http://kariera.mk

Juventus – Tottenham, formacioni i kombinuar me yjet e dy skuadrave

para 11 muajve - Ina

Juventusi dhe Tottenhami do të përballen në mes vetë në ndeshjen hapëse të 1/16 të Ligës së Kampionëve. Dy skuadrat vijnë me një super formë,  pasi nuk dinë për humbje në 10 ndeshjet e fundit. ‘Zonja e...

Këto ekipe mund ta fitojnë Ligën e Kampionëve, sipas kompanive të basteve

para 11 muajve - GazetaBlic

Magjia e Champions Leagues rikthehet sonte me fillim nga ora 20:45. Me t’u rikthyer Championsi, kompanitë e basteve kanë zbuluar favoritët për ta fituar këtë kompeticion, shkruan GazetaBlic Sipas kompanive...

Juventus – Tottenham, formacioni i kombinuar me yjet e dy skuadrave

para 11 muajve - Telegrafi

Juventusi dhe Tottenhami do të përballen në mes vetë në ndeshjen hapëse të 1/16 të Ligës së Kampionëve. Dy skuadrat vijnë me një super formë,  pasi nuk dinë për humbje në 10 ndeshjet e fundit. ‘Zonja e...

Historia e Taulant Xhakës: E kam nisur si mbledhës topash dhe tani luaj në “Champions League”

para 11 muajve - Gazeta Tema

Vëllezrit Xhaka, Taulanti dhe Graniti, kanë bërë një karrierë të sukseshme në kampionatin zviercian tek Baseli. Granit Xhaka tashmë ndodhet tek një nga ekipet dhe kampionatet më të forta në Botë, Arsenali,...

Juventusi i ‘përgjysmuar’ kundër Tottenham, Allegri bën gati formacionin

para 11 muajve - BalkanWeb

“Uefa Champions League” rikthehet sonte pas gati dy muaj pushim me fazën më interesante të saj, atë me eliminim direkt. City i Guardiolës duket mjaft i favorizuar në përballjen kundër Bazel dhe si rrjedhojë...

Juventus – Tottenham, formacioni i kombinuar me yjet e dy skuadrave

para 11 muajve - Almakos

Juventusi dhe Tottenhami do të përballen në mes vetë në ndeshjen hapëse të 1/16 të Ligës së Kampionëve. Dy skuadrat vijnë me një super formë,  pasi nuk dinë për humbje në 10 ndeshjet e fundit. ‘Zonja e...

Taulant Xhaka për UEFA-n: Nisa si mbledhës topash, tash luaj në Champions League

para 11 muajve - Zhurnal

Emri Xhaka është me nam të mirë në klubin zviceran të futbollit, Basel. Dikur Taulant dhe Granit Xhaka veshën së bashku fanellën kuq e kaltër, derisa Graniti, 25-vjeçar, tani luan për Arsenalin në Premierligë,...

Juventus me formacion super sulmues ndaj Tottenhamit

para 11 muajve - Lajmi.net

Massimiliano Allegri në stërvitjen e fundit ka provuar Federico Bernardeschin në sulmin prej katër dhe vetëm dy mesfushorë. Juventus do të luajë me formacion sulmues ndaj Tottenham Hotspur sonte në Ligën...

Xhaka vjen me një deklaratë emocionuese para takimit me Manchester Cityn

para 11 muajve - GazetaBlic

Taulant Xhaka ka dhënë intervistë për faqen zyrtare të UEFA-së. Dikur Taulant dhe Granit Xhaka veshën së bashku fanellën kuq e kaltër, derisa Graniti, 25-vjeçar, tani luan për Arsenalin në Premierligë,...

Harry Kane “frika” e Juventusit, Taulant Xhaka kundër “yjeve” të City-t

para 11 muajve - Lajm

Pasi arkivoi fitoren e radhës në Serinë A, pikërisht në transfertën e Firences, Juventusi do t’i shkarkojë të gjitha bateritë në përballjen me Tottenhamin në 1/8-ate Champions League, që do të zhvillohet...

Xhaka për UEFA-n: Nisa si mbledhës topash, tash luaj në Champions League

para 11 muajve - Lajmi.net

. Dikur Taulant dhe Granit Xhaka veshën së bashku fanellën kuq e kaltër, derisa Graniti, 25-vjeçar, tani luan për Arsenalin në Premierligë, vëllai i tij i madh, Taulanti, ende i qëndron besnik klubit të...

Mund të bëhesh milioner, luaji këto lojë

para 11 muajve - Zhurnal

Bastoret botërore kanë parashikuar edhe sot ndeshjet që luhen në liga të ndryshme. Vëmendja kryesore është te rikthimi i Ligës së Kampionëve, ku do të përballen Juventusi dhe Tottenhami, në anën tjetër...

Taulant Xhaka për UEFA-n: Nisa si mbledhës topash, tash luaj në Champions League

para 11 muajve - Gazeta Express

Emri Xhaka është me nam të mirë në klubin zviceran të futbollit, Basel. Dikur Taulant dhe Granit Xhaka veshën së bashku fanellën kuq e kaltër, derisa Graniti, 25-vjeçar, tani luan për Arsenalin në Premierligë,...

Rikthehet sonte Champions League, Juventus me formacion sulmues ndaj Tottenhamit

para 11 muajve - Newsport

Juventus do të luajë me formacion sulmues ndaj Tottenham Hotspur sonte në Champions League. Mediat italiane raportojnë se trajneri Massimiliano Allegri në stërvitjen e fundit ka provuar Federico Bernardeschin...

Allegri: Higuain është më i mirë se Kane

para 11 muajve - Koha.net

Trajneri i Juventusit, Massimilano Allegri, ka thënë se nuk do të pranonte një ndërrim të Gonzalo Higuainit me sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane, nëse do t’i ofrohej mundësia. Duke folur para përballjes...

Të gjitha që duhet t’i dini për ndeshjen e zjarrtë që luhet sot mes Juventusit dhe Tottenhamit

para 11 muajve - Periskopi

Juventus dhe Tottenham ndeshen për herë të parë, derisa normalisht Juventus është skuadra më me përvojë në këtë përballje. “Zonja e Vjetër” ka një ecuri prej 6 ndeshjeve pa humbje përball skuadrave nga...

Luani këto ndeshje nëse dëshironi të bëheni me para sonte

para 11 muajve - GazetaBlic

Bastoret botërore kanë parashikuar edhe sot ndeshjet që luhen në liga të ndryshme. Vëmendja kryesore është te rikthimi i Ligës së Kampionëve, ku do të përballen Juventusi dhe Tottenhami, në anën tjetër...

Të gjitha që duhet t’i dini për ndeshjen e zjarrtë sonte mes Juventusit dhe Tottenhamit

para 11 muajve - Periskopi

Juventus dhe Tottenham ndeshen për herë të parë, derisa normalisht Juventus është skuadra më me përvojë në këtë përballje. “Zonja e Vjetër” ka një ecuri prej 6 ndeshjeve pa humbje përball skuadrave nga...

E Veçantë/ Dikur mblidhte topa pas porte, sot luan në Champions League…Taulant Xhaka emocionon me intervistën e tij

para 11 muajve - Newsport

Taulant Xhaka ka dhënë përpara ndeshjes ndaj United një intervistë për faqen zyrtare të UEFA-s. Edhe pse dikur së bashku me vëllanë e tij Granitin luanin të dy për Bazelin, duket se vetëm Taulanti  i ka...

Mund të bëhesh milioner, luaji këto lojë

para 11 muajve - Gazeta Express

Bastoret botërore kanë parashikuar edhe sot ndeshjet që luhen në liga të ndryshme. Vëmendja kryesore është te rikthimi i Ligës së Kampionëve, ku do të përballen Juventusi dhe Tottenhami, në anën tjetër...

Deklarata senzacionale e Xhakës: Ja çfarë bëja para se të bëhesha profesionist

para 11 muajve - Sovrani

Emri Xhaka është me nam të mirë në klubin zviceran të futbollit, Basel. Dikur Taulant dhe Granit Xhaka veshën së bashku fanellën kuq e kaltër, derisa Graniti, 25-vjeçar, tani luan për Arsenalin në Premierligë,...

Allegri në telashe, këta dy yje nuk luajnë përballë Tottenham Hotspur

para 11 muajve - GazetaBlic

Sot nga ora 20:45, në “Juventus Stadium” zhvillohet ndeshja e parë e 1/8 së finales në mes të Juventusit dhe Tottenham Hotspur. Para takimit trajneri Allegri ka marrë një lajm të keq, shkruan “Calciomerkato”,...

Champions League/ Juventusi pret Tottenhemin, Xhaka kundër “yjeve” të City-t

para 11 muajve - Gazeta Tema

Pasi arkivoi fitoren e radhës në Serinë A, pikërisht në transfertën e Firences, Juventusi do t’i shkarkojë të gjitha bateritë në përballjen me Tottenhamin në 1/8-ate Champions League, që do të zhvillohet...

Parashikim: Juventus – Tottenham

para 11 muajve - Telegrafi

Juventusi do të rifillojë aventurën evropiane drejt një finaleje tjetër ndaj një kundërshtari shumë të fortë, Tottenhamit. Vendi: Allianz Stadium, Torino Koha: E martë, 13 shkurt – 20:45 Lajmet rreth ekipeve...

Pritjes së gjatë i vjen fundi, rikthehet Liga e Kampionëve

para 11 muajve - Zhurnal

Pritjes së gjatë i ka ardhur fundi, Liga e Kampionëve rikthehet sonte me dy super ndeshje në 1/8 e finales të kësaj gare. Manchester City do të luajë në udhëtim ndaj Baselit, ndërsa Juventusi do të jetë...

CITY dhe JUVENTUS favoritë, ja si vlerësohen në baste ndeshjet e Champions League

para 11 muajve - Newsport

Sonte, do të luhen dy ndeshje të Champions League. Manchester City do të udhëtojë në transfertë për t’u përballur me Baselin, ndërsa Juventus do të presë në Itali skuadrën e Tottenham. Kompanitë e basteve...

Taulanti thotë se do ta kenë shumë vështirë ndaj Manchester Cityt

para 11 muajve - Albinfo

“Kam folur me Granitin. Ai ka luajtur kundër tyre në Premier Ligë dhe më informoi se do të jetë tepër e vështirë, pasi ata lëvizin shumë. Më tha se duhet të besoj dhe të luaj fort, sepse në futboll nuk...

Taulanti thotë se do të kenë shumë vështirë ndaj Manchester Cityt

para 11 muajve - Albinfo

“Kam folur me Granitin. Ai ka luajtur kundër tyre në Premier Ligë dhe më informoi se do të jetë tepër e vështirë, pasi ata lëvizin shumë. Më tha se duhet të besoj dhe të luaj fort, sepse në futboll nuk...

Parashikim: Juventus – Tottenham

para 11 muajve - Almakos

Juventusi do të rifillojë aventurën evropiane drejt një finaleje tjetër ndaj një kundërshtari shumë të fortë, Tottenhamit. Vendi: Allianz Stadium, Torino Koha: E martë, 13 shkurt – 20:45 Lajmet rreth ekipeve...

Pritjes së gjatë i vjen fundi, rikthehet Liga e Kampionëve.

para 11 muajve - Gazeta Express

Pritjes së gjatë i ka ardhur fundi, Liga e Kampionëve rikthehet sonte me dy super ndeshje në 1/8 e finales të kësaj gare. Manchester City do të luajë në udhëtim ndaj Baselit, ndërsa Juventusi do të jetë...

Juventus – Tottenham, formacionet e skuadrave

para 11 muajve - Infokusi

Janë publikuar formacionet për superpërballjen e cila do të zhvillohet në stadiumin e Torinos ‘Allianz Stadium’ ndërmjet Juventusit dhe Tottenhamit. Ky takim zhvillohet në kuadër të Ligës së Kampionëve,...

Champions League kthehet me super-përballje

para 11 muajve - RTV 21

Liga me atraktive në futbollin evropian, Champions League kthehet sonte dhe nesër me ndeshjet e 1/16 e finales Garat e elitës së futbollit evropian, tashmë kanë hyrë në fazën e ‘nxehtë’, sepse çdo ‘kiks’...

Chiellini kërkon ndihmën e shokëve: Nuk e mbaj dot vetëm Kanen

para 11 muajve - Albeu

Giorgio Chiellini i trembet rivalit të sotëm anglez Harry Kane, për të cilin e shikon shumëtë vështirë situatën e izolimit të tij në zonë aty ku ai do kërkojë të dënojë zonjën e vjetër. Ai para ndeshjes...

Chiellini: Kane është në një nivel me Messin, Ronaldon dhe Neymarin

para 11 muajve - Medial

Ylli i Tottenhamit Harry Kane ka qenë në të njëjtin nivel me Lionel Messin, Cristiano Ronaldon dhe Neymarin në vitet e fundit, sipas mbrojtësit të Juventusit, Giorgio Chiellini. Kane i ka shënuar të paktën...

Juventus-Tottenham, kompanitë e basteve ‘zgjedhin’ fituesin

para 11 muajve - Syri

Sot në orën 20:45 Juventusi do të presë në Torino skuadrën e Tottenhamit në ndeshjen e vlefshme për fazën e 1/16 të Champions Leagues. Kompanitë e basteve kanë publikuar koeficientët ku ajo që bie në sy...

Dybala, ylli i munguar i supersfidës Juventus - Tottenham

para 11 muajve - Albeu

Paulo Dybala është mungesa e madhe e supersfidës së sotme ku Tottenham Hotspur do të vizitojë Juventusin në Torino . Argjentinasi ka vuajtur nga një lëndim në kofshë, por ka pasur zër se ai mund të kthehet...

Juventus-Tottenham nis 1/8 e Champions, në fushë edhe City

para 11 muajve - Shqiptarja

Champions League rikthehet sonte me fazën më të bukur atë me eliminim direkt. Juventus pret në Torino një nga skuadrat më në formë në Angli Tottenham në fazën e 1/8. Një duel i vështirë por që sheh bardhezinjtë...

Skedina e ditës: Kompanitë e basteve jepin parashikimet e tyre për super-ndeshjet që zhvillohen sot

para 11 muajve - Sovrani

Gjatë ditës së sotme do të zhvillohen disa ndeshje interesante, duke veçuar ato të Ligës së Kampionëve, shkruan Sovrani.info Përveç atyre, sot zhvilloet edhe një ndeshje në Ligën e Evropës dhe disa të...

Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve, sot zhvillohen dy superndeshje

para 11 muajve - Infokusi

Emocionet e Ligës së Kampionëve rikthehen sonte me dy super përballje shkruan infokusi. Sonte do të zhvillohen dy ndeshjet e para të Ligës së Kampionëve për këtë vit. Pas tre muajsh pushim, sonte në program...

Chiellini: Kane është në një nivel me Messin, Ronaldon dhe Neymarin

para 11 muajve - Zhurnal

Ylli i Tottenhamit Harry Kane ka qenë në të njëjtin nivel me Lionel Messin, Cristiano Ronaldon dhe Neymarin në vitet e fundit, sipas mbrojtësit të Juventusit, Giorgio Chiellini. Kane i ka shënuar të paktën...

Allegri: Juventusi është rritur në Ligë të Kampionëve

para 11 muajve - Zhurnal

Max Allegri mendon se Juventusi tani ka më shumë vetëbesim në Ligë të Kampionëve. Juventusi e ka arritur finalen e garës më të madhe evropiane për klube në tri vitet e fundit dhe sonte përballet me Tottenhamin...

‘Kane në të njëjtin nivel me Messin dhe Ronaldon’, -Deklarata e bujshme nga...

para 11 muajve - Syri

Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini ka befasuar me deklaratën e tij pasi ka thënë se sulmuesi i Tottenhamit Harry Kane është në të njëjtin nivel me Lionel Messin, Cristiano Ronaldon dhe Neymarin....

Taulant Xhaka kundër “yjeve” të City-t

para 11 muajve - GazetaBlic

Sot nga 20:25 luhet deri Juventus – Tottenham Hotspur, ndeshja kryesor e kësaj nate Ndërkohë sfida tjetër e kësaj faze të Championsit do të zhvillohet po në orën 20:45, në “St. Jakob-Park”, mes Baselit...

Juventus – Tottenham, formacionet e mundshme

para 11 muajve - GazetaBlic

Sot nga ora 20-45 në “Juventus Stadium” luhet deri i madh evropian, ku takohen zonja e vjetër nga Torino, Juventus dhe skuadra simpatike angleze Tottenham Mediat angleze dhe ato italiane kanë dalur me...

Juve – Tottenham: Formacioni i mundshëm, edhe Lichtsteiner i shtohet listës së mungesave

para 11 muajve - Telegrafi

Liga e Kampionëve është kthyer, objektivi i madh i Juventusit për tash e disa vite. Gara më e madhe për klube në botë vjen në momentin më të mirë për Zonjën e Vjetër, ata së fundmi kanë fituar ndaj Fiorentinës...

Juventus – Tottenham, kompanitë e basteve ‘zgjedhin’ fituesin

para 11 muajve - Sovrani

Sonte në orën 20:45 Juventusi do të presë në Torino skuadrën e Tottenhamit në ndeshjen e vlefshme për fazën e 1/16-tës në Ligën e Kampionëve. Kompanitë e basteve kanë publikuar koeficientët ku ajo që bie...

Dybala nuk luan ndaj Tottenhamit

para 11 muajve - Telegrafi

Paulo Dybala nuk është përfshirë në skuadrën e Juventusit për duelin rrethit të eleminimit direkt ndaj Tottenhamit. Argjentinasi ka vuajtur nga një lëndim në kofshë, por ka pasur zër se ai mund të kthehet...

Juventusi me probleme në Champions, mungojnë 3 ‘yje’. Ja formacionet...

para 11 muajve - Syri

Sot në orën 20:45 Juventusi do të presë në Torino skuadrën e Tottenhamit në ndeshjen e vlefshme për fazën e 1/16 të Champions Leagues. “Sport Mediaset” ka publikuar formacionet e mundshme të dy skuadrave...

“Kane është në një nivel me Messin, Ronaldon dhe Neymarin”

para 11 muajve - Gazeta Express

. Ylli i Tottenhamit Harry Kane ka qenë në të njëjtin nivel me Lionel Messin, Cristiano Ronaldon dhe Neymarin në vitet e fundit, sipas mbrojtësit të Juventusit, Giorgio Chiellini. Kane i ka shënuar të...

Champions/ Juve përballë Totenhemit, “Zonja” josh Harry Kane me 250 mln euro

para 11 muajve - Sot News

Liga e Kampioneve do të klthehet sot në mbrëmje meë ndeshjet e saj në kuadër të 16-tave, ose siç njihet ndryshe në 1/8 e finales. Padiskutim që ndeshja më e rëndësishme mbrëmjen e kësaj të marte është...

“Titanët” zbresin në fushë, rikthehet “magjia” Champions League

para 11 muajve - Newsport

Sonte në mbrëmje do të rikthehen sërish emocionet e Champions Leagues. “Titanët” e Europës do të zbresin në fushë këtë herë në një tjetër fazë, atë me eleminim direkt. Në fushë sot do të zbresin katër...

Rikthehet 'magjia' Champions League, sot luhet kjo super ndeshje

para 11 muajve - Syri

Sot në mbrëmje rikthehen emocionet në Champions League në fazën më interesante në eliminim direkt. Takimi më interesant do të luhet në Torino ndërmjet Juventusit dhe Tottenhamit, ndërsa dueli tjetër është...

Higuain – Kane, ja kë e zgjedh Allegri

para 11 muajve - Ina

Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri ka thënë se preferon argjentinasin para anglezit në rolin e numrit 9. Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri ka zgjedhur Gonzalo Higuainin para Harry Kane...

Allegri: Juventusi është rritur në Ligë të Kampionëve

para 11 muajve - Gazeta Express

Max Allegri mendon se Juventusi tani ka më shumë vetëbesim në Ligë të Kampionëve. Juventusi e ka arritur finalen e garës më të madhe evropiane për klube në tri vitet e fundit dhe sonte përballet me Tottenhamin...

Juve – Tottenham: Formacioni i mundshëm, edhe Lichtsteiner i shtohet listës së mungesave

para 11 muajve - Almakos

Liga e Kampionëve është kthyer, objektivi i madh i Juventusit për tash e disa vite. Gara më e madhe për klube në botë vjen në momentin më të mirë për Zonjën e Vjetër, ata së fundmi kanë fituar ndaj Fiorentinës...

Formacionet e mundshme për super-përballjen sonte mes Juventusit dhe Tottenhamit, mungesa të mëdha tek italianët

para 11 muajve - Sovrani

Sonte rikthehet gara më e fortë në botë për klube, Liga e Kampionëve, ku sonte do të zhvillohen dy ndeshje. Sfida më interesante për sonte pritet të jetë ajo mes Juventusit dhe Tottenhamit, shkruan Sovrani.info...

Dybala nuk luan ndaj Tottenhamit

para 11 muajve - Almakos

Paulo Dybala nuk është përfshirë në skuadrën e Juventusit për duelin rrethit të eleminimit direkt ndaj Tottenhamit. Argjentinasi ka vuajtur nga një lëndim në kofshë, por ka pasur zër se ai mund të kthehet...

Higuain – Kane, ja kë e zgjedh Allegri

para 11 muajve - Lajmi.net

. Trajneri i Juventusit, Massimiliano Allegri ka zgjedhur Gonzalo Higuainin para Harry Kane në prag të duelit me Tottenham Hotspur në Ligën e Kampionëve. Allegri ka thënë se preferon argjentinasin para...

Juventus – Tottenham, formacionet e super ndeshjes në Torino

para 11 muajve - Lajmi.net

. Juventus pret Tottenhamin sonte në ndeshjen e parë të fazës eliminatore në Ligën e Kampionëve. “Tuttosport” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell “lajmi.net”. JUVENTUS (4-3-3): Buffon;...

Champions League kthehet me super-përballje

para 11 muajve - KosovaPress

Garat e elitës së futbollit evropiane, tashmë kanë hyrë në fazën e ‘nxehtë’, sepse çdo ‘kiks’ mund të jetë fatal për skuadrat që kanë mbetur akoma në garë për trofeun e mëdha të kësaj ligë, raporton KosovaPress....

Sonte rikthehet edhe Europa League, zhvillohet kjo ndeshje interesante

para 11 muajve - Sovrani

Përveç ndeshjeve që zhvillohen sonte në Ligën e Kampionëve, do të zhvillohet edhe një ndeshje interesante në Ligën e Evropës. Lexo gjithashtu: Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve, sonte na presin...

Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve, sonte na presin këto dy super-ndeshje

para 11 muajve - Sovrani

Për të gjithë tifozët e futbollit është lajm i mirë, pasi që sonte rikthehet në aksion liga më e fortë për klube. Bëhet fjalë për Ligën e Kampionëve që rikthehet me dy ndeshje interesante sonte në fazën...

Kane: Chiellini është një mbrojtës i mahnitshëm

para 11 muajve - Albeu

Harry Kane i Tottenham Hotspur e ka cilësuar Juventusin si kundërshtar të vështirë, ashtu sikurse edhe mbrojtësin e tyre Giorgio Chiellini. Tottenhami janë mysafirë të Juventusit në ndeshjen e parë të...

Allegri refuzon transferimin e Kane: Ai është i fortë, por zgjedh Higuainin

para 11 muajve - Gazeta Express

. Allegri mohon thashethemet për Kane, thotë se preferon Higuainin para anglezit. Don Balon raportoi sot se Juventusi po përgatitet të thyejë rekordin e transferimeve verën e ardhshme, me plot 250 milionë...

Lajm i mirë për Tottenham, nuk luan ylli i Juventusit

para 11 muajve - AlbPortali

Loading... Dybala nuk ka arritur të rikuperohet për sfidën që Juventusi e zhvillon të martën me Tottenhamin. Sulmuesi argjentinas, Paulo Dybala, nuk është gati për Tottenhamin. U raportua ditë më parë...

Allegri: Kane i fortë, por zgjedh Higuainin

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Don Balon raportoi sot se Juventusi po përgatitet të thyejë rekordin e transferimeve verën e ardhshme, me plot 250 milionë euro për sulmuesin anglez të Tottenhamit, Harry Kane. Ky lajm ndezi menjëherë...

Frikë nga Kane/ Nuk mund ta ndal vetëm, Chiellini alarmon Juventusin

para 11 muajve - Standard

Juventusi dhe Tottenhami përballen të martën në Torino në orën 20:45 në kuadër të 1/16-ave të Champions League. Mbrojtësi i “Zonjës së Vjetër”, Giorgio Chiellini, duke treguar se çfarë sulmuesi është Harry...

Luan nesër me Juventusin, trajneri i Tottenhamit tregohet i guximshëm

para 11 muajve - Syri

Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino, nuk i frikësohet kampionëve të Italisë. Ai ka thënë para ndeshjes me Juventusin se skuadra e tij ka ardhur në Itali për fitore dhe do të japin gjithçka në fushë...

Lajm i keq për Juventusin para ndeshjes me Tottenham

para 11 muajve - Medial

Paulo Dybala nuk është përfshirë në skuadër për ndeshjen e nesërmen që Juventusi e zhvillon ndaj Tottenham Hotspur. Argjentinasi ka stërvitur me skuadrën pas një lëndimi që kishte në muskuj, por pritej...

Lajm i mirë për Tottenham, nuk luan ylli i Juventusit

para 11 muajve - Fakti Ditor

Dybala nuk ka arritur të rikuperohet për sfidën që Juventusi e zhvillon të martën me Tottenhamin. Sulmuesi argjentinas, Paulo Dybala, nuk është gati për Tottenhamin. U raportua ditë më parë se 10-i i Zonjës...

Chiellini: Nuk mund ta ndal vet Kanen, goditja që i kam shkaktuar nuk ka qenë e qëllimshme

para 11 muajve - Telegrafi

Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini, ka pranuar se nuk mund ta ndalë i vetëm sulmuesin e Tottenham Hotspur, Harry Kane. Të martën mbrëma në Torino, Bianconerët dhe Spursat zhvillojnë ndeshjen e parë...

Kane: Chiellini mbrojtës i madh, ndeshje e vështirë ndaj Juves

para 11 muajve - Telegrafi

Harry Kane i Tottenham Hotspur e ka cilësuar Juventusin si kundërshtar të vështirë, ashtu sikurse edhe mbrojtësin e tyre Giorgio Chiellini. Tottenhami janë mysafirë të Juventusit në ndeshjen e parë të...

Pochettino nuk i frikësohet Juventusit: Do të kërkojmë fitoren

para 11 muajve - Gazeta Express

. Pochettino dëshiron fitore në Torino kundër Juventusit. Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino, nuk i frikësohet Zonjës së Vjetër. Ai ka thënë para ndeshjes me Juventusin se skuadra e tij ka ardhur...

Allegri: “Vetëm Real Madridi është më i mirë se Juventusi”

para 11 muajve - Gazeta Express

Allegri beson se Juventusi mund të shkojë larg këtë edicion në Champions. Finalisti i edicionit të kaluar, Juventusi, do të përballet në 1/16 të Champions League me Tottenhamin. Allegri shpreson ta kalojë...

Allegri: Nuk duhet të pësojmë gol ndaj Tottenhamit

para 11 muajve - Albeu

Massimiliano Allegri beson se Juventusi i tij do të tregohet i fortë në mbrojtje dhe kërkon që të mos pësoj gol në ndeshjen e parë ndaj Tottenhami në "Allianz Stadium". Bianconerët kanë arritur dy herë...

Juventusi 250 milionë për Kane

para 11 muajve - Klan Kosova

Neymar mund të mos jetë edhe për shumë kohë blerja më e shtrenjtë në futbollin botëror, pas kalimit nga Barça për te Parisi verën e kaluar për 222 milionë euro. Por, cila është tratativa që pritet të rrezikojë...

Kane e paralajmëron Juventusin

para 11 muajve - Gazeta Express

Kane e ka paralajmëruar Juventusin se Tottenhami do të bëjë gjithçka që është e mundur për të siguruar biletën për çerekfinale të Champions League. Juventusi dhe Tottenhami do të përballen në 1/16 të Ligës...

Allegri: “Juve favorit kundër Tottenham? Është 50-50”

para 11 muajve - Gazeta Express

. Juve nuk është favorit, sfida kundër Tottenhamit është 50-50, insiston Allegri. Max Allegri ka thënë se duhet të jenë të fokusuar dhe të luajnë mirë për 180 minuta kundër Tottenhamit nëse duan të sigurojnë...

Pochettino: Është e mrekullueshme për ta parë Dybala-n në fushë

para 11 muajve - RTV 21

Menaxheri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino ka pranuar admirimin e tij për sulmuesin e Juventusit, Paulo Dybala Juventus dhe Tottenham do të takohen në kuadër të Ligës së Kampionëve. Argjentinasi pësoi...

Chiellini frikësohet nga Kane: Nuk mund ta ndal dot i vetëm

para 11 muajve - Syri

Juventusi dhe Tottenhami përballen të martën në Torino në orën 20:45 në kuadër të 1/16-ave të Champions League. Mbrojtësi i “Zonjës së Vjetër”, Giorgio Chiellini, duke treguar se çfarë sulmuesi është Harry...

Chiellini: Nuk mund ta ndal vet Kanen, goditja që i kam shkaktuar nuk ka qenë e qëllimshme

para 11 muajve - Almakos

Mbrojtësi i Juventusit, Giorgio Chiellini, ka pranuar se nuk mund ta ndalë i vetëm sulmuesin e Tottenham Hotspur, Harry Kane. Të martën mbrëma në Torino, Bianconerët dhe Spursat zhvillojnë ndeshjen e parë...

Lë jashtë ‘yllin’ e ekipit për sfidën me Juven, Pochetino: Nua dua t’i shkatërroj karrierën

para 11 muajve - BalkanWeb

Nëse në sulm është Harry Kane dhe në mesfushë Jonas Eriksen, “ylli” i skuadrës së Tottenham në prapavijë patjetër që është belgu Toby Alderweireld. Pavarësisht se është një nga futbollistët kyç të ‘supersave’,...

Chiellini: “Kane? Nuk mund ta ndali i vetëm”

para 11 muajve - Gazeta Express

. Chiellini beson se rreziku kryesor në Juventus Stadium kundër Tottenham do të jetë Harry Kane. Juventusi dhe Tottenhami përballen të martën në Torino nga ora 20:45 në kuadër të 1/16 të Champions League....

Allegri grumbullon lojtarët për sfidën me Tottenhamin, konfirmohet mungesa e madhe

para 11 muajve - Syri

Sulmuesi argjentinas, Paulo Dybala, nuk është gati për Tottenhamin. U raportua ditë më parë se numri 10 i “Zonjës së Vjetër” do t’ia dalë mban me shqetësimin muskulor që ka, por edhe zyrtarisht ai nuk...

Pochettino nuk e grumbullon yllin e Tottenham: Nuk dua t’i shkatërroj karrierën

para 11 muajve - GazetaBlic

Mauricio Pochettino ka konfirmuar se Toby Alderweireld i Tottenham nuk do të ndeshet me Juventus teksa ai mendon se mbrojtësi nuk është akoma gati për të luajtur një ndeshje aq të rëndësishme të Champions...

Pochettino: Tottenham nuk mund të krahasohet me Juventusin

para 11 muajve - Ina

Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, ka thënë se nuk mund të krahasohen me Juventusin, pasi ata kanë fituar gjithçka. Ai ishte i pranishëm në konferencë për shtyp, ndërsa ka folur për shumë...

Allegri: Nuk duhet të pranojmë gol, Higuain më i fortë se Kane

para 11 muajve - Telegrafi

Max Allegri beson se Juventusi i tij do të tregohet i fortë në mbrojtje dhe kërkon që të mos pësoj gol në ndeshjen e parë. Bianconerët kanë arritur dy herë finalen në tri vite, ndërsa ndeshja me Spurs...

Zyrtare: Dybala nuk luan kundër Tottenham, këta janë lojtarët e ftuar

para 11 muajve - Gazeta Express

. Dybala nuk ka arritur të rikuperohet për sfidën që Juventusi e zhvillon të martën me Tottenhamin. Sulmuesi argjentinas, Paulo Dybala, nuk është gati për Tottenhamin. U raportua ditë më parë se 10-i i...

Pochettino: Tottenham nuk mund të krahasohet me Juventusin

para 11 muajve - Albeu

Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, ka thënë se nuk mund të krahasohen me Juventusin , pasi ata kanë fituar gjithçka. Ai ishte i pranishëm në konferencë për shtyp, ndërsa ka folur për shumë...

Skuadra e Juventusit ndaj Tottenhamit, Allegri lë jashtë Paulo Dybalan

para 11 muajve - Albeu

Paulo Dybala nuk është përfshirë në skuadër për ndeshjen e nesërmen që Juventusi do të zhvillojë ndaj Tottenham Hotspur. Argjentinasi ka stërvitur me skuadrën pas një lëndimi që kishte në muskuj, por pritej...

Allegri zgjedh mes Higuanit dhe Kane

para 11 muajve - GazetaBlic

Skuadra e Juventusit do të luajë nesër kundër Tottenhamit. Ky takim zhvillohet në kuadër të raundit të 16’të të Champions League me fillim nga ora 20:45, shkruan GazetaBlic Para këtij takimit, Max Allegri...

​Juventusi, gati të thyejë rekordin e Neymar-it, 250 milionë euro për Kane

para 11 muajve - RTV 21

Ai që mund të bëjë surprizën është Juventusi, të paktën sipas burimeve të medies spanjolle “Don Balon” Neymar mund të mos jetë edhe për shumë kohë blerja më e shtrenjtë në futbollin botëror, pas kalimit...

Allegri flet për afrimin e Kane: Nuk kemi vend për sulmues tjetër, zgjedh Higuainin

para 11 muajve - Newsport

Don Balon raportoi sot se Juventusi po përgatitet të thyejë rekordin e transferimeve verën e ardhshme, me plot 250 milionë euro për sulmuesin anglez të Tottenhamit, Harry Kane. Ky lajm ndezi menjëherë...

Zyrtare: Dybala nuk luan kundër Tottenham, këta janë lojtarët e ftuar

para 11 muajve - Tetova Sot

Dybala nuk ka arritur të rikuperohet për sfidën që Juventusi e zhvillon të martën me Tottenhamin. Sulmuesi argjentinas, Paulo Dybala, nuk është gati për Tottenhamin. U raportua ditë më parë se 10-i i Zonjës...

Lajm i keq për Juventusin para ndeshjes me Tottenham

para 11 muajve - Lajmi.net

Paulo Dybala nuk është përfshirë në skuadër për ndeshjen e nesërmen që Juventusi e zhvillon ndaj Tottenham Hotspur. Nesër (e martë) nga ora 20:45 Juventusi në kuadër të Ligës së Kampionëve takohet me anglezët...

Allegri: “Vetëm Real Madrid ka luajtur më mirë se ne në Ligën e Kampionëve në tre vitet e fundit”

para 11 muajve - GazetaBlic

Skuadra e Juventusit nesër pret Tottenhamin në Allianz me fillim nga ora 20:45. Menaxheri i Juventusit, Max Allegri foli në konferencën për shtyp para ndeshjes së Bianconerëve me Spurs në kuadër të raundit...

Chiellini: “Kane? Nuk mund ta ndali i vetëm”

para 11 muajve - Infokusi

Chiellini beson se rreziku kryesor në Juventus Stadium kundër Tottenham do të jetë Harry Kane. Juventusi dhe Tottenhami përballen të martën në Torino nga ora 20:45 në kuadër të 1/16 të Champions League....

Chiellini: “Kane? Nuk mund ta ndali i vetëm”

para 11 muajve - Tetova Sot

Chiellini beson se rreziku kryesor në Juventus Stadium kundër Tottenham do të jetë Harry Kane. Juventusi dhe Tottenhami përballen të martën në Torino nga ora 20:45 në kuadër të 1/16 të Champions League....

Juventusi publikon listën, Dybala nuk ftohet për ndeshjen me Tottenahmin

para 11 muajve - Telegrafi

Paulo Dybala nuk është përfshirë në skuadër për ndeshjen e nesërmen që Juventusi e zhvillon ndaj Tottenham Hotspur. Argjentinasi ka stërvitur me skuadrën pas një lëndimi që kishte në muskuj, por pritej...

Pochetino ka frikë nga “Zonja e Vjetër”

para 11 muajve - Periskopi

Pochettino dëshiron fitore në Torino kundër Juventusit. Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino, nuk i frikësohet Zonjës së Vjetër. Ai ka thënë para ndeshjes me Juventusin se skuadra e tij ka ardhur...

Allegri: Nuk duhet të pranojmë gol, Higuain më i fortë se Kane

para 11 muajve - Almakos

Max Allegri beson se Juventusi i tij do të tregohet i fortë në mbrojtje dhe kërkon që të mos pësoj gol në ndeshjen e parë. Bianconerët kanë arritur dy herë finalen në tri vite, ndërsa ndeshja me Spurs...

Allegri publikon listën e lojtarëve të ftuar për ndeshjen ndaj Tottenham, Dybala jashtë

para 11 muajve - GazetaBlic

Paulo Dybala nuk është përfshirë në skuadrën e Juventusit për ndeshjen e nesërme të Ligës së Kampionëve ndaj Tottenham Hotspur. Dybala është jashtë fushave që një muaj, por ka pasur disa sugjerime se mund...

Allegri zgjedh mes Higuanit dhe Kane

para 11 muajve - Lajmi.net

Massimiliano Allegri është paraqitur në konferencën për shtyp në prag të ndeshjes Juventus – Tottenham. Këto dy skuadra, nesër (e martë) do të ballafaqohen mes vete në 1/16 të Ligës së Kampionëve. Në konferencën...

Pochettino: Juventusi klubi i madh, duhet ta meritojmë fitoren

para 11 muajve - Telegrafi

Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, ka thënë se nuk mund të krahasohen me Juventusin, pasi ata kanë fituar gjithçka. Ai ishte i pranishëm në konferencë për shtyp, ndërsa ka folur për shumë...

Klubi italian gati të thyejë rekordin, 250 mln euro për këtë lojtar

para 11 muajve - Opinion

Ide të çmendura raportohen së fundmi me protagonistë klubin italian të Juventusi-t. Shifra prej 222 mln eurosh që Paris SG pagoi për Neymar mund të mos qëndrojë edhe për shumë kohë si më e shtrenjta e...

Juventusi, gati të thyejë rekordin e Neymar: 250 mln euro për Kane

para 11 muajve - Gazeta Tema

Neymar mund të mos jetë edhe për shumë kohë blerja më e shtrenjtë në futbollin botëror, pas kalimit nga Barça për te Paris SG verën e kaluar për 222 milionë euro. Por cila është tratativa që pritet të...

Klubi italian gati të thyejë rekordin, 250 mln euro për Harry Kane

para 11 muajve - BalkanWeb

Ide të çmendura raportohen së fundmi me protagonistë klubin italian të Juventusi-t. Shifra prej 222 mln eurosh që Paris SG pagoi për Neymar mund të mos qëndrojë edhe për shumë kohë si më e shtrenjta e...

Juventusi publikon listën, Dybala nuk ftohet për ndeshjen me Tottenahmin

para 11 muajve - Almakos

Paulo Dybala nuk është përfshirë në skuadër për ndeshjen e nesërmen që Juventusi e zhvillon ndaj Tottenham Hotspur. Argjentinasi ka stërvitur me skuadrën pas një lëndimi që kishte në muskuj, por pritej...

Kane flet para duelit me Juventusin, kjo është deklarata e tij

para 11 muajve - GazetaBlic

Nesër (e martë) rikthehen ethet e Ligës së Kampionëve. Tottenham Hotspur do të jetë mysafir i Juventusit në ‘Alianz Stadium’. Sulmuesi më në formë në Evropë, Harry Kane, është optimist se skuadra e tij...

Pochettino kërkon fitore ndaj Juventusit

para 11 muajve - Lajmi.net

. Maurcio Pochettino është paraqitur në konferencën për shtyp para ndeshjes Juventus – Tottenhem. Nesër (e martë), nga ora 20:45, ‘Zonja e Vjetër’ pret Tottenhamin për ndeshjen e vlefshme për 1/16 të Ligës...

Liga e Kampionëve kthehet këtë javë, kjo është forma e 16 klubeve që kanë mbetur në garë

para 11 muajve - Telegrafi

Gara më e fortë në botë për klube, Liga e Kampionëve, kthehet në këtë javë, pas një pauze prej më  shumë se një muaj. Goal.com ka nxjerr formën e klubeve në 10 ndeshjet e fundit dhe pikët që i kanë tubuar....

Pochettino: Juventusi klubi i madh, duhet ta meritojmë fitoren

para 11 muajve - Almakos

Trajneri i Tottenham Hotspur, Mauricio Pochettino, ka thënë se nuk mund të krahasohen me Juventusin, pasi ata kanë fituar gjithçka. Ai ishte i pranishëm në konferencë për shtyp, ndërsa ka folur për shumë...

Harry Kane flet për ndeshjen Juventus – Tottenham

para 11 muajve - Lajmi.net

. Nesër (e martë) rikthehen ethet e Ligës së Kampionëve. Tottenham Hotspur do të jetë mysafir i Juventusit në ‘Alianz Stadium’. Sulmuesi më në formë në Evropë, Harry Kane, është optimist se skuadra e tij...

Baseli sfidon Cityn e Guardiolës

para 11 muajve - Tetova Sot

Manchester City, fitues i Grupit F të Champions League, do të luajë në fushën e Basel mbrëmjen e së martës, në një ndeshje të vlefshme për /8-at e kompeticionit më të rëndësishëm europian për klube. Që...

Harry Kane flet për ndeshjen Juventus – Tottenham

para 11 muajve - Tetova Sot

Nesër (e martë) rikthehen ethet e Ligës së Kampionëve. Tottenham Hotspur do të jetë mysafir i Juventusit në ‘Alianz Stadium’. Sulmuesi më në formë në Evropë, Harry Kane, është optimist se skuadra e tij...

Pochettino kërkon fitore ndaj Juventusit

para 11 muajve - Tetova Sot

Maurcio Pochettino është paraqitur në konferencën për shtyp para ndeshjes Juventus – Tottenhem. Nesër (e martë), nga ora 20:45, ‘Zonja e Vjetër’ pret Tottenhamin për ndeshjen e vlefshme për 1/16 të Ligës...

Skautët e Real Madridit do të shohin ndeshjen Juventus-Tottenham

para 11 muajve - GazetaBlic

Ditët e Zinedine Zidane në Real Madrid duket se janë të numëruara, pas fillimit të dobët në këtë sezon me madrilenët. Skuadra e Tottenhamit do të takohet me Juventusin nesër me fillim nga ora 20:45, në...

LAJMI I FUNDIT: Mësohet se a do të luajë Dybala ndaj Tottenham

para 11 muajve - GazetaBlic

Sulmuesi i Juventusit, Paulo Dybala, është trajnuar me pjesën tjetër të skuadrës përpara ndeshjes së Ligës së Kampionëve kundër Tottenham. Megjithë praninë e tij në Vinovo megjithatë, argjentinasi ka gjasa...

ZYRTARE: Juventusi publikon listën e futbollistëve kundër Tottenhamit, mungon ylli i madh i tyre

para 11 muajve - Sovrani

Paulo Dybala nuk është përfshirë në skuadër për ndeshjen e nesërmen që Juventusi e zhvillon ndaj Tottenham Hotspur. Argjentinasi ka stërvitur me skuadrën pas një lëndimi që kishte në muskuj, por pritej...

Liga e Kampionëve kthehet këtë javë, kjo është forma e 16 klubeve që kanë mbetur në garë

para 11 muajve - Almakos

Gara më e fortë në botë për klube, Liga e Kampionëve, kthehet në këtë javë, pas një pauze prej më  shumë se një muaj. Goal.com ka nxjerr formën e klubeve në 10 ndeshjet e fundit dhe pikët që i kanë tubuar....

“Nuk ka favorit në takimin Juventus – Tottenham”

para 11 muajve - GazetaBlic

Ish-lojtari i Juventusit, Liam Brady beson se asnjë skuadër nuk është favorit për të fituar ndeshjen e Ligës së Kampionëve. Juventus dhe Tottenham do të takohen nesër me fillim nga ora 20:45, në kuadër...

Analiza dhe parashikimi për përballjen e madhe Juventus – Tottenham

para 11 muajve - Infokusi

Skuadra angleze Tottenham do të udhëtojë nesër (e martë) në Torino për ndeshjen e parë të Play Off-it të Ligës së Kampionëve për t’u përballur me Juventusin me fillim nga ora 20:45, shkruan infokusi. Spurs...

Trajneri i Tottenhamit vjen me një deklaratë interesante për Dybalan

para 11 muajve - GazetaBlic

Trajneri i Tottenhamit, Mauricio Pochettino shpreson që ylli i Juventusit, Paulo Dybala të jetë i aftë të përballet me  Tottenham në ndeshjen e Ligës së Kampioneve të martën. Pochettino ka folur për media...

Juventus trondit merkaton, gati oferta 250 mln euro për Harry Kane

para 11 muajve - Java News

Besojeni ose jo, por Juventus është gati të bëjë cmendurinë në merkato duke kaluar shifrën me të cilën u ble Neymar nga Paris Saint-Germain. Drejtuesit e “Zonjës së Vjetër” po bëjnë gati një ofertë 250...

“Don Balon”: Juvja, 250 milionë euro për Harry Kane

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Juventusi është gati të bëjë çmendurinë gjatë merkatos së verës për të transferuar në Torino golashënuesin më të mirë të momentit në kampionatet më të forta europiane, Harry Kane. Të paktën kështu shkruan...

Trajneri i Tottenhamit: Është e mrekullueshme për ta parë Dybala-n në fushë

para 11 muajve - KosovaPress

Juventus dhe Tottenham do të takohen në kuadër të Ligës së Kampionëve. Argjentinasi pësoi lëndim në fitoren e “Zonjës së Vjetër” kundër Fiorentinës (2-0), por Dybala pritet të kthehet për sfidën me ‘Spurs’,...

‘Bomba’ nga Italia: Juventusi 250 mln euro për sulmuesin që e kërkon gjithë Europa

para 11 muajve - Syri

Neymar shumë shpejt mund të bëhet blerja e dytë më e shtrenjtë në histori të futbollit pasi Juventusi po përgatit një ‘bombë’ të madhe në merkato. Besojeni ose jo, por drejtues të “Zonjës së Vjetër” po...

Juve planifikon të thyejë rekordin e Neymarit, përgatit 250 milionë euro për Harry Kane?

para 11 muajve - Telegrafi

Juventusi planifikon të thyejë rekordin e transferimeve për blerjen e sulmuesit të Tottenham Hotspur, Harry Kane. Kampioni italian që do të luajë ndaj Spursave në mesjavë në kuadër të Ligës së Kampionëve,...

Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve, nesër dy superndeshje

para 11 muajve - Infokusi

Rikthehen emocionet e Ligës së Kampionëve me super përballje shkruan infokusi. Nesër (e martë) do të zhvillohen dy ndeshjet e para të Ligës së Kampionëve për këtë vit. Pas tre muajsh pushim, nesër në program...

Mungon ‘ylli’ i Tottenhamit, dëmtohet para ndeshjes kundër Juventusit

para 11 muajve - Syri

Mbrojtësi i Tottenham Hotspur, Toby Alderweireld do të mungojë në ndeshjen kundër Juventusit të vlefshme për fazën e 1/16 të Champions Leagues. Tani raportet në Angli konfirmojnë se Alderweireld do të...

Juventus gati të paguajë 250 milionë euro për Haryy Kane

para 11 muajve - Medial

Kampioni i Italisë ka para dhe do të shpenzojë qindra miliona euro gjatë verës për transferime. Skuadra italiane, Juventus ka bërë sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane si prioritetin kryesor të verës së...

Juventusi, gati të thyejë rekordin e Neymar-it, 250 milionë euro për Kane

para 11 muajve - KosovaPress

Por cila është tratativa që pritet të rrezikojë këtë rekord të brazilianit? Nuk bëhet fjalë as për sheikët e PSG-së, apo ata të Manchester Cityt, as për Realin e mësuar me çmenduritë financiare të Florentino...

Juventus gati të paguajë 250 milionë euro për yllin e Tottenhamit

para 11 muajve - Zhurnal

Kampioni i Italisë ka para deh do të shpenzojë qindra miliona euro gjatë verës për transferime Skuadra italiane, Juventus ka bërë sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane si prioritetin kryesor të verës së...

Klubi nga Serie A, i ka gati 250 milionë euro për Kane

para 11 muajve - GazetaBlic

Klubi bardhezi është gati të ofrojë 250 milionë euro për futbollistin. Juventusi kërkon transferimin e Harry Kane. Klubi bardhezi është gati të ofrojë 250 milionë euro për futbollistin, përcjellë “Lajmi.net”....

Juventusi me probleme një ditë para Championsit, mungojnë 3 ‘yje’. Ndryshohet formacioni

para 11 muajve - Syri

Të martën në mbrëmje rikthehet “magjia” në Champions League. Juventusi do të presë në “Allianz Stadium” skaudrën e Tottenhamit në ndeshjen e parë të vlefshme për fazën e 1/16. Është gjithçka e konfirmuar...

E “çmendur”: Kane në Serie A për 250 milionë euro

para 11 muajve - Lajmi.net

. Juventusi kërkon transferimin e Harry Kane. Klubi bardhezi është gati të ofrojë 250 milionë euro për futbollistin, përcjellë “Lajmi.net”. Sipas ‘Don Balon”, drejtuesit bardhezi kanë vendosur të ofrojnë...

Juventus gati të paguajë 250 milionë euro për yllin e Tottenhamit

para 11 muajve - Ina

Kampioni i Italisë ka para deh do të shpenzojë qindra miliona euro gjatë verës për transferime Skuadra italiane, Juventus ka bërë sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane si prioritetin kryesor të verës së...

E “çmendur”: Kane në Serie A për 250 milionë euro

para 11 muajve - Infokusi

Klubi bardhezi është gati të ofrojë 250 milionë euro për futbollistin. Juventusi kërkon transferimin e Harry Kane. Klubi bardhezi është gati të ofrojë 250 milionë euro për futbollistin, përcjellë “Lajmi.net”....

Juventus gati të paguajë 250 milionë euro për yllin e Tottenhamit

para 11 muajve - Gazeta Express

​Kampioni i Italisë ka para deh do të shpenzojë qindra miliona euro gjatë verës për transferime Skuadra italiane, Juventus ka bërë sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane si prioritetin kryesor të verës së...

Juventus e gatshmë të ofrojë 250 milionë për super-yllin e Tottenham

para 11 muajve - Sovrani

Kampioni i Italisë ka para deh do të shpenzojë qindra miliona euro gjatë verës për transferime. Skuadra italiane, Juventus ka bërë sulmuesin e Tottenhamit, Harry Kane si prioritetin kryesor të verës së...

“Higuain është më i fortë se Kane”

para 11 muajve - GazetaBlic

Ish sulmuesi i Juventusit, Fabrizio Ravanelli ka folur për media rreth ndeshjes së UEFA Champions League mes Juves dhe Tottenham Hotspur. Ai tha se skuadra e Juventusit mund ta fitojë këtë duel dhe se...

Katër fitoret historike të Juventusit ndaj ekipeve angleze

para 11 muajve - GazetaBlic

Nata e së martës do të jetë ndeshja e parë ndonjëherë midis Juventusit dhe Tottenhamit, por sigurisht nuk është hera e parë që bardhezinjtë kanë mirëpritur klubet nga Anglia në Torino. Në të gjitha ndeshjet,...

Ish-sulmuesi i Juventus “Higuain më i mirë se Kane”

para 11 muajve - Sovrani

Ish sulmuesi i Juventusit, Fabrizio Ravanelli ka folur për media rreth ndeshjes së UEFA Champions League mes Juves dhe Tottenham Hotspur. Ai tha se skuadra e Juventusit mund ta fitojë këtë duel dhe se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK