http://kariera.mk

'Dita e Radios', Meta: Mbetet një nga mediat që ndikon audiencën

para 11 muajve - Shqiptarja

Presidenti Meta, me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Radios, zhvilloi sot një takim, me gazetarë, komentatorë, folës, regjisorë, drejtues të ndryshëm radiosh, sportistë të radio-amatorizmit, etj. Meta duke...

Meta: Radio mbetet media që mbërrin më shpejt, ndikon audiencën më të gjerë në botë

para 11 muajve - NOA

Presidenti Ilir Meta, me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Radios, zhvilloi sot një takim, me gazetarë, komentatorë, folës, regjisorë, drejtues të ndryshëm radiosh, sportistë të radio-amatorizmit, etj. Meta...

Presidenti Meta në Ditën Ndërkombëtare të Radios: Radioja ka qenë dhe mbetet media që mbërrin më shpejt dhe ndikon audiencën më të gjerë në botë

para 11 muajve - Zhurnal

Tiranë, 13 shkurt - Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta, me rastin e Ditës Ndërkombëtare të Radios, zhvilloi sot një takim, me gazetarë, komentatorë, folës, regjisorë, drejtues të ndryshëm radiosh,...

Meta falënderon gazetarët e vjetër: Të rinjtë të marrin shembull për të qëndruar larg drogës

para 11 muajve - Gazeta Express

Në kuadër të Ditës Botërore të Radios, Presidenti Ilir Meta ka takuar në ambientet e Presidencës disa nga ikonat e gazetarisë shqiptare ndër vite, jo vetëm si një shenjë e falënderimit por edhe për të...

Dita e Radios, nga “Ju flet Tirana”, tek Top Albania; 80 vite histori

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Pedagogë, gazetarë dhe pronarë të radiove janë mbledhur në një forum të përbashkët për të kujtuar magjinë dhe sfidat e radios në 80 vite, qëkur radio Tirana nisi transmetimet e para. “Përmes radios ne...

Meta falënderon gazetarët e vjetër: Të rinjtë të marrin shembull për të qëndruar larg drogës

para 11 muajve - Sovrani

Në kuadër të Ditës Botërore të Radios, Presidenti Ilir Meta ka takuar në ambientet e Presidencës disa nga ikonat e gazetarisë shqiptare ndër vite, jo vetëm si një shenjë e falënderimit por edhe për të...

Presidenti Meta: Radioja ka qenë dhe mbetet media që mbërrin më shpejt dhe ndikon audiencën më të gjerë në botë

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Presidenti Meta në Ditën Ndërkombëtare të Radios:Radioja ka qenë dhe mbetet media që mbërrin më shpejt dhe ndikon audiencën më të gjerë në botë Presidenti i Republikës, Sh.T.Z. Ilir Meta, me rastin e Ditës...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK