http://kariera.mk

Befasohen mjekët, gruaja lind binjakët 4 muaj pas vdekjes

më 1.2018 - InfoShqip

Frankielen da Silva Zampoli Padilha ka vdekur në mënyrë klinike që në tetor të vitit të kaluar. 21 vjeçarja ishte në javën e 9 të shtatzënisë, kur ra koma. Aparaturat e mbajtën atë gjallë 4 muaj sepse...

Befasohen mjekët, gruaja lind binjakët 4 muaj pas vdekjes

më 1.2018 - Ina

Frankielen da Silva Zampoli Padilha ka vdekur në mënyrë klinike që në tetor të vitit të kaluar. 21 vjeçarja ishte në javën e 9 të shtatzënisë, kur ra koma. Aparaturat e mbajtën atë gjallë 4 muaj sepse...

Befasohen mjekët, gruaja lind binjakët 4 muaj pas vdekjes

më 1.2018 - Lajmi.net

Frankielen da Silva Zampoli Padilha ka vdekur në mënyrë klinike që në tetor të vitit të kaluar. 21 vjeçarja ishte në javën e 9 të shtatzënisë, kur ra koma. Aparaturat e mbajtën atë gjallë 4 muaj sepse...

Befasohen mjekët, gruaja lind binjakët 4 muaj pas vdekjes

më 1.2018 - GazetaBlic

Frankielen da Silva Zampoli Padilha ka vdekur në mënyrë klinike që në tetor të vitit të kaluar. 21 vjeçarja ishte në javën e 9 të shtatzënisë, kur ra koma. Aparaturat e mbajtën atë gjallë 4 muaj sepse...

Befasohen mjekët, gruaja lind binjakët 4 muaj pas vdekjes

më 1.2018 - Gazeta Express

Frankielen da Silva Zampoli Padilha ka vdekur në mënyrë klinike që në tetor të vitit të kaluar. 21 vjeçarja ishte në javën e 9 të shtatzënisë, kur ra koma. Aparaturat e mbajtën atë gjallë 4 muaj sepse...

Befasohen mjekët, gruaja lind binjakët 4 muaj pas vdekjes

më 1.2018 - AlbPortali

Aparaturat e mbajtën atë gjallë 4 muaj sepse ajo duhet të sillte në jetë fëmijën e saj. Loading... Por pas katër muajsh ka ndodhur një mrekulli sepse kanë ardhur në jetë 2 binjakë. Binjakët kanë ardhur...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK