http://kariera.mk

‘Nuk ka ilaçe’, deputeti i PD reagon pas thirrjes së mësueses me tumor për Ramën

para 9 muajve - BalkanWeb

Deputeti i Partisë Demokratike për qarkun e Gjirokastrës, Tritan Shehu ka reaguar ashpër lidhur pas fjalimit para Ramës ku një mësuese nga Rrësheni i kërkonte ndihmë kryeministrit, pasi ishte e sëmurë...

Mësuesja me tumor i kërkon ndihmë Ramës, deputeti i PD bën fajtore varfërinë e shëndetësisë për gjendjen e saj

para 9 muajve - Sot News

Deputeti i Partisë Demokratike Triitan Shehu nëpërmjet një postimi në facebook, bën përgjegjës, Edi Ramën për varfërimin e tejskajshëm të shqiptarëve. Shehu bën fajtore varfërinë e shëndetësisë si shkak...

Ahmeti i quan ‘Supermena’ të dorëhequrit në Vetëvendosje

para 9 muajve - Bota Press

Ahmeti i quan ‘Supermena’ të dorëhequrit në Vetëvendosje Aktivisti i Vetëvendosjes, Valdrin Ahmeti, i cili është pozicionuar në krahun e Albin Kurtit, i ka quajur ‘Supermena’ të dorëhequrit dhe të pakënaqurit...

JO VETEM MODE – EMISIONI 18

para 9 muajve - Klan

I komentuar per look-un ekstravagand, po aq sa per marredhenien e tij te dashurise, djali i Inva Mules dhe Piro Cakos vjen ne nje interviste ekskluzive per “Jo Vetem mode”, ku nuk rezervohet edhe perballe...

“Dush i ftohtë” për Martin Schulz

para 9 muajve - Vizion Plus

Edhe pse dukej se kriza për qeverinë e re në Gjermani do të merrte fund, socialdemokratët e Martin Schulz, kanë votuar kundër marrëveshjes për një projekt koalicioni me partitë e unionit CDU/CSU. Ne mbledhjen...

Asnjë tolerim abuzimit me ujin

para 9 muajve - Vizion Plus

Ne datën 1 shkurt, aksioni i qeverise per ujin si fokus kryesor do te ketë bizneset e mëdha. Nga Lezha, gjate nje takimi me drejtuesit e pushtetit vendor, kryeministri Edi Rama e ka bere te qarte se nuk...

“Indetiteti shqiptar përmes karikaturës!” Shënime për librin e Ben Andonit

para 9 muajve - Gazeta Tema

Nga Arben Meksi Kohe me pare ne nje bisede me Ben Andonin, me tha se po punonte per nje liber ku nepermjet studimit te karikaturave te bera ne nje periudhe te gjate kohe, qe nga fundi i shekullit XlX e...

Historia e Shqipërisë përmes karikaturës

para 9 muajve - Java News

Nga Arben Meksi Kohe me pare ne nje bisede me Ben Andonin, me tha se po punonte per nje liber ku nepermjet studimit te karikaturave te bera ne nje periudhe te gjate kohe, qe nga fundi i shekullit XlX e...

Rama krenohet me reklamat për turizmin shqiptar, qytetarët ia përplasin: Plazh për të huajt, se ne s'kemi shans

para 9 muajve - Syri

Kryeministri Edi Rama ka publikuar sot një video, me të cilën u ka uruar shqiptarëve 'Mirëmëngjesin" me optimizëm. "Mirëngjes, - shkruan Rama, - dhe me këtë prezantim të bukur të Shqipërisë turistike në...

Rama: Shihni Shqipërinë turistike në mediat skandinave, komentuesit: Po për naftëtarët e Ballshit dhe shqiptarët që braktisin vendin, çfarë thonë mediat?

para 9 muajve - Opinion

Kryeministri Edi Rama i cili ndodhet këtë fundjavë në qytetin e Lezhës bashkë me kabinetin ka postuar në facebook një emision të një televizioni danez që flet për bukuritë e bregdetit tonë jonian. “Mirëmëngjes,...

Horoskopi nga astrologu shqiptar, Jorgo Pulla

para 9 muajve - NOA

Parashikimi i yjeve për datën 13 janar 2018 Dashi. Nje dite mjaft e mire ne gjera te ndryshme, shume levizje do te keni por eshte mire qe te filloni nga sot sepse eshte dite e Saturnit, dita e shtune,...

Faza e dytë e reformës në drejtësi

para 9 muajve - Vizion Plus

Te hënën parlamenti nis fazën e dyte te zbatimit te reformës ne drejtësi me ngritjen e dy institucioneve te rëndësishme; Këshillin e Larte te Prokurorisë dhe Këshillin e Larte Gjyqësor.  Kushtetuta parashikon...

Gjoni: Rezultati i dobët zgjedhor i BDI-së solli avancimin e gjuhës shqipe

para 9 muajve - Lajm

Me respektin maksimal per te gjithe ata qe nuk jane plotesisht te kenaqur me avancimin e shqipes ne Maqedoni, eshte mire te mbahen mend disa mesime nga ky proces: 1. Ligji eshte arritje (ndonese e pamjaftueshme)...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK