http://kariera.mk

Vdekja e foshnjës 2 javëshe, zbulohen detaje

para 11 muajve - Gazeta Express

Një foshnje dy javësh ka shkuar e pajetë në spital. Foshnja ka pasur dy shenja prerje në pjesën e kofshës edhe të pulpës. Nëna 40 vjeçe me iniciale. V. K. është e identifikuar si person me probleme psikike....

Lindi në shtëpi, detaje për foshnjën që humbi jetën, në spital shkoi me këmbë të prerë

para 11 muajve - Sot News

Një foshnjë dy javëshe është dërguar sot në spital e pajetë. Të tjera detaje janë zbuluar nga kjo ngjarje ku mësohet se foshnja ka pasur dy shenja të prera në pjesën e kofshës. Nëna në fjalë është V.K,...

Nëna e lindi në shtëpi, foshnja që vdiq kishte të prera në trup

para 11 muajve - GazetaBlic

Një nënë 40-vjeçare e lindir fëmijën e saj në shtëpi, por kur pa që shëndeti i tij u rëndua shkoi në spital. Por, e keqja kishte ndodhur dhe fëmija vdiq, kurse ajo është në gjendje të rëndë shëndetësore....

Zbulohen të tjera detaje për foshnjën e vdekur te “Koço Gliozheni”, në spital shkoi me këmbë të prerë

para 11 muajve - Opinion

Një foshnjë dy javëshe është dërguar sot në spital e pajetë. Të tjera detaje janë zbuluar nga kjo ngjarje ku mësohet se foshnja ka pasur dy shenja të prera në pjesën e kofshës. Nëna në fjalë është V.K,...

Nëna e lindi në shtëpi, foshnja që vdiq kishte të prera në trup

para 11 muajve - Albeu

Një nënë 40-vjeçare e lindir fëmijën e saj në shtëpi , por kur pa që shëndeti i tij u rëndua shkoi në spital. Por, e keqja kishte ndodhur dhe fëmija vdiq, kurse ajo është në gjendje të rëndë shëndëtësore....

Tiranë: Ndërron jetë foshnja që lindi në kushte shtëpie, në gjendje të rëndë e ëma!

para 11 muajve - Blitz

Një ditë më parë një foshnje vetëm dy ditëshe ka ndërruar jetë në maternitetin “Koço Glozheni”. Burime policore bëjnë me dije për “Balkanweb”, se nëna 40-vjeçare e ka lindur foshnjen në kushtet e shtëpisë,...

Foshnja e vdekur me shenja në trup, nëna me probleme mendore

para 11 muajve - Java News

Një foshnje dy javëshe është dërguar e pajetë në maternitetin e ri të Tiranës. Foshnja ka pasur dy shenja prerje në pjesën e kofshës edhe të pulpës. Nëna 40 vjeçe me iniciale. V. K., është e identifikuar...

Nëna lind në shtëpi, i vdes foshnja dhe vetë ndodhet në gjendje të rendë

para 11 muajve - Albeu

Një nënë 40-vjeçare e lindir fëmijën e saj në shtëpi , por kur pa që shëndeti i tij u rëndua shkoi në spital. Por, e keqja kishte ndodhur dhe fëmija vdiq, kurse ajo është në gjendje të rëndë shëndëtësore....

LAJM I FUNDIT/ Vdes në spital foshnja e lindur në shtëpi, rëndë nëna

para 11 muajve - BalkanWeb

TIRANE- Një ditë më parë një foshnje vetëm dy ditëshe ka ndërruar jetë në martenitetin “Koço Glozheni”. Burime policore bëjnë me dije se nëna 40-vjeçare e ka lindur foshnjen në kushtet e shtëpisë, ndërsa...

Vdes foshnja në maternitet, në gjendje të rëndë nëna

para 11 muajve - Gazeta Tema

Një foshnje ka ndërruar jetë në maternitetin “Koço Glozheni”. Burime policore bëjnë me dije se nëna 40-vjeçare e ka lindur foshnjen në kushtet e shtëpisë, ndërsa pas komplikacioneve ka shkuar në spital....

Vdes foshnja që lindi në shtëpi, nëna në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Lajmi.net

Një foshnje ka vdekur në maternitetin "Koço Glozheni" në Tiranë, kurse nëna që e lindi është në gjendje të rëndë. Gruaja me inicialet V.K. 40 vjeçe, banore në Tiranë, sipas Policisë, ka çrregullime mendore....

Foshnja vdes në maternitet në Tiranë, në gjendje të rëndë nëna

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një foshnjë e sapolindur ka humbur jetën në maternitetin “Koço Glozheni” në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme, e hënë, ku në maternitet, kanë shkuar në gjendje të rëndë, 40-vjeçarja...

Lindi në shtëpi, pas dy javësh foshnja ndërron jetë

para 11 muajve - GazetaBlic

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në maternitetin ‘Koço Glozheni” ku një foshnje vetëm 2 javëshe ka ndërruar jetë. Policia sqaron se më datë 12.02.2018, në martenitetin “Koço Glozheni”, kanë shkuar në gjendje...

Lindi në kushte shtëpie, vdes foshnja; nëna në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Një foshnjë ka ndërruar jetë pasi ka lindur në kushte shtëpie. Sipas brimeve policore, nëna e foshnjës, një 40-vjeçare vuan nga ç’rregullimet mendore dhe ajo ndodhet në gjendje të rëndë. Mësohet se nëna...

Lindi në shtëpi, pas dy javësh foshnja ndërron jetë

para 11 muajve - Gazeta Express

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në maternitetin ‘Koço Glozheni” ku një foshnje vetëm 2 javëshe ka ndërruar jetë. Policia sqaron se më datë 12.02.2018, në martenitetin “Koço Glozheni”, kanë shkuar në gjendje...

Vdes foshnja në maternitet në  Tiranë, në gjendje të rëndë nëna

para 11 muajve - Shqiptarja

TIRANE- Një foshnje ka ndërruar jetë në maternitetin “Koço Glozheni”. Sipas burimeve nga policia, 40-vjeçarja me inicialet V.K. ka shkuar në gjendje të rëndë në spital me foshnjën 2 javëshe, e cila ka...

Tiranë/ Lindi në shtëpi, vdes foshnja, nëna në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Sot News

Një foshnje ka vdekur gjatë ditës së sotme në spitalin e Tiranës. Mësohet se foshnja ka ardhur së bashku me nënën në gjendje të rëndë në spital, pasi lindjes në kushte shtëpie.

TIRANË, BEBJA E LINDUR NË SHTËPI VDES NË MATERNITET, NËNA RËNDË

para 11 muajve - NOA

Një foshnjë e sapolindur ka humbur jetën në maternitetin “Koço Glozheni” në Tiranë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur gjatë ditës së djeshme, e hënë, ku në maternitet, kanë shkuar në gjendje të rëndë, 40-vjeçarja...

E lindi në kushte shtëpie, ndërron jetë foshnja në maternitet, në gjende të rëndë nëna

para 11 muajve - Java News

Një foshnje ka ndërruar jetë në maternitetin “Koço Glozheni”. Sipas burimeve nga policia, 40-vjeçarja me inicialet V.K. ka shkuar në gjendje të rëndë në spital me foshnjën 2 javëshe, e cila ka lindur në...

Dramë në familje: vdes foshnja që lindi në shtëpi, nëna në gjendje të rëndë

para 11 muajve - Gazeta Telegraf

Një foshnje ka vdekur në maternitetin "Koço Glozheni" në Tiranë, kurse nëna që e lindi është në gjendje të rëndë. Gruaja me inicialet V.K. 40 vjeçe, banore në Tiranë, sipas Policisë, ka çrregullime mendore....

Lind në kushte shtëpiake – i vdes foshnja pas dy jave

para 11 muajve - Insajderi

Dy javë pasi kishte lindur një 40 vjeçare, foshnja e saj kishte vdekur. Mirëpo ajo nuk kishte lindur si të gjitha nënat tjera. Ajo kishte lindur në kushte të shtëpisë. Ky rast ka ndodhur në kryeqytetin...

Lindi në shtëpi, nënës shqiptare i vdes foshnja pas dy javësh

para 11 muajve - Periskopi

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në martenitetin “Koço Glozheni”, ne Tiranë. Nje foshnje ka vdekur 2 jave pas lindjes ne kushte shtepie, ndersa gruaja ndodhet ne gjendje te rende ne maternitet. Nga veprimet...

Rama nga Kukësi: Deri në 2019 plotësojmë rrethet me mjekë

para 12 muajve - Shqiptarja

Sistemi i patronazhimit të spitaleve rajonale dhe programi për bonusin e mjekëve i kanë shtrirë efektet edhe në spitalin rajonal të Kukësit. Banorët e këtij qyteti dhe jo vetëm nuk kanë më nevojë të udhëtojnë...

Patronazhimi i spitaleve në rrethe. 1008 shërbime,afër vendbanimit

para 12 muajve - Shqiptarja

Kryeministri Edi Rama zhvilloi një vizitë në spitalin rajonal të Kukësit. Rama pa ecurinë e sistemit të patronazhit me spitalet e Tiranës një iniciativë kjo e Ministrisë së Shëndetësisë për një shërbim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK