http://kariera.mk

Dënohet profesori i matematikës, i çonte në fcb mesazhe erotike nxënëses

para 9 muajve - Zhurnal

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3 vjet burgim mësuesin e matematikës të shkollës 9-vjeçare të Kasharit, Hasan Martani, i cili u arrestua në maj të vitit të kaluar, pasi kishte ngacmuar një nga nxënëset...

Mesazhe erotike nxënëses së mitur, dënohet mësuesi i Kasharit

para 9 muajve - Gazeta Express

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3 vjet burgim mësuesin e matematikës të shkollës 9-vjeçare të Kasharit, Hasan Martani, i cili u arrestua në maj të vitit të kaluar, pasi kishte ngacmuar një nga nxënëset...

Ngacmoi seksualisht nxënësen e mitur, lihet në burg mësuesi nga Kashari

para 9 muajve - Java News

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3 vjet burgim mësuesin e matematikës të shkollës 9-vjeçare të Kasharit, Hasan Martani, i cili u arrestua në maj të vitit të kaluar, pasi kishte ngacmuar një nga nxënëset...

Historia/ Dënohet profesori i matematikës, i çonte në fcb mesazhe erotike nxënëses

para 9 muajve - Opinion

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3 vjet burgim mësuesin e matematikës të shkollës 9-vjeçare të Kasharit, Hasan Martani, i cili u arrestua në maj të vitit të kaluar, pasi kishte ngacmuar një nga nxënëset...

I dërgonte mesazhe erotike nxënëses së mitur, 3 vjet burg mësuesit të Kasharit

para 9 muajve - Klan Kosova

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3 vjet burgim mësuesin e matematikës të shkollës 9-­vjeçare të Kasharit, Hasan Martani, i cili u arrestua në maj të vitit të kaluar, pasi kishte ngacmuar një nga nxënëset...

I dërgonte mesazhe erotike nxënëses së mitur, 3 vjet burg mësuesit të Kasharit

para 9 muajve - Lajmi.net

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3 vjet burgim mësuesin e matematikës të shkollës 9-­vjeçare të Kasharit, Hasan Martani, i cili u arrestua në maj të vitit të kaluar, pasi kishte ngacmuar një nga nxënëset...

I dërgonte mesazhe erotike nxënëses së mitur, kaq vite burg dënohet mësuesi

para 9 muajve - GazetaBlic

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3 vjet burgim mësuesin e matematikës të shkollës 9-­vjeçare të Kasharit, Hasan Martani, i cili u arrestua në maj të vitit të kaluar, pasi kishte ngacmuar një nga nxënëset...

3 vite burg për mësuesin që ngacmoi seksualisht nxënësen

para 9 muajve - Albeu

3 vite burg për mesuesin e matematikës të shkollës 9-vjeçare të Kasharit Hasan Martani . Ai u akuzua se kishte ngacmuar seksualisht një ndër nxënëset e tij të mitura dhe si provë shërbyen komunikimet në...

Ngacmonte nxënëset e mitura, 3 vjet burg për mësuesin e matematikës

para 9 muajve - Sot News

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3 vjet burgim mësuesin e matematikës të shkollës 9-­vjeçare të Kasharit, Hasan Martani, i cili u arrestua në maj të vitit të kaluar, pasi kishte ngacmuar një nga nxënëset...

I dërgonte mesazhe erotike nxënëses së mitur, 3 vjet burg mësuesit të Kasharit

para 9 muajve - Syri

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3 vjet burgim mësuesin e matematikës të shkollës 9-­vjeçare të Kasharit, Hasan Martani, i cili u arrestua në maj të vitit të kaluar, pasi kishte ngacmuar një nga nxënëset...

I dërgonte mesazhe erotike nxënëses së mitur, kaq vite burg dënohet mësuesi

para 9 muajve - Infokusi

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3 vjet burgim mësuesin e matematikës të shkollës 9-­vjeçare të Kasharit, Hasan Martani, i cili u arrestua në maj të vitit të kaluar, pasi kishte ngacmuar një nga nxënëset...

Historia/ Dënohet profesori i matematikës, i çonte në fcb mesazhe erotike nxënëses

para 9 muajve - AlbPortali

Loading... Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3 vjet burgim mësuesin e matematikës të shkollës 9-vjeçare të Kasharit, Hasan Martani, i cili u arrestua në maj të vitit të kaluar, pasi kishte ngacmuar një nga...

Historia/ Dënohet profesori i matematikës, i çonte në fcb mesazhe erotike nxënëses

para 9 muajve - Fakti Ditor

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3 vjet burgim mësuesin e matematikës të shkollës 9-vjeçare të Kasharit, Hasan Martani, i cili u arrestua në maj të vitit të kaluar, pasi kishte ngacmuar një nga nxënëset...

I dërgonte mesazhe erotike nxënëses së mitur, 3 vjet burg mësuesit të Kasharit

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3 vjet burgim mësuesin e matematikës të shkollës 9-­vjeçare të Kasharit, Hasan Martani, i cili u arrestua në maj të vitit të kaluar, pasi kishte ngacmuar një nga nxënëset...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK