http://kariera.mk

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati projektin e ri muzikor ku po punon Geti

para 11 muajve - Zhurnal

Luana Vjollca duket se nuk mjaftohet me suksesin e jashtëzakonshëm televiziv. Bukuroshja shqiptare e cila po shijon suksesin e madh për momentin gjendet në pushime. Ajo gjendet në pushime aktualisht në...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati projektin e ri muzikor ku po punon Geti

para 11 muajve - Telegrafi

Luana Vjollca duket se nuk mjaftohet me suksesin e jashtëzakonshëm televiziv. Bukuroshja shqiptare e cila po shijon suksesin e madh për momentin gjendet në pushime. Ajo gjendet në pushime aktualisht në...

Luana nuk e ka ndërmend të ndalet, gati projektin e ri muzikor ku po punon Geti

para 11 muajve - Almakos

Luana Vjollca duket se nuk mjaftohet me suksesin e jashtëzakonshëm televiziv. Bukuroshja shqiptare e cila po shijon suksesin e madh për momentin gjendet në pushime. Ajo gjendet në pushime aktualisht në...

Ky përshkrim i Getit? Tenton t’i thumboj anëtarët e ‘Babastars’

para 11 muajve - GazetaBlic

Getoar Selimi cilësohet të jetë njëri ndër reperët më të kërkuar dhe më ‘in’ të estradës, shkruan Gazeta Blic. Që nga fillimi i karrierës, ai ka qenë i pranishëm në grupin ‘Babastars’, me reperë të njohur...

Ky është çmimi marramendës i këmishës së Marina Vjollcës

para 11 muajve - GazetaBlic

Marina Vjollca  është moderatorja më e pëlqyer e ekraneve shqiptare, shkruan Gazeta Blic Ajo në rrjetin social Instagram ka një numër të madh të ndjekësve ku dhe komentohet për çdo detaj që bënë. Në çdo...

Çmimi marramendës i kësaj këmishe të Marina Vjollcës

para 11 muajve - Lajmi.net

Ka qenë njëra ndër femrat më të komentuara në media por pas lidhjes me Getoar Selimin emri i saj u lakua akoma më shumë. Përveç jetës private Geti dhe Marina përmenden shumë edhe për jetën luksoze që bëjnë,...

Nuk do e besoni sa kushton kjo këmishë e Marinës!

para 11 muajve - Gazeta Express

Ajo është një nga moderatoret më të pëlqyera të ekranit shqiptar. Padyshim që ndjekësit e Marina Vjollcës në rrjete shohin edhe veshjen dhe stilin që moderatorja ka. Këtë herë në rrjete sociale është publikuar...

Luana edhe në borë me grim profesional (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca, është duke kaluar disa ditë pushime dimërore në St Moritz, një nga vendet më të shtrenjta për ta kaluar pushimet dimërore , i cili gjendet në Zvicër....

Marina Vjollca iu thotë natën e mirë me këtë pozë

para 11 muajve - Zhurnal

Marina Vjollca aktualisht ndodhet për pushimë në Zvicër. Moderatorja bukuroshe kujdeset për ndjekësit e saj që herë pas here të publikojë fotografi të ndryshme nga atje. E veshur me një këmishë ngjyrë...

Marina zbulon se ku qëndron fuqia e saj

para 11 muajve - Lajmi.net

Moderatorja Marina Vjollca që nga përfundimi i "C'est La Vie" nuk është parë të jetë angazhuar në ndonjë tjetër projekt. Këto ditë, Marina me bashkëshortin Getin dhe motrën e saj, Luanën, shkruan lajmi.net....

Marina zbulon se ku qëndron fuqia e saj

para 11 muajve - Sovrani

Moderatorja Marina Vjollca që nga përfundimi i “C’est La Vie” nuk është parë të jetë angazhuar në ndonjë tjetër projekt. Këto ditë, Marina me bashkëshortin Getin dhe motrën e saj, Luanën, shkruan lajmi.net....

Geti ka një epitet interesant për Marinën

para 11 muajve - Ina

Pushimet në Saint Morritz motrat Vjollca po i bëjnë ne partnerë, përkundër se deri sot nuk janë shfaqur me dikë tjetër pos njëra-tjetrës në imazhe. Por, rradha për një postim nga ky destinacion luksoz...

Marina zbulon se ku qëndron fuqia e saj

para 11 muajve - Fol

Moderatorja Marina Vjollca që nga përfundimi i “C’est La Vie” nuk është parë të jetë angazhuar në ndonjë tjetër projekt. Këto ditë, Marina me bashkëshortin Getin dhe motrën e saj, Luanën, shkruan lajmi.net.Nga...

Marina Vjollca ju ngroh zemrën me këtë foto nga St. Moritz

para 11 muajve - Gazeta Express

Pasi ka përfunduar eksperiencën e parë televizive në Klan dhe po ashtu motra e saj Luana Vjollca ka mbyllur me sukses edicionin e parë të ‘Shiko kush luan’ moderatoret janë duke kaluar disa ditë relaksi...

Marina Vjollca ju ngroh zemrën me këtë foto nga St. Moritz

para 11 muajve - Tetova Sot

Pasi ka përfunduar eksperiencën e parë televizive në Klan dhe po ashtu motra e saj Luana Vjollca ka mbyllur me sukses edicionin e parë të ‘Shiko kush luan’ moderatoret janë duke kaluar disa ditë relaksi...

Marina Vjollca e bukur e plot stil në Zvicër

para 11 muajve - Ina

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të bukra të ekranit shqiptar, shkruan GazetaBlic. Ëmbëlsia që e karakterizon ka bërë që ajo të jetë një nga figurat më të dashura. Ajo së bashku me Getin dhe...

Marina Vjollca iu thotë natën e mirë me këtë pozë

para 11 muajve - Sovrani

Marina Vjollca aktualisht ndodhet për pushimë në Zvicër. Moderatorja bukuroshe kujdeset për ndjekësit e saj që herë pas here të publikojë fotografi të ndryshme nga atje. E veshur me një këmishë ngjyrë...

Marina Vjollca e bukur e plot stil në Zvicër

para 11 muajve - GazetaBlic

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të bukra të ekranit shqiptar, shkruan GazetaBlic. Ëmbëlsia që e karakterizon ka bërë që ajo të jetë një nga figurat më të dashura. Ajo së bashku me Getin dhe...

Luana seksi edhe në borë, fotoja e fundit e tregon këtë

para 11 muajve - Gazeta Express

Luana Vjollca është duke kaluar pushimet në St Moritz, njërin prej vendeve më të shtrenjta për ta kaluar pushimet dimërore, i cili gjendet në Zvicër Ndryshe, deri me tani ky vend nuk ishte shumë i njohur...

Luana seksi edhe në borë, fotoja e fundit e tregon këtë

para 11 muajve - Tetova Sot

Luana Vjollca është duke kaluar pushimet në St Moritz, njërin prej vendeve më të shtrenjta për ta kaluar pushimet dimërore, i cili gjendet në Zvicër Ndryshe, deri me tani ky vend nuk ishte shumë i njohur...

Getoari poston foto me Marinën, ‘thumbon’ anëtarët e ‘Babastars’

para 11 muajve - Opinion

Reperi Getoar Selimi dhe moderatorja Marina Vjollca po shijojnë pushimet dimërore në St. Moritz në Zvicër. Së fundmi, një prej postimeve që po tërheq vëmendje është ai i Getit. Reperi i njohur ka postuar...

Luana Vjollca, një skijatore e zonja!

para 11 muajve - GazetaBlic

Jo vetëm si moderatore, por kohëve të fundit ajo po tregohet dhe një këngëtare tejet e pëlqyer, shkruan GazetaBlic. Luana Vjollca gjithmonë është komentuar për linjat e saj trupore, si dhe për jetën private....

Luana Vjollca vjen me pozen e radhës

para 11 muajve - Sovrani

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur aktualisht ndodhet për pushime në shtetin zviceran. Vjollca si gjithmonë duket e bukur dhe shumë joshëse, shkruan Indeksonline. “Parajsa nuk duhet të jetë tropikale”,...

Luana Vjollca vjen me pozen e radhës

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur aktualisht ndodhet për pushime në shtetin zviceran. Vjollca si gjithmonë duket e bukur dhe shumë joshëse, shkruan Indeksonline. “Parajsa nuk duhet të jetë tropikale”,...

Geti ka një epitet interesant për Marinën

para 11 muajve - Tetova Sot

Pushimet në Saint Morritz motrat Vjollca po i bëjnë ne partnerë, përkundër se deri sot nuk janë shfaqur me dikë tjetër pos njëra-tjetrës në imazhe. Por, rradha për një postim nga ky destinacion luksoz...

Këto janë mbesat seksi të Luanës dhe Marinës!

para 11 muajve - GazetaBlic

Të bukura, seksi dhe mjaft atraktive, shkruan Gazeta Blic. Është fjala për motrat Vjollca, Luanën dhe Marinën të cilat jo rrallëherë janë në qendër të shtypit rozë e kjo falë linjave trupore perfekte që...

Luana Vjollca vjen me pozen e radhës

para 11 muajve - Fakti Ditor

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur aktualisht ndodhet për pushime në shtetin zviceran. Vjollca si gjithmonë duket e bukur dhe shumë joshëse, shkruan Indeksonline. “Parajsa nuk duhet të jetë tropikale”,...

Këto janë mbesat seksi të Luanës dhe Marinës!

para 11 muajve - Infokusi

Të bukura, seksi dhe mjaft atraktive. Është fjala për motrat Vjollca, Luanën dhe Marinën të cilat jo rrallëherë janë në qendër të shtypit rozë e kjo falë linjave trupore perfekte që posedojnë. Madje, përveç...

Luana si një profesioniste e vërtetë në skijim

para 11 muajve - Lajmi.net

Luana Vjollca është një ndër femrat më të komentuara të ekranit shqiptar. Pasi përfundoi puntantën e fundit të emisionit “Shiko kush Luan”, Luana udhëtoi për pushime, shkruan lajmi.net. Bashkë me motrën...

Geti në dashuri poetike me Marina Vjollcën, ja se çfarë dedikimi special i ka bërë moderatores

para 11 muajve - Zhurnal

Ata janë një nga çiftet më simpatikë dhe romantikë të showbizz-it shqiptar. Getoari dhe Marina kanë kaluar disa ditë pushimesh në një vend me borë nga më të preferuarat në Zvicër dhe mesa duket prej andej...

Geti ‘çmendet’ pas Marinë, ja çfarë epiteti ka për të

para 11 muajve - Sovrani

Pushimet në Saint Morritz motrat Vjollca po i bëjnë ne partnerë, përkundër se deri sot nuk janë shfaqur me dikë tjetër pos njëra-tjetrës në imazhe. Por, rradha për një postim nga ky destinacion luksoz...

Të tjera fotografi nga pushimet e Getit dhe Marinës, reperi bën edhe një dedikim

para 11 muajve - Telegrafi

Çifti i famshëm shqiptar, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, kanë kaluar disa ditë pushimi në Alpet zvicerane, nga ku kanë publikuar imazhe të ndryshme në rrjetet sociale. Reperi nga Kosova është më i përmbajtur...

Geti ka një epitet interesant për Marinën

para 11 muajve - Syri

Pushimet në Saint Morritz motrat Vjollca po i bëjnë ne partnerë, përkundër se deri sot nuk janë shfaqur me dikë tjetër pos njëra-tjetrës në imazhe. Por, rradha për një postim nga ky destinacion luksoz...

Të tjera fotografi nga pushimet e Getit dhe Marinës, reperi bën edhe një dedikim

para 11 muajve - Almakos

Çifti i famshëm shqiptar, Getoar Selimi dhe Marina Vjollca, kanë kaluar disa ditë pushimi në Alpet zvicerane, nga ku kanë publikuar imazhe të ndryshme në rrjetet sociale. Reperi nga Kosova është më i përmbajtur...

Pushime në dëborë, Getoari i bën dedikimin e papritur Marinës

para 11 muajve - NOA

Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj Getoar Selimi kanë kaluar disa ditë pushimesh në alpet e Zvicrës, ku duket se janë argëtuar pafund. Vazhdimisht moderatorja e njohur ka publikuar fotografi në rrjetet...

Geti ka një epitet interesant për Marinën!

para 11 muajve - Fakti Ditor

Pushimet në Saint Morritz motrat Vjollca po i bëjnë ne partnerë, përkundër se deri sot nuk janë shfaqur me dikë tjetër pos njëra-tjetrës në imazhe. Por, rradha për një postim nga ky destinacion luksoz...

Getoari i bën dedikimin e papritur Marinës

para 11 muajve - Infokusi

Marina Vjollca dhe bashkëshorti i saj Getoar Selimi kanë kaluar disa ditë pushimesh në alpet e Zvicrës, ku duket se janë argëtuar pafund. Vazhdimisht moderatorja e njohur ka publikuar fotografi në rrjetet...

Geti në dashuri poetike me Marina Vjollcën, ja se çfarë dedikimi special i ka bërë moderatores

para 11 muajve - Lajmi.net

Ata janë një nga çiftet më simpatikë dhe romantikë të showbizz-it shqiptar. Getoari dhe Marina kanë kaluar disa ditë pushimesh në një vend me borë nga më të preferuarat në Zvicër dhe mesa duket prej andej...

Marinës i bëhet dedikimi që ëndërron çdo vajzë, Geti e vë mbi këdo

para 11 muajve - Albeu

Një nga çiftet më të dashuruara që para pak kohësh e kurorëzuan lidhjen edhe në martesë janë Getoari dhe Marina . Ata janë çifti më “in” i momentit. Marina dhe Geti shpesh herë udhëtojnë edhe jashtë Shqiperisë...

Marina ngacmohet nga shoku i Getit, ajo e quan legen (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Marina e ka thënë edhe dikur se nuk di fare të bëjë ski dhe për këtë Geti gjithmonë mërzitet me të. Por tashmë Marina , Luana dhe Getoari prej disa ditësh ndodhen me pushime në fshatin St.Moritz të Zvicrës,...

Geti ka një epitet interesant për Marinën

para 11 muajve - Prive

Pushimet në Saint Morritz motrat Vjollca po i bëjnë ne partnerë, përkundër se deri sot nuk janë shfaqur me dikë tjetër pos njëra-tjetrës në imazhe. Por, rradha për një postim nga ky destinacion luksoz...

Marina Vjollca merr dedikimin më të ëmbël nga bashkëshorti i saj

para 11 muajve - Gazeta Express

Ata janë një nga çiftet më romantikë. Getoari dhe Marina kanë kaluar disa ditë pushimesh në një vend me borë nga më të preferuarat në Zvicër. Prej andej ata kanë dhuruar një kartolinë mjaft të bukur dashurie....

Marina Vjollca merr dedikimin më të ëmbël nga bashkëshorti i saj

para 11 muajve - Tetova Sot

Ata janë një nga çiftet më romantikë. Getoari dhe Marina kanë kaluar disa ditë pushimesh në një vend me borë nga më të preferuarat në Zvicër. Prej andej ata kanë dhuruar një kartolinë mjaft të bukur dashurie....

Komenti i mikut të Getoarit acaron Marinën

para 11 muajve - Antpress

Pas sezonit të suksesshëm në “Ces la vie” Marina Vjollca është duke u relaksuar, në disa pushime dimërore. E shoqëruar nga bashkëshorti i saj Getoar Selimi dhe motra e saj Luana Vjollca. Prej disa ditësh...

Marina Vjollca merr dedikimin më të ëmbël nga bashkëshorti i saj

para 11 muajve - Sovrani

Ata janë një nga çiftet më romantikë. Getoari dhe Marina kanë kaluar disa ditë pushimesh në një vend me borë nga më të preferuarat në Zvicër. Prej andej ata kanë dhuruar një kartolinë mjaft të bukur dashurie....

Komenti i mikut të Getoarit acaron Marinën, moderatorja i kthehet: O legen

para 11 muajve - Opinion

Pas sezonit të suksesshëm në “Ces la vie” Marina Vjollca është duke u relaksuar, në disa pushime dimërore. E shoqëruar nga bashkëshorti i saj Getoar Selimi dhe motra e saj Luana Vjollca. Prej disa ditësh...

Marina shfaqet joshëse nga vendi ku ka pushuar kryeministri Haradinaj

para 11 muajve - Tetova Sot

Moderatorja Marina Vjollca është ndër femrat më të komentuara të ekranit. Ajo është goxha aktive në rrjete sociale, përmes të cilave tregon aktivitetet që bën dhe vendet që viziton. Këto ditë moderatorja...

Marina po shijon në maksimum pushimet dimërore

para 11 muajve - Lajmi.net

Moderatorja Marina Vjollca është ndër femrat më të komentuara të ekranit. Ajo është goxha aktive në rrjete sociale, përmes të cilave tregon aktivitetet që bën dhe vendet që viziton, shkruan lajmi.net....

Luana Vjollca e bukur si gjithmonë

para 12 muajve - GazetaBlic

Moderatore, por edhe këngëtare mjaft e pëlqyer bukuroshja nga Tirana, Luana Vjollca, shkruan GazetaBlic. Ajo gjithmonë është shquar për linjat e saj trupore e të cilat nuk heziton t’i tregoj dhe në rrjetet...

Marina shijon ende pushimet, ja sa e relaksuar duket!

para 12 muajve - Tetova Sot

Moderatorja bukuroshe Marina Vjollca duket se është duke shijuar ende pushimet. Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet duke shijuar rrezet e diellit. Marina duket mjaft...

Sa me fat është Geti, Marina e bukur si gjithmonë

para 12 muajve - Periskopi

Marina Vjollca është një nga moderatoret më të dashura. Ka pak kohë që ajo përmbylli edicionin e parë të emisionit “C’est la vie”. E duket se i erdhi koha dhe bukuroshes nga Tirana për pak relaks e cila...

Marina shijon ende pushimet, ja sa e relaksuar duket!

para 12 muajve - Tetova Sot

Moderatorja bukuroshe Marina Vjollca duket se është duke shijuar ende pushimet. Këtë herë ajo ka publikuar në rrjete sociale një foto në të cilën shfaqet duke shijuar rrezet e diellit. Marina duket mjaft...

Luana Vjollca duket mahnitëse këtë mbrëmje

para 12 muajve - Periskopi

Luana Vjollca është prezantuesja e njohur shqiptare e cila shquhet për pamjen e saj shumë seksi dhe në formë. E tillë është shfaqur edhe këtë herë në disa imazhe të publikuara nga vet ajo në llogarinë...

Ndahet pas dy vitesh Luana Vjollca, zbulohen problemet që kishte me Krenar Çoçajn

para 12 muajve - BalkanWeb

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj duket se i kanë dhënë fund historisë së dashurisë, që ishte thelluar me prezantimet e çiftit me familjet e njëri-tjetrit. Çifti është kapur mat vetëm nga foto paparacësh,...

S’ka dasëm/ Luana Vjollca ndahet nga Krenar Çoçaj

para 12 muajve - Syri

Luana Vjollca dhe Krenar Çoçaj janë padyshim një ndër çiftet më të ndjekura. Dyshja simpatike është kapur mat vetëm nga fotot paparacë, pasi asnjëri prej të dyve se ka pranuar lidhjen e tyre. Prej gati...

S’ka krizë në lidhjen e Luanës me Krenarin, po pushojnë në St. Moritz me Marinën dhe Getoarin

para 12 muajve - Syri

Gjatë ditës së premte disa media në Kosovë kanë raportuar se Krenar Çoçaj dhe bukuroshja Luana Vjollca janë ndarë Sipas këtyre mediave çifti i kishin dhënë fund lidhjes se tyre dhe se ajo pritet që të...

Luana dhe biznesmeni Krenar Locaj i japin fund lidhjes dy vjeçare?

para 12 muajve - Syri

Pa u konfirmuar ende publikisht, duket se lidhja e Luana Vjollcës me Krenar Çoçajn ka përfunduar. Pas historisë së dashurisë rreth 2-vjeçare, çifti i shumëpërfolur duket se së fundmi ka përjetuar një krisje...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK