http://kariera.mk

Gattuso ‘i varfër’, por i lumtur, italiani është trajneri me rrogën më të vogël në Serie A

para 11 muajve - Telegrafi

Raportohet se Gennaro Gattuso është trajneri më pak i paguar në Serie A. Ai kur mori drejtimin e skuadrës së parë të Milanit e bëri me rrogën e Primaveras (skuadrës të të rinjve). Lexo po ashtu: Drejtuesit...

Gatusso, trajneri i "varfër" i Serisë A

para 11 muajve - Albeu

Sipas La Gazzetta dello Sport, trajneri i Milanit Gatusso është trajneri më pak i paguar në Seria A, ai fiton 120 mijë euro për sezon. Kjo shumë e bënë ata trajnerin më pagën më të vogël në kampionatin...

​Gattuso bind Milanin, gati kontrata e re

para 11 muajve - Gazeta Express

Gennaro Gattuso është duke drejtuar Milanin shumë mirë që kur mori drejtimin e saj në fund të vitit të kaluar Milan ka bërë shumë përparime në ndeshjet e fundit në Serie A, kjo falë trajnerit italian,...

Gattuso trajneri më pak i paguar në Serie A, merr vetëm 10.000 euro në muaj

para 11 muajve - Gazeta Express

​Gennaro Gattuso është trajner i një prej skuadrave më të mëdha italiane, AC Milan Trajneri italian, Gennaro Gattuso është trajneri që paguhet më së paku në Serie A, ani pse drejton një skuadër të madhe...

Gennaro Gattuso trajneri me pagë më të ulët në Serie A

para 11 muajve - Albeu

Trajneri italian, Gennaro Gattuso është trajneri që paguhet më së paku në Serie A, ani pse drejton një skuadër të madhe si Milan. Ai muaj më parë mori drejtimin e skuadrës Milanit, por duke mbetur me kontratën...

Gatusso-s do t’i duheshin 60 vite për t’u bërë si Allegri

para 11 muajve - GazetaBlic

Milan ka ngritur në detyrë Gennaro Gattuso-n duke e bërë trajnerin e ekipit të parë pas shkarkimit të Vincenzo Montella-s më 27 nëntor të 2017, por ka harruar t’u rrisë rrugën, sipas të dhënave të rrogave...

Gattuso trajneri më pak i paguar në Serie A, merr vetëm 10.000 euro në muaj

para 11 muajve - Tetova Sot

Gennaro Gattuso është trajner i një prej skuadrave më të mëdha italiane, AC Milan Trajneri italian, Gennaro Gattuso është trajneri që paguhet më së paku në Serie A, ani pse drejton një skuadër të madhe...

Milani heq dorë nga Conte, ia zgjat kontratën Gattusos

para 11 muajve - Koha.net

Milani raportohet se ka hequr dorë nga kërkimi i trajnerit të Chelseat, Antonio Conte, duke menduar t’i zgjasë kontratën Gennaro Gattusos. Skuadra italiane thuhej se dëshironte Conten nëse ai do të largohet...

Milani i zgjat kontratën Gattusos, nuk e duan më Conte

para 11 muajve - Java News

Milani raportohet se ka hequr dorë nga kërkimi i trajnerit të Chelseat, Antonio Conte, duke menduar t’i zgjasë kontratën Gennaro Gattusos. Skuadra italiane thuhej se dëshironte Conten nëse ai do të largohet...

Milani heq dorë nga Conte, ia zgjat kontratën Gattusos

para 11 muajve - Medial

Milani raportohet se ka hequr dorë nga kërkimi i trajnerit të Chelseat, Antonio Conte, duke menduar t’i zgjasë kontratën Gennaro Gattusos. Skuadra italiane thuhej se dëshironte Conten nëse ai do të largohet...

Drejtuesit e Milanit të gatshëm për rinovimin e kontratës së Gattusos

para 11 muajve - Albeu

Gennaro Gattuso është duke drejtuar Milanin shumë mirë që kur mori drejtimin e saj në fund të vitit të kaluar. Milan ka bërë shumë përparime në ndeshjet e fundit në Serie A, kjo falë trajnerit italian,...

Gattuso, trajneri me rrogën më të vogël në Serie A

para 11 muajve - Lajmi.net

Gennaro Gattuso e ka ruajtur rrogën nga koha kur ishte trajner i ekipit Primavera prej vetëm 120 mijë eurosh në sezon. Gennaro Gattuso ka rrogën më të vogël nga gjithë trajnerët në Serie A. Trajneri i...

Gattuso ‘i varfër’, por i lumtur, italiani është trajneri me rrogën më të vogël në Serie A

para 11 muajve - Almakos

Raportohet se Gennaro Gattuso është trajneri më pak i paguar në Serie A. Ai kur mori drejtimin e skuadrës së parë të Milanit e bëri me rrogën e Primaveras (skuadrës të të rinjve). Lexo po ashtu: Sipas...

Merr vetëm 10 mijë euro në muaj, Gattuso paguhet më së paku në Serie A

para 11 muajve - Periskopi

Gennaro Gattuso është trajner i një prej skuadrave më të mëdha italiane, AC Milan Trajneri italian, Gennaro Gattuso është trajneri që paguhet më së paku në Serie A, ani pse drejton një skuadër të madhe...

E pabesueshme: Gattuso me pagë qesharake te Milani

para 11 muajve - Sovrani

Jemi mësuar që qdo ditë të dëgjojmë për oferta dhe pagesa të mëdha të lojtarëve e trajnerëve të klubeve të njohura evropiane, transmeton Sovrani.info. Megjithatë, ky nuk është rasti me trajnerin e Milanit...

Gattuso bind Milanin, gati kontrata e re

para 11 muajve - Sovrani

Gennaro Gattuso është duke drejtuar Milanin shumë mirë që kur mori drejtimin e saj në fund të vitit të kaluar Milan ka bërë shumë përparime në ndeshjet e fundit në Serie A, kjo falë trajnerit italian,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK