http://kariera.mk

Rruga që të merr mendtë

para 11 muajve - Telegrafi

Për banorët e Chongqingut në Kinë, rruga e kthimit në shtëpi është shpesh e sikletshme. Për të hyrë në një kompleks rezidencial, duhet të bësh një rrugë spirale që kohët e fundit është bërë virale në internet....

‘Rruga magjike’, aty ku të merren mend

para 11 muajve - Tetova Sot

Për banorët e Chongqingut në Kinë, rruga e kthimit në shtëpi është shpesh e sikletshme. Për të hyrë në një kompleks rezidencial, duhet të bësh një rrugë spirale që kohët e fundit është bërë virale në internet....

Rruga e sikletshme që të merr mendtë

para 11 muajve - Koha.net

Për banorët e Chongqingut në Kinë, rruga e kthimit në shtëpi është shpesh e sikletshme. Për të hyrë në një kompleks rezidencial, duhet të bësh një rrugë spirale që kohët e fundit është bërë virale në internet,...

​Rruga që të merr mendtë

para 11 muajve - Tetova Sot

Për banorët e Chongqingut në Kinë, rruga e kthimit në shtëpi është shpesh e sikletshme. Për të hyrë në një kompleks rezidencial, duhet të bësh një rrugë spirale që kohët e fundit është bërë virale në internet....

“Shpikje” kineze: Rruga që të merr mendtë

para 11 muajve - Shenja

Për banorët e Chongqingut në Kinë, rruga e kthimit në shtëpi është shpesh e sikletshme. Për të hyrë në një kompleks rezidencial, duhet të bësh një rrugë spirale që kohët e fundit është bërë virale në internet....

Rruga që të merr mendtë

para 11 muajve - KosovaPress

Për të hyrë në një kompleks rezidencial, duhet të bësh një rrugë spirale që kohët e fundit është bërë virale në internet. Kjo rrugë të lodh nervat vetëm kur e shikon, kështu që imagjinoni se çfarë mund...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK