http://kariera.mk

Padi penale për ish-drejtorë aktualë dhe të mëparshëm të REK Bitolla dhe ELEM për ndotje

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 shkurt - SPB Bitolla ka ngritur kallëzime penale kundër disa ish-drejtorëve dhe drejtorëve të mëparshëm të REK Bitolla dhe kundër SHA ELEM për shkak të ekzistimit të dyshimit për vepër të kryer...

Padi penale kundër ELEM-it dhe drejtorëve në REK Manastir për ndotjen e mjedisit jetësor

para 11 muajve - Portalb

Sektori i Punëve të Brendshme Manastir ka dorëzuar padi penale kundër Elektranave të Maqedonisë (ELEM) dhe kundër ish drejtorëve dhe udhëheqësve aktual në REK Manastir për shkak të ndotjes së ajrit dhe...

para 11 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 shkurt - SHA Elektranat e Maqedonisë (ELEM) kumtoi se u vihet në dispozicion të gjitha institucioneve shtetërore në interes të zbatimit të procedurave të nevojshme dhe konstatimit të gjendjes...

Padi penale për SHA Elem për ndotje të mjedisit jetësor dhe të ajrit

para 11 muajve - Telegrafi

Sektori për Punë të Brendshme (SPB) ka ngritur padi penale kundër SHA Elem dhe kundër drejtorëve të mëhershëm dhe të tanishëm të KRE Manastiri, për shkak të ndotjes së ajrit dhe mjedisit. Janë paditur...

Kallëzime ish drejtuesve të “TEC Manastir” dhe “ELEM”

para 11 muajve - Alsat-M

Sektori për Punë të Brendshme në Manastir ngriti akuza kundër disa drejtuesve të mëparshëm dhe të tanishëm në TEC Manastir dhe kundër SHA ELEM, nën dyshimin për kryerjen e veprës penale “ndotje e mjedisit...

Kallëzime penale për disa drejtues të REK Bitollës

para 11 muajve - Alsat-M

Departamenti i Punëve të Brendshme në Manastir ngriti akuza kundër disa drejtuesve të mëparshëm dhe të tanishëm në REK Bitolla dhe kundër SHA ELEM, sepse ekziston dyshimi për kryerjen e një vepre penale...

Padi penale kundër ELEM-it dhe drejtorëve të REK Manastir për ndotjen e mjedisit jetësor

para 11 muajve - Portalb

Sektori i Punëve të Brendshme Manastir ka dorëzuar padi penale kundër Elektranave të Maqedonisë (ELEM) dhe kundër ish drejtorëve dhe udhëheqësve aktual në REK Manastir për shkak të ndotjes së ajrit dhe...

Ndotja e ambientit, padi penale për drejtorët

para 11 muajve - Aktuale

SPB Manastir ka ngritur kallëzime penale kundër disa ish-drejtorëve dhe drejtorëve të mëparshëm të REK Bitolla dhe kundër SHA ELEM për shkak të ekzistimit të dyshimit për vepër të kryer penale “ndotje...

SPB Manastir, akuzë ndaj drejtuesve të REK Bitolla dhe ShA ELEM

para 11 muajve - Gazeta Express

Sekretariati i Punëve të Brendshme në qytetin e Manastirit ka paraqitur akuza ndaj disa drejtuesve të mëparshëm dhe aktualë në REK Bitolla dhe ShA ELEM, pasi ekziston dyshimi për kryerjen e veprës penale...

Padi penale për ish-drejtorë aktualë dhe të mëparshëm të REK Bitolla dhe ELEM për ndotje

para 11 muajve - TV Koha

SPB Bitolla ka ngritur kallëzime penale kundër disa ish-drejtorëve dhe drejtorëve të mëparshëm të REK Bitolla dhe kundër SHA ELEM për shkak të ekzistimit të dyshimit për vepër të kryer penale “ndotje e...

Paditen ish drejtorë për ndotjen e mjedisit

para 11 muajve - Medial

SPB e Manastriti ka ngritur kallëzime penale kundër disa ish-drejtorëve të REK Bitolla dhe kundër SHA ELEM për shkak të ekzistimit të dyshimit për vepër të kryer penale “ndotje e mjedisit jetësor dhe natyrës”....

ELEM premton bashkëpunim për paditë

para 11 muajve - Medial

SHA Elektranat e Maqedonisë (ELEM) kumtoi se u vihet në dispozicion të gjitha institucioneve shtetërore në interes të zbatimit të procedurave të nevojshme dhe konstatimit të gjendjes faktike pas parashtrimit...

SPB Manastir, akuzë ndaj drejtuesve të REK Bitolla dhe ShA ELEM

para 11 muajve - MRT

Sekretariati i Punëve të Brendshme në qytetin e Manastirit ka paraqitur akuza ndaj disa drejtuesve të mëparshëm dhe aktualë në REK Bitolla dhe ShA ELEM... Sekretariati i Punëve të Brendshme në qytetin...

Ndotja e ambientit, padi penale për drejtorët

para 11 muajve - Gazeta Express

SPB Manastir ka ngritur kallëzime penale kundër disa ish-drejtorëve dhe drejtorëve të mëparshëm të REK Bitolla dhe kundër SHA ELEM për shkak të ekzistimit të dyshimit për vepër të kryer penale “ndotje...

Kallëzime ish drejtuesve të “TEC Manastir” dhe “ELEM”

para 11 muajve - Almakos

Sektori për Punë të Brendshme në Manastir ngriti akuza kundër disa drejtuesve të mëparshëm dhe të tanishëm në TEC Manastir dhe kundër SHA ELEM, nën dyshimin për kryerjen e veprës penale “ndotje e mjedisit...

Padi penale për drejtorët, akuza: “ndotje e mjedisit jetësor

para 11 muajve - Shenja

SPB Bitolla ka ngritur kallëzime penale kundër disa ish-drejtorëve dhe drejtorëve të mëparshëm të REK Bitolla dhe kundër SHA ELEM për shkak të ekzistimit të dyshimit për vepër të kryer penale “ndotje e...

ELEM premton bashkëpunim për paditë e parashtruara penale

para 11 muajve - Tetova Sot

SHA Elektranat e Maqedonisë (ELEM) kumtoi se u vihet në dispozicion të gjitha institucioneve shtetërore në interes të zbatimit të procedurave të nevojshme dhe konstatimit të gjendjes faktike pas parashtrimit...

Ndotja e ambientit, padi penale për drejtorët

para 11 muajve - Sovrani

SPB Manastir ka ngritur kallëzime penale kundër disa ish-drejtorëve dhe drejtorëve të mëparshëm të REK Bitolla dhe kundër SHA ELEM për shkak të ekzistimit të dyshimit për vepër të kryer penale “ndotje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK