këmbësoren

para 11 muajve - Sovrani

Një aksident ka ndodhur tek rruga e Elbasanit, ku një makinë ka përplasur një këmbësore. Nga se bëhet e ditur, e plagosura është një studente e cila ka marrë plagë të rëndë. Mësohet se e reja pa kalonte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK