http://kariera.mk

Ja sa miliarda dollarë shpenzojnë amerikanët çdo vit për Candy Crush

para 8 muajve - Politiko

Sipas një studimi të ri, Facebook dhe Candy Crush janë mënyrat me të cilat punonjësit amerikanë kalojnë kohën në punë. Në revistën “Journal of Applied Psychology” shkruhet se shuma totale që shpenzojnë...

Facebook dhe Candy Crush, 100 miliardë dollarë çdo vit nga amerikanët

para 8 muajve - TV Koha

Sipas një studimi të ri, Facebook dhe Candy Crush janë mënyrat me të cilat punonjësit amerikanë kalojnë kohën në punë. Në revistën “Journal of Applied Psychology” shkruhet se shuma totale që shpenzojnë...

Facebook dhe Candy Crush, 100 miliardë dollarë çdo vit nga amerikanët

para 8 muajve - Zhurnal

Sipas një studimi të ri, Facebook dhe Candy Crush janë mënyrat me të cilat punonjësit amerikanë kalojnë kohën në punë. Në revistën “Journal of Applied Psychology” shkruhet se shuma totale që shpenzojnë...

Vaji i peshkut ndihmon organizmin në luftën kundër këtyre sëmundjeve

para 8 muajve - Lajmi.net

Mungesa e acideve yndyrore omega-3 në organizëm mund të shkaktojë probleme të shumta. Sipas një studimi në Universitetin Harvard, mungesa e omega-3 është njëri ndër dhjetë shkaktarët kryesorë të vdekjeve...

Vaji i peshkut ndihmon organizmin në luftën kundër këtyre sëmundjeve.

para 8 muajve - Ina

Mungesa e acideve yndyrore omega-3 në organizëm mund të shkaktojë probleme të shumta. Sipas një studimi në Universitetin Harvard, mungesa e omega-3 është njëri ndër dhjetë shkaktarët kryesorë të vdekjeve...

Vaji i peshkut ndihmon organizmin në luftën kundër këtyre sëmundjeve.

para 8 muajve - Gazeta Liria

Mungesa e acideve yndyrore omega-3 në organizëm mund të shkaktojë probleme të shumta. Sipas një studimi në Universitetin Harvard, mungesa e omega-3 është njëri ndër dhjetë shkaktarët kryesorë të vdekjeve...

Facebook dhe Candy Crush, 100 miliardë dollarë çdo vit nga amerikanët

para 8 muajve - Lajmi.net

Sipas një studimi të ri, Facebook dhe Candy Crush janë mënyrat me të cilat punonjësit amerikanë kalojnë kohën në punë. Në revistën “Journal of Applied Psychology” shkruhet se shuma totale që shpenzojnë...

Facebook dhe Candy Crush, 100 miliardë dollarë çdo vit nga amerikanët

para 8 muajve - Sovrani

Sipas një studimi të ri, Facebook dhe Candy Crush janë mënyrat me të cilat punonjësit amerikanë kalojnë kohën në punë. Në revistën “Journal of Applied Psychology” shkruhet se shuma totale që shpenzojnë...

Facebook dhe Candy Crush, 100 miliardë dollarë çdo vit nga amerikanët

para 8 muajve - Gazeta Liria

Sipas një studimi të ri, Facebook dhe Candy Crush janë mënyrat me të cilat punonjësit amerikanë kalojnë kohën në punë. Në revistën “Journal of Applied Psychology” shkruhet se shuma totale që shpenzojnë...

Amerikanët shpenzojnë 100 miliardë dollarë çdo vit për Candy Crush

para 8 muajve - Shenja

Sipas një studimi të ri, Facebook dhe Candy Crush janë mënyrat me të cilat punonjësit amerikanë kalojnë kohën në punë. Në revistën “Journal of Applied Psychology” shkruhet se shuma totale që shpenzojnë...

Facebook dhe Candy Crush, 100 miliardë dollarë çdo vit nga amerikanët

para 8 muajve - Fol

Sipas një studimi të ri, Facebook dhe Candy Crush janë mënyrat me të cilat punonjësit amerikanë kalojnë kohën në punë. Në revistën “Journal of Applied Psychology” shkruhet se shuma totale që shpenzojnë...

Amerikanët shpenzojnë 100 miliardë dollarë çdo vit për Candy Crush

para 8 muajve - Syri

Sipas një studimi të ri, Facebook dhe Candy Crush janë mënyrat me të cilat punonjësit amerikanë kalojnë kohën në punë. Në revistën “Journal of Applied Psychology” shkruhet se shuma totale që shpenzojnë...

Amerikanët shpenzojnë 100 miliardë dollarë çdo vit për Candy Crush

para 8 muajve - Koha.net

Sipas një studimi të ri, Facebook dhe Candy Crush janë mënyrat me të cilat punonjësit amerikanë kalojnë kohën në punë. Në revistën “Journal of Applied Psychology” shkruhet se shuma totale që shpenzojnë...

Facebook dhe Candy Crush, 100 miliardë $ çdo vit nga amerikanët

para 8 muajve - Infokusi

Sipas një studimi të ri, Facebook dhe Candy Crush janë mënyrat me të cilat punonjësit amerikanë kalojnë kohën në punë. Në revistën “Journal of Applied Psychology” shkruhet se shuma totale që shpenzojnë...

Fjolla Morina si Kim Kardashian, mbledh miqtë në Plaza

para 8 muajve - Gazeta Liria

Me një paraqitje që të sillte para syve Kim Kardashian, por me një fizik të admirueshëm, shumë elegant dhe larg formave të kolme të dikurshme u shfaq dje në mbrëmje në hotel Plaza, Fjolla Morina teksa...

Kur të ballafaqoheni me humbjen e punës?

para 8 muajve - Gazeta Liria

Edhe pse humbja e punës mund t’ju bëjë që të ndiheni sikur e tërë bota po ju rrënohet, ballafaqimi në mënyrë të dinjitetshme me situatën pak a shumë mund t’jua lehtësojë gjërat. Nëse ju ndodh që t’ju përjashtojnë...

Kur të ballafaqoheni me humbjen e punës?

para 8 muajve - Almakos

Edhe pse humbja e punës mund t’ju bëjë që të ndiheni sikur e tërë bota po ju rrënohet, ballafaqimi në mënyrë të dinjitetshme me situatën pak a shumë mund t’jua lehtësojë gjërat. Nëse ju ndodh që t’ju përjashtojnë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK