http://kariera.mk

Horoskopi ditor, e mërkurë 14 shkurt 2018

para 11 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e mërkurë, 14 shkurt 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Nëse jetoni...

Horoskopi ditor, e mërkurë 14 shkurt 2018

para 11 muajve - Portalb

Dashi Dite jo shume e mire kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do debatoni ashpër me partnerin tuaj sidomos për tema shume delikate qe kane mbetur pezull nga e kaluara. Beqaret nga ana...

Horoskopi, e mërkurë 14 Shkurt 2018

para 11 muajve - Java News

Dashi Nëse jetoni një histori dashurie të lumtur, mbrëmja favorizon të jetë shumë premtuese. Marrëdhënia me partnerin/en do të jetë e shkëlqyer dhe do të forcojë dashurinë tuaj. Nëse jeni vetëm ju do të...

Horoskopi, 13 Shkurt 2018

para 11 muajve - Opinion

Dashi Do të jetë një ditë plot emocione dhe me shpirtin tuaj binjak do të përjetoni momente të bukura. Parashikimet për një Shën Valentin romantik janë të shkëlqyera! Beqarët do të takojnë njerëz të ndryshëm...

Horoskopi ditor, 13 shkurt 2018

para 11 muajve - Lajmi.net

Lexo shenjën tënde. Dashi Do të jetë një ditë plot emocione dhe me shpirtin tuaj binjak do të përjetoni momente të bukura. Parashikimet për një Shën Valentin romantik janë të shkëlqyera! Beqarët do të...

Horoskopi juaj për sot, e martë 13 Shkurt 2018

para 11 muajve - Bota.al

Dashi Do të jetë një ditë plot emocione dhe me shpirtin tuaj binjak do të përjetoni momente të bukura. Parashikimet për një Shën Valentin romantik janë të shkëlqyera! Beqarët do të takojnë njerëz të ndryshëm...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 shkurt 2018

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi Planetet në mbrëmje ju dhurojnë një avantazh më shumë. Do të mbizotëroni skenën profesionale me frymëzim, me shpirtin e iniciativës dhe mprehtësinë e reflekseve. Një takim do të bëjë që të ëndërroni...

Horoskopi – 13 shkurt 2018

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Ditë e madhe për dashurinë, me Venusin në shenjë çdo problem i vogël do të zgjidhet. Sot ju do të shihni gjithçka me qetësi të madhe. Beqarët mund të bëjnë takime interesante, ndoshta edhe dashuria...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 13 shkurt 2018

para 11 muajve - GazetaBlic

Dashi – Do të jetë një ditë plot emocione dhe me shpirtin tuaj binjak do të përjetoni momente të bukura. Parashikimet për një Shën Valentin romantik janë të shkëlqyera! Beqarët do të takojnë njerëz të...

Horoskopi ditor, 13 shkurt 2018

para 11 muajve - AlbPortali

Dashi Loading... Do të jetë një ditë plot emocione dhe me shpirtin tuaj binjak do të përjetoni momente të bukura. Parashikimet për një Shën Valentin romantik janë të shkëlqyera! Beqarët do të takojnë njerëz...

Ky është horoskopi për ditën e sotme

para 11 muajve - Sovrani

Lexo shenjën tënde. Do të jetë një ditë plot emocione dhe me shpirtin tuaj binjak do të përjetoni momente të bukura. Parashikimet për një Shën Valentin romantik janë të shkëlqyera! Beqarët do të takojnë...

Horoskopi ditor, e martë 13 shkurt 2018

para 11 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e martë, 13 shkurt janar 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do të...

Horoskopi për ditën e sotme, e Hënë 12 Shkurt 2018

para 11 muajve - TV Koha

Dashi-Ndjenjat për partnerin tuaj do jene shume te zjarrta gjate kësaj dite dhe ju do i shprehni ato me shume se kurrë. Pritet qe atmosfera te jete shume e ngrohte dhe emocionet te papërshkrueshme. Beqaret...

Horoskopi për ditën e sotme, e martë 13 shkurt 2018

para 11 muajve - TV Koha

Dashi – Do të jetë një ditë plot emocione dhe me shpirtin tuaj binjak do të përjetoni momente të bukura. Parashikimet për një Shën Valentin romantik janë të shkëlqyera! Beqarët do të takojnë njerëz të...

Horoskopi javor, 12 shkurt deri 18 shkurt 2018

para 11 muajve - NOA

Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Sipas tij këto janë disa nga gjërat kryesore që do i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: yjet stimulojnë dhe gjallërojnë ditët tuaja që do të...

Këto shenja horoskopi nuk mund të jenë dot bashkë

para 11 muajve - GazetaBlic

Dashi është një shenjë e zjarrit dhe personat që kanë lindur në këtë shenjë te zodiakut janë idividë aktivë që I kushtojnë shumë rëndësi aspekteve fizike të jetës. Dashi është bekuar me kurajo, por disa...

Horoskopi: A i dini cilat janë të metat e partnerit tuaj?

para 11 muajve - GazetaBlic

A mendon partneri juaj që gjithmonë di më mirë se ju, apo kur e flisni edhe fjalën më të vogël ju ofendon? Verifikoni a kanë lidhje karakteret e këqija të parterit tuaj me shenjën e horoskopit. Dashi Për...

Horoskopi për ditën e martë, 13 shkurt 2018

para 11 muajve - Syri

Dashi - Do të jetë një ditë plot emocione dhe me shpirtin tuaj binjak do të përjetoni momente të bukura. Parashikimet për një Shën Valentin romantik janë të shkëlqyera! Beqarët do të takojnë njerëz të...

Horoskopi, ja çfarë ka rezervuar kjo javë për ju

para 11 muajve - Opinion

DASHI Do jeni ekstremisht xheloze gjate kësaj jave ju te dashuruarit dhe ka rrezik te bëni gjera te gabuara qe nuk do i pëlqejnë aspak partnerit. Lidhja juaj do rrezikohet me te vërtetë shume. Beqaret...

Ai është i duhuri…

para 11 muajve - Politiko

Nëse tashmë e keni një partner për ditën e Shën Valentinit, nuk është se kanë përfunduar të gjitha problemet për ju, transmeton Klan Kosova. Kjo pasi për të tjerët, takimi modern është një “fushë e minuar”....

Horoskopi javor 12 – 18 Shkurt: Surprizat e yjeve për shenjën tënde

para 11 muajve - Tetova Sot

Do jeni ekstremisht xheloze gjate kësaj jave ju te dashuruarit dhe ka rrezik te bëni gjera te gabuara qe nuk do i pëlqejnë aspak partnerit. Lidhja juaj do rrezikohet me te vërtetë shume. Beqaret do kenë...

Horoskopi javor 12 - 18 Shkurt: Surprizat e yjeve për shenjën tënde

para 11 muajve - Syri

DASHI21. mars – 20. prill Do jeni ekstremisht xheloze gjate kësaj jave ju te dashuruarit dhe ka rrezik te bëni gjera te gabuara qe nuk do i pëlqejnë aspak partnerit. Lidhja juaj do rrezikohet me te vërtetë...

Horoskopi javor nga 12 - 18 Shkurt: Surprizat e yjeve për shenjën tënde

para 11 muajve - Syri

DASHI21. mars – 20. prill Do jeni ekstremisht xheloze gjate kësaj jave ju te dashuruarit dhe ka rrezik te bëni gjera te gabuara qe nuk do i pëlqejnë aspak partnerit. Lidhja juaj do rrezikohet me te vërtetë...

HOROSKOPI JAVOR, 12 SHKURT DERI 18 SHKURT 2018

para 11 muajve - NOA

Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Sipas tij këto janë disa nga gjërat kryesore që do i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: yjet stimulojnë dhe gjallërojnë ditët tuaja që do të...

Horoskopi, e martë 13 Shkurt 2018

para 11 muajve - Java News

Dashi Do të jetë një ditë plot emocione dhe me shpirtin tuaj binjak do të përjetoni momente të bukura. Parashikimet për një Shën Valentin romantik janë të shkëlqyera! Beqarët do të takojnë njerëz të ndryshëm...

Nëse i ka këto gjëra, ai është i duhuri

para 11 muajve - Tetova Sot

Nëse tashmë e keni një partner për ditën e Shën Valentinit, nuk është se kanë përfunduar të gjitha problemet për ju. Kjo pasi për të tjerët, takimi modern është një “fushë e minuar”. Pra vuajtjet nuk ndalen...

Horoskopi ditor, e martë 13 shkurt 2018

para 11 muajve - Portalb

Dashi Do të jetë një ditë plot emocione dhe me shpirtin tuaj binjak do të përjetoni momente të bukura. Parashikimet për një Shën Valentin romantik janë të shkëlqyera! Beqarët do të takojnë njerëz të ndryshëm...

Horoskopi ditor, e martë 13 shkurt 2018

para 11 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e martë, 13 shkurt janar 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Do të...

Këto shenja horoskopi nuk mund të jenë dot bashkë

para 11 muajve - Opinion

Dashi është një shenjë e zjarrit dhe personat që kanë lindur në këtë shenjë te zodiakut janë idividë aktivë që I kushtojnë shumë rëndësi aspekteve fizike të jetës. Dashi është bekuar me kurajo, por disa...

Horoskopi ditor, e martë 13 shkurt 2018

para 11 muajve - Lajme.al

Dashi Do të jetë një ditë plot emocione dhe me shpirtin tuaj binjak do të përjetoni momente të bukura. Parashikimet për një Shën Valentin romantik janë të shkëlqyera! Beqarët do të takojnë njerëz të ndryshëm...

Në prag të Shën Valentinit, ja shpirtrat binjak të zodiakut

para 11 muajve - Antpress

Mund të kesh shpirtin tënd binjak në jetë, janë personat me të cilët ndan një lidhje të fortë dhe personat që të kuptojnë më shumë. Sipas astrologjisë, këto janë shenjat që shkojnë më shumë me njëra tjetrën....

Nëse i ka këto gjëra ai është i duhuri

para 11 muajve - Klan Kosova

Nëse tashmë e keni një partner për ditën e Shën Valentinit, nuk është se kanë përfunduar të gjitha problemet për ju, transmeton Klan Kosova. Kjo pasi për të tjerët, takimi modern është një “fushë e minuar”....

Horoskopi javor, 12 deri në 18 shkurt 2018

para 11 muajve - Bota.al

DASHI Do jeni ekstremisht xheloze gjate kësaj jave ju te dashuruarit dhe ka rrezik te bëni gjera te gabuara qe nuk do i pëlqejnë aspak partnerit. Lidhja juaj do rrezikohet me te vërtetë shume. Beqaret...

Në prag të Shën Valentinit, ja shpirtrat binjak të zodiakut

para 11 muajve - Opinion

Mund të kesh shpirtin tënd binjak në jetë, janë personat me të cilët ndan një lidhje të fortë dhe personat që të kuptojnë më shumë. Sipas astrologjisë, këto janë shenjat që shkojnë më shumë me njëra tjetrën....

Horoskopi 12 Shkurt 2018

para 11 muajve - Klan

Dashi – Ndjenjat për partnerin tuaj do jenë shumë të zjarrta gjatë kësaj dite dhe ju do i shprehni ato më shumë se kurrë. Pritet që atmosfera të jetë shumë e ngrohtë dhe emocionet të papërshkrueshme. Financat...

Bëni kujdes! Kjo është shenja e horoskopit që ju urren më shumë

para 11 muajve - Lajme.al

Jeta nuk do të ishte interesante nëse të gjithë njerëzit që njohim do të na donin. Padyshim kemi nevojë për armiq, të cilët mbi të gjitha na shtyjnë të luftojmë për të arritur perfeksionin tonë. Por, nëse...

Horoskopi ditor, 12 shkurt 2018

para 11 muajve - Lajmi.net

Lexo shenjën tënde... Dashi Ditë e madhe për dashurinë, me Venusin në shenjë çdo problem i vogël do të zgjidhet. Sot ju do të shihni gjithçka me qetësi të madhe. Beqarët mund të bëjnë takime interesante,...

Horoskopi, 12 Shkurt 2018: Shenjat me fat

para 11 muajve - Opinion

Dashi Ndjenjat për partnerin tuaj do jene shume te zjarrta gjate kësaj dite dhe ju do i shprehni ato me shume se kurrë. Pritet qe atmosfera te jete shume e ngrohte dhe emocionet te papërshkrueshme. Beqaret...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 shkurt 2018

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi Nëse në punë doni të jeni i qetë, përmbajuni në mënyrë të përpiktë rregullave dhe shmangni kundërshtimin e vazhdueshëm të veprimeve të eprorëve. Jeni të papërmbajtshëm, edhe për gjërat me të vogla....

Horoskopi javor, e hënë 12 shkurt – e diel 18 shkurt 2018

para 11 muajve - Java News

Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Sipas tij këto janë disa nga gjërat kryesore që do i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: javë pasionante. Marsi dhe Venusi i japin gjallëri...

Horoskopi për ditën e sotme, e Hënë 12 Shkurt 2018

para 11 muajve - GazetaBlic

Dashi-Ndjenjat për partnerin tuaj do jene shume te zjarrta gjate kësaj dite dhe ju do i shprehni ato me shume se kurrë. Pritet qe atmosfera te jete shume e ngrohte dhe emocionet te papërshkrueshme. Beqaret...

Horoskopi për ditën e sotme, 12 shkurt 2018

para 11 muajve - Sot News

Dashi Nëse në punë doni të jeni i qetë, përmbajuni në mënyrë të përpiktë rregullave dhe shmangni kundërshtimin e vazhdueshëm të veprimeve të eprorëve. Jeni të papërmbajtshëm, edhe për gjërat me të vogla....

Horoskopi – 12 shkurt 2018

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Pozita e shkëlqyer e Hënës ju jep mundësinë të komunikoni në mënyrë të qartë me të gjithë njerëzit që ju interesojnë. Kohë e mirë për të ndryshuar parametrat në çift. Beqarët do të duhet të ndryshojnë...

Horoskopi ditor për diten e hëne – 12. shkurt 2018

para 11 muajve - Sovrani

DASHI 21. mars – 20. prill Ndjenjat për partnerin tuaj do jene shume te zjarrta gjate kësaj dite dhe ju do i shprehni ato me shume se kurrë. Pritet qe atmosfera te jete shume e ngrohte dhe emocionet te...

Horoskopi ditor, 12 shkurt 2018

para 11 muajve - AlbPortali

Dashi Loading... Ditë e madhe për dashurinë, me Venusin në shenjë çdo problem i vogël do të zgjidhet. Sot ju do të shihni gjithçka me qetësi të madhe. Beqarët mund të bëjnë takime interesante, ndoshta...

Horoskopi për ditën e sotme, e Hënë 12 Shkurt 2018

para 11 muajve - Syri

Dashi-Ndjenjat për partnerin tuaj do jene shume te zjarrta gjate kësaj dite dhe ju do i shprehni ato me shume se kurrë. Pritet qe atmosfera te jete shume e ngrohte dhe emocionet te papërshkrueshme. Beqaret...

Horoskopi ditor, e hënë 12 shkurt 2018

para 11 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ditë e madhe për dashurinë, me Venusin në shenjë çdo problem i vogël do të zgjidhet. Sot...

Horoskopi për ditën e sotme, e Hënë 12 Shkurt

para 11 muajve - Syri

Dashi-Ndjenjat për partnerin tuaj do jene shume te zjarrta gjate kësaj dite dhe ju do i shprehni ato me shume se kurrë. Pritet qe atmosfera te jete shume e ngrohte dhe emocionet te papërshkrueshme. Beqaret...

Horoskopi ditor, e hënë 12 shkurt 2018

para 11 muajve - NOA

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 12 shkurt janar 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ditë e...

Kush është shenja më seksi e horoskopit ?

para 11 muajve - Antpress

Të gjitha shenjat e horoskopit kanë aftësinë për të qenë seksi. Megjithatë, në përgjithësi njerëzit me shenja të caktuara thuhet të kenë tipare specifike të cilat tregojnë sesa romantikë apo seksi janë....

Horoskopi për ditën e hënë, 12 shkurt 2018

para 11 muajve - Lajme.al

Dashi Ndjenjat për partnerin tuaj do jene shume te zjarrta gjate kësaj dite dhe ju do i shprehni ato me shume se kurrë. Pritet qe atmosfera te jete shume e ngrohte dhe emocionet te papërshkrueshme. Beqaret...

Horoskopi ditor, e hënë 12 shkurt 2018

para 11 muajve - Java News

Ky është horoskopi për ditën e hënë, 12 shkurt janar 2018 që Noa.al sjell për ju. Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Ditë e...

Horoskopi javor/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju, 12-18 Shkurt

para 11 muajve - Syri

DASHI 21 Mars – 20 Prill Jeta juaj në çift do jetë shumë herë më e mirë këtë javë. Klima do jetë çdo ditë e ngrohtë dhe nuk do keni aspak mosmarrëveshje të forta. Beqarët do mendojnë më shumë për të pasur...

Venusi kalon tek Peshqit/ Ja ç’do të ndodhë me shenjat e horoskopit gjatë shkurtit

para 11 muajve - Lajme.al

Ja parashikimi: Dashi Mjaft u shqetësuat për të tjerët, ka ardhur momenti të mendoni për veten dhe të riorganizoni jetën tuaj. Marsi do të sjellë shumë ndryshime pozitive që po i prisnit prej kohësh. Përpiquni...

Kush është shenja më seksi dhe hot e horoskopit ?

para 11 muajve - Opinion

Të gjitha shenjat e horoskopit kanë aftësinë për të qenë seksi. Megjithatë, në përgjithësi njerëzit me shenja të caktuara thuhet të kenë tipare specifike të cilat tregojnë sesa romantikë apo seksi janë....

Horoskopi ditor, e hënë 12 shkurt 2018

para 11 muajve - Portalb

Dashi Ndjenjat për partnerin tuaj do jene shume te zjarrta gjate kësaj dite dhe ju do i shprehni ato me shume se kurrë. Pritet qe atmosfera te jete shume e ngrohte dhe emocionet te papërshkrueshme. Beqaret...

Horoskopi javor, e hënë 12 shkurt – e diel 18 shkurt 2018

para 11 muajve - Lajme.al

Ky është parashikimi i shenjave të horoskopit për këtë javë. Sipas tij këto janë disa nga gjërat kryesore që do i ndodhin çdo shenje. Dashi Dashuria: javë pasionante. Marsi dhe Venusi i japin gjallëri...

Shenjat e Horoskopit që tradhëtojnë më shumë

para 11 muajve - Lajme.al

Shenjat e zjarrit e shkelin kurorën për shkak të lakmisë dhe të dëshirës për t’u treguar, shenjat tokësore për shkak të pakënaqësisë me martesën, shenjat e ajrit për shkak të kureshtjes, ndërsa ato të...

Horoskopi: A i dini cilat janë të metat e partnerit tuaj?

para 11 muajve - Almakos

A mendon partneri juaj që gjithmonë di më mirë se ju, apo kur e flisni edhe fjalën më të vogël ju ofendon? Verifikoni a kanë lidhje karakteret e këqija të parterit tuaj me shenjën e horoskopit. Dashi Për...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 shkurt 2018

para 11 muajve - Sot News

Dashi 21 Mars – 20 Prill Në shënjestër nga Hëna dhe Saturni lart në qiell, ndërsa Venusi rrëshqet në Shtëpinë e dymbëdhjetë, jeni të heshtur dhe të palëvizshëm si Bukuroshja e Fjetur. Të shkatërruar nga...

Horoskopi për ditën e sotme, 11 shkurt 2018

para 11 muajve - BalkanWeb

Dashi 21 Mars – 20 Prill Në shënjestër nga Hëna dhe Saturni lart në qiell, ndërsa Venusi rrëshqet në Shtëpinë e dymbëdhjetë, jeni të heshtur dhe të palëvizshëm si Bukuroshja e Fjetur. Të shkatërruar nga...

Horoskopi – 11 shkurt 2018

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Duhet të socializoheni më shumë sot. Frekuentoni vendet me shumë njerëz ose palestrën. Pranoni ftesat e ngjarjeve të ndryshme. Demi Sot jo gjithmonë do të gjendeni në kushtin e duhur për të bërë...

Nuk do ta besoni se çka thotë sot horoskopi për ju!

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Dashi Mundohuni te shmangni me çdo kusht konfliktet ne çift gjate kësaj dite sepse përndryshe mund te arrini edhe deri ne një ndarje. Kokëfortësia do jete pika juaj me e dobët. Beqaret do përfitojnë mjaft...

Horoskopi për ditën e sotme, e diel 11 Shkurt

para 11 muajve - Syri

Dashi Mundohuni te shmangni me çdo kusht konfliktet ne çift gjate kësaj dite sepse përndryshe mund te arrini edhe deri ne një ndarje. Kokëfortësia do jete pika juaj me e dobët. Beqaret do përfitojnë mjaft...

Parashikohen ndryshime të mëdha, ja fati i shenjave të horoskopit deri në fund të muajit

para 12 muajve - Opinion

Hëna e plotë që ka kaluar nga shenja e Bricjapit në shenjën e Gaforres, shënon një fazë të re për të gjitha shenjat e horoskopit, të cilat do të përballen me ndryshimet rrënjësore jo vetëm këtë fillim...

Horoskopi i fundjavës/ Ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

para 12 muajve - Syri

Dashi 21/3 – 20/4 Fundjava fillon me një acarim të vogël për shkak të trysnisë që keni kaluar gjatë gjithë javës në punë. Do ta keni të vështirë të qëndroni në heshtje, prandaj këshillohet që në çdo diskutim...

Horoskopi ditor, 11 shkurt 2018, e dielë

para 12 muajve - Portalb

Dashi Mundohuni te shmangni me çdo kusht konfliktet ne çift gjate kësaj dite sepse përndryshe mund te arrini edhe deri ne një ndarje. Kokëfortësia do jete pika juaj me e dobët. Beqaret do përfitojnë mjaft...

Horoskopi ditor, e dielë 11 shkurt 2018

para 12 muajve - Portalb

Dashi Mundohuni te shmangni me çdo kusht konfliktet ne çift gjate kësaj dite sepse përndryshe mund te arrini edhe deri ne një ndarje. Kokëfortësia do jete pika juaj me e dobët. Beqaret do përfitojnë mjaft...

Jeni beqar? Lexoni çka kanë rezervuar yjet për ditën e Shën Valentinit

para 12 muajve - Fol

Jeni frikësuar nga dita e Shën Valentinit? Atëherë, kalojeni! Si një person single ju keni energji për të dashuruar miqësitë, për të cilën nuk keni kohë kur jeni në çift, kështu që duhet të jeni mirënjohës...

Horoskopi, 10 Shkurt 2018/ Zbuloni shenjat me fat

para 12 muajve - Opinion

Dashi Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do e keni me te lehte t’ia shprehni ndjenjat partnerit dhe do jeni me tolerante. Beqaret do jene sharmante dhe do...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 shkurt 2018

para 12 muajve - Sot News

Dashi Jupiteri hyn përsëri në lojë përballë Saturnit. Do të përçoni entuziazëm nga çdo pjesë e vetes. Moment shumë i mirë për t’u marrë më sport. Dijeni se kush ju pëlqen shfaquni jo i interesuar, shfaquni...

Horoskopi – 10 shkurt 2018

para 12 muajve - Gazeta Shqip

Dashi Nëse keni ëndrra, ambicie për të arritur, sot yjet ju ofrojnë mundësi të mira! Ju jeni pozitiv dhe optimist dhe imagjinata juaj do të përfitojë në dashuri. Nëse jeni vetëm, do të keni shumë mundësi...

Horoskopi për ditën e sotme, 10 shkurt 2018

para 12 muajve - BalkanWeb

Dashi Jupiteri hyn përsëri në lojë përballë Saturnit. Do të përçoni entuziazëm nga çdo pjesë e vetes. Moment shumë i mirë për t’u marrë më sport. Dijeni se kush ju pëlqen shfaquni jo i interesuar, shfaquni...

3 kombinimet më të mira në çift në qoftë se një nga partnerët është i shenjës së Demit

para 12 muajve - Opinion

Për të patur një lidhje të lumtur shpeshherë nuk vendosin vetë partnerët,por edhe yjet pasi jo gjithmonë të gjitha shenjat përputhen me njëra-tjetrën. Dhe këtë Demi e di më së miri nga të gjithë. Në artikullin...

Si ta bëni Shën Valentinin sa më seksi bazuar në shenjën e horoskopit

para 12 muajve - Opinion

Është pak e vështirë të vendosësh për Shën Valentinin. Mund të prisni  deri në momentin e fundit dhe të bëni atë që ndjeni, por nëse ndodh kjo gjasat janë që thjesht do të dilni për darkë e kaq. Fatmirësisht...

Horoskopi ditor, e shtunë 10 shkurt 2018

para 12 muajve - RTV 21

Njihuni me parashikimin për punën, shëndetin dhe ndjenjat, si do të ecë dita për të lindurit e çdo shenje. Dashi Pozita e shkëlqyer e Hënës ju jep mundësinë të komunikoni në mënyrë të qartë me të gjithë...

Horoskopi për ditën e sotme, e shtunë 10 Shkurt

para 12 muajve - Syri

Dashi Dite shume e paqëndrueshme kjo e sotmja për te gjithë ata qe janë ne një lidhje. Do e keni me te lehte t’ia shprehni ndjenjat partnerit dhe do jeni me tolerante. Beqaret do jene sharmante dhe do...

Horoskopi ditor, e shtunë 10 shkurt 2018

para 12 muajve - Lajme.al

Dashi Pozita e shkëlqyer e Hënës ju jep mundësinë të komunikoni në mënyrë të qartë me të gjithë njerëzit që ju interesojnë. Kohë e mirë për të ndryshuar parametrat në çift. Beqarët do të duhet të ndryshojnë...

Kështu sillen shenjat e horoskopit kur janë single

para 12 muajve - GazetaBlic

Flutura në stomak, orë pa gjumë në pritje të një mesazhi apo telefonate, përkëdhelje dhe fjalë të ëmbla? Ok, zgjohuni nga ëndrra , ishte thjesht një nga skenarët e filmave romantikë që po shihni së fundmi....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK