http://kariera.mk

Pesë këshilla për të rënë në dashuri me ju

para 9 muajve - Klan Kosova

Psikoterapisti dhe shkrimtari M.Gary Neuman argumenton se ekzistojnë 5 mënyra për të provuar shkencërisht se tërheqjen e thjeshtë ta shndërroni në një ndjenjë më të fortë që shpie në romancë të vërtetë....

Horoskopi për ditën e sotme, 14 janar 2018

para 9 muajve - Sot News

Dashi T’ia nisësh me këmbë të mbarë është thelbësore. Por, ju e keni mendjen gjetiu dhe nuk dini mirë se çfarë të vendosni. Të merrni një vendim për diçka, ju duket e pamundur në këtë moment. Nuk ju mbetet...

Horoskopi/ Lexoni cila është shenja juaj me fat për ditën e sotme

para 9 muajve - Opinion

DASHI – Humori juaj sot nuk do të jetë dhe aq i mirë, gjithsesi forma fizike do të jetë e kënaqshme. Duhet të mbani nën kontroll nervozizmin dhe të tregoheni të shkathët në përballimin e një situate të...

10 sekrete, që dashuria në çift të mos vdesi kurrë

para 9 muajve - Opinion

Dashuria vjen natyrshëm dhe furishëm te njeriu. Po çfarë dimë ne rreth marrëdhënieve me të tjerët? Nga i kemi mësuar ato që dimë? Në shtëpi? Në shkollë? Ekziston një art dhe një shkencë për ndërtimin e...

Horoskopi – 14 janar 2018

para 9 muajve - Gazeta Shqip

DASHI – Humori juaj sot nuk do të jetë dhe aq i mirë, gjithsesi forma fizike do të jetë e kënaqshme. Duhet të mbani nën kontroll nervozizmin dhe të tregoheni të shkathët në përballimin e një situate të...

Horoskopi për ditën e sotme, 14 janar 2018

para 9 muajve - BalkanWeb

Dashi T’ia nisësh me këmbë të mbarë është thelbësore. Por, ju e keni mendjen gjetiu dhe nuk dini mirë se çfarë të vendosni. Të merrni një vendim për diçka, ju duket e pamundur në këtë moment. Nuk ju mbetet...

Çka thonë yjet sot? – lexoni shenjën tuaj të horoskopit

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Dashi 21.03-20.04 Konceptet intelektuale ose shpirtërore të cilat jeni duke u munduar t’i zbërtheni shpesh po ju duken të pakapshme. Mos e detyroni veten që t’i kuptoni sot këto gjëra, sepse vetëm sa do...

Horoskopi ditor\ Ja cilat shenja janë në gjendje finaciare shumë të mirë

para 9 muajve - Standard

Horoskopi 13 Janar 2018. Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien,...

Dëshironi të bëni xheloz personin që pëlqeni? Ja 10 veprime që duhet të bëni

para 9 muajve - Standard

Truri i njeriut është i programuar biologjikisht që të prodhojë ndjenja ekstreme të xhelozisë, me qëndrime ekstreme kundër partnerit ose ish-partnerit. Ja si mund të bëni dikë t’iu xhelozojë! Flirti me...

Çfarë janë të afta të bëjnë për dashurinë shenjat e horoskopit?

para 9 muajve - Opinion

Dashi- Elementi juaj është zjarri: Ju jeni jashtëzakonisht të nxehtë dhe të pasionuar dhe nganjëherë ju rrezikoni të shkëmbeni dëshirën me një rënie në dashuri. Dihet fakti se pasionet zgjasin për aq kohë...

Që të çmendet pas jush: Nxiteni që të bie në dashuri me 5 hapa të thjeshtë!

para 9 muajve - Portalb

Dhe, kjo këshillë nuk është shpikur nga ne, por është e mbështetur nga hulumtimet shkencore… Psikoterapisti dhe shkrimtari M.Gary Neuman argumenton se ekzistojnë 5 mënyra për të provuar shkencërisht se...

Erotika dhe ëndrrat/ Çfarë do të thotë kur e shihni veten në marrëdhënie me kolegë, të panjohur apo të famshëm?

para 9 muajve - Opinion

A e dini se në ëndrrat që kanë të bëjnë me seksin në të vërtetë nuk bëhet fjalë për të? Kur ëndërroni një takim seksual, truri juaj përpiqet për të ju drejtuar në disa ndjenja të tjera të komplikuara që...

Horoskopi për ditën e sotme

para 9 muajve - Lajmi.net

Lexo shenjen tende. Dashi Lërini butësinë që të rrjedhë lirisht. Do të shërbejë për të çimentuar një lidhje të konsoliduar ose të shkrijë ndrojtjen në një marrëdhënie të porsalindur. Në punë do t’ju duhet...

Horoskopi 13 Janar 2018

para 9 muajve - Klan

Dashi- Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Dy gjërat që femrat i duan në shtrat, por që nuk i thonë asnjëherë

para 9 muajve - Ina

Femrat, nga natyra e tyre, duket sikur kërkojnë më pak në shtrat, por ashtu si meshkujt, edhe ato duan që jeta seksuale të mos bëhet monotone. Atë pjesë të ditës që keni vetëm për vete, përpiquni të jeni...

Horoskopi sot, 13 janar 2018

para 9 muajve - GazetaBlic

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Horoskopi për ditën e sotme

para 9 muajve - AlbPortali

Dashi Lërini butësinë që të rrjedhë lirisht. Do të shërbejë për të çimentuar një lidhje të konsoliduar ose të shkrijë ndrojtjen në një marrëdhënie të porsalindur. Në punë do t’ju duhet të pranoni disa...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 janar 2018

para 9 muajve - BalkanWeb

Dashi Lërini butësinë që të rrjedhë lirisht. Do të shërbejë për të çimentuar një lidhje të konsoliduar ose të shkrijë ndrojtjen në një marrëdhënie të porsalindur. Në punë do t’ju duhet të pranoni disa...

Horoskopi i ditës, 13 janar 2018

para 9 muajve - AlbPortali

DASHI21. mars – 20. prill Loading... Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar...

Horoskopi – 13 janar 2018

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Ja çfarë thotë horoskopi sot për ju

para 9 muajve - Sovrani

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Yjet zbulojnë kujt se nuk do t’i prijë dhe aq shumë fati këtë vit

para 9 muajve - Syri

Planetët për këtë viti na kanë përgatitur furtunë ndaj së cilës do të jenë imunë disa shenja horoskopi. Ata të cilët nuk do të jenë nën yllin fatlum nuk duhet që për këtë shkak të ndihen keq. Kjo nuk është...

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 13 Janar 2018

para 9 muajve - Syri

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 13 Janar 2018

para 9 muajve - Lajm

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Dy gjërat që femrat i duan në shtrat, por që nuk i thonë asnjëherë

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Femrat, nga natyra e tyre, duket sikur kërkojnë më pak në shtrat, por ashtu si meshkujt, edhe ato duan që jeta seksuale të mos bëhet monotone. Atë pjesë të ditës që keni vetëm për vete, përpiquni të jeni...

Horoskopi, e shtunë 13 Janar 2018

para 9 muajve - Java News

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Horoskopi i dites se shtunë, 13 janar 2018

para 9 muajve - Lajme.al

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Horoskopi ditor, e shtunë 13 janar 2018

para 9 muajve - Portalb

Dashi Kjo ditë të shkaktojë disa polemika në jetën tuaj në çift, kjo për shkak se kohët e fundit nuk i keni kushtuar vëmendjen e duhur partnerit/es tuaj. Për të rregulluar marrëdhënien, ju absolutisht...

Horoskopi ditor, e shtunë 13 janar 2018

para 9 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e shtunë, 13 janar 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Kjo ditë të...

Horoskopi 12 janar, yjet parashikojnë mbrëmje interesante për ju

para 9 muajve - Lajmi.net

Yjet parashikojnë për ju. Horoskopi 12 janar Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe...

Horoskopi ditor, 12 janar 2018

para 9 muajve - TV Koha

Dashi Të bësh një kompromis, sidomos në dashuri, nuk do të thotë domosdoshmërisht përfshirje. Dhe pikërisht sot, do ta gjeni veten në një pozitë shumë të vështirë në këtë drejtim. Është koha të ndaloni...

Horoskopi 12 janar, yjet parashikojnë mbrëmje interesante për ju

para 9 muajve - AlbPortali

Dashi Loading... Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë....

Horoskopi – 12 janar 2018

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e largoni partnerin/en nga ky gëzimi juaj. Shumë heshtje nuk është e mirë për dashurinë....

Horoskopi 12 Janar, zbuloni shenjat me fat

para 9 muajve - Opinion

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Horoskopi ditor, e premte 12 janar 2018

para 9 muajve - Sovrani

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 janar 2018

para 9 muajve - BalkanWeb

Dashi Do të keni tensione të vogla në familje. Do të ngushëlloheni duke blerë disa gjëra të vogla, jo ndonjë gjë kushedi se çfarë, por thjesht libra të vjetër dhe gjërat kulturore për t’i koleksionuar....

Horoskopi – 12 janar 2017

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e largoni partnerin/en nga ky gëzimi juaj. Shumë heshtje nuk është e mirë për dashurinë....

Horoskopi ditor, e premte 12 janar 2018

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Osho shpjegon se si jeta është frut i një shakaje kozmike

para 9 muajve - Gazeta Express

Fruti i të qeshurave tona buron nga ajo që kemi brenda. Të qeshim për gjithçka. Qeshim me talljen e madhe të botës. Qeshim me përpjekjet tona, udhëtimet e gjatë, pelegrinazhet për diçka që kemi humbur....

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 12 Janar 2018

para 9 muajve - Syri

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ia ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Horoskopi për ditën e sotme, e premte 12 Janar 2018

para 9 muajve - Lajm

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ia ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Puna, paratë, shëndeti dhe dashuria në 2018, ja çfarë parashikon horoskopi për ju!

para 9 muajve - Lajme.al

DASHI Jeni padiskutim protagonistë të një viti intensiv dhe energjik. Plutonin duhet ta konsideroni një aleat dhe një shok shumë të çmuar. Edhe Saturni është më në fund në një pozicion shumë të privilegjuar...

Arsyet pse nuk keni fat në dashuri

para 9 muajve - Sovrani

Nëse assesi nuk ju shkon për dore që të gjeni dashuri, ndërkaq pas vetes keni radhitur një sërë dështimesh, koha është që të mendoni përse ju ndodh kështu. Po ju tregojmë cilat janë mendimet e gabuara...

Horoskopi ditor, e premte 12 janar 2018

para 9 muajve - Lajme.al

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Horoskopi ditor, e premte 12 janar 2018

para 9 muajve - Portalb

Dashi Ndonjëherë rrezikoheni përmes komunikimit tuaj aspak të mirë dhe të pakëndshëm, por ju e dini që partneri/ja juaj ju toleron gjithmonë. Bëni mirë që edhe ju t’ja ktheni me të njëjtën monedhë. Beqarët...

Puna, paratë, shëndeti dhe dashuria në 2018, ja çfarë parashikon horoskopi për ju!

para 9 muajve - Syri

DASHI Jeni padiskutim protagonistë të një viti intensiv dhe energjik. Plutonin duhet ta konsideroni një aleat dhe një shok shumë të çmuar. Edhe Saturni është më në fund në një pozicion shumë të privilegjuar...

Këto veprime të meshkujve i bëjnë femrat xheloze

para 9 muajve - Opinion

Xhelozia nuk duket bukur te askush, dhe njerëzit nuk duan të jenë xheloz. Ndonjëherë kjo gjë është e pashmangshme, dhe femrat janë ato të cilat i vuajnë më tepër këto ndjesi. Mund ti quani femrat paranojave...

Puna dhe dashuria në 2018, ja çfarë parashikon horoskopi për ju!

para 9 muajve - Vizion Plus

DASHI Jeni padiskutim protagonistë të një viti intensiv dhe energjik. Plutonin duhet ta konsideroni një aleat dhe një shok shumë të çmuar. Edhe Saturni është më në fund në një pozicion shumë të privilegjuar...

Yjet zbulojnë kujt se nuk do t’i prijë shumë fati këtë vit

para 9 muajve - Infokusi

Planetët për këtë viti na kanë përgatitur furtunë ndaj së cilës do të jenë imunë disa shenja horoskopi. Ata të cilët nuk do të jenë nën yllin fatlum nuk duhet që për këtë shkak të ndihen keq. Kjo nuk është...

Horoskopi 11 Janar, zbuloni shenjat me fat

para 9 muajve - Opinion

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e largoni partnerin/en nga ky gëzimi juaj. Shumë heshtje nuk është e mirë për dashurinë....

Yjet zbulojnë kujt se nuk do t’i prijë shumë fati këtë vit

para 9 muajve - Almakos

Planetët për këtë viti na kanë përgatitur furtunë ndaj së cilës do të jenë imunë disa shenja horoskopi. Ata të cilët nuk do të jenë nën yllin fatlum nuk duhet që për këtë shkak të ndihen keq. Kjo nuk është...

Horoskopi 11 janar 2018

para 9 muajve - Lajmi.net

Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e largoni partnerin/en nga ky gëzimi juaj. Shumë heshtje nuk është e mirë për dashurinë....

Horoskopi për ditën e sotme, 11 janar 2018

para 9 muajve - BalkanWeb

Dashi Parashikohen ndryshime. Për momentin, mos merrni vendime të prera, që mund të mos jenë më pas të duhurat. Prisni sa të qartësohen gjërat. Mos bini pre e tundimit për të reaguar menjëherë, sidomos...

Horoskopi – 11 janar 2018

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Përfitoni nga yjet që janë në anën tuaj sot për të marrë në dorë një situatë të pasigurt sentimentale dhe të bëni gjithçka për të gjetur një zgjidhjeje të kënaqshme për marrëdhënien në çift! Nëse...

Zbuloni çfarë tregojnë ëndrrat tuaja rreth seksit!

para 9 muajve - Opinion

A e dini se në ëndrrat që kanë të bëjnë me seksin në të vërtetë nuk bëhet fjalë për të? Kur ëndërroni një takim seksual, truri juaj përpiqet për të ju drejtuar në disa ndjenja të tjera të komplikuara që...

Horoskopi ditor, e enjte 11 janar 2018

para 9 muajve - Portalb

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e largoni partnerin/en nga ky gëzimi juaj. Shumë heshtje nuk është e mirë për dashurinë....

Horoskopi ditor, e enjte 11 janar 2018

para 9 muajve - Lajme.al

Dashi Zemra për të dashuruarit është e mbushur me emocione dhe do të jetë e vështirë për të folur me ta. Mundohuni të mos e largoni partnerin/en nga ky gëzimi juaj. Shumë heshtje nuk është e mirë për dashurinë....

Zbuloni veten në shtrat sipas shenjës së horoskopit

para 9 muajve - Lajme.al

Dashi Shenja e parë e zodiakut, siç e dimë, është më e zjarrta. Është e panevojshme të thuhet se Dashi e adhuron seksin, por kjo nuk do të thotë se gratë Dash nuk dinë se si të qëndrojnë në një marrëdhënie...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK