http://kariera.mk

Merr flakë në servis, digjet automjeti në Berat (FOTO+VIDEO)

para 11 muajve - BalkanWeb

B ERAT- Një automjet është përfshirë nga flakët mesditën e sotme në Berat. Ngjarja në fjalë është regjistruar rreth orës 14:00 në lagjen ’30 vjetori’ pranë stadiumit Tomorri. Burime për ‘BalkanWeb’ bënë...

Shpërthen në flakë një makinë në Berat, policia jep detaje

para 11 muajve - Gazeta Express

Një makinë ka shpërthyer në flakë në qytetin e Beratit. Një automjet tip Benz është përfshirë nga flakët mesditën e sotme, në lagjen 30 Vjetori, pas stadiumit Tomorri. Pavarësisht ndërhyrjes së zjarrfikëses,...

Berat, makina përfshihet nga flakët, digjet totalisht

para 11 muajve - NOA

Një makinë tip Benz është përfshirë nga flakët mesditën e sotme pas stadiumit "Tomorri" në qytetin e Beratit. Ngjarja ka ndodhur rreth orës 13.30, ndërsa në flakë është përfshirë mjeti me targa 472 AE...

Shpërthen në flakë makina në një lagje të Beratit!

para 11 muajve - Shqiptarja

Shpërthen në flake makina në një lagje të Beratit. Një automjet tip Benz është përfshirë nga flakët mesditën e sotme, në lagjen 30 Vjetori, pas stadiumit Tomorri. Pavarësisht ndërhyrjes së zjarrfikëses,...

Panik në Berat, makina shpërthen në flakë

para 11 muajve - Albeu

Berati është përfshirë sot nga paniku, pasi një makinë ka shpërthyer në flakë. Një automjet tip Benz është përfshirë nga flakë t mesditën e sotme, në lagjen 30 Vjetori, pas stadiumit Tomorri. Pavarësisht...

E çon në servis, beratasit i shpërthen makina në flakë

para 11 muajve - Gazeta Express

Një makinë është djegur plotësisht në lagjen 30 Vjetori pranë Stadiumit të Ri në Berat. Policia pasi ka shkuar në vendin e ngjarjes ka konstatuar se mjeti me targa AA472AE në pronësi të H.V, 57 vjeç, ka...

Berat/ Mjeti shpërthen në flakë, nuk ka të lënduar

para 11 muajve - Java News

Një makinë është djegur plotësisht në lagjen 30 Vjetori pranë Stadiumit të Ri në Berat. Policia pasi ka shkuar në vendin e ngjarjes ka konstatuar se mjeti me targa AA472AE në pronësi të H.V, 57 vjeç, ka...

Shpërthen në flakë një makinë në Berat, policia jep detaje

para 11 muajve - Sovrani

Një makinë ka shpërthyer në flakë në qytetin e Beratit. Një automjet tip Benz është përfshirë nga flakët mesditën e sotme, në lagjen 30 Vjetori, pas stadiumit Tomorri. Pavarësisht ndërhyrjes së zjarrfikëses,...

Shpërthen në flakë një makinë në Berat, policia jep detaje

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një makinë ka shpërthyer në flakë në qytetin e Beratit. Një automjet tip Benz është përfshirë nga flakët mesditën e sotme, në lagjen 30 Vjetori, pas stadiumit Tomorri. Pavarësisht ndërhyrjes së zjarrfikëses,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK