http://kariera.mk

Emrat, deputetët që s’kanë folur asnjëherë në Kuvend dhe ata që kanë folur më shumë

para 9 muajve - Sot News

Nuk janë pak, por 18 deputetë të cilët nuk kanë thënë asnjë fjalë në tre muajt e parë të Kuvendit të këtij viti. Dhe besojeni apo jo ajo është vetëm ”betohem”. Pjesa tjetër duket se nuk iu ka interesuar...

Kush janë deputetët që s’kanë folur asnjëherë në Kuvend dhe ata që kanë folur më shumë. Emrat

para 9 muajve - Syri

Nuk janë pak, por 18 deputetë të cilët nuk kanë thënë asnjë fjalë në tre muajt e parë të Kuvendit të këtij viti. Dhe besojeni apo jo ajo është vetëm ”betohem”. Pjesa tjetër duket se nuk iu ka interesuar...

FOTO/ Kush janë deputetët që s’kanë folur asnjëherë në Kuvend dhe ata që kanë folë më shumë. Emrat

para 9 muajve - Syri

Nuk janë pak, por 18 deputetë të cilët nuk kanë thënë asnjë fjalë në tre muajt e parë të Kuvendit të këtij viti. Dhe besojeni apo jo ajo është vetëm ”betohem”. Pjesa tjetër duket se nuk iu ka interesuar...

EMRAT: Deputetët ‘memecë’ të Kuvendit, 18 prej tyre kanë thënë vetëm…’betohem’!

para 9 muajve - Gazeta Tema

Plot 18 deputetët kane thene vetem nje fjale ne tre muajt e pare te Kuvendit te ketij viti. “Kane thene vetem “betohem” dhe 20 deputetët më me shumë fjalime në seancat plenare shtator-dhjetor 2017……”-...

Ja kush janë deputetët më të  heshtur dhe me më shumë fjalime

para 9 muajve - Shqiptarja

Në një studim të bërë nga Instituti i Studimeve Politike (ISP) me mbështetjen e qeverisë së Holandës, kanë monitoruar Kuvendin e Shqipërisë gjatë periudhës shtator- dhjetor 2017. Të dhënat kanë nxjerrë...

DEPUTETËT ‘MEMECË’ TË KUVENDIT, 18 PREJ TYRE KANË THËNË VETËM NJË FJALË

para 9 muajve - NOA

Jo pak por plot 18 deputetë  kanë thënë vetëm një fjalë prej shtatorit të vitit që lamë pas. Në një analizë të kryer nga Instituti i Studimeve Politike, Afrim Krasniqi shkruan se këta deputetë kanë thënë...

Dalin emrat, ja deputetët ‘memecë’ të Kuvendit. 18 thanë vetëm…’betohem’

para 9 muajve - Gazeta Express

Plot 18 deputetët kane thene vetem nje fjale ne tre muajt e pare te Kuvendit te ketij viti. “Kane thene vetem “betohem” dhe 20 deputetët më me shumë fjalime në seancat plenare shtator-dhjetor 2017……”-...

Ja kush janë deputetët me të angazhuar dhe ata më memecë në 3 muajt e parë të Kuvendit

para 9 muajve - Syri

Të dhëna domethënese për deputetët e Kuvendit janë publikuar sot lidhur me angazhimin e tyre në Kuvendin e Shqipërisë në 3 muajt e parë të këtij mandati. Instituti i Studimeve Politike ka monitoruar prej...

Del raporti: Ja kush janë deputetët me të angazhuar dhe ata më memecë në 3 muajt e parë të Kuvendit

para 9 muajve - Syri

Të dhëna domethënese për deputetët e Kuvendit janë publikuar sot lidhur me angazhimin e tyre në Kuvendin e Shqipërisë në 3 muajt e parë të këtij mandati. Instituti i Studimeve Politike ka monitoruar prej...

A e dini se ekzistojnë? Këto janë deputetët "memecë" në Kuvend (FOTO LAJM)

para 9 muajve - Albeu

Kuvendi i Shqipërisë karakterizohet nga debatet e forta, akuza të rënda e deri në bllokim seance e përjashtim deputetë sh. Në 18 seanca të ndjekura, shqiptarët janë përplasur me të gjithë llojet e politikanëve,...

Dalin emrat, ja deputetët ‘memecë’ të Kuvendit. 18 thanë vetëm…’betohem’

para 9 muajve - Sovrani

Plot 18 deputetët kane thene vetem nje fjale ne tre muajt e pare te Kuvendit te ketij viti. “Kane thene vetem “betohem” dhe 20 deputetët më me shumë fjalime në seancat plenare shtator-dhjetor 2017……”-...

EMRAT/ Deputetët ‘memecë’ të Kuvendit, 18 prej tyre kanë thanë vetëm…’betohem’!

para 9 muajve - Java News

Plot 18 deputetët kane thene vetem nje fjale ne tre muajt e pare te Kuvendit te ketij viti. “Kane thene vetem “betohem” dhe 20 deputetët më me shumë fjalime në seancat plenare shtator-dhjetor 2017……”-...

Dalin emrat, ja deputetët ‘memecë’ të Kuvendit. 18 thanë vetëm…’betohem’

para 9 muajve - AlbPress

Share This Tags Dalin emrat ja deputetët ‘memecë’ të Kuvendit. 18 thanë vetëm…’betohem’ Plot 18 deputetët kane thene vetem nje fjale ne tre muajt e pare te Kuvendit te ketij viti. “Kane thene vetem “betohem”...

PD raport të kushtëzuar me Kuvendin/Paloka: Vendimet do të lidhen jo vetëm me reformën në...

para 9 muajve - Syri

Partia Demokratike do të ketë një raport të kushtëzuar me Kuvendin. Kështu u shpreh në një prononcim për mediat nënkryetari i Kuvendit, Edi Paloka, njëherëz edhe nënkryetar i PD-së. Paloka tha se vendimet...

Dita/Opozita kërkon dorëheqjen e Gramoz Ruçit, shkeli Kushtetutën në seancën e 18 dhjetorit

para 9 muajve - Gazeta 55

Edmond Spaho: “ Dorëheqja e Gramoz Ruçit si zbatues i puçit kushtetues të 18 dhjetorit, është hapi i parë për kthimin e normalitetit parlamentar” Nisur nga faktet dhe argumentet e paraqitura ditën e djeshme...

PD kërkon dorëheqjen e Gramoz Ruçit

para 9 muajve - Koha.net

Partia Demokratike ka kërkuar dorëheqjen e Gramoz Ruçit si kryetar i Kuvendit. Ka qenë kreu i grupit parlamentar të PD-së, Edmond Spaho që ka shprehur kërkesën në mbledhjen e Konferencës së Kryetarëve....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK