http://kariera.mk

Një “radiografi” e çështjes “Pallatit të Bashës” në Vlorë: e vërteta e 14 milionë eurove

para 9 muajve - Gazeta Tema

Nga Ylli Pata Vendimi i Gjykatës së Strasburgut për të dëmshpërblyer pronarët e pallatit të vjehrrit të Lulzim Bashës, që u prish në Vlorë nga Edi Rama, ka rihapur edhe njëherë debatin në opinionin publik....

Një “radiografi” e çështjes së “Pallatit të Bashës” në Vlorë: e vërteta e 14 milionë eurove

para 9 muajve - Java News

Nga Ylli Pata Vendimi i Gjykatës së Strasburgut për të dëmshpërblyer pronarët e pallatit të vjehrrit të Lulzim Bashës, që u prish në Vlorë nga Edi Rama, ka rihapur edhe njëherë debatin në opinionin publik....

Shpërthen skandali, Erinda Ballanca mbronte në Strasburg pallatin e vjehrrit të Bashës ditën që u zyrtarizua Avokate e Popullit, dalin faktet

para 9 muajve - Sot News

Shpërthen skandali sa i takon prishjes së pallatit të vjehrrit të Lulzim Bashës, Xhafer Isufi. Ditët e fundit ka pasur debate të forta për këtë çështje sepse Gjykata e Strasburgut detyroi qeverinë të dëmshpërblejë...

Një “radiografi” e çështjes “Pallatit të Bashës” në Vlorë: e vërteta e 14 milionë eurove

para 9 muajve - Te Sheshi

Nga Ylli Pata Vendimi i Gjykatës së Strasburgut për të dëmshpërblyer pronarët e pallatit të vjehrrit të Lulzim Bashës, që u prish në Vlorë nga Edi Rama, ka rihapur edhe njëherë debatin në opinionin publik....

Qeveria, pallati dhe shefi i opozitës

para 9 muajve - Gazeta Tema

Nga Bedri Islami Si dihet tashmë, përpallatin e ndërtuar buzë detit, me lejen e ish kryebashkiakut socialist të Vlorës, dhe, të rrëzuar nga shefi i qeverisë socialiste, vjehrri i Lulzim Bashës do të marrë...

Zbardhet dokumenti, Avokatja e Popullit ka mbrojtur çështjen e vjehrrit të Bashës në Strasburg

para 9 muajve - Gazeta Express

Pak ditë më parë në media bëri bujë lajmi i dëmshpërblimit nga qeveria shqiptare kundrejt vjehrrit të kreut të opozitës Lulzim Basha, me shumën e 13 milionëve eurove, kjo pas prishjes së një pallati në...

Taulant Balla sulmon ashpër Avokaten e Popullit: U zgjodhe për të mbrojtur interesat e vjehrrit të Lulzim Bashës

para 9 muajve - Opinion

Shqipëria humbi gjyqin në Strasburg ndaj pronarëve të kompleksit “Jon” që u shemb me tritol në bregdetin e Vlorës. Fatura financiare është plot 13 milionë euro që shteti shqiptar duhet të dëmshpërblejë...

Avokatja e Popullit shkel interesat e qytetarëve, Balla: Mbrojti vjehrrin e Bashës, doli kundër Shqipërisë në Strasburg

para 9 muajve - Gazeta Tema

Kreu i grupit parlamentar të Partisë Socialiste Taulant Balla, ka komentuar vendimin e Strasburgut që rrëzoi qeverinë duke i dhënë të drejtë vjehrrit të Lulzim Bashës për një pallat të prishur për t’i...

Balla-Avokates së Popullit: Mbrojte vjehrrin e Bashës

para 9 muajve - Shqiptarja

Deputeti i Partisë Socialiste Taulant Balla ka shkruar një status në “Facebook” ku më 22 Maj 2017 shumë shqiptarë ishin me sy e veshë tek Kuvendi i Shqipërisë, teksa votoheshin pikat e Marrëveshjes që...

Pallati në Lungomare, Balla sulmon Avokaten e Popullit: Mbrojti vjehrrin e Bashës. Qerratai Lulzim…

para 9 muajve - BalkanWeb

TIRANË- Deputeti i PS-së Taulant Balla ka sulmuar Avokaten e Popullit Erinda Ballanca, e cila mori këtë detyrë pas marrëveshjes së famshme mes kryeministrit Edi Rama dhe kreut të PD-së Lulzim Basha më...

Zbardhet dokumenti, Avokatja e Popullit ka mbrojtur çështjen e vjehrrit të Bashës në Strasburg

para 9 muajve - AlbPress

Share This Tags Pak ditë më parë në media bëri bujë lajmi i dëmshpërblimit nga qeveria shqiptare kundrejt vjehrrit të kreut të opozitës Lulzim Basha, me shumën e 13 milionëve eurove, kjo pas prishjes së...

Prapaskenat: Avokatja e Popullit, zgjedhur nga Basha, e bëri betimin në Kuvend dy muaj pas zgjedhjes. Mbronte vjehrrin e Bashës në Strasburg, kundër Shqipërisë

para 9 muajve - Gazeta Tema

Nga marrëveshja e 18 majit mes Lulzim Bashës dhe Edi Ramës, PD ndër të tjera, mori edhe postin e Avokates së Popullit. Në këtë post u zgjodh Erinda Ballanca, e cila tani del se ka lidhje të ngushta me...

“Avokatja e Popullit mbronte vjehrrin e Bashës kundër Shqipërisë kur duhej të betohej në Parlament”

para 9 muajve - Java News

Partia Demokratike propozoi Avokaten e Popullit sipas marrëveshjes së 18 Majit. Në këtë post u zgjodh Erinda Ballanca. Nga mediat kaloi në heshjte fakti se ajo u betua 2 muaj me vonesë, pasi nuk ndodhej...

Pallati i Vlorës, 16.8 mln euro; vjehrri i Lulzim Bashës përfituesi kryesor

para 9 muajve - Lajmi.net

Pagesa që ish-ndërtuesit dhe pronarët e apartamenteve që u shkatërrua në vitin 2013 në Vlorë është 16 milionë e 800 mijë euro. Gjykata e Strasburgut ka zbardhur bashkë me vendimin që dënon shtetin shqiptar,...

Pallati i Vlorës, 16.8 mln euro; vjehrri i Lulzim Bashës përfituesi kryesor

para 9 muajve - GazetaBlic

Pagesa që ish-ndërtuesit dhe pronarët e apartamenteve që u shkatërrua në vitin 2013 në Vlorë është 16 milionë e 800 mijë euro. Gjykata e Strasburgut ka zbardhur bashkë me vendimin që dënon shtetin shqiptar,...

Pallati i Vlorës, 16.8 mln euro; vjehrri i Lulzim Bashës përfituesi kryesor

para 9 muajve - GazetaBlic

Pagesa që ish-ndërtuesit dhe pronarët e apartamenteve që u shkatërrua në vitin 2013 në Vlorë është 16 milionë e 800 mijë euro. Gjykata e Strasburgut ka zbardhur bashkë me vendimin që dënon shtetin shqiptar,...

Pallati i Vlorës, 16.8 mln euro; vjehrri i Lulzim Bashës përfituesi kryesor

para 9 muajve - Gazeta Express

Pagesa që ish-ndërtuesit dhe pronarët e apartamenteve që u shkatërrua në vitin 2013 në Vlorë është 16 milionë e 800 mijë euro. Gjykata e Strasburgut ka zbardhur bashkë me vendimin që dënon shtetin shqiptar,...

Kosto e pallatit të Vlorës 16.8 mln euro, vjehrri i Bashës përfituesi kryesor

para 9 muajve - Gazeta Shqip

Pagesa që ish-ndërtuesit dhe pronarët e apartamenteve që u shkatërrua në vitin 2013 në Vlorë është 16 milionë e 800 mijë euro. Gjykata e Strasburgut ka zbardhur bashkë me vendimin që dënon shtetin shqiptar,...

Reagimet pas lajmit që vjehrri i Bashës do marrë 13 milionë euro

para 9 muajve - Gazeta Tema

Edi Rama: U kam thënë që Luli është djalë i mirë. Të gjitha gjërat i ka zgjedhur si duhet në jetë, përfshi dhe vjehrrin. Doktori i ka rënë në pjesë. Monika Kryemadhi: Edi Rama të mos guxojë të bllokojë...

Reagimet pas lajmit që Vjerri Bashës do marrë 13 milionë euro

para 9 muajve - Gazeta Tema

Edi Rama: U kam thënë që Luli është djal I mirë. Të gjitha gjërat i ka zgjedhur si duhet në jetë përfshi dhe vjerrin. Doktori I ka rënë në pjesë. Monika Kryemadhi: Edi Rama të mos guxoj të bllokoj pagesën,...

Pallati i Vlorës, 16.8 mln euro: Vjehrri i Lulzim Bashës, përfituesi kryesor. Do marrë 9.8 milionë euro

para 9 muajve - Gazeta Tema

Pagesa që ish-ndërtuesit dhe pronarët e apartamenteve që u shkatërrua në vitin 2013 në Vlorë është 16 milionë e 800 mijë euro. Gjykata e Strasburgut ka zbardhur bashkë me vendimin që dënon shtetin shqiptar,...

Që 13 milionë eurot, t’i gëzojë Lulzim Basha…

para 9 muajve - Java News

Nga Mero Baze Vjehrrit të Lulzim Bashës i takojnë 13 milionë euro për pallatin e prishur. Ndoshta vlera është rritur pak nga Gjykata e Strasburgut, por në mos 13 milionë, 11 milionë ai pallat vlen. Ishte...

Mero Baze: Që 13 milionë eurot, t'i gëzojë Lulzim Basha…

para 9 muajve - Shqiptarja

Vjehrrit të Lulzim Bashës i takojnë 13 milionë euro për pallatin e prishur. Ndoshta vlera është rritur pak nga Gjykata e Strasburgut, por në mos 13 milionë, 11 milionë ai pallat vlen. Ishte mbi det, në...

Pallati i shembur në Vlorë, vjehrri i Bashës përfituesi kryesor, rreth 10 mln euro dëmshpërblim

para 9 muajve - Java News

Pagesa që ish-ndërtuesit dhe pronarët e apartamenteve që u shkatërrua në vitin 2013 në Vlorë është 16 milionë e 800 mijë euro. Gjykata e Strasburgut ka zbardhur bashkë me vendimin që dënon shtetin shqiptar,...

Që 13 milionë eurot, ti gëzoj Lulzim Basha…!

para 9 muajve - Gazeta Tema

Mero Baze Vjerrit të Lulzim Bashës I takojnë 13 milionë euro për pallatin e prishur. Ndoshta vlera është rritur pak nga Gjykata e Strazburgut, por në mos 13 milionë, 11 milionë ai pallat vlenë. Ishte mbi...

Përse është I shqetësuar Berisha për “Pallatin e Bashës” në Vlorë?

para 9 muajve - Gazeta Tema

Mero Baze Nuk ka ndonjë lajm të ri rreth pallatit që figuronte në emër të vjerrit të Lulzim Bashës në Vlorë. Të gjitha detajet rreth tij janë bërë publike me kohë. Ai u ndërtua duke zaptuar vijën bregdetare...

Përse është i shqetësuar Berisha për “Pallatin e Bashës” në Vlorë?

para 9 muajve - Java News

Nga Mero Baze/ Nuk ka ndonjë lajm të ri rreth pallatit që figuronte në emër të vjehrrit të Lulzim Bashës në Vlorë. Të gjitha detajet rreth tij janë bërë publike me kohë. Ai u ndërtua duke zaptuar vijën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK