http://kariera.mk

Kafsha e parë që shihni në foto zbulon të panjohurën brenda jush

para 11 muajve - Albeu

Në foto janë disa kafshë të vizatuara, por vetëm ajo që syri juaj dalloi në fillim përshkruan gjithçka mbi ju. Cilën kafshë patë të parën? Nëse pe macen: Kjo zgjedhje tregon mungesën e vullnetit tuaj për...

Këto pesë shenja të horoskopit e kanë të vështirë të dashurohen

para 11 muajve - Sovrani

Disa njerëz e kanë shumë të vështirë të dashurohen, ndoshta sepse nuk janë gati ose nuk e konsiderojnë dashurinë shumë të dobishme. Ose ndoshta mendojnë se duke u dashuruar humbasin lirinë e tyre. Janë...

Si bien në dashuri shenjat e horoskopit? Ja cilat e kanë më të vështirë

para 11 muajve - Opinion

Disa njerëz e kanë shumë të vështirë të dashurohen, ndoshta sepse nuk janë gati ose nuk e konsiderojnë dashurinë shumë të dobishme. Ose ndoshta mendojnë se duke u dashuruar humbasin lirinë e tyre. Janë...

Kafsha e parë që shihni në foto, zbulon personalitetin tuaj të vërtetë

para 11 muajve - Sot News

Carl Jung ka përdorur teste asociacionesh si detektor për gënjeshtër në shekullin e XX-të, sepse ajo e bën të vendos menjëherë dhe nuk e le të mendojnë për atë çka e kanë parë. Tani do të zbuloni dika...

Cilë kafshë e shihni të parën? – kjo tregon shumë për personalitetin tuaj

para 11 muajve - Gazeta Express

Carl Jung ka përdorur teste asociacionesh si detektor për gënjeshtër në shekullin e XX-të, sepse ajo e bën të vendos menjëherë dhe nuk e le të mendojnë për atë çka e kanë parë. Tani do të zbuloni dika...

3 rregulla për seksin te adoleshentët

para 11 muajve - GazetaBlic

Të jeni miq, të jeni të ndershëm dhe të silleni mirë me njëri-tjetrin. Trajtojeni shokun si të barabartë me veten. Ju nuk dëshironi ta prishni miqësinë me shokët dhe shoqet e mira. Me ata që janë të ndershëm,...

Horoskopi erotik, ja pozicionet seksuale për të gjitha shenjat për më shumë kënaqësi

para 11 muajve - Antpress

1- Dashi GRUAJA Është shumë erotike dhe impulsive. E tërheqin aventurat e dashurisë, kurse në marrëdhëniet seksuale dëshiron të bëjë eksperimente në mënyra të ndryshme. Ka ambicie për dominim. BURRI Shumë...

Pesë mënyra që të mos e shikojë asnjë femër tjetër

para 11 muajve - GazetaBlic

Sfida më e madhe e të gjitha kohëve: pasi që, në në fund, e keni bërë për vete, është se si ta mbani vetëm për vete? Lidhja e juaj do të jetë e qëndrueshme, madje edhe pa telashe, në qoftë se nga partneri...

Cilë kafshë e shihni të parën? – kjo tregon shumë për personalitetin tuaj

para 11 muajve - Fol

Carl Jung ka përdorur teste asociacionesh si detektor për gënjeshtër në shekullin e XX-të, sepse ajo e bën të vendos menjëherë dhe nuk e le të mendojnë për atë çka e kanë parë. Tani do të zbuloni dika...

Si do jetë java e dytë e muajit Shkurt? Astrologu Jorgo Pulla sjell parashikimin

para 11 muajve - BalkanWeb

Si do nisë java e dytë e muajit shkurt për 12 shenjat e horoskopit? Cila do jetë shenja më me fat dhe çfarë ju pret gjatë kësaj periudhe? Keni lënë pezull një çështë të rëndësishme? Prisni një ofertë punë?...

Nëse partneri juaj bën këto 7 gjëra, po flirton me kolegen e punës

para 11 muajve - Ina

Ekspertët vazhdojnë edhe na hapin sytë, për të kuptuar sjelljen e partnerit tuaj. Nëse partneri juaj, bën këto 7 veprime, tregon se ndonjë kolege po ja merr mendjen. Edhe pse është e vështirë të pranosh...

Zbulohen shkaqet se përse ju kujtohet vazhdimisht dashuria e parë

para 11 muajve - GazetaBlic

Thuhet se dashuria e parë ka shumë ndikim në jetën e njerëzve. Ata mund të gjejnë një partner tjetër në të ardhmen, por askush nuk e harron kurrë personin e parë që i ka vjedhur zemrën. Nuk duhet të jetë...

Nëse partneri juaj bën këto 7 gjëra, po flirton me kolegen e punës

para 11 muajve - GazetaBlic

Ekspertët vazhdojnë edhe na hapin sytë, për të kuptuar sjelljen e partnerit tuaj. Nëse partneri juaj, bën këto 7 veprime, tregon se ndonjë kolege po ja merr mendjen. Edhe pse është e vështirë të pranosh...

8 shenja që dëshmojnë se mashkulli juaj ju dashuron çmendurisht

para 11 muajve - RTV 21

Meshkujt e shprehin dashurinë në tjetër mënyrë! Dashuria në ekran dhe në libra romantik na bëjnë të mendojmë se një mashkull i cili sinqerisht e dashuron një femër, duhet gjithmonë të sjellë në jetën e...

Vajza, vëmendje! Këto janë shenjat që tregojnë se partneri juaj nuk ju do më

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Sipas Steve Harvey, autori i veprës ‘Sillu si një femër, mendo si një burrë’ dashuria për një njeri shprehet në tre forma: kur ai deklaron se ke të drejtë në publik, kur të mbron dhe kujdeset për ty. Megjithatë,...

Studimi/ Ja përse ju kujtohet vazhdimisht dashuria e parë

para 11 muajve - Java News

Thuhet se dashuria e parë ka shumë ndikim në jetën e njerëzve. Ata mund të gjejnë një partner tjetër në të ardhmen, por askush nuk e harron kurrë personin e parë që i ka vjedhur zemrën. Nuk duhet të jetë...

10 shprehje frymëzuese që të mos heqim kurrë dorë

para 12 muajve - Albeu

1.“Unë nuk i kushtoj vëmendje botës që merr fund. Ka marrë fund për mua shumë herë, dhe pastaj ka rilindur përsëri në mëngjes”. Edhe në ato ditë kur ndjeni sikur bota është shembur mbi ju, mos harroni:...

Horoskopi i erosit/ Këto janë shenjat më epshore në seks dhe preferencat e tyre në stile

para 12 muajve - Syri

1- Dashi GRUAJA Është shumë erotike dhe impulsive. E tërheqin aventurat e dashurisë, kurse në marrëdhëniet seksuale dëshiron të bëjë eksperimente në mënyra të ndryshme. Ka ambicie për dominim. BURRI Shumë...

Horoskopi erotik, ja pozicionet seksuale që duhet të praktikojnë të gjitha shenjat për më shumë kënaqësi

para 12 muajve - Opinion

1- Dashi GRUAJA Është shumë erotike dhe impulsive. E tërheqin aventurat e dashurisë, kurse në marrëdhëniet seksuale dëshiron të bëjë eksperimente në mënyra të ndryshme. Ka ambicie për dominim. BURRI Shumë...

Nëse partneri juaj bën këto 7 gjëra, po flirton me kolegen e punës. Kujdes!

para 12 muajve - Lajme.al

Ekspertët vazhdojnë edhe na hapin sytë, për të kuptuar sjelljen e partnerit tuaj. Nëse partneri juaj, bën këto 7 veprime, tregon se ndonjë kolege po ja merr mendjen. Edhe pse është e vështirë të pranosh...

Horoskopi erotik /Ja kush janë shenjat më epshore në seks

para 12 muajve - Syri

1- Dashi GRUAJA Është shumë erotike dhe impulsive. E tërheqin aventurat e dashurisë, kurse në marrëdhëniet seksuale dëshiron të bëjë eksperimente në mënyra të ndryshme. Ka ambicie për dominim. BURRI Shumë...

Zbulohen shkaqet pse ju kujtohet vazhdimisht dashuria e parë

para 12 muajve - Lajme.al

Thuhet se dashuria e parë ka shumë ndikim në jetën e njerëzve. Ata mund të gjejnë një partner tjetër në të ardhmen, por askush nuk e harron kurrë personin e parë që i ka vjedhur zemrën. Nuk duhet të jetë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK