http://kariera.mk

Festa e Shën Valentinit zgjat 3 ditë! 13, 14 dhe 15 shkurti, kuptimi i çdo date

para 11 muajve - Lajmi.net

Shkurti është muaji i dashurisë, festohet gjithandej dashuria! Data 14 nuk është e vetmja që festohet. Të dashuruarit e nisin që në datën 13 shkurt për ta mbyllur në 15-të. Pse tre data? Data 13 është...

Si lindi dita e të dashuruarve?

para 11 muajve - Antpress

Të mërkurën është 14 data 14 dhe ndonëse shumica e të dashuruarve thonë se nuk kanë nevojë për një datë të caktuar për të shprehur ndjenjat që kanë, kjo ditë simbolizon pikërisht ditën e tyre. Por si lindi...

Nesër festohet Shën Valentini. Si lindi dita e të dashuruarve?

para 11 muajve - NOA

Shën Valentini festohet çdo vit në datën 14 shkurt. Është dita kur njerëzit ia shfaqin dashurinë një personi tjetër përmes dhuratave të ndryshme, duke përfshirë dërgimin e kartolinave, luleve apo çokollatave....

Si lindi dita e të dashuruarve?

para 11 muajve - GazetaBlic

Të mërkurën është 14 data 14 dhe ndonëse shumica e të dashuruarve thonë se nuk kanë nevojë për një datë të caktuar për të shprehur ndjenjat që kanë, kjo ditë simbolizon pikërisht ditën e tyre. Por si lindi...

Festa e Shën Valentinit zgjat 3 ditë! 13, 14 dhe 15 shkurti, kuptimi i çdo date

para 11 muajve - AlbPortali

Data 13 është dita e dashnorëve. Pra, ju pëlqen ose jo, ata që e kanë tradhëtinë stil jetese, festojnë pikërisht në këtë ditë. Gra, nëse keni dyshime për partnerët tuaj, mos u përpiqni t’I zbuloni në datën...

Çfarë simbolizon Shën Valentini? Ja disa kuriozitete për festën e dashurisë

para 11 muajve - Opinion

Shën Valentini festohet çdo vit në datën 14 shkurt. Është dita kur njerëzit ia shfaqin dashurinë një personi tjetër përmes dhuratave të ndryshme, duke përfshirë dërgimin e kartolinave, luleve apo çokollatave....

Si lindi dita e të dashuruarve?

para 11 muajve - Sot News

Të mërkurën është 14 data 14 dhe ndonëse shumica e të dashuruarve thonë se nuk kanë nevojë për një datë të caktuar për të shprehur ndjenjat që kanë, kjo ditë simbolizon pikërisht ditën e tyre. Por si lindi...

Shën Valentini erdhi, por a e dini historinë e kësaj feste?!

para 11 muajve - Tetova Sot

Data 14 shkurt po afron dhe të gjithë po përgatisin dhuratat që do t’i japin njëri-tjetrit në emër të dashurisë. Por, kush ka qenë Shën Valentini? Kjo ditë ka marrë emrin nga një shenjtor i famshëm, por...

Si lindi dita e të dashuruarve?

para 11 muajve - Gazeta Express

Të mërkurën është 14 data 14 dhe ndonëse shumica e të dashuruarve thonë se nuk kanë nevojë për një datë të caktuar për të shprehur ndjenjat që kanë, kjo ditë simbolizon pikërisht ditën e tyre. Por si lindi...

Si lindi dita e të dashuruarve?

para 11 muajve - Aktuale

Të mërkurën është 14 data 14 dhe ndonëse shumica e të dashuruarve thonë se nuk kanë nevojë për një datë të caktuar për të shprehur ndjenjat që kanë, kjo ditë simbolizon pikërisht ditën e tyre. Por si lindi...

Si lindi dita e të dashuruarve

para 11 muajve - Koha.net

Të mërkurën është data 14 dhe ndonëse shumica e të dashuruarve thonë se nuk kanë nevojë për një datë të caktuar për të shprehur ndjenjat që kanë, kjo ditë simbolizon pikërisht ditën e tyre. Por si lindi...

Si lindi dita e të dashuruarve?

para 11 muajve - Lajmi.net

Të mërkurën është 14 data 14 dhe ndonëse shumica e të dashuruarve thonë se nuk kanë nevojë për një datë të caktuar për të shprehur ndjenjat që kanë, kjo ditë simbolizon pikërisht ditën e tyre. Por si lindi...

Si lindi dita e të dashuruarve?

para 11 muajve - Alsat-M

Të mërkurën është 14 data 14 dhe ndonëse shumica e të dashuruarve thonë se nuk kanë nevojë për një datë të caktuar për të shprehur ndjenjat që kanë, kjo ditë simbolizon pikërisht ditën e tyre. Por si lindi...

Si lindi dita e të dashuruarve?

para 11 muajve - Telegrafi

Të mërkurën është 14 data 14 dhe ndonëse shumica e të dashuruarve thonë se nuk kanë nevojë për një datë të caktuar për të shprehur ndjenjat që kanë, kjo ditë simbolizon pikërisht ditën e tyre. Por si lindi...

Si lindi dita e të dashuruarve?

para 11 muajve - Almakos

Të mërkurën është 14 data 14 dhe ndonëse shumica e të dashuruarve thonë se nuk kanë nevojë për një datë të caktuar për të shprehur ndjenjat që kanë, kjo ditë simbolizon pikërisht ditën e tyre. Por si lindi...

Si lindi dita e të dashuruarve?

para 11 muajve - Tetova Sot

Të mërkurën është 14 data 14 dhe ndonëse shumica e të dashuruarve thonë se nuk kanë nevojë për një datë të caktuar për të shprehur ndjenjat që kanë, kjo ditë simbolizon pikërisht ditën e tyre. Por si lindi...

Dita e të dashuruarve, si lindi festa që sot ka pushtuar botën?

para 11 muajve - Java News

Të mërkurën është data 14 dhe ndonëse shumica e të dashuruarve thonë se nuk kanë nevojë për një datë të caktuar për të shprehur ndjenjat që kanë, kjo ditë simbolizon pikërisht ditën e tyre. Por si lindi...

Si lindi dita e të dashuruarve?

para 11 muajve - Infokusi

Të mërkurën është 14 data 14 dhe ndonëse shumica e të dashuruarve thonë se nuk kanë nevojë për një datë të caktuar për të shprehur ndjenjat që kanë, kjo ditë simbolizon pikërisht ditën e tyre. Por si lindi...

Si lindi dita e të dashuruarve?

para 11 muajve - Gazeta Fjala

Të mërkurën është 14 data 14 dhe ndonëse shumica e të dashuruarve thonë se nuk kanë nevojë për një datë të caktuar për të shprehur ndjenjat që kanë, kjo ditë simbolizon pikërisht ditën e tyre. Por si lindi...

Çfarë është Shën Valentini dhe si ka filluar kjo festë?

para 11 muajve - Gazeta Express

Shën Valentini festohet çdo vit me datën 14 shkurt. Është dita kur njerëzit ia shfaqin dashurinë një personi tjetër përmes dhuratave të ndryshme, duke përfshirë dërgimin e kartolinave, luleve apo çokollatave....

Dita e të dashuruarve apo dita e të mashtruarve?

para 11 muajve - Gazeta e re

Shkruan: Mexhid Yvejsi Prejardhja e ditës  së Shën  Valentinit Dita e të dashuruarve apo Dita e të mashtruarve? ”E vërteta nuk drejtohet nga ne, por ne duhet të drejtohemi nga e vërteta” – M. Klaudius...

Çfarë është Shën Valentini dhe si ka filluar kjo festë?

para 11 muajve - GazetaBlic

Shën Valentini festohet çdo vit me datën 14 shkurt. Është dita kur njerëzit ia shfaqin dashurinë një personi tjetër përmes dhuratave të ndryshme, duke përfshirë dërgimin e kartolinave, luleve apo çokollatave....

Çfarë është Shën Valentini dhe si ka filluar kjo festë?

para 11 muajve - Tetova Sot

Shën Valentini festohet çdo vit me datën 14 shkurt. Është dita kur njerëzit ia shfaqin dashurinë një personi tjetër përmes dhuratave të ndryshme, duke përfshirë dërgimin e kartolinave, luleve apo çokollatave....

Çfarë është Shën Valentini dhe si ka filluar kjo festë?

para 11 muajve - Telegrafi

Shën Valentini festohet çdo vit me datën 14 shkurt. Është dita kur njerëzit ia shfaqin dashurinë një personi tjetër përmes dhuratave të ndryshme, duke përfshirë dërgimin e kartolinave, luleve apo çokollatave....

Çfarë është Shën Valentini dhe si ka filluar kjo festë?

para 11 muajve - Almakos

Shën Valentini festohet çdo vit me datën 14 shkurt. Është dita kur njerëzit ia shfaqin dashurinë një personi tjetër përmes dhuratave të ndryshme, duke përfshirë dërgimin e kartolinave, luleve apo çokollatave....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK