http://kariera.mk

Rama euforik përshëndet FRESSH-in me rastin e 26-Vjetorit të krijimit

para 9 muajve - Syri

Kryeministri Edi Rama ka përshëndetur sot Forumin Rinor Eurosocialist i cili mbush 26 vjeç nga themelimi i tij. Rama me eufori i ka mëshuar në fjalën e tij, se PS ka tanimë sfidën e përgjegjësisë për t'u...

Rama paralajmëron PD-LSI:Do fitojmë betejën e 27 janarit

para 9 muajve - Shqiptarja

Kryeministri Edi Rama ka deklaruar se qeveria ndodhet përballë një beteje të fortë, asaj të protestës së opozitës, në fund të këtij muaji. Ju kujtoj se kemi dhe shumë për të bërë akoma, vajza e djem. Kemi...

Protesta e opozitës, Rama: Janë bashkuar kundër drejtësisë, do e fitojmë betejën

para 9 muajve - Java News

Forumi Rinor Eurosocialist i Shqipërisë FRESSH feston sot 26-vjetorin e krijimit të tij. Në fjalën e tij, kryeministri deklaroi se PS është e ndarë nga partitë e kazanit dhe tepsisë. Kryeministri foli...

LIVE/ 26 vjet FRESSH, Rama: Jemi të ndarë nga partitë e kazanit dhe tepsisë

para 9 muajve - Java News

Forumi Rinor Eurosocialist i Shqipërisë FRESSH feston sot 26-vjetorin e krijimit të tij. Në fjalën e tij, kryeministri deklaroi se PS është e ndarë nga partitë e kazanit dhe tepsisë. Kryeministri foli...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK