http://kariera.mk

Kryeministri i Spanjës nuk e dëshiron Neymarin në Real

para 11 muajve - Gazeta Express

​Kryeministri spanjoll, Mariano Rajoy është shprehur kundër transferimit të Neymarit në Real Madrid Që një kohë të gjatë sulmuesi braziliani i PSG-së, Neymar është i lidhur me një kalim të mundshëm në...

Mëkat që nuk e shohim Messin edhe në stërvitjet

para 11 muajve - Ina

Ylli i Barcelonës, Leo Messi sa herë luan për skuadër dhe Kombëtare përgatitet të dhurojë spektakël në fushë Leo Messi është një nga futbollistët më të dashur, për shkak të mënyrës së tij të lojës dhe...

Ylli i PSG-së mungon ndaj Real Madridit

para 11 muajve - GazetaBlic

Skuadra e Real Madridit nesër pret PSG-në me fillim nga ora 20:45, në kuadër të fazës së 16’të të Champions League. Dy skuadrat kanë publikuar listat e lojtarëve të ftuar për këtë ballafaqim, shkruan GazetaBlic...

Mëkat që nuk e shohim Messin edhe në stërvitjet

para 11 muajve - Gazeta Express

​Ylli i Barcelonës, Leo Messi sa herë luan për skuadër dhe Kombëtare përgatitet të dhurojë spektakël në fushë Leo Messi është një nga futbollistët më të dashur, për shkak të mënyrës së tij të lojës dhe...

Spanjë, kryeministri nuk e do Nejmarin te Reali i Madridit

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Në kuadër të 50-vjetorit të saj e përditshmja spanjolle As ka intervistuar kryeministrin e vendit Mariano Rajoy, i cili është një tifoz i zjarrtë i klubit mbretëror, Realit tw Madridit. E në vigjilje të...

ZYRTARE: Kjo është lista e Zidanit për ndeshjen kundër Paris Saint-Germain

para 11 muajve - GazetaBlic

Real Madrid do të jetë kryesisht të kompletuar në përjashtim të mbrojtësit Dani Carvajal. Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen ndaj Paris...

ZYRTARE: Lista e Real Madridit për ndeshjen kundër Paris Saint-Germain

para 11 muajve - Lajmi.net

Real Madrid do të jetë kryesisht të kompletuar në përjashtim të mbrojtësit Dani Carvajal. Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka publikuar listën e futbollistëve të ftuar për ndeshjen ndaj Paris...

Zidane: S’ka rëndësi çka thonë për mua, nuk kam çfarë të dëshmoj nesër

para 11 muajve - Zhurnal

Zinedine Zidane ka pohuar se nuk ka çfarë të dëshmojë kur Real Madridi përballet me Paris Saint-Germainin të mërkurën mbrëma dhe ka thënë se nuk i pengon se çfarë thonë njerëzit për të. Forma e dobët e...

“Sfida me PSG-n, ndeshje e sezonit”

para 11 muajve - RTV 21

Mbrojtësi i Real Madridit, Dani Carvajal e pranon se përballja me PSG-n është ndeshja e sezonit për skuadrën e tij këtë sezon të garave “Los Blancos” të mërkurën mbrëma ballafaqohen me PSG-n në kuadër...

Zidane i fton të gjithë lojtarët për ndeshje ndaj PSG-së

para 11 muajve - Gazeta Express

Zinedine Zidane i ka ftuar të gjithë lojtarët në skuadër për t’u përballur me Paris Saint-Germainin në ndeshjen e 1/8 së finales të Ligës së Kampionëve të mërkurën mbrëma në “Santiago Bernabeu”. Trajneri...

Messi: Nuk do jem kurrë shok me Ronaldon

para 11 muajve - Java News

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, dyshon se do të bëhet shok i ngushtë ndonjëherë me rivalin e tij të Real Madridit, Cristiano Ronaldo. Dy futbollistët kanë dominuar skenën e futbollit botëror për afro...

Zidane: S’kam çfarë dëshmoj nesër

para 11 muajve - Klan Kosova

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane, ka thënë se nuk ka se çfarë të dëshmojë kur Real Madrid të përballet me Paris Saint-Germain të mërkurën në Ligën e Kampionëve, dhe tha se nuk e brengos se çfarë...

Zidane: S’kam çfarë tregoj kundër PSG

para 11 muajve - Klan Kosova

Trajneri i Real Madrid, Zinedine Zidane, ka pohuar se nuk ka çfarë të dëshmojë në ndeshjen ku Real Madrid e pret Paris Saint-Germain në Bernabeu. Francezi ka thënë se nuk bezdiset aspak nga ato që thonë...

Zidan e pranon – Guti më zëvendëson!?

para 11 muajve - Alsat-M

Trajneri i skuadrës së Real Madrid Zinedin Zidan në takimin e rregullt me gazetarë para ndeshjes së nesërme me PSG-në, në kuadër të Ligës së Kampionëve, ka pranuar se cili trajner do ta kishte zëvendësuar...

Ja çka thotë Ronaldo për ndeshjen kundër PSG-së

para 11 muajve - Lajm

“Kjo ndeshje mes Real Madridit dhe PSG-së është një nga ato që mund të vendos një sezon të tërë. Ne do të luajmë kundër një skuadre të madhe me lojtarë të shkëlqyeshëm, të cilët i respektojmë shumë. Por...

Zidane: S’ka rëndësi çka thonë për mua, nuk kam çfarë dëshmoj nesër

para 11 muajve - Gazeta Express

Zinedine Zidane ka pohuar se nuk ka çfarë të dëshmojë kur Real Madridi përballet me Paris Saint-Germainin të mërkurën mbrëma dhe ka thënë se nuk i pengon se çfarë thonë njerëzit për të. Forma e dobët e...

Formacioni më i mirë i përballjes Real - PSG (FOTO LAJM)

para 11 muajve - Albeu

Reali i Madridit dhe PSG do të përballen për fazën e 1/16 të Champions Leagues. Agjencia e njohur e lajmeve “Goal.com” ka publikuar formacionin e kombinuar mes të dy skuadrave. Ndonëse pariesjenët duken...

Tri formacionet interesante që mund t’i aplikonte Reali nëse vjen Neymar

para 11 muajve - Sovrani

Spekulimet e shumta se Neymar mund t’i bashkohet Real Madridit verën e ardhshme po vazhdojnë të rriten dita e ditës, transmeton Sovrani.info. Dihet se braziliani është një sulmues anësor, por duke parë...

Zidane: S’ka rëndësi çka thonë për mua, nuk kam çfarë të dëshmoj nesër

para 11 muajve - Infokusi

Zinedine Zidane ka pohuar se nuk ka çfarë të dëshmojë kur Real Madridi përballet me Paris Saint-Germainin të mërkurën mbrëma dhe ka thënë se nuk i pengon se çfarë thonë njerëzit për të. Forma e dobët e...

Ky është formacioni më i mirë i kombinuar nga Real Madridi dhe PSG

para 11 muajve - Shenja

Para super duelit që zhvillohet nesër me Real Madridit dhe Paris Saint-Germainit në Ligën e Kampionëve, Goal ka publikuar 11-shën më të mirë të kombinuar nga të dyja skuadrat. Në këtë formacion dominojnë...

Zidane e pranon: Guti-n e shoh trajner të ardhshëm te Real Madridit

para 11 muajve - KosovaPress

“Si trajner të ardhshëm të Real Madridit, e shoh Gutin. Ai është i gatshëm për të marrë skuadrën. Po përgatitet ta drejtojë skuadrën. Guti është fëmijë i skuadrës dhe kjo është ëndërr e të gjithëve”, ka...

Messi nuk e sheh veten si shok me Ronaldon

para 11 muajve - Koha.net

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, dyshon se do të bëhet shok i ngushtë ndonjëherë me rivalin e tij të Real Madridit, Cristiano Ronaldo. Dy futbollistët kanë dominuar skenën e futbollit botëror për afro...

Perezi – Ronaldos: Na braktis për PSG-në, por unë do ta blej Messin

para 11 muajve - Zhurnal

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e kishte paralajmëruar Cristiano Ronaldo se nëse do ta braktiste gjigantin spanjoll për Paris Saint-Germainin, atëherë ai do ta blinte Lionel Messin për 200...

Sulmuesi i Chelseat i paralajmëron bashkëlojtarët: Messin s’mund ta ndalni dot

para 11 muajve - Zhurnal

Sulmuesi i Chelseat, Alvaro Morata, i ka paralajmëruar bashkëlojtarët se Lionel Messi do të jetë i pandalshëm në takimin e tyre kundër Barcelonës javën e ardhshme në Ligë të Kampionëve. “Të kaltrit” do...

Flet Zidane para duelit me PSG

para 11 muajve - GazetaBlic

Zinedine Zidane është optimist para duelit në Santiago Bernabeu ndaj Paris Saint-Germain. Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka thënë se mirëpret ndeshjet e mëdha si ajo e së mërkurës ndaj Paris...

Zidane analizon kundërshtarin e nesërm… PSG -në

para 11 muajve - Sovrani

Zinedine Zidane u shfaq para mediave në “Valdebebas”, në pritje të ndeshjes jetike, që Real Madridi do të luajë të mërkurën kundër PSG-së. Me çfarë mentaliteti do të përballet ekipi juaj me Champions-in?...

Zidan e pranon – Guti më zëvendëson!?

para 11 muajve - Tetova Sot

Trajneri i skuadrës së Real Madrid Zinedin Zidan në takimin e rregullt me gazetarë para ndeshjes së nesërme me PSG-në, në kuadër të Ligës së Kampionëve, ka pranuar se cili trajner do ta kishte zëvendësuar...

Morata i trembet Messit para ndeshjes me Barcelonën

para 11 muajve - Albeu

Alvaro Morata është një njohës i mirë i emocioneve në përballje me Barcelonën e Lionel Messit. Ai ka paralajmëruar bashkëlojtarët e tij se Lionel Messi do të jetë i pandalshëm në Champions League “ Messi...

Zidane flet para ndeshjes ndaj PSG-së

para 11 muajve - Lajm

Zinedine Zidane është optimist para duelit në “Santiago Bernabeu” ndaj Paris Saint-Germain të vlefshme për fazën e 1/16 në Champions League. Trajneri i Real Madridit ka thënë se mirëpret ndeshjet e mëdha...

Real Madrid – Paris Saint-Germain, ja çfarë thotë Zidane

para 11 muajve - Lajmi.net

Zinedine Zidane është optimist para duelit në Santiago Bernabeu ndaj Paris Saint-Germain. Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane ka thënë se mirëpret ndeshjet e mëdha si ajo e së mërkurës ndaj Paris...

Kryeministri spanjoll habit për kalimin e Neymarit tek Reali i Madridit

para 11 muajve - Albeu

Kryeministri spanjoll Mariano Rajoy, gjatë një interviste për të përditshmen spanjolle “AS”, tha se nuk do ndihet i lumtur me transferimin e mundshëm të Neymartit tek Real Madrid. “Neymar me fanellën e...

Zidane flet para ndeshjes ndaj PSG-së

para 11 muajve - Tetova Sot

Zinedine Zidane është optimist para duelit në “Santiago Bernabeu” ndaj Paris Saint-Germain të vlefshme për fazën e 1/16 në Champions League. Trajneri i Real Madridit ka thënë se mirëpret ndeshjet e mëdha...

Ky është formacioni më i mirë i kombinuar nga Real Madridi dhe PSG

para 11 muajve - AlbPortali

Para super duelit që zhvillohet nesër me Real Madridit dhe Paris Saint-Germainit në Ligën e Kampionëve, Goal ka publikuar 11-shën më të mirë të kombinuar nga të dyja skuadrat. Loading... Në këtë formacion...

Zidane flet para ndeshjes ndaj PSG-së

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Zinedine Zidane është optimist para duelit në “Santiago Bernabeu” ndaj Paris Saint-Germain të vlefshme për fazën e 1/16 në Champions League. Trajneri i Real Madridit ka thënë se mirëpret ndeshjet...

Perez e kërcënoi Ronaldon: Nëse iu t`i shkon në PSG, unë e blej Messin

para 11 muajve - GazetaBlic

Florentino Perez, e kishte paralajmëruar Cristiano Ronaldo se nëse do ta braktiste gjigantin spanjoll për Paris Saint-Germainin, atëherë ai do ta blinte Lionel Messin. Presidenti i Real Madridit, Florentino...

Perez: Nëse largohet Ronaldo, do ta transferoj Messin

para 11 muajve - Lajmi.net

. Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e kishte paralajmëruar Cristiano Ronaldo se nëse do ta braktiste gjigantin spanjoll për Paris Saint-Germainin, atëherë ai do ta blinte Lionel Messin për...

Ky është formacioni më i mirë i kombinuar nga Real Madridi dhe PSG

para 11 muajve - Sovrani

Para super duelit që zhvillohet nesër me Real Madridit dhe Paris Saint-Germainit në Ligën e Kampionëve, Goal ka publikuar 11-shën më të mirë të kombinuar nga të dyja skuadrat. Në këtë formacion dominojnë...

Vjen bomba e radhës nga Reali: Perezi i thotë Ronaldos “Shko në PSG dhe unë do ta transferoj Messin”

para 11 muajve - Periskopi

Florentino Perez dhe Cristiano Ronaldo kanë mbajtur një takim disa orësh. Sipas të përditshmes franceze, “France Football”, presidenti i Real Madridit dhe ylli portugez janë takuar për të biseduar rreth...

Ronaldo zbulon planin kundër Paris Saint-Germain

para 11 muajve - Lajmi.net

. Cristiano Ronaldo ka pranuar çmimin ‘GOAL 50’ si lojtari më i mirë në botë për sezonin e kaluar 2016/17. Portugezi e fitoi këtë çmim për herë të pestë pasi më herët e kishte fituar edhe në sezonet: 2008/09,...

Ronaldo optimist para ndeshjes me parisjenët: Kemi eksperiencë për të tilla ndeshje

para 11 muajve - Albeu

Cristiano Ronaldo ka pranuar çmimin ‘GOAL 50’ si lojtari më i mirë në botë për sezonin e kaluar 2016/17. Portugezi e fitoi këtë çmim për herë të pestë pasi më herët e kishte fituar edhe në sezonet: 2008/09,...

Kroos: Jam optimist për ndeshjen kundër PSG

para 11 muajve - Aktuale

Pavarësisht se në La Liga nuk po kalojnë ditët më të mira, te Real Madrid ka optimizëm për Champions League. Është mesfushori Toni Kroos që ka thënë se dëshiron të jap kontribut për skuadrën në ndeshjen...

Zidane flet para ndeshjes ndaj PSG-së

para 11 muajve - Fakti Ditor

Zinedine Zidane është optimist para duelit në “Santiago Bernabeu” ndaj Paris Saint-Germain të vlefshme për fazën e 1/16 në Champions League. Trajneri i Real Madridit ka thënë se mirëpret ndeshjet e mëdha...

Kryeministrit spanjoll, tifoz i Realit, nuk i pëlqen që Neymar të veshë fanellën e madrilienëve

para 11 muajve - Periskopi

Kryeministri spanjoll Mariano Rajoy, në një intervistë për gazetën spanjolle “AS”, pranoi se normalisht është duke i përcjell informacionet rreth ndeshjes Real Madrid – PSG. Si një tifoz i “Los Blancos”...

Kryeministrit spanjoll, tifoz i Realit, nuk i pëlqen që Neymar të veshë fanellën e Realit

para 11 muajve - Periskopi

Kryeministri spanjoll Mariano Rajoy, në një intervistë për gazetën spanjolle “AS”, pranoi se normalisht është duke i përcjell informacionet rreth ndeshjes Real Madrid – PSG. Si një tifoz i “Los Blancos”...

Dorëzohet ‘ylli’ i Chelseas: Është e pamundur për ta ndalur Messin

para 11 muajve - Syri

Sulmuesi i Chelseat, Alvaro Morata i kanë hyrë të dridhurat e përballjes me Barcelonën e Lionel Messit. Sulmuesi spanjoll ka paralajmëruar bashkëlojtarët e tij se Lionel Messi do të jetë i pandalshëm në...

Perezi – Ronaldos: Na braktis për PSG-në, por unë do ta blej Messin

para 11 muajve - Gazeta Express

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e kishte paralajmëruar Cristiano Ronaldo se nëse do ta braktiste gjigantin spanjoll për Paris Saint-Germainin, atëherë ai do ta blinte Lionel Messin për 200...

​Carvajal e pranon: Sfida me PSG-n, ndeshje e sezonit

para 11 muajve - GazetaBlic

Mbrojtësi i Real Madridit, Dani Carvajal e pranon se përballja me PSG-n është ndeshja e sezonit për skuadrën e tij këtë sezon të garave. “Los Blancos” të mërkurën mbrëma ballafaqohen me PSG-n në kuadër...

Messi nuk e sheh veten si shok me Ronaldon

para 11 muajve - Fol

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, dyshon se do të bëhet shok i ngushtë ndonjëherë me rivalin e tij të Real Madridit, Cristiano Ronaldo. Dy futbollistët kanë dominuar skenën e futbollit botëror për afro...

Sulmuesi i Chelseat i paralajmëron bashkëlojtarët: Messin s’mund ta ndalni dot

para 11 muajve - Gazeta Express

Sulmuesi i Chelseat, Alvaro Morata, i ka paralajmëruar bashkëlojtarët se Lionel Messi do të jetë i pandalshëm në takimin e tyre kundër Barcelonën javën e ardhshme në Ligë të Kampionëve. “Të kaltrit” do...

Guti: Dua ta shoh Neymarin në Real Madrid

para 11 muajve - Zhurnal

Ish-ylli i Real Madridit, Guti, dëshiron ta shohë Neymarin tek i bashkohet Cristiano Ronaldos në “Santiago Bernabeu”. Neymar u largua nga Barcelona për Paris Saint-Germainin për një shumë rekord në vlerë...

Cristiano Ronaldo është vigani i Champions League

para 11 muajve - Klan Kosova

Disa prej futbollistëve më të mirë në botë do të zënë vend në Santiago Bernabeu të mërkurën mbrëma, ku Reali i Madridit e pret Paris Saint-Germain, por asnjëri prej tyre nuk mund të krahasohet me Cristiano...

Zidane – Emery, cili prej tyre do të shkarkohet?

para 11 muajve - Lajmi.net

. Zinedine Zidane apo Unai Emery, njëri prej tyre do të mbetet pa punë në rast të eliminimit nga Liga e Kampionëve. Mediat spanjolle shkruajnë se dueli Real Madrid – Paris Saint-Germain, do të jetë vendimtar...

Trajneri zbulon gjithçka: ‘Neymar tek Reali, Ronaldo...’

para 11 muajve - Syri

Ish-lojtari i Real Madridit, Guti dëshiron të shohë Neymarin të luajë me fanellën e “Los Blancos”. Guti i cili është trajner i të rinjve në Real nuk është i sigurt se dëshiron ta shohë Neymarin duke e...

“Dua ta shoh Neymarin të bashkohet me Ronaldon te Real Madrid”

para 11 muajve - BalkanWeb

Ish-futbollisti i Real Madridit, Guti, dëshiron ta shohë Neymarin të bashkohet me Cristiano Ronaldon te kampionët europianë. Neymar e la Barcelonën për PSG-në verën e kaluar, për një shifër rekord prej...

Perez e zbulon një ngjarje të rrallë: Nëse largohet Ronaldo, do ta transferoj Messin

para 11 muajve - Sovrani

Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, e kishte paralajmëruar Cristiano Ronaldo se nëse do ta braktiste gjigantin spanjoll për Paris Saint-Germainin, atëherë ai do ta blinte Lionel Messin për 200...

Legjenda e Real Madrid: E dua Neymarin tek Real Madrid

para 11 muajve - GazetaBlic

Ish-ylli i Real Madridit, Guti, dëshiron ta shohë Neymarin tek i bashkohet Cristiano Ronaldos në “Santiago Bernabeu”. Neymar u largua nga Barcelona për Paris Saint-Germainin për një shumë rekord në vlerë...

FOTO/ “Zemër çdo të bëjmë për Shën Valentin?”, supersfida e Champions League fut në sherr dy të dashuruarit

para 11 muajve - Newsport

Nesër në orë 20:45, do të luhet supersfida e Champions League mes Real Madrid dhe Paris Saint Germain. Të gjithë dashamirësit e futbollit e presin me padurim këtë takim që do të mbërthejë para televizioneve...

Kroos i gatshëm për PSG-në: E kam merak këtë lloj ndeshjeje

para 11 muajve - Albeu

Toni Kroos ka qenë lojtari i rradhës që ka folur për ndeshjen e shumë pritur ndaj PSG në një intervistë të dhënë për ‘Cinco Estrellas’ të Mahou. "Besoj që kemi bërë të njëjtën pyetje sezonin e kaluar sepse...

Guti: Dua ta shoh këtë futbollist në Real Madrid

para 11 muajve - Lajmi.net

. Guti ka ftuar Real Madridin ta transferojë sulmuesin e Paris Saint-Germain, Neymar. Ish mesfushori i “Los Blancos” dëshiron ta shehë ish yllin e Barcelonës duke luajtur për ekipin nga Santiago Bernabeu....

Guti: Dua ta shoh Neymarin në Real Madrid

para 11 muajve - Gazeta Express

Ish-ylli i Real Madridit, Guti, dëshiron ta shohë Neymarin tek i bashkohet Cristiano Ronaldos në “Santiago Bernabeu”. Neymar u largua nga Barcelona për Paris Saint-Germainin për një shumë rekord në vlerë...

‘Messi nuk mund të ndalet’

para 11 muajve - Infokusi

Alvaro Morata ka bërë thirrje për një mbrojtje të ngjeshur kur skuadra e tij të përballet me Barcelonën, shkruan infokusi. ‘Messi nuk mund të ndalet’, ishin fjalët e sulmuesit drejtuar skuadrës londineze....

Perez godet Ronaldon: Nëse shkon në PSG, unë do ta blejë Mess-in

para 11 muajve - KosovaPress

Ronaldo është i lidhur me transferimin tek Manchester United, derisa portugezi prej kohësh kërkohet edhe nga PSG-ja, transmeton KosovaPress. Perez duket se është lodhur me spekulimet rreth të ardhmes se...

Kroos optimist për ndeshjen përballë PSG

para 11 muajve - GazetaBlic

Pavarësisht se në La Liga nuk po kalojnë ditët më të mira, te Real Madrid ka optimizëm për Champions League. Është mesfushori Toni Kroos që ka thënë se dëshiron të jap kontribut për skuadrën në ndeshjen...

Morata: Messi është i pandalshëm

para 11 muajve - GazetaBlic

Sulmuesi i Chelsea, Alvaro Morata ka folur para takimit që skuadra e tij Chelsea, e zhvillon përballë gjigantit spanjoll Barcelona. Ish ylli i Real Madrid ka lavdëruar yllin e Barcelonës,Leo Messi duke...

Kroos: Jam optimist për ndeshjen kundër PSG

para 11 muajve - Klan Kosova

Pavarësisht se në La Liga nuk po kalojnë ditët më të mira, te Real Madrid ka optimizëm për Champions League. Është mesfushori Toni Kroos që ka thënë se dëshiron të jap kontribut për skuadrën në ndeshjen...

Carvajal e pranon: Sfida me PSG-n, ndeshje e sezonit

para 11 muajve - KosovaPress

“Los Blancos” të mërkurën mbrëma ballafaqohen me PSG-n në kuadër të Champions League-s. Madrilenët opsion të vetëm në këtë sezon e kanë pikërisht trofeun e Championsit, pasi që më herët janë eliminuar...

Kroos: Jam optimist për ndeshjen kundër PSG

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Pavarësisht se në La Liga nuk po kalojnë ditët më të mira, te Real Madrid ka optimizëm për Champions League. Është mesfushori Toni Kroos që ka thënë se dëshiron të jap kontribut për skuadrën...

Sulmuesi i njohur paralajmëron Chelsean: Kujdes nga Messi, ai është i pandalshëm

para 11 muajve - Sovrani

Chelsea dhe Barcelona do të takohen me 20 shkurt në ndeshjen e parë të fazës së eliminimit direkt në Ligën e Kampionëve. Një javë para kësaj ndeshje ka folur sulmuesi i klubit londinez, Alvaro Morata,...

Zidane – Emery, cili prej tyre do të shkarkohet?

para 11 muajve - Periskopi

Real Madrid – Paris Saint-Germain, do të jetë vendimtar për fatin e trajnerëve. Zinedine Zidane apo Unai Emery, njëri prej tyre do të mbetet pa punë në rast të eliminimit nga Liga e Kampionëve. Mediat...

E thotë një legjendë: Dua ta shoh Neymarin veshur me këtë fanellë, përkrah këtij super-ylli

para 11 muajve - Sovrani

Edhe ish-futbollisti i Real Madridit, Guti, së fundmi i është bashkuar atyre që po e dëshirojnë transferimin e Neymarit në Madrid. Guti nuk është nga ata që e dëshirojnë Neymarin si zëvendësues të Ronaldos,...

“Dua ta shoh Neymarin të bashkohet me Ronaldon te Real Madrid”

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Ish-futbollisti i Real Madridit, Guti, dëshiron ta shohë Neymarin të bashkohet me Cristiano Ronaldon te kampionët europianë. Neymar e la Barcelonën për PSG-në verën e kaluar, për një shifër rekord prej...

Kroos: Jam optimist për ndeshjen kundër PSG

para 11 muajve - Fakti Ditor

Pavarësisht se në La Liga nuk po kalojnë ditët më të mira, te Real Madrid ka optimizëm për Champions League. Është mesfushori Toni Kroos që ka thënë se dëshiron të jap kontribut për skuadrën në ndeshjen...

Kroos: Jam optimist për ndeshjen kundër PSG

para 11 muajve - Infokusi

Pavarësisht se në La Liga nuk po kalojnë ditët më të mira, te Real Madrid ka optimizëm për Champions League. Është mesfushori Toni Kroos që ka thënë se dëshiron të jap kontribut për skuadrën në ndeshjen...

Di Maria paralajmëron PSG-në: Liga e Kampionëve e transformon Real Madridin

para 11 muajve - BalkanWeb

Angel Di Maria e ka paralajmëruar skuadrën e tij të Paris Saint-Germain se klubi i tij i parë Real Madridi është ‘transformuar’ nga Liga e Kampionëve. Skuadra e Zinedine Zidane ka luftuar me formën këtë...

Di Maria paralajmëron PSG-në: Liga e Kampionëve e transformon Real Madridin

para 11 muajve - Telegrafi

Angel Di Maria e ka paralajmëruar skuadrën e tij të Paris Saint-Germain se klubi i tij i parë Real Madridi është ‘transformuar’ nga Liga e Kampionëve. Skuadra Zinedine Zidanes ka luftuar me formën këtë...

Di Maria paralajmëron PSG-në: Liga e Kampionëve e transformon Real Madridin

para 11 muajve - Almakos

Angel Di Maria e ka paralajmëruar skuadrën e tij të Paris Saint-Germain se klubi i tij i parë Real Madridi është ‘transformuar’ nga Liga e Kampionëve. Skuadra Zinedine Zidanes ka luftuar me formën këtë...

Sfida e Champions League, te Chelsea tremben prej Messit

para 11 muajve - Syri

Alvaro Morata pret një ndeshje të vështirë kundër Barcelonës, për faktin se Blutë e Londrës do të kenë përballë pesë herë më të mirin e botës, Lionel Messin. Chelsea dhe Barcelona do të përballen javën...

”Neymar do ta fitoj Topin e Artë”

para 11 muajve - GazetaBlic

Ish lojtari i Real Madridit dhe Brazilit tashmë në pension, Julio Baptista, mendon se Neymari u largua nga Barcelona për ta fituar Topin e Artë, çmim të cilin nuk do të kishte mundur ta ngritë në qiell...

“Messi nuk ndalet”

para 11 muajve - Gazeta Express

Morata i frikësohet më së shumti Messit kur Chelsea të takohet me Barcelonën. Alvaro Morata pret ndeshje të vështirë kundër Barcelonës, për faktin se Blutë e Londrës do të kenë përballë pesë herë më të...

“Messi nuk ndalet”

para 11 muajve - Tetova Sot

Morata i frikësohet më së shumti Messit kur Chelsea të takohet me Barcelonën. Alvaro Morata pret ndeshje të vështirë kundër Barcelonës, për faktin se Blutë e Londrës do të kenë përballë pesë herë më të...

Baptista: Neymar do ta fitoj Topin e Artë

para 11 muajve - Albeu

Ish lojtari i Real Madridit dhe Brazilit tashmë në pension, Julio Baptista , mendon se Neymari u largua nga Barcelona për ta fituar Topin e Artë, çmim të cilin nuk do të kishte mundur ta ngritë në qiell...

​Zidane: Do të bëj gjithçka për të qëndruar në Madrid

para 11 muajve - RTV 21

“Unë do të bëj çmos për të qëndruar këtu” Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane e ka pranuar se nuk janë arritur objektivat e skuadrës së tij këtë sezon të garave, por ai thotë se do të bëj çmos që...

Disa nga formacionet e Real Madridit me Neymarin

para 11 muajve - Lajmi.net

. Lajmet për transferimin e Neymarit te Real Madrid, vazhdojnë të rriten dita e ditës. Braziliani që javën e kaluar mbushi 26 vite, me shumë gjasë do të rikthehet në La Liga, për t’iu bashkuar rivalëve...

Toni Kroos lëshon ‘bombën’, kjo është deklarata e tij para duelit me PSG

para 11 muajve - GazetaBlic

Kroos ka analizuar ndeshjen kundër PSG pak orë para se francezët të zbresin në Santiago Bernabeu për t’u përballur me madrilenët. Skuadra e Real Madridit do të takohet me PSG të mërkurën me fillim nga...

Marcelo: Neymar do të luajë për Real Madridin një ditë

para 11 muajve - Telegrafi

Marcelo beson se ish-ylli i Barcelonës, Neymar përfundimisht do të bashkohet me Real Madridin një ditë. Neymar përfundoi transferimin e tij prej 222 milionë euro në Paris Saint-Germain nga Barcelona vetëm...

“Neymar do ta fitojë Topin e Artë, e kishte të vështirë në Barcelonë me Messin”

para 11 muajve - Gazeta Express

Baptista thotë se Neymari do ta fitojë Topin e Artë te PSG-ja, diçka që nuk do ta kishte arritur te Barcelona – jo në një ekip me Leo Messin. Ish lojtari i Real Madridit dhe Brazilit tashmë në pension,...

“Neymar do ta fitojë Topin e Artë, e kishte të vështirë në Barcelonë me Messin”

para 11 muajve - Tetova Sot

Baptista thotë se Neymari do ta fitojë Topin e Artë te PSG-ja, diçka që nuk do ta kishte arritur te Barcelona – jo në një ekip me Leo Messin. Ish lojtari i Real Madridit dhe Brazilit tashmë në pension,...

“​Neymar do t’i bashkohet Real Madridit”

para 11 muajve - RTV 21

Futbollisti më i shtrenjtë në botë, mund të ndërrojë përsëri skuadër Braziliani i Real Madridit, Marcelo beson se bashkëkombësi i tij, Neymar do t’i bashkohet skuadrës madrilene. Ylli i PSG-së, është i...

Përkrah Ronaldos ose zëvendësues i CR7: Formacioni i Real Madridit me Neymarin

para 11 muajve - Gazeta Express

Thashethemet vazhdojnë për lëvizjen e Neymarit nga Parisi në Madrid, te Reali. Për këtë, Goal ka bërë disa formacione të mundshme se si do të dukej 11-shja e Los Blancos me brazilianin. Së fundmi janë...

Ronaldo: PSG ekip e fortë

para 11 muajve - Politiko

Ylli i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, ka pranuar se ata do të duhet të jenë në formën e tyre më të mirë për ta mposhtur në mesjavë Paris Saint-Germain. “Ne do të luajmë kundër ekipit me përvojë të jashtëzakonshme,...

‘Messi dhe Neymar të njëjtë’

para 11 muajve - Politiko

Ish sulmuesi i Real Madrid dhe Arsenal, Julio Baptista, ka bërë disa komente rreth yjeve, Lionel Messi dhe Neymar. Sipas brazilianit, të dy janë asi lloj lojtarësh që po që se i godet gjatë ndeshjes ata...

Leo Messi shton edhe katër emra të tjerë në listë për të fituar Topin e Artë

para 11 muajve - Albeu

Dyshja që nga viti 2008 kanë qenë thjesht parival në garën për çmimin më të madh individual, ku i fundit që e kishte fituar para tyre ishte Kaka në vitin 2007. Por, dy nga lojtarë t më të mëdhenj që ka...

Ronaldo: PSG skuadër e shkëlqyer, duhet t’i luajmë dy ndeshje të mëdha për t’i eliminuar

para 11 muajve - Telegrafi

Cristiano Ronaldo ka folur rreth ndeshjeve që skuadra e tij Real Madridi do t’i zhvillojë ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. Real Madridi dhe PSG do të ndeshen mes vete në ndeshjet e 1/16-tës...

Ronaldo tregon se si Reali mund të eliminojë PSG-në

para 11 muajve - Aktuale

Më 14 shkurt, ditë e mërkurë, Real Madrid në ‘Santiago Bernabeu’ takohet me PSG-së, në 1/16 të Ligës së Kampionëve. “Ne do të luajmë kundër një skuadre të madhe me lojtarë të jashtëzakonshëm, të cilën...

Neymar: Presim një ndeshje të mrekullueshme

para 11 muajve - Tetova Sot

Neymar, emblema e madhe e klubit të PSG-së, nuk ka frikë nga sfida me Real Madridin: “E di që ne kemi potencial për të bërë një edicion të shkëlqyer në Ligën e Kampioneve. Ky kompeticion është shumë i...

Messi: S’mund të jemi miq me Ronaldon

para 11 muajve - Tetova Sot

Lionel Messi nuk beson se do të jetë gjithmonë miq të mirë me Cristiano Ronaldon, pavarësisht kontakteve me yllin e Real Madridit. Dyshja ka qenë rivalë në të gjithë karrierën e tyre të shquar, e cila...

Marcelo: Neymar do të luajë për Real Madridin një ditë

para 11 muajve - Almakos

Marcelo beson se ish-ylli i Barcelonës, Neymar përfundimisht do të bashkohet me Real Madridin një ditë. Neymar përfundoi transferimin e tij prej 222 milionë euro në Paris Saint-Germain nga Barcelona vetëm...

Ronaldo: PSG ka lojtarë të jashtëzakonshëm, ne kemi këtë ‘armë’ të fortë

para 11 muajve - Syri

Lenia jashtë Kupës së Mbretit dhe titullit të Sanjës nuk ia kanë humbur shpresat lojtarit më të mirë të vitit, Cristiano Ronaldos. Ai në një intervistë për “Goal.com” ka folur për ndeshjen e ardhshme ndaj...

Përkrah Ronaldos ose zëvendësues i CR7: Formacioni i Real Madridit me Neymarin

para 11 muajve - Tetova Sot

Thashethemet vazhdojnë për lëvizjen e Neymarit nga Parisi në Madrid, te Reali. Për këtë, Goal ka bërë disa formacione të mundshme se si do të dukej 11-shja e Los Blancos me brazilianin. Së fundmi janë...

Ronaldo tregon se si Reali mund të eliminojë PSG-në nga Liga e Kampionëve

para 11 muajve - Lajmi.net

Cristiano Ronaldo ka folur për përballjen mes Real Madridit dhe PSG-së. Më 14 shkurt, ditë e mërkurë, Real Madrid në ‘Santiago Bernabeu’ takohet me PSG-së, në 1/16 të Ligës së Kampionëve. “Ne do të luajmë...

Ronaldo apo Messi? Kjo është përgjigja e Di Marias

para 11 muajve - Lajmi.net

. Angel Di Maria është lojtari i fundit që ka dhënë mendimin se kush është lojtari më i mirë mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit. Argjentinasi, është ndër të paktët futbollist që ka pasur fatin të...

Ronaldo: PSG skuadër e shkëlqyer, duhet t’i luajmë dy ndeshje të mëdha për t’i eliminuar

para 11 muajve - Almakos

Cristiano Ronaldo ka folur rreth ndeshjeve që skuadra e tij Real Madridi do t’i zhvillojë ndaj Paris Saint-Germain në Ligën e Kampionëve. Real Madridi dhe PSG do të ndeshen mes vete në ndeshjet e 1/16-tës...

“Nëse Ronaldo nuk do të ishte i lumtur, nuk do të ishte në Real”

para 11 muajve - Tetova Sot

Cristiano Ronaldo është i lumtur në Real Madrid dhe prandaj edhe ka qëndruar, thotë braziliani Marcelo Ylli portugez, Cristiano Ronaldo është i lumtur në Real Madrid dhe këtë e ka konfirmuar sa herë është...

Di Maria kërcënon Real Madridin: Sivjet jemi shumë më të fortë

para 11 muajve - Fakti Ditor

Real Madrid dhe Paris Saint-Germian në mesjavë zhvillojnë ndeshjen e 1/16 në Champions League. Është ish asi i Los Blancos që tash luan te skuadra nga Parisi, Angel Di Maria, që ka “kërcënuar”, skuadrën...

Ronaldo tregon si mund ta eliminojnë PSG-në

para 11 muajve - Tetova Sot

Lenia jashtë Kupës së Mbretit dhe titullit të Sanjës nuk i’a kanë humbur shpresat lojtarit me te mire te vitit, Cristiano Ronaldo Ai në një intervistë për Goal.com ka folur për ndeshjen e ardhshme ndaj...

“Neymar do ta fitojë Topin e Artë, e kishte të vështirë në Barcelonë me Messin”

para 11 muajve - Sovrani

Baptista thotë se Neymari do ta fitojë Topin e Artë te PSG-ja, diçka që nuk do ta kishte arritur te Barcelona – jo në një ekip me Leo Messin. Ish lojtari i Real Madridit dhe Brazilit tashmë në pension,...

Lamtumirë PSG, Neymar transferohet te gjigantët e Evropës për 300 milionë euro

para 11 muajve - Lajmi.net

Viti 2018 në futboll mund të sjellë shumë gjëra, e njëra prej tyre mund të jetë edhe largimi i Neymar nga Paris Saint Germain. 26 vjeçari brazilian që verën e kaluar iu bashkua PSG-së për 222 milionë euro,...

Ronaldo tregon se si Reali mund të eliminojë PSG-në

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Më 14 shkurt, ditë e mërkurë, Real Madrid në ‘Santiago Bernabeu’ takohet me PSG-së, në 1/16 të Ligës së Kampionëve. “Ne do të luajmë kundër një skuadre të madhe me lojtarë të jashtëzakonshëm,...

Ronaldo tregon se si Reali mund të eliminojë PSG-në

para 11 muajve - Fakti Ditor

Më 14 shkurt, ditë e mërkurë, Real Madrid në ‘Santiago Bernabeu’ takohet me PSG-së, në 1/16 të Ligës së Kampionëve. “Ne do të luajmë kundër një skuadre të madhe me lojtarë të jashtëzakonshëm, të cilën...

Baptista: Messi dhe Neymar të njëjtë, nëse i godet i motivon

para 11 muajve - Klan Kosova

Ish sulmuesi i Real Madrid dhe Arsenal, Julio Baptista, ka bërë disa komente rreth yjeve, Lionel Messi dhe Neymar. Sipas brazilianit, të dy janë asi lloj lojtarësh që po që se i godet gjatë ndeshjes ata...

Cristiano Ronaldo tregon se si Reali mund të fitojë kundër PSG

para 11 muajve - Albeu

​Lenia jashtë Kupës së Mbretit dhe titullit kampion të Sanjës nuk i’a kanë humbur shpresat lojtarit më të mirë të vitit, Cristiano Ronaldo . Ai në një intervistë për faqen angleze Goal .com ka folur për...

Ronaldo tregon si mund ta eliminojnë PSG-në

para 11 muajve - Zhurnal

Lenia jashtë Kupës së Mbretit dhe titullit të Sanjës nuk i’a kanë humbur shpresat lojtarit me te mire te vitit, Cristiano Ronaldo Ai në një intervistë për Goal.com ka folur për ndeshjen e ardhshme ndaj...

Di Maria kërcënon Real Madridin: Sivjet jemi shumë më të fortë

para 11 muajve - Klan Kosova

Real Madrid dhe Paris Saint-Germian në mesjavë zhvillojnë ndeshjen e 1/16 në Champions League. Është ish asi i Los Blancos që tash luan te skuadra nga Parisi, Angel Di Maria, që ka “kërcënuar”, skuadrën...

Messi jo mik me Ronaldon

para 11 muajve - Aktuale

Lionel Messi nuk beson se do të jetë gjithmonë miq të mirë me Cristiano Ronaldon, pavarësisht kontakteve me yllin e Real Madridit. Dyshja ka qenë rivalë në të gjithë karrierën e tyre të shquar, e cila...

Messi apo Ronaldo? Di Maria befason me përgjigjjen e tij

para 11 muajve - Sovrani

Angel Di Maria është lojtari i fundit që ka dhënë mendimin se kush është lojtari më i mirë mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit. Argjentinasi, është ndër të paktët futbollist që ka pasur fatin të luajë...

Ronaldo tregon si mund ta eliminojnë PSG-në

para 11 muajve - Gazeta Express

​Lenia jashtë Kupës së Mbretit dhe titullit të Sanjës nuk i’a kanë humbur shpresat lojtarit me te mire te vitit, Cristiano Ronaldo Ai në një intervistë për Goal.com ka folur për ndeshjen e ardhshme ndaj...

Ronaldo apo Messi? Kjo është përgjigja e Di Marias

para 11 muajve - Fol

Angel Di Maria është lojtari i fundit që ka dhënë mendimin se kush është lojtari më i mirë mes Cristiano Ronaldos dhe Lionel Messit. Argjentinasi, është ndër të paktët futbollist që ka pasur fatin të luajë...

Messi dhe Neymar kanë një të përbashkët, e zbulon ish-sulmuesi i njohur

para 11 muajve - Sovrani

Ish sulmuesi i Real Madridit dhe Arsenalit, Julio Baptista, zubluar një të përbashkët mes yjeve, Lionel Messi dhe Neymar. Sipas brazilianit, të dy janë asi lloj lojtarësh që po që se i godet gjatë ndeshjes...

Ronaldo ‘bombardon’ PSG-në para duelit të Champions Leagues

para 11 muajve - GazetaBlic

Ylli i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, ka pranuar se ata do të duhet të jenë në formën e tyre më të mirë për ta mposhtur në mesjavë Paris Saint-Germain. “Ne do të luajmë kundër ekipit me përvojë të jashtëzakonshme,...

“Nëse Ronaldo nuk do të ishte i lumtur, nuk do të ishte në Real”

para 11 muajve - Zhurnal

Cristiano Ronaldo është i lumtur në Real Madrid dhe prandaj edhe ka qëndruar, thotë braziliani Marcelo Ylli portugez, Cristiano Ronaldo është i lumtur në Real Madrid dhe këtë e ka konfirmuar sa herë është...

Ronaldo: PSG ekip e fortë, por ne jemi grup me përvojë

para 11 muajve - Klan Kosova

Ylli i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, ka pranuar se ata do të duhet të jenë në formën e tyre më të mirë për ta mposhtur në mesjavë Paris Saint-Germain. “Ne do të luajmë kundër ekipit me përvojë të jashtëzakonshme,...

Ylli i Real Madrid: Shpresoj që Neymar nuk do të jetë në element përballë neve

para 11 muajve - GazetaBlic

Mbrojtësi i Real Madridit, Dani Carvajal, ka thënë se nuk ka mënyrë për të ndalur sulmuesin brazilian të Paris Saint-Gemainit, Neymar. Ai shpreson që braziliani të jetë në një natë të keqe kur Reali do...

“Nëse Ronaldo nuk do të ishte i lumtur, nuk do të ishte në Real”

para 11 muajve - Gazeta Express

​Cristiano Ronaldo është i lumtur në Real Madrid dhe prandaj edhe ka qëndruar, thotë braziliani Marcelo Ylli portugez, Cristiano Ronaldo është i lumtur në Real Madrid dhe këtë e ka konfirmuar sa herë është...

Messi: Këta 3 futbollistë mund ta fitojnë Topin e Artë

para 11 muajve - Lajmi.net

. Leo Messi ka treguar tre futbollistët që mund të fitojnë Topin e Artë, pos tij dhe Cristiano Ronaldos. Sipas tij, Neymar, Kylian Mbappe dhe Luis Suarez mund të futen në garë. “Ka shumë lojtarë të mirë...

Messi: Nuk kemi miqësi, me Ronaldon flas vetëm kur...

para 11 muajve - Syri

Lionel Messi nuk beson se do të jetë gjithmonë miq të mirë me Cristiano Ronaldon, pavarësisht kontakteve me yllin e Real Madridit. Dyshja ka qenë rivalë në të gjithë karrierën e tyre të shquar, e cila...

Lamtumirë PSG, Neymar transferohet te gjigantët e Evropës për 300 milionë euro

para 11 muajve - Sovrani

26 vjeçari brazilian që verën e kaluar iu bashkua PSG-së për 222 milionë euro, mund të ndryshojë skuadër, shkaku i pakënaqësive që ka te skuadra franceze. Destinacion i ri për Neymarin, do të jetë një...

Ronaldo: PSG ekip e fortë, por ne jemi grup me përvojë

para 11 muajve - Infokusi

Ylli i Real Madrid, Cristiano Ronaldo, ka pranuar se ata do të duhet të jenë në formën e tyre më të mirë për ta mposhtur në mesjavë Paris Saint-Germain. “Ne do të luajmë kundër ekipit me përvojë të jashtëzakonshme,...

Marcelo: Neymar do t’i bashkohet Realit

para 11 muajve - Infokusi

Mbrojtësi brazilian i Realit Marcelo ka deklaruar se sulmuesi i PSG-së Neymar do ti bashkohet skuadrës nga Madridi, shkruan infokusi. Neymar në afatin kalimtar të janarit ishte i lidhur ngusht me një transferim...

Carvajal e vlerëson Neymarin si të pandalshëm

para 11 muajve - Koha.net

Mbrojtësi i Real Madridit, Dani Carvajal, ka thënë se nuk ka mënyrë për të ndalur sulmuesin brazilian të Paris Saint-Gemainit, Neymar. Ai shpreson që braziliani të jetë në një natë të keqe kur Reali do...

Marcelo: Besoj se një ditë Neymar do të luajë për Real Madridin

para 11 muajve - Shenja

Mund të jetë një përpjekje për të turbulluar Paris Saint-Germian para ndeshjes të së mërkures në Champions League. Por ylli i Real Madrid, Marcelo, e ka bërë që qartë atë që beson. Ai ka thënë se beson...

Messi mendon që nuk mund të ketë “shoqni” me Ronaldon

para 11 muajve - Sovrani

Lionel Messi nuk beson se do të jetë gjithmonë miq të mirë me Cristiano Ronaldon, pavarësisht kontakteve me yllin e Real Madridit. Dyshja ka qenë rivalë në të gjithë karrierën e tyre të shquar, e cila...

Zidane: Do të bëj gjithçka për të qëndruar në Madrid

para 11 muajve - KosovaPress

“Los Blancos” tashmë janë eliminuar nga Kupa e Mbretit, derisa gjasat për titull në La Ligë janë tejet të vogla, ndërkaq, opsioni i vetëm për trofe këtë edicion për madrilenët është Champions League. “Për...

Flet Messi: Kam frikë nga këta tre lojtarë për “Topin e Artë”

para 11 muajve - GazetaBlic

Lionel Messi ka pohuar se Neymar, Kylian Mbappe dhe Luis Suarez mund ta sfidojnë atë dhe Cristiano Ronaldo për çmimin e Topit të Artë 2018. Çmimi është tregtuar mes yllit të Barcelonës dhe rivalit të tij...

Real, Zidane: Ambiciet tona nuk janë përmbushur

para 11 muajve - Portalb

Reali i Madridit do të presë të mërkurën Paris Saint Germain, për fazën e 1/8-ave të Champions League, një përballje që përkufizohet si përcaktuesja e sezonit për ekipin “Los Blancos”. Trajneri i kampionëve...

Marcelo: Besoj se një ditë Neymar do të luajë për Real Madridin

para 11 muajve - Aktuale

Mund të jetë një përpjekje për të turbulluar Paris Saint-Germian para ndeshjes të së mërkures në Champions League. Por ylli i Real Madrid, Marcelo, e ka bërë që qartë atë që beson. Ai ka thënë se beson...

Zidane e pranon një fakt të frikshëm për PSG-në

para 11 muajve - Lajmi.net

“Është një ekip dhe një klub që po ndryshon, PSG-ja përmirësohet çdo vit. Po zhvillon një sezon të pabesueshëm, por nuk jam i habitur. Drejtimi i Unai Emery është mjaft i mirë, rezultatet flasin për të”....

Para përballjes, Zidane ka disa fjalë për PSG-në

para 11 muajve - Syri

Rikthehet “magjia” në Champions League. Ditën ë 14 shkurtit në mbrëmje Reali i Madridit do të presë në “Santiago Bernabeu” skuadrën e Paris Saint Germain në ndeshjen e vlefshme për fazën e 1/16. Zinedine...

Marcelo: Besoj se një ditë Neymar do të luajë për Real Madridin

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Mund të jetë një përpjekje për të turbulluar Paris Saint-Germian para ndeshjes të së mërkures në Champions League. Por ylli i Real Madrid, Marcelo, e ka bërë që qartë atë që beson. Ai ka thënë...

Zidane: Do të bëj gjithçka për të qëndruar në Real Madrid

para 11 muajve - Zhurnal

Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane thotë se gjithmonë do të jetë pas lojtarëve të tij dhe do të bëj gjithçka për të qëndruar në Santiago Bernabeu Real Madrid këtë sezon nuk po i përmbush pritshmeritë...

Real Madrit, Zidane bën autokritikë: Nuk janë përmbushur ambiciet tona

para 11 muajve - Java News

Reali i Madridit do të presë të mërkurën Paris Saint Germain, për fazën e 1/8-ave të Champions League, një përballje që përkufizohet si përcaktuesja e sezonit për ekipin “Los Blancos”. Trajneri i kampionëve...

“Ne duhet ta fitojmë këtë ndeshje, të gjithë e dimë këtë dhe s’ka tjetër këtu”

para 11 muajve - GazetaBlic

Real Madrid të mërkurën përballet me Paris Saint-Germain në kuadër të Champions League. Për Los Blancos kjo ka mbetur rruga vetme në të cilën mund ta shpëtojnë sezonin aspak të mirë që po kalojnë. Fajin...

Zidane merr përgjegjësinë

para 11 muajve - Klan Kosova

Real Madrid të mërkurën përballet me Paris Saint-Germain në kuadër të Champions League. Për Los Blancos kjo ka mbetur rruga vetme në të cilën mund ta shpëtojnë sezonin aspak të mirë që po kalojnë. Fajin...

Marcelo: Besoj se një ditë Neymar do të luajë për Real Madridin

para 11 muajve - Fakti Ditor

Mund të jetë një përpjekje për të turbulluar Paris Saint-Germian para ndeshjes të së mërkures në Champions League. Por ylli i Real Madrid, Marcelo, e ka bërë që qartë atë që beson. Ai ka thënë se beson...

Real zhgënjen, por Zidane e ka mendjen diku tjetër

para 11 muajve - Albeu

Real Madrid është larg objektivave të tij gjatë këtij sezoni duke u renditur si rrallë më parë plotë 17 pikë larg vendit të parë. Megjithatë, pavarësisht situatës së krijuar Zinedine Zidane shrehet so...

Marcelo: Një ditë Nejmar do të luajë me Realin

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Taktikë për të shpërqendruar rivalët në prag të përplasjes së Championsit apo një deklaratë e sinqertë dhe e pamenduar mirë e Marcelos? Mbrojtësi brazilian i Realit të Madridit, në një intervistë për mediat...

Zidane: Do të bëj gjithçka për të qëndruar në Real Madrid

para 11 muajve - Gazeta Express

​Trajneri i Real Madridit, Zinedine Zidane thotë se gjithmonë do të jetë pas lojtarëve të tij dhe do të bëj gjithçka për të qëndruar në Santiago Bernabeu Real Madrid këtë sezon nuk po i përmbush pritshmeritë...

“Do bëj të pamundurën për të qëndruar në Real”; kush e thotë?

para 11 muajve - Sovrani

Trajneri i Real Madrid Zinedine Zidane foli për RTL dhe tha se do te dëshironte ta stërvis ekipin edhe sezonin tjetër, ndryshe nga raportet që sugjeronin se ai do te largohej vullnetarisht nga klubi verën...

Messi emëron katër lojtarët që mund ta rivalizojnë për Topin e Artë në vitin 2018

para 11 muajve - Telegrafi

Lionel Messi ka emëruar katër lojtarët që mund ta rivalizojnë për Topin e Artë të viti 2018. Sulmuesi i Barcelonës e ka fituar këtë çmim të madh pesë herë, aq sa Cristiano Ronaldo i Real Madridit. Lionel...

Marcelo: Besoj se një ditë Neymar do të luajë për Real Madridin

para 11 muajve - Klan Kosova

Mund të jetë një përpjekje për të turbulluar Paris Saint-Germian para ndeshjes të së mërkures në Champions League. Por ylli i Real Madrid, Marcelo, e ka bërë që qartë atë që beson. Ai ka thënë se beson...

“Neymar do t’i bashkohet Real Madridit”

para 11 muajve - Zhurnal

Sulmuesi i PSG-së, Neymar vazhdimisht është i lidhur e një kalim në Real Madrid, ani pse vetëm shtatë muaj më parë kaloi në PSG Mbrojtësi i majtë brazilian, Marcelo beso se Neymar një ditë do të luajë...

Ylli i Real Madrid, një ditë Neymar do të vjen tek ne

para 11 muajve - GazetaBlic

“Mendojë se Neymar një ditë do të luajë për Realin”. Marcelo mendon që Neymar do të luajë një ditë për Real Madridin. Sipas brazilianit, lojtarët më të mirë duhet të luajnë gjithmonë për Realin “Mendojë...

Marcelo: Neymar do të transferohet te Real Madridi

para 11 muajve - Lajmi.net

. Marcelo mendon që Neymar do të luajë një ditë për Real Madridin. Sipas brazilianit, lojtarët më të mirë duhet të luajnë gjithmonë për Realin, përcjellë “Lajmi.net”. “Mendojë se Neymar një ditë do të...

E konfirmon lojtari i Realit: Neymar do transferohet në ‘Bernabeu’

para 11 muajve - Syri

Neymar në të ardhmen do transferohet te Reali i Madridit. Lajmi çdo ditë bëhet akoma edhe më i besueshëm pasi së fundmi është mbrojtësi i majtë i “Los Blancos” Marcelo i cili beson se Neymar një ditë do...

Messi emëron katër lojtarët që mund ta rivalizojnë për Topin e Artë në vitin 2018

para 11 muajve - Almakos

Lionel Messi ka emëruar katër lojtarët që mund ta rivalizojnë për Topin e Artë të viti 2018. Sulmuesi i Barcelonës e ka fituar këtë çmim të madh pesë herë, aq sa Cristiano Ronaldo i Real Madridit. Lionel...

Neymar do t’i bashkohet Real Madridit, thotë Marcelo

para 11 muajve - KosovaPress

Ylli i PSG-së, është i lidhur me transferimin tek “Los Blancos”. Marcelo është i bindur se ish-asi i Barcelonës “do të vesh fanellën e Real Madridit”. Neymar verën që shkoi iu bashkua PSG-së për çmimin...

Di Maria e ka një mesazh për Realin

para 11 muajve - Ina

Paris Saint-Germain’s Angel Di Maria celebrates a goal during the Coupe de France match between Sochaux and Paris Saint-Germain, at Stade Auguste Bonal, in Sochaux, France, on February 6, 2018. Photo:...

“Neymar do t’i bashkohet Real Madridit”

para 11 muajve - Ina

Sulmuesi i PSG-së, Neymar vazhdimisht është i lidhur e një kalim në Real Madrid, ani pse vetëm shtatë muaj më parë kaloi në PSG Mbrojtësi i majtë brazilian, Marcelo beso se Neymar një ditë do të luajë...

Di Maria e ka një mesazh për Realin

para 11 muajve - Lajmi.net

. Angel Di Maria beson që PSG mund ta eliminojë Real Madridin. Ai thotë që skuadra parisiene ka ndryshuar shumë, përcjellë Lajmi.net. “Jemi më të fortë se sezonin e kaluar. Të duhet më shumë se talent...

“Neymar do t’i bashkohet Real Madridit”

para 11 muajve - Gazeta Express

​Sulmuesi i PSG-së, Neymar vazhdimisht është i lidhur e një kalim në Real Madrid, ani pse vetëm shtatë muaj më parë kaloi në PSG Mbrojtësi i majtë brazilian, Marcelo beso se Neymar një ditë do të luajë...

Messi jep 4 emra që mund t’a rivalizojnë për Topin e Artë

para 11 muajve - Sovrani

Lionel Messi ka emëruar katër lojtarët që mund ta rivalizojnë për Topin e Artë të viti 2018. Sulmuesi i Barcelonës e ka fituar këtë çmim të madh pesë herë, aq sa Cristiano Ronaldo i Real Madridit. Dyshja...

Marcelo: “Neymar do të luajë te Real Madrid!”

para 11 muajve - BalkanWeb

Në një intervistë të dhënë për “Esporte Interativo”, Marcelo i hap derën afrimit te Real Madrid të bashkëkombasit të tij, ish-yllit të Barcelonës, Neymar. Anësori i “Los Blancos” beson se braziliani që...

Marcelo: “Neymar do të luajë te Real Madrid!”

para 11 muajve - GazetaBlic

Në një intervistë të dhënë për “Esporte Interativo”, Marcelo i hap derën afrimit te Real Madrid të bashkëkombasit të tij, ish-yllit të Barcelonës, Neymar. Anësori i “Los Blancos” beson se braziliani që...

Gara për Topin e Artë më interesante se kurrë

para 11 muajve - Infokusi

Gara për Topin e Artë këtë duket se është e destinuar për të qenë shumë interesante. Pesë herë fituesi i këtij trofeu, Lionel Messi, beson se më nuk do të jetë gara vetëm mes tij dhe Cristiano Ronaldos,...

Carvajal: “Unë shpresoj se Neymar nuk do të jetë në ditën më të mirë kundër nesh”

para 11 muajve - GazetaBlic

Të mërkurën, Real Madrid do të presë PSG për ndeshjen e parë të raundit të Ligës së Kampionëve. Mbrojtësi i Real Madridit, Dani Carvajal ka folur rreth këtij dueli, shkruan GazetaBlic Ai tha se skuadra...

Marcelo i bindur: Neymar një ditë do të luajë për Real Madridin

para 11 muajve - Lajmi.net

“Neymar është lojtar i madh dhe lojtarët e mëdhenj duhet të luajnë në Madrid”, ka deklaruar Marcelo, duke aluduar se bashkëvendësi i tij një ditë do të transferohet në ‘Santiago Bernabeu’. Ylli brazilian...

Di Maria vjen me një deklaratë interesante para takimit me Real Madridin

para 11 muajve - GazetaBlic

Angel Di Maria ka paralajmëruar Real Madridin para sfidës së Ligës së Kampionëve, se skuadra e PSG-së është më e mirë sesa vitin e kaluar. Më 14 shkurt në garën elitare të Evropës për klube, Real Madrid...

Di Maria “kërcënon” Real Madridin

para 11 muajve - Lajmi.net

. Angel Di Maria ka paralajmëruar Real Madridin para sfidës së Ligës së Kampionëve, se skuadra e PSG-së është më e mirë sesa vitin e kaluar. Më 14 shkurt në garën elitare të Evropës për klube, Real Madrid...

Gara për Topin e Artë më interesante se kurrë, Messi tregon favoritët

para 11 muajve - Lajmi.net

. Gara për Topin e Artë këtë duket se është e destinuar për të qenë shumë interesante. Pesë herë fituesi i këtij trofeu, Lionel Messi, beson se më nuk do të jetë gara vetëm mes tij dhe Cristiano Ronaldos,...

Marcelo i sigurtë: Kjo është e ardhmja e Neymar!

para 11 muajve - Sovrani

Në një intervistë të dhënë për “Esporte Interativo”, Marcelo i hap derën afrimit te Real Madrid të bashkëkombasit të tij, ish-yllit të Barcelonës, Neymar. Anësori i “Los Blancos” beson se braziliani që...

Lionel Messi ka zgjedhur dy rivalët kryesorë të Barcës në Ligën e Kampionëve

para 11 muajve - Infokusi

Lionel Messi është definicioni i lojtarit që i ka bërë të gjitha. Magjistari argjentinas është tetë herë fitues i La Ligas, pesë “Topave të Artë”, pesë titujve të Copa del Rey, katër “Këpuca të Arta” dhe,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK