http://kariera.mk

Ankesa e mësueses me tumor në Mirditë, Rama i përgjigjet live: Brenda 10 ditësh…

para 9 muajve - BalkanWeb

Në 26 vjetorin e themelimit të FRESSH, kryeministri i vendit Edi Rama i ktheu përgjigje Valbona Reçit, mësueses së gjimnazit në Rrëshen që një ditë më parë gjatë takimit për bashkëqeverisjen ngriti shqetësimin...

Mësuesja me tumor iu ankua dje, Rama i përgjigjet live: Brenda 10 ditëve...!

para 9 muajve - Gazeta Express

​Në 26 vjetorin e themelimit të FRESSH, kryeministri i vendit Edi Rama i ktheu përgjigje Valbona Reçit, mësueses së gjimnazit në Rrëshen. Një ditë më parë, pra të gjithë qytetarëve ajo i shprehu një shqetësim...

Kërkesa prekëse e mësueses që vuante nga kanceri, Rama: Ilaçi gati për 10 ditë

para 9 muajve - Gazeta Tema

Duke risjellë në vëmëndje kërkësën prekëse të mësueses qe vuante nga kanceri, Rama deklaroi se brenda 10 ditëve do të zgjidhet problemi i saj dhe  për personat që vuajnë nga kjo sëmundje, që të marrin...

Edi Rama bën politikë me mësuesen e sëmurë me tumor, çfarë tha sot

para 9 muajve - Syri

Ditën e djeshme një mësuese nga Rrësheni ia plasi në sy kryeministrit Edi Rama faktin se në QSUT mungojnë ilaçet për të sëmurët me tumor. Rama me justifikimin gati, tha se ishte në dijeni të kësaj gjendjeje,...

Kërkesa prekëse e mësueses me kancer,Rama:Ilaçi gati për 10 ditë

para 9 muajve - Shqiptarja

Kryeministri Edi Rama ka deklarua se brenda 10 ditëve do të zgjidhet problemi për personat që vuajnë me kancer , që të marrin ilaçin. Mësuesja rrëfeu situatën e saj dramatike me shëndetin, e cila ishte...

Rasti i mësueses me tumor në Mirditë, Rama: Ilaçi gati për 10 ditë

para 9 muajve - Java News

Kryeministri Edi Rama ka deklarua se brenda 10 ditëve do të zgjidhet problemi për personat që vuajnë me kancer, që të marrin ilaçin. Mësuesja rrëfeu situatën e saj dramatike me shëndetin, e cila ishte...

‘Nuk ka ilaçe’, deputeti i PD reagon pas thirrjes së mësueses me tumor për Ramën

para 9 muajve - BalkanWeb

Deputeti i Partisë Demokratike për qarkun e Gjirokastrës, Tritan Shehu ka reaguar ashpër lidhur pas fjalimit para Ramës ku një mësuese nga Rrësheni i kërkonte ndihmë kryeministrit, pasi ishte e sëmurë...

Mësuesja me tumor i kërkon ndihmë Ramës, deputeti i PD bën fajtore varfërinë e shëndetësisë për gjendjen e saj

para 9 muajve - Sot News

Deputeti i Partisë Demokratike Triitan Shehu nëpërmjet një postimi në facebook, bën përgjegjës, Edi Ramën për varfërimin e tejskajshëm të shqiptarëve. Shehu bën fajtore varfërinë e shëndetësisë si shkak...

Vasili: Hajdutët e kryeministrit lanë pa ilaçe qytetarët e Rrëshenit

para 9 muajve - Standard

Deputeti i LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar sot në rrjetin e tij social facebook rreth deklaratës së Edi Ramës në qytetin e Rrëshenit dhe ankesat e qytetarëve për shëndetësinë. Në statusin e tij, Vasili...

Kërkesa prekëse e mësueses me kancer ndaj Ramës, ja përgjigja e kryeministrit

para 9 muajve - Gazeta Tema

Të shumte janë qytetarët që në takimet me kryeministrin Edi Rama të flasin për shqetësimet dhe problemet me të cilat ata përballen në zyrat e shtetit. Por kreu i qeverisë është gjendur pak ngushtë, kur...

‘Qindra milionë euro koncesione hajdute për vete, ndërsa për popullin...’

para 9 muajve - Syri

Kreu i deputetëve të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar sot për deklaratat e Edi Ramës në qytetin e Rrëshenit dhe ankesat e qytetarëve për shëndetësinë. Në një postim në Faceboo, Vasili thotë se abuzimet...

Rama mburret me shëndetësinë, por mësuesja me kancer ia thotë në sy: Nuk ka ilaçe, nga 8 kura kam bërë vetëm 3

para 9 muajve - Opinion

Teksa Kryeministri trumbeton plot krenari në video, arritjet e mjekësisë në qeverisjen e tij duket se qytetarët që përballen ëdo ditë me realitetin kanë tjetër qëndrim. Një mësuese e prekur nga kanceri,...

Mësuesja me kancer “ia plas” kryeministrit: Prej disa muajsh s’ka ilaç herceptinë në Onkologjik

para 9 muajve - BalkanWeb

RRESHEN- Një banore e Rrëshenit, e prekur nga kanceri i gjirit i ka shprehur shqetësimin e saj kryeministrit Rama, pasi prej muajit gusht të 2017 nuk merr dot mjekin me herceptinë, pasi nuk gjendet ilaçi....

Mësuesja me kancer ia thotë troç Ramës: S’ka ilaç herceptinë në Onkologjik

para 9 muajve - Gazeta Express

Kryeministri Edi Rama është gjendur ngushtë, kur një banore e Rrëshenit ka marrë fjalën duke i thënë se është e prekur nga kanceri i gjirit, por që prej muajit gusht të 2017 nuk merr dot mjekim me herceptinë,...

"Jam me kancer", kërkesa prekëse e mësueses drejtuar Edi Ramës

para 9 muajve - Shqiptarja

Gjatë bashkëbisedimit me qytetarët e Rrëshenit, ku prezantoi platformën e bashkëqeverisjes, kryeministri Edi Rama u ndesh me një situatë të papritur, pasi në sallë merrte pjesë edhe një mësuese prej 26...

Shpërthen Vasili: Hajdutët e kryeministrit, lanë pa ilaçe mësuesen nga Rrësheni

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Ish kryetari i LSI Petrit Vasili nëpërmjet profilit të tij në Facebook ka reaguar ashpër ndaj Edi Ramës në lidhje me një mësuese nga Rrësheni, të cilën e kishin e lënë pa ilaçe. Vasili në profilin e tij...

‘Qindra milionë euro koncesione hajdute për vete, ndërsa për popullin…’

para 9 muajve - Gazeta Monitor

Kreu i deputetëve të LSI-së, Petrit Vasili ka reaguar sot për deklaratat e Edi Ramës në qytetin e Rrëshenit dhe ankesat e qytetarëve për shëndetësinë. Në një postim në Faceboo, Vasili thotë se abuzimet...

Kërkesa prekëse e mësueses me kancer ndaj Ramës

para 9 muajve - Lajme.al

Nje mesuese i ka ngritur nje shqetesim prekes kryeministrit Edi Rama sot ne Rreshen, pasi ka treguar se ajo eshte e prekur nga kanceri i gjirit dhe ka qe ne gusht qe nuk merr dot mjekim me ilacin herceptine,...

Mësuesja me kancer “ia plas” kryeministrit: Prej disa muajsh s’ka ilaç herceptinë në Onkologjik

para 9 muajve - Gazeta Telegraf

Një banore e Rrëshenit, e prekur nga kanceri i gjirit i ka shprehur shqetësimin e saj kryeministrit Rama, pasi prej muajit gusht të 2017 nuk merr dot mjekin me herceptinë, pasi nuk gjendet ilaçi. “Unë...

Asnjë tolerim abuzimit me ujin

para 9 muajve - Vizion Plus

Ne datën 1 shkurt, aksioni i qeverise per ujin si fokus kryesor do te ketë bizneset e mëdha. Nga Lezha, gjate nje takimi me drejtuesit e pushtetit vendor, kryeministri Edi Rama e ka bere te qarte se nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK