http://kariera.mk

Ermal Meta gazetarëve shqiptarë: Mos spekuloni me jetën time

para 8 muajve - Portalb

Këngëtari shqiptar, Ermal Meta, i cili rrëmbeu çmimin e madh në festivalin e këngës në Itali ‘Sanremo’, iu ka përcjellë një mesazh të fortë gazetarëve shqiptarë. Pas lajmeve që qarkulluan në shumë media...

Ermal Meta reagon i irrituar: Nuk dini asgjë për mua (FOTO LAJM)

para 8 muajve - Albeu

Ermal Meta ka reaguar i irrituar pas disa publikimeve mbi jetën e tij private si edhe tekstin e këngës me të cilën fitoi San Remo-n në media. Ai kërkon që të mos spekulohet me jetën e tij. "Mos spekuloni...

Komshia nga Fieri ka një mesazh për Ermal Metën: Kujdes me deklaratat, babai i tij nuk është i dhunshëm

para 8 muajve - Opinion

Deklarata e Ermal Metës ndaj dhunës me të cilën është përballur në fëmijëri, ka shkaktuar spekulime të shumta. Vetë këngëtari i ka treguar këto detaje nga fëmijëria e tij, me anë të një kënge që bëri vitin...

Ermal Meta gazetarëve shqiptarë: Mos spekuloni me jetën time

para 8 muajve - Koha.net

Këngëtari shqiptar, Ermal Meta, i cili rrëmbeu çmimin e madh në festivalin e këngës në Itali ‘Sanremo’, iu ka përcjellë një mesazh të fortë gazetarëve shqiptarë. Pas lajmeve që qarkulluan në shumë media...

"Bastard, s'më bëre dot asgjë", Ermal Meta mesazh gazetarëve shqiptarë: S'dini asgjë për mua

para 8 muajve - NOA

Këngëtari Ermal Meta, i cili u shpall fitues në festivalin "Sanremo 2018" ka bërë një status në rrjetin e tij social Facebook drejtuar gazetarëve shqiptarë. Meta u kërkon atyre të mos spekullojnë për jetën...

Babai i Ermal Metës ka këtë reagim pas fitores së të birit!

para 8 muajve - Gazeta Express

Ndonëse në media u publikua se këngëtari Ermal Meta është dhunuar nga i ati, nga postimi i tij i fundit duket se gjërat nuk janë kështu. Gëzim Meta, babai i Ermalit ka publikuar një foto ku ai është duke...

Ermal Meta mesazh gazetarëve shqiptarë: S’dini asgjë nga jeta ime, kur thashë “bastard” …

para 8 muajve - BalkanWeb

Këngëtari Ermal Meta, i cili u shpall fitues në festivalin “Sanremo 2018” ka bërë një status në Facebook drejtuar gazetarëve shqiptarë. “Mos spekulloni mbi jetën time, ju nuk dini asgjë nga jeta ime,”...

Ermal Meta, gazetarëve shqiptarë: Mos spekuloni mbi jetën time!

para 8 muajve - Gazeta Shqip

Kantautori shqiptar Ermal Meta, i cili sapo ka fituar edicionin e fundit të Festivalit të Sanremos në Itali, ka përgënjeshtruar zërat mbi një marrëdhënie të vështirë mes tij dhe babait kur ka qenë më i...

Shpërthen Ermal Meta: Mos flisni, nuk dini asgjë për jetën time!

para 8 muajve - GazetaBlic

Përveç fitores së këngëtarit Ermal Meta në “Sanremo” u vu mjaft në diskutim jeta e tij private dhe marrëdhënia e tij me të atin. Por gjatë ditës së sotme këngëtari Ermal Meta ka shpërthyer kundër gazetarëve...

Ermal Meta shkruan shqip: Mos spekuloni për jetën time, fjala bastard ishte…

para 8 muajve - Opinion

Kantautori Ermal Meta, para disa minutash ka publikuar një status në rrjetet sociale, i cili shkon si mesazh për mediat shqiptare. Duke qenë se është folur shumë nëpër portale për intervistën e tij në...

Ermal Meta-gazetarëve shqiptarë: Mos spekuloni,po gaboni rëndë!

para 8 muajve - Shqiptarja

Këngëtari shqiptar, Ermal Meta, i cili rrëmbeu çmimin e madh në festivalin e këngës në Itali ‘Sanremo’, iu ka përcjellë një mesazh të fortë gazetarëve shqiptarë. Pas lajmeve që qarkulluan në shumë media...

Shpërthen Ermal Meta kundër gazetarëve shqiptarë: Ju nuk dini asgjë nga jeta ime

para 8 muajve - Sot News

Pas fitores në festivalin e Sanremos, emri i Ermal Metës është spekuluar shumë në media. Por si duket, këngëtarit shqiptar, nuk i kanë pëlqyer ato që ka lexuar për veten, ndaj ka një mesazh për gazetarët...

Ermal Meta mesazh gazetarëve shqiptarë, ja thotë shqip: Ja e vërteta e jetës sime, mos spekuloni

para 8 muajve - Gazeta Tema

“Mesazh për të gjithë gazetarët shqiptarë: Mos spekulloni mbi jetën time, ju nuk dini asgjë nga jeta ime. Kur në atë intervistë përdora fjalën “bastard” nuk thash asnjë emër. Mos e shtoni ju atë emër sepse...

Ermal Meta mesazh të gjithë gazetarëve shqiptarë, ja thotë shqip: Ja e vërteta e jetës sime, mos spekulloni

para 8 muajve - Gazeta Tema

“Mesazh për të gjithë gazetarët shqiptarë: Mos spekulloni mbi jetën time, ju nuk dini asgjë nga jeta ime. Kur në atë intervistë përdora fjalën “bastard” nuk thash asnjë emër. Mos e shtoni ju atë emër sepse...

Shpërthen Ermal Meta: Mos flisni, nuk dini asgjë për jetën time!

para 8 muajve - Gazeta Express

Përveç fitores së këngëtarit Ermal Meta në “Sanremo” u vu mjaft në diskutim jeta e tij private dhe marrëdhënia e tij me të atin. Por gjatë ditës së sotme këngëtari Ermal Meta ka shpërthyer kundër gazetarëve...

Ermal Meta ka një thirrje për gazetarët shqiptarë: “Mos spekuloni më me jetën time!”

para 8 muajve - Blitz

Prej ditësh, në mediat shqiptare qarkullonin lajme mbi këngëtarin e njohur Ermal Meta, i cili fundjavën që lamë pas u shpall fitues i Sanremos, në Itali. Mediat shqiptare shkruan se kënga ishte një dedikim...

Ermal Meta apel gazetarëve shqiptarë: Mos spekuloni me jetën time, ju s’dini asgjë pë të

para 8 muajve - Java News

Fituesi i Sanremos Ermal Meta ka reaguar përmes një postimin në rrjetin social Facebook lidhur me ato që janë shkruar në median shqiptare për jetën e tij. Duke iu drejtuar gazetarëve shqiptarë Meta ka...

Gjyshja e Ermal Metës e emocionuar, shprehet e lumtur që pas shumë peripecish arriti kulmin

para 8 muajve - Telegrafi

Është përmbyllur të shtunën në mbrëmje me një garë të fortë, me muzikë të bukur dhe me 5 netë show dhe spektakël, festivali më prestigjioz në Itali, Sanremo. Dueti mes shqiptarit Ermal Meta dhe Fabrizio...

Flet gjyshja e Ermal Metës: E lumtur që pas shumë peripecish arriti kulmin!

para 8 muajve - Gazeta Express

Është përmbyllur të shtunën në mbrëmje me një garë të fortë, me muzikë të bukur dhe me 5 netë show dhe spektakël, festivali më prestigjioz në Itali, Sanremo. Dueti mes shqiptarit Ermal Meta dhe Fabrizio...

E dashura i kushton një dedikim Ermal Metës pas suksesit në Sanremo

para 8 muajve - Syri

Ermal Meta vazhdon të jetë personazhi më i përfolur në Itali pas triumfit në Festivalin ikonik të këngës, Sanremo. Kënga “Non mi avete fatto niente”, të cilën 36-vjeçari e ka realizuar në bashkëpunim me...

E dashura i kushton një dedikim Ermal Metës, pas suksesit në Sanremo

para 8 muajve - Telegrafi

Ermal Meta vazhdon të jetë personazhi më i përfolur në Itali pas triumfit në Festivalin ikonik të këngës, Sanremo. Kënga “Non mi avete fatto niente”, të cilën 36-vjeçari e ka realizuar në bashkëpunim me...

Bëri krenar gjithë shqiptarët, mësuesja e Ermal Metës tregon diçka që nuk dihej deri tani

para 8 muajve - Syri

Dueti mes shqiptarit Ermal Meta dhe Fabrizio Moro triumfoi ne Sanremo, pavarësisht kritikave për plagjiaturë. Ata rrezikuan eliminimin, por kënga e tyre jo vetëm që nuk u eliminua, por theu rekorde shikueshmërie....

FLASIN GJYSHJA DHE MËSUESJA E ERMAL METËS PAS FITORES NË “SANREMO”

para 8 muajve - NOA

Është përmbyllur të shtunën në mbrëmje me një garë të fortë, me muzikë të bukur dhe me 5 netë shoë dhe spektakël festivali më prestigjioz në Itali, “Sanremo”. Dueti mes shqiptarit Ermal Meta dhe Fabrizio...

E dashura i kushton një dedikim Ermal Metës, pas suksesit në Sanremo

para 8 muajve - Almakos

Ermal Meta vazhdon të jetë personazhi më i përfolur në Itali pas triumfit në Festivalin ikonik të këngës, Sanremo. Kënga “Non mi avete fatto niente”, të cilën 36-vjeçari e ka realizuar në bashkëpunim me...

Pas fitores në Sanremo, ja dedikimin që i bën e dashura Ermal Metës

para 8 muajve - Opinion

Këngëtari shqiptar Ermal Meta, vazhdon të jetë ndër personat më të komentuar në Itali dhe Shqipëri, pas fitores në “Sanremo2018”. “Non Mi Avete Fato Niente” është kënga që fitoi adhurues të shumtë dhe...

Rrëmbeu trofeun në Sanremo, dedikimi i veçantë i të dashurës për Ermal Metën

para 8 muajve - BalkanWeb

ITALI- Padyshim që ai vazhdon të jetë shqiptari më i përfolur në Itali këto ditë, pasi arrit të merrte çmimin e parë në “Sanremo2018”. Fitorja e këngëtarit Ermal Meta me këngën “Non Mi Avete Fato Niente”...

Ermal Meta dhe shqiptarët që u bënë të famshëm në Itali

para 8 muajve - Shqiptarja

Ermal Meta, triumfatori i “Sanremo 2018” nuk është një rast i izoluar suksesi i bashkëkombasve tanë në Itali. Kantautori shqiptar Ermal Meta triumfoi në skenën e Sanremos, duke rrëmbyer trofeun e festivalit...

PROFILE/ Nga Ermal Meta e deri tek shqiptarët e tjerë që u bënë të famshëm në Itali

para 8 muajve - Java News

Italian singers Ermal Meta (R) and Fabrizio Moro (L) celebrate on stage after winning the 68th Sanremo Italian Song Festival in Sanremo, Italy, 10 February 2018. The 68th edition of the television song...

Zbulohet e dashura e Ermal Metës, një dashuri 8 vjeçare

para 8 muajve - Albeu

Kënga e tyre ishte “Non mi avete fatto niente” (Nuk më keni bërë asgjë). Në finale ishin edhe Analissa dhe grupi “Stato Sociale”, por pas votimit final për këngën fituese ndër tre finalistët, festivalin...

Njihuni me të dashurën prej 8 vitesh të Ermal Metës

para 8 muajve - GazetaBlic

Këngëtari me origjinë shqiptare Ermal Meta u kurorëzua fitues i festivalit të “Sanremos” këtë vit së bashku me këngëtarin Fabrizio Moro me titull “Non mi avete fatto niente”. Përvec fansave të Metës në...

Njihuni me të dashurën prej 8 vitesh të Ermal Metës!

para 8 muajve - Gazeta Express

Këngëtari me origjinë shqiptare Ermal Meta u kurorëzua fitues i festivalit të “Sanremos” këtë vit së bashku me këngëtarin Fabrizio Moro me titull “Non mi avete fatto niente”. Përvec fansave të Metës në...

E akuzuan se nuk e përmendi origjinën, fjalët e ndjera të Ermalit për Shqipërinë

para 8 muajve - Periskopi

Ermal Meta ia doli të fitojë pas shumë peripecish kupën e Sanremos duke bërë krenar gjithë shqiptarët nëpër botë. Meta bashkë me kolegun e tij Fabrizio Moro fituan “Sanremo 2018” me këngën “Non mi avete...

‘Bastard, nuk më bëre dot asgjë’, Ermal Meta kujton dhunën e të atit dhe fëmijërinë e vrarë

para 8 muajve - Syri

“Vietato morire”, kënga përfaqësuese e vitit të kaluar në Sanremo ishte ndër më të preferuarat e këtij festivali, madje edhe pretendente për të fituar çmimin e parë. Edhe pse nuk triumfoi, ajo mbeti një...

Zbulohet e dashura e Ermal Metës, shqiptarit që fitoi Sanremon: një dashuri 8-vjeçare

para 8 muajve - TV Koha

Padiskutim që Ermal Meta është bërë një yll ndërkombëtar, edhe pasi ia doli mbanë në “Sanremo”. Nëse ai në intervistat e mëhershme e ka cekur pak historinë e tij të dashurisë, tashmë çdo gjë duket se është...

Zbulohet e dashura e Ermal Metës, shqiptarit që fitoi Sanremon: një dashuri 8-vjeçare

para 8 muajve - Syri

Padiskutim që Ermal Meta është bërë një yll ndërkombëtar, edhe pasi ia doli mbanë në “Sanremo”. Nëse ai në intervistat e mëhershme e ka cekur pak historinë e tij të dashurisë, tashmë çdo gjë duket se është...

‘Bastard, nuk më bëre dot asgjë’, Ermal Meta kujton dhunën e të atit dhe fëmijërinë e vrarë

para 8 muajve - Tetova Sot

“Vietato morire”, kënga përfaqësuese e vitit të kaluar në Sanremo ishte ndër më të preferuarat e këtij festivali, madje edhe pretendente për të fituar çmimin e parë. Edhe pse nuk triumfoi, ajo mbeti një...

Këngët e Ermal Metës flasin për fëmijërinë e vështirë dhe babanë e tij të dhunshëm

para 8 muajve - Telegrafi

Vitin e kaluar Ermal Meta pushtoi audiencën e Sanremos me këngën “Vietato morire”, një këngë dedikuar nënës dhe të kaluarës së tij të hidhur. Edhe pse kënga fitoi çmimin e tretë ajo ishte ‘fituesja morale’...

“Bastard, nuk më bëre dot asgjë”, Ermal Meta kujton dhunën e të atit dhe fëmijërinë e vrarë

para 8 muajve - Portalb

“Vietato morire”, kënga përfaqësuese e vitit të kaluar në Sanremo ishte ndër më të preferuarat e këtij festivali, madje edhe pretendente për të fituar çmimin e parë. Edhe pse nuk triumfoi, ajo mbeti një...

Ermal Meta rrëfen historinë rënqethëse: Babai më dhunonte

para 8 muajve - Albeu

Ermal Meta ia doli të fitojë pas shumë peripecish kupën e Sanremos duke bërë krenar gjithë shqiptarët nëpër botë. Meta bashkë me kolegun e tij Fabrizio Moro fituan "Sanremo 2018" me këngën "Non mi avete...

Rrëfimi i Ermal Metës: Shqipërinë e kujtoj nga shenjat në trup. Ja kënga që i dedikova dhunës së babait

para 8 muajve - BalkanWeb

Ermal Meta, këngëtari shqiptar që fitoi Sanremo, bëri jehonë pas këngës shumë të vlerësuar të tij “Vietato Morire”, në mars të vitit të kaluar ka dhënë një intervistë për median italiane “Sorrisi”. Në...

Këngët e Ermal Metës flasin për fëmijërinë e vështirë dhe babanë e tij të dhunshëm

para 8 muajve - Almakos

Vitin e kaluar Ermal Meta pushtoi audiencën e Sanremos me këngën “Vietato morire”, një këngë dedikuar nënës dhe të kaluarës së tij të hidhur. Edhe pse kënga fitoi çmimin e tretë ajo ishte ‘fituesja morale’...

Ermal Meta: Në Itali erdha me një traget normal dhe jo me gomone siç kanë shkruar mediat

para 8 muajve - Telegrafi

Ermal Meta është padyshim emri më i komentuar në Itali, pasi fitoi Festivalin ‘Sanremo 2018’. Këngëtari shqiptar së bashku me Fabrizo Moro, korrën sukses me këngën “Non mi avete fatto niente”. Sorrisi.com...

E akuzuan se nuk e përmendi origjinën, fjalët e ndjera të Ermalit për Shqipërinë në mediat italiane

para 8 muajve - Albeu

Ermal Meta ia doli të fitojë pas shumë peripecish kupën e Sanremos duke bërë krenar gjithë shqiptarët nëpër botë. Meta bashkë me kolegun e tij Fabrizio Moro fituan "Sanremo 2018" me këngën "Non mi avete...

Ermal Meta: Në Itali erdha me një traget normal dhe jo me gomone siç kanë shkruar mediat

para 8 muajve - Almakos

Ermal Meta është padyshim emri më i komentuar në Itali, pasi fitoi Festivalin ‘Sanremo 2018’. Këngëtari shqiptar së bashku me Fabrizo Moro, korrën sukses me këngën “Non mi avete fatto niente”. Sorrisi.com...

Ermal Meta rrëfen të pathënat pas Sanremos: Shqipërinë e mbaj mend nga shenjat që kam në trup!

para 8 muajve - Syri

Emri më i lakuar dhe më i komentuar gjatë ditës së sotme në mediat italiane  ishte padyshim ai i shqiptarit me origjinë nga Fieri, Ermal Metës. Fitimi Çmimit të Madh të Festivalit të Sanremos 2018 e ka...

Debat për Ermal Metën në politikën shqiptare

para 8 muajve - Gazeta Tema

Pas fitores së Sanremos, nga këngtëari me origjinë shqiptare Ermal Meta, ka plasur debate politik në Shqipëri se kujt I përket Ermal Meta. Në një postim të tij Doktori shkruan. Ermal Meta është biri I...

Këngëtari shqiptar flet pas fitores në Sanremo

para 8 muajve - Klan Kosova

Ermal Meta dhe Fabrizio Moro fituan edicionin e 68-të të Festivalit Sanremo, transmeton Klan Kosova. Kënga “Non mi avete fatto niente” u shpall kënga më e mirë dhe kështu ata siguruarn biletën për të qenë...

INTERVISTA/ Ermal Meta tregon lidhjen me Shqipërinë: Është vend i jashtëzakonshëm, Fieri një prej bukurive të tokës së shqiponjave

para 8 muajve - Gazeta Tema

Ai sot padyshim është emri më i komentuar në Itali, pasi fitoi trofeun e Sanremo 2018. Bëhet fjalë për Ermal Metën, i cili bashkë me Frabrizo Moro, korrën sukses me këngën “Non mi avete fatto niente”....

INTERVISTA/ Ermal Meta tregon Shqipërinë: Është vend i jashtëzakonshëm,

para 8 muajve - Java News

Ai sot padyshim është emri më i komentuar në Itali, pasi fitoi trofeun e Sanremo 2018. Bëhet fjalë për Ermal Metën, i cili bashkë me Frabrizo Moro, korrën sukses me këngën “Non mi avete fatto niente”....

Rrëfehet Ermal Meta: Shpërngulja ime në Itali dhe hapat e para drejt muzikës

para 8 muajve - BalkanWeb

Ai sot padyshim është emri më i komentuar në Itali, pasi fitoi trofeun e Sanremo 2018. Bëhet fjalë për Ermal Metën, i cili bashkë me Frabrizo Moro, korrën sukses me këngën “Non mi avete fatto niente”....

Rrëfimi i Ermal Metës: Shpërngulja ime në Itali dhe hapat e para drejt muzikës

para 8 muajve - Opinion

Ai sot padyshim është emri më i komentuar në Itali, pasi fitoi trofeun e Sanremo 2018. Bëhet fjalë për Ermal Metën, i cili bashkë me Frabrizo Moro, korrën sukses me këngën “Non mi avete fatto niente”....

“Bastard, s’më bëre dot asgjë”, Ermal Meta: Kur këndova mu kujtua babai i dhunshëm

para 8 muajve - Gazeta Tema

Vitin e kular Ermal Meta fitoi zemrat e publikut të Sanremos me këngën “Vietato morire”, një dedikim për mamanë dhe të shkuarën e familjes së tij duke u rënditur i treti. Ndërsa këtë vit Ermali “u hodh...

“Bastard, s’më bëre dot asgjë”, Ermal Meta: Kur e këndova më erdhi në mendje babai i dhunshëm

para 8 muajve - BalkanWeb

ITALI – Vitin e kaluar Ermal Meta pushtoi audiencën e Sanremos me këngën “Vietato morire”, një këngë dedikuar nënës dhe të kaluarës së tij të hidhur. Edhe pse kënga fitoi çmimin e tretë ajo ishte fituesja...

VIDEO-FOTO/ Ermal Meta në konferencë për mediat, ja çfarë thotë për pezullimin

para 8 muajve - Syri

Këngëtari shqiptar Ermal Meta bashkë me Fabrizio Moron kanë dalë në konferencë për mediat pasi morën çmimin e parë të festivalit të Sanremos. ‘ Më duket e pabesueshme, pasi ishim të bindur që do të arrinim...

VIDEO/ Post Sanremo, Ermal Meta në konferencë për mediat, ja çfarë thotë për pezullimin

para 8 muajve - Syri

Këngëtari shqiptar Ermal Meta bashkë me Fabrizio Moron kanë dalë në konferencë për mediat pasi morën çmimin e parë të festivalit të Sanremos. ‘ Më duket e pabesueshme, pasi ishim të bindur që do të arrinim...

VIDEO LIVE/ Post Sanremo, Ermal Meta në konferencë për mediat, ja çfarë thotë për pezullimin

para 8 muajve - Syri

Këngëtari shqiptar Ermal Meta bashkë me Fabrizio Moron kanë dalë në konferencë për mediat pasi morën çmimin e parë të festivalit të Sanremos. ‘ Më duket e pabesueshme, pasi ishim të bindur që do të arrinim...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK