http://kariera.mk

“Kosova duhet ta ndërtojë identitetin ekonomik të saj”

para 11 muajve - Koha.net

Ministri i Ministrisë së Inovacionit dhe Ndërmarrësisë Besim Beqaj ka marrë pjesë sot në Konferencën e organizuar nga Oda Ekonomike e Kosovës në kuadër të aktiviteteve kushtuar 10 vjetorit të Pavarësisë...

Dehari për 100 ditët e mandatit të ri, me llogaridhënie para kërçovarëve në Zvicër

para 11 muajve - Antpress

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi dhe kryetari i komunës së Kërçovës Fatmir Dehari, fundjavën e kaluar para mërgimtarëve të Maqedonisë në Zvicër i kanë prezantuar projektet e filluara të komunës...

Bekteshi nesër pret ministrin kosovar

para 11 muajve - Medial

Ministri i Ekonomisë Kreshnik Bekteshi nesër do të realizojë takim pune me ministrin e Inovacioneve dhe Sipërmarrësisë të Republikës së Kosovës Besim Beqaj, njofton Medial.mk. Gjatë takimit, dy ministrat...

Beqaj: Kosova duhet ta ndërtojë identitetin ekonomik të saj

para 11 muajve - Telegrafi

Ministri i Ministrisë së Inovacionit dhe Ndërmarrësisë Besim Beqaj ka marrë pjesë sot në Konferencën e organizuar nga Oda Ekonomike e Kosovës në kuadër të aktiviteteve kushtuar 10 vjetorit të Pavarësisë...

Dehari për 100 ditët e mandatit të ri, me llogaridhënie para kërçovarëve në Zvicër

para 11 muajve - Tetova Sot

Ministri i Ekonomisë, Kreshnik Bekteshi dhe kryetari i komunës së Kërçovës Fatmir Dehari, fundjavën e kaluar para mërgimtarëve të Maqedonisë në Zvicër i kanë prezantuar projektet e filluara të komunës...

Beqaj: Kosova duhet ta ndërtojë identitetin ekonomik të saj

para 11 muajve - RTV 21

“Bizneset duhet të investojnë më shumë në hulumtim dhe zhvillim, pasi bota po ndryshon me shpejtësi” Ministri i Ministrisë së Inovacionit dhe Ndërmarrësisë Besim Beqaj ka marrë pjesë sot në Konferencën...

Dehari e Bekteshi takojnë aktivistët dhe afaristët shqiptarë në Zvicër

para 11 muajve - Zhurnal

Bern, 11 shkurt - Kryetari Fatmir Dehari së bashku me ministrin e ekonomisë Kreshnik Bekteshi takuan aktivistët dhe afaristët nga Zvicra që kontribuan në zgjedhjet lokale. U ndanë mirënjohje për kontributin...

Dehari e Bekteshi takojnë aktivistët dhe afaristët shqiptarë në Zvicër

para 11 muajve - Fakti Ditor

Kryetari Fatmir Dehari së bashku me ministrin e ekonomisë Kreshnik Bekteshi takuan aktivistët dhe afaristët nga Zvicra që kontribuan në zgjedhjet lokale. U ndanë mirënjohje për kontributin e tyre si dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK