http://kariera.mk

Kroacia gjunjëzon Serbinë, presidentja kroate pushton zemrat e tifozëve

para 9 muajve - Telegrafi

Se sa modeste është kryetarja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarovic ka treguar edhe një ndeshje sportive. Përfaqësuesja e kroate e hendbollit ka arritur të mposht kombëtaren serbe me rezultat 32-22. Presidentja...

Demarkacioni me Malin e Zi nesër në Komisionin për Punë të Jashtme

para 9 muajve - Almakos

Kuvendi i Kosovës ka njoftuar se nesër fillon sesionin e ri me mbledhjen e Komisionit për Punë të Jashtme, Diasporë dhe Investime Strategjike, ku do të shqyrtohet projektligji për Ratifikimin e Marrëveshjes...

Kroacia gjunjëzon Serbinë, presidentja kroate pushton zemrat e tifozëve

para 9 muajve - Almakos

Se sa modeste është kryetarja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarovic ka treguar edhe një ndeshje sportive. Përfaqësuesja e kroate e hendbollit ka arritur të mposht kombëtaren serbe me rezultat 32-22. Presidentja...

Kroacia gjunjëzon Serbinë, presidentja kroate ‘pushton’ zemrat e tifozëve

para 9 muajve - Periskopi

Se sa modeste është kryetarja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarovic ka treguar edhe një ndeshje sportive. Përfaqësuesja e kroate e hendbollit ka arritur të mposht kombëtaren serbe me rezultat 32-22. Presidentja...

Kroacia gjunjëzon Serbinë, presidentja kroate pushton zemrat e tifozëve

para 9 muajve - Gazeta e re

Se sa modeste është kryetarja e Kroacisë, Kolinda Grabar-Kitarovic ka treguar edhe një ndeshje sportive. Përfaqësuesja e kroate e hendbollit ka arritur të mposht kombëtaren serbe me rezultat 32-22.Presidentja...

VV mban mbledhjen e Këshillit të Qendrës së Prishtinës

para 9 muajve - Almakos

Në kuadër të zgjedhjeve të brendshme të Lëvizjes Vetëvendosje, sot do të mbahet mbledhja e Këshillit të Qendrës së Prishtinës. Sipas njoftimit, kjo mbledhje do të mbahet pranë ASK, në orën 14:00. Përndryshe,...

Kroacia gjunjëzon Serbinë, presidentja kroate pushton zemrat e Evropës

para 9 muajve - Lajm

SA MODESTE ËSHTË KRYETARJA E KROACISË, KOLINDA GRABAR KITAROVIC Pas ndeshjes Kroaci-Serbi (32-22), mbrëmë në europianin e hendbollit në Split, ajo ka zbuluar përse ndeshjen nuk e ka ndjekur nga tribuna...

Kur shqiptarët internoheshin pa proces gjyqësor

para 9 muajve - Almakos

Qeveria e Tiranës më 13 janar të vitit 1960, lëshon një dekret sipas të cilit, çdo shtetas shqiptar mund të internohet pa proces gjyqësor, por thjesht me masë administrative. Në atë kohë, Shqipëria thuhet...

Meta diskuton me Presidenten e Kroacisë për Ballistin

para 9 muajve - Almakos

Në takimin me Presidenten kroate, Kolinda Grabar-Kitarović, Ilir Meta nuk ka diskutuar vetëm për marrëdhëniet mes dy vendeve dhe sfidat e integrimit për Shqipërinë. Burime nga Ambasada Shqiptare në Zagreb...

Dha dorëheqje edhe Oki!

para 9 muajve - Ina

Ai për këtë e ka informuar Kek-un Është një ndër aktorët më të dashur për publikun por ai është edhe ndër personat me aktiv në ngjarjet aktuale në vendin tonë. Bëhet fjalë për aktorin Fatmir Spahiu i cili...

2018 do jetë viti i sprovës për Shqipërinë

para 9 muajve - Almakos

2018-ta duhet konsideruar një vit kyç për Shqipërinë dhe arsyet janë disa. Është ky një mesazh të cilin Brukseli e ka përcjellë qartë kohët e fundit përmes disa zyrtarëve të ndryshëm, shkruan Top Channel....

Dha dorëheqje edhe Oki!

para 9 muajve - Zhurnal

Ai për këtë e ka informuar Kek-un Është një ndër aktorët më të dashur për publikun por ai është edhe ndër personat me aktiv në ngjarjet aktuale në vendin tonë. Bëhet fjalë për aktorin Fatmir Spahiu i cili...

Ironizon “Oki”: Kam dhënë dorëheqje dhe për këtë e kam njoftuar KEK-un

para 9 muajve - Telegrafi

Ai është një ndër aktorët më të preferuar të publikut shqiptar në Kosovë. Bëhet fjalë për Fatmir Spahiun, i cili është mjaft aktiv në rrjetet sociale edhe pse ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë projekt...

Ironizon “Oki”: Kam dhënë dorëheqje dhe për këtë e kam njoftuar KEK-un

para 9 muajve - Almakos

Ai është një ndër aktorët më të preferuar të publikut shqiptar në Kosovë. Bëhet fjalë për Fatmir Spahiun, i cili është mjaft aktiv në rrjetet sociale edhe pse ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë projekt...

Ironizon “Oki”: Kam dhënë dorëheqje dhe për këtë e kam njoftuar KEK-un

para 9 muajve - Infokusi

Ai është një ndër aktorët më të preferuar të publikut shqiptar në Kosovë. Bëhet fjalë për Fatmir Spahiun, i cili është mjaft aktiv në rrjetet sociale edhe pse ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë projekt...

Ironizon “Oki”: Kam dhënë dorëheqje dhe për këtë e kam njoftuar KEK-un

para 9 muajve - Fol

Ai është një ndër aktorët më të preferuar të publikut shqiptar në Kosovë. Bëhet fjalë për Fatmir Spahiun, i cili është mjaft aktiv në rrjetet sociale edhe pse ka kohë që nuk e kemi parë në ndonjë projekt...

Dha dorëheqje edhe Oki!

para 9 muajve - RTV 21

Ai për këtë e ka informuar Kek-un Është një ndër aktorët më të dashur për publikun por ai është edhe ndër personat me aktiv në ngjarjet aktuale në vendin tonë. Bëhet fjalë për aktorin Fatmir Spahiu i cili...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK