http://kariera.mk

Shpat kasapi rrëfehet për vajzat: Vendi më i çuditshëm ku kam dhënë autograf

para 8 muajve - Albeu

Këngëtari Shpat Kasapi është shprehur edhe për “çmeduritë” gjatë karrierës së tij i ftuar në Pop Culture. Ai ka zbuluar gjatë edhe vendet më të çuditshme ku ka dhënë autografe në trupin e vajzave: “Kam...

Shpat Kasapi tregon vendin më të çuditshëm ku ka firmosur autograf

para 8 muajve - Lajmi.net

Gjatë intervistës së tij në Pop Culture këngëtari Shpat Kasapi është shprehur edhe për “çmeduritë” gjatë karrierës së tij. “Kam dhënë autografe në shumë vende të çuditshme, si psh në gjoksin e vajzave...

Shpat Kasapi: Vendi më çuditshëm ku kam firmosur autograf ka qenë…

para 8 muajve - Aktuale

Gjatë intervistës së tij në Pop Culture këngëtari Shpat Kasapi është shprehur edhe për “çmenduritë” gjatë karrierës së tij. Ai ka zbuluar gjatë edhe vendet më të çuditshme ku ka dhënë autografe në trupin...

Shpat Kasapi: Vendi më çuditshëm ku kam firmosur autograf ka qenë...

para 8 muajve - Gazeta Express

Gjatë intervistës së tij në Pop Culture këngëtari Shpat Kasapi është shprehur edhe për “çmeduritë” gjatë karrierës së tij. Ai  ka zbuluar gjatë edhe vendet më të çuditshme ku ka dhënë autografe në trupin...

para 8 muajve - Zhurnal

Ka publikuar foto me një vajzë marokene në rrjetin social Instagram, ndërkohë fansat e tij dhe mediat aluduan se bukuroshja është e dashura e tij. Këngëtari Shpat Kasapi, i ftuar në studion e PopCulture,...

Shpat Kasapi: Vajzat janë çmendur pas meje, kam dhënë autografe në gjoksin e tyre

para 8 muajve - Bota Press

Ndërkohë Shpati ka zbuluar gjatë intervistës së tij edhe vendet më të çuditshme ku ka dhënë autografe në trupin e vajzave: “Kam dhënë autografe në shumë vende të çuditshme, si psh në gjoksin e vajzave...

Shpat Kasapi:Vajzat kanë bërë çmenduri për mua, kam dhënë autografe në gjoksin e tyre

para 8 muajve - Syri

Ka publikuar foto me një vajzë marokene në rrjetin social Instagram, ndërkohë fansat e tij dhe mediat aluduan se bukuroshja është e dashura e tij. Këngëtari Shpat Kasapi, i ftuar në studion e PopCulture,...

Shpat Kasapi:Vajzat kanë bërë çmenduri për mua, kam dhënë autografe në gjoksin e tyre!

para 8 muajve - Fakti Ditor

Ka publikuar foto me një vajzë marokene në rrjetin social Instagram, ndërkohë fansat e tij dhe mediat aluduan se bukuroshja është e dashura e tij. Këngëtari Shpat Kasapi, i ftuar në studion e PopCulture,...

Shpat Kasapi: Vajzat kanë bërë çmenduri për mua

para 8 muajve - Tetova Sot

Ka publikuar foto me një vajzë marokene në rrjetin social Instagram, ndërkohë fansat e tij dhe mediat aluduan se bukuroshja është e dashura e tij. Këngëtari Shpat Kasapi, i ftuar në studion e PopCulture,...

Shpat Kasapi: Vajzat janë çmendur pas meje, kam dhënë autografe në gjoksin e tyre

para 8 muajve - Periskopi

Ka publikuar foto me një vajzë marokene në rrjetin social Instagram, ndërkohë fansat e tij dhe mediat aluduan se bukuroshja është e dashura e tij. Këngëtari Shpat Kasapi, i ftuar në studion e PopCulture,...

Shpat Kasapi: Vajzat kanë bërë çmenduri për mua

para 8 muajve - Sovrani

Ka publikuar foto me një vajzë marokene në rrjetin social Instagram, ndërkohë fansat e tij dhe mediat aluduan se bukuroshja është e dashura e tij. Këngëtari Shpat Kasapi, i ftuar në studion e PopCulture,...

Shpat Kasapi në një lidhje dashurie?

para 8 muajve - GazetaBlic

Që nga ndarja e tij me këngëtaren Afërdita Dreshaj, Shpat Kasapi nuk ka qenë i përfolur në shtypin rozë, shkruan Gazeta Blic. Ndarja e tyre bëri bujë të madhe mediatike, duke qenë se kishin plotë vite...

Shpat Kasapi përfaqëson Maqedoninë në Eurovision?! (Video lajm)

para 8 muajve - Fakti Ditor

I ftuar ne emisioni POP CULTURE ne Top Channel, Shpat Kasapi pergjigjet ne disa pyetje…

E vërteta e lidhjes së Shpat Kasapit me vajzën marokene

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Ka publikuar foto me një vajzë marokene në rrjetin social Instagram, ndërkohë fansat e tij dhe mediat aluduan se bukuroshja është e dashura e tij. Këngëtari Shpat Kasapi, i ftuar në studion e PopCulture,...

E dashura e re e këngëtarit shqiptar? Kjo është e vërteta për lidhjen me një marokene

para 8 muajve - BalkanWeb

TIRANE – Nuk është më çudi që një foto me një vajzë në Instagram, për personazhet e njohur ngjall dyshime. Kështu i ndodhi edhe Shpat Kasapit, i cili, sapo postoi një foto me një vajzë marokene, fansat...

Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene

para 8 muajve - Lajm

Këngëtari nga Maqedonia, Shpat Kasapi, është emër i pëlqyer për publikun. Muaj më parë përmes rrjeteve sociale, ai bëri të ditur se ka filluar një lidhje të re, shkruan lajmi. Mbrëmë, Shpati vendosi të...

Shpat Kasapi sqaron lidhjen me vajzën marokene /FOTO

para 8 muajve - Syri

Që nga koha kur u nda me Afërdita Dreshajn, çdo shoqërim i Shpat Kasapit me një femër bën bujë të madhe në rrjetet sociale dhe media. Kësaj radhe ai pushtoi rrjetin me një femër tejet seksi marokene. Ishte...

Mos u habisni por përveç Eugentit dhe Ermal Metës në “Eurovizion” mund të jetë edhe Shpat Kasapi!

para 8 muajve - Blitz

Shpat Kasapi ka vendosur të luajë disi me mediat këto ditët e fundit me çka ka postuar e rrëfyer. Vetëm ditën e djeshme të gjithë folën për një marrëdhënie dashurie të Shpatit me një vajzë marokene ndërkohë...

Shpat Kasapi sqaron lidhjen me vajzën marokene

para 8 muajve - Tetova Sot

Që nga koha kur u nda me Afërdita Dreshajn, çdo shoqërim i Shpat Kasapit me një femër bën bujë të madhe në rrjetet sociale dhe media. Kësaj radhe ai pushtoi rrjetin me një femër tejet seksi marokene. Ishte...

Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene

para 8 muajve - TV Koha

Këngëtari nga Maqedonia, Shpat Kasapi, është emër i pëlqyer për publikun. Muaj më parë përmes rrjeteve sociale, ai bëri të ditur se ka filluar një lidhje të re, shkruan lajmi.net Mbrëmë, Shpati vendosi...

Shpat Kasapi sqaron për Express Rozë raportin me vajzën marokene

para 8 muajve - Gazeta Express

Që nga koha kur u nda me Afërdita Dreshajn, çdo pamje e Shpat Kasapit me një femër bënë bujë të madhe në rrjetet sociale dhe media. Kësaj radhe ai pushtoi rrjetin me një femër tejet seksi marokene, shkruan...

Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene

para 8 muajve - Tetova Sot

Këngëtari nga Maqedonia, Shpat Kasapi, është emër i pëlqyer për publikun. Muaj më parë përmes rrjeteve sociale, ai bëri të ditur se ka filluar një lidhje të re, shkruan lajmi.net Mbrëmë, Shpati vendosi...

Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene

para 8 muajve - Sovrani

Këngëtari i njohur shqiptar, Shpat Kasapi që nga ndarja e tij me Afërdita Dreshajn, nuk ka bërë publike ndonjë lidhje të tij dashurie. Por duket se kësaj heshtje i erdhi fundi, pasi që ai ka prezantuar...

Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene, fansat e masakrojnë me komente

para 8 muajve - Antpress

Prej kohësh këngëtari Shpat Kasapi po përflitej për një lidhje të re dashurie. Vetëm mbrëmjen e kaluar, këngëtari vendosi ta bëjë publike lidhjen e tij, duke prezantuar edhe vajzën që i ka rrëmbyer zemrën....

Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene

para 8 muajve - Infokusi

Që nga ndarja e tij me modelen, Afërdita Dreshaj, këngëtari  Shpat Kasapi, ka vendosur ta mbajë larg vëmendjes së medias jetën e tij private. Por një gjë e tillë zgjati disa vite, ndërkohë që Shpat Kasapi...

Këngëtari prezanton të dashurën marokene

para 8 muajve - KosovaPress

Por një gjë e tillë zgjati disa vite, ndërkohë që Shpat Kasapi ka vendosur të prezantojë fansat e tij me një vajzë bukuroshe, e cila i ka “rrëmbyer” atij zemrën. Në foton e postuar në rrjetin social Instagram,...

E vendos Shpat Kasapi, publikon foto me të dashurën (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Më në fund këngëtari Shpat Kasapi e bën publike të dashurën e re, të cilës ia zbulon fytyrën për herë të parë. Ai mbrëmjen e kaluar ka publikuar në Instagramin e tij një foto krah një vajze marokene dhe...

Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene, fansat e masakrojnë me komente

para 8 muajve - Opinion

Prej kohësh këngëtari Shpat Kasapi po përflitej për një lidhje të re dashurie. Vetëm mbrëmjen e kaluar, këngëtari vendosi ta bëjë publike lidhjen e tij, duke prezantuar edhe vajzën që i ka rrëmbyer zemrën....

Kjo është zeshkania joshëse, e dashura e Shpat Kasapit

para 8 muajve - Zhurnal

Këngëtari i njohur Shpat Kaspi është shumë i pëlqyer nga publiku, ai në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi ku ka prezantuar të dashurën e tij, shkruan Gazeta Blic.Lamar është femra e cila...

FOTO/ Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene

para 8 muajve - Syri

Këngëtari nga Maqedonia, Shpat Kasapi, është emër i pëlqyer për publikun. Muaj më parë përmes rrjeteve sociale, ai bëri të ditur se ka filluar një lidhje të re, shkruan lajmi. Mbrëmë, Shpati vendosi të...

Kjo është zeshkania joshëse, e dashura e Shpat Kasapit

para 8 muajve - GazetaBlic

Këngëtari i njohur Shpat Kaspi është shumë i pëlqyer nga publiku, ai në rrjetin social Instagram ka postuar një fotografi ku ka prezantuar të dashurën e tij, shkruan Gazeta Blic. Lamar është femra e cila...

Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene!

para 8 muajve - Fakti Ditor

Këngëtari nga Maqedonia, Shpat Kasapi, është emër i pëlqyer për publikun. Muaj më parë përmes rrjeteve sociale, ai bëri të ditur se ka filluar një lidhje të re, shkruan lajmi. Mbrëmë, Shpati vendosi të...

Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene

para 8 muajve - Ina

Këngëtari nga Maqedonia, Shpat Kasapi, është emër i pëlqyer për publikun. Muaj më parë përmes rrjeteve sociale, ai bëri të ditur se ka filluar një lidhje të re, shkruan lajmi.net Mbrëmë, Shpati vendosi...

Shpat Kasapi prezanton të dashurën marokene

para 8 muajve - Lajmi.net

Këngëtari nga Maqedonia, Shpat Kasapi, është emër i pëlqyer për publikun. Muaj më parë përmes rrjeteve sociale, ai bëri të ditur se ka filluar një lidhje të re, shkruan lajmi.net Mbrëmë, Shpati vendosi...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK