http://kariera.mk

Zaharieva: Gëzohem për bisedimet Athinë-Shkup

para 8 muajve - Alsat-M

Ministrja e Punëve të Jashtme e Bullgarisë Ekaterina Zaharieva është e kënaqur me përparimin e negociatave mes Maqedonisë dhe Greqisë për zgjidhjen e çështjes së emrit. “Unë jam e kënaqur që ka avancim...

Dimitrov në Sofje në takim joformal të ministrave të punëve të jashtme të BE-së

para 8 muajve - Zhurnal

Shkup/Sofje, 13 shkurt - Gjendja në Ballkanin Perëndimor, me theks në procesin euro-integrues në rajon, si dhe situata në Siri dhe Korenë Veriore, do të jenë temat në të cilat do të diskutohet në sesionet...

ZAHARIEVA “GËZOHEM QË KA PROGRES NË BISEDIMET MES ATHINËS DHE SHKUPIT”

para 8 muajve - TV21

I gëzohem faktit që ka progres në bisedimet mes Athinës dhe Shkupit, deklaroi zëvendëskryeministrja bullgare dhe ministre e Punëve të Jashtme, Ekaterina Zaharieva, duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve...

Dimitrov në Sofje në takim joformal të ministrave të Jashtëm të BE-së

para 8 muajve - Gazeta Express

Gjendja në Ballkanin Perëndimor, me theks në procesin euro-integrues në rajon, si dhe situata në Siri dhe Korenë Veriore, do të jenë temat në të cilat do të diskutohet në sesionet e takimit joformal të...

Zakharieva: T?i lëmë Athinën e Shkupin ta zgjidhin çështjen e emrit

para 8 muajve - Albeu

Ministrja për Punë të Jashtme të Bullgarisë, Ekaterina Zakharieva ka deklaruar se është e gëzuar me përparimin në bisedimet ndërmjet Athinës dhe Shkupit , për çështjen e emrit. Ajo ka theksuar se bëhet...

Dimitrov në Sofje, ja arsyeja

para 8 muajve - Medial

Gjendja në Ballkanin Perëndimor, me theks në procesin euro-integrues në rajon, si dhe situata në Siri dhe Korenë Veriore, do të jenë temat në të cilat do të diskutohet në sesionet e takimit joformal të...

Zaharieva: Gëzohem për bisedimet Athinë-Shkup

para 8 muajve - Almakos

Ministrja e Punëve të Jashtme e Bullgarisë Ekaterina Zaharieva është e kënaqur me përparimin e negociatave mes Maqedonisë dhe Greqisë për zgjidhjen e çështjes së emrit. “Unë jam e kënaqur që ka avancim...

Zakharieva: T’i lëmë Athinën e Shkupin ta zgjidhin çështjen e emrit

para 8 muajve - Gazeta Express

Ministrja për Punë të Jashtme të Bullgarisë, Ekaterina Zakharieva ka deklaruar se është e gëzuar me përparimin në bisedimet ndërmjet Athinës dhe Shkupit, për çështjen e emrit. Ajo ka theksuar se bëhet...

Zaharieva: Gëzohem që ka progres në bisedimet mes Athinës dhe Shkupit

para 8 muajve - Zhurnal

Shkup, 13 shkurt - I gëzohem faktit që ka progres në bisedimet mes Athinës dhe Shkupit, deklaroi zëvendëskryeministrja bullgare dhe ministre e Punëve të Jashtme, Ekaterina Zaharieva, duke u përgjigjur...

Zakharieva: T’i lëmë Athinën e Shkupin ta zgjidhin çështjen e emrit

para 8 muajve - Telegrafi

Ministresha për Punë të Jashtme të Bullgarisë, Ekaterina Zakharieva ka deklaruar se është e gëzuar me përparimin në bisedimet ndërmjet Athinës dhe Shkupit, për çështjen e emrit, përcjell Telegrafi Maqedoni....

Dimitrov në Sofje në takim joformal të ministrave të Jashtëm të BE-së

para 8 muajve - Shenja

Gjendja në Ballkanin Perëndimor, me theks në procesin euro-integrues në rajon, si dhe situata në Siri dhe Korenë Veriore, do të jenë temat në të cilat do të diskutohet në sesionet e takimit joformal të...

Dimitrov në Sofje në takim joformal të ministrave të punëve të jashtme të BE-së

para 8 muajve - Tetova Sot

Gjendja në Ballkanin Perëndimor, me theks në procesin euro-integrues në rajon, si dhe situata në Siri dhe Korenë Veriore, do të jenë temat në të cilat do të diskutohet në sesionet e takimit joformal të...

ZAHARIEVA: Gëzohem që ka progres në bisedimet për emrin

para 8 muajve - Medial

I gëzohem faktit që ka progres në bisedimet mes Athinës dhe Shkupit, deklaroi zëvendëskryeministrja bullgare dhe ministre e Punëve të Jashtme, Ekaterina Zaharieva, duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve...

Zharieva: T’i lëmë Athinën dhe Shkupin vetë ta zgjidhin çështjen e emrit

para 8 muajve - Portalb

“Gëzohem pasi që ka zhvillim në bisedimet mes Athinës dhe Shkupit”, deklaroi zv/kryeministrja dhe ministrja e Punëve të Jashtme të Bullgarisë, Ekaterina Zaharieva, duke u përgjigjur në pyetje gazetareske...

Zaharieva: Gëzohem që ka progres në bisedimet mes Athinës dhe Shkupit

para 8 muajve - Tetova Sot

I gëzohem faktit që ka progres në bisedimet mes Athinës dhe Shkupit, deklaroi zëvendëskryeministrja bullgare dhe ministre e Punëve të Jashtme, Ekaterina Zaharieva, duke u përgjigjur në pyetjen e gazetarëve...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK