http://kariera.mk

I dëbuar në Poloni, Saakashvili u kërcënohet liderëve të Ukrainës

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Mikheil Saakashvili ka shprehur përkushtim për ta vazhduar betejën e tij kundër udhëheqjes së Ukrainës, me kërcënime nga Varshava në Poloni, një ditë pasi është zënë dhe është dërguar me aeroplan në Poloni,...

Lideri i opozitës në Ukrainë, Mikeil Saakashvili, “rrëmbehet” nga persona të armatosur në një restorant në Kiev dhe e deportohet në Poloni

para 11 muajve - Telegrafi

Lideri i opozitës Mikheil Saakashvili është deportuar nga Ukraina në Poloni gjatë të hënës, nga persona të armatosur dhe të maskuar që u futën në një restorant në Kiev dhe e dërguan më urgjencë për në...

Lideri i opozitës në Ukrainë, Mikeil Saakashvili, “rrëmbehet” nga persona të armatosur në një restorant në Kiev dhe deportohet në Poloni

para 11 muajve - Gazeta Liria

Lideri i opozitës Mikheil Saakashvili është deportuar nga Ukraina në Poloni gjatë të hënës, nga persona të armatosur dhe të maskuar që u futën në një restorant në Kiev dhe e dërguan më urgjencë për në...

Sakashvili dëbohet edhe nga Ukraina, e depërtojnë në Poloni

para 11 muajve - Java News

Është deportuar në Poloni nga autoritetet ukrainase ish-presidenti gjeorgjian Mikail Saakashvil, sipas informacioneve të konfirmuara nga autoritetet kufitare të Kievit, transmeton Abcnews. Politikani sipas...

Sakashvili dëbohet nga Ukraina, depërtohet në Poloni

para 11 muajve - Zhurnal

Është deportuar në Poloni nga autoritetet ukrainase ish-presidenti gjeorgjian Mikail Saakashvil, sipas informacioneve të konfirmuara nga autoritetet kufitare të Kievit, transmeton abcnews. Politikani sipas...

Sakashvili dëbohet nga Ukraina, deportohet në Poloni

para 11 muajve - Koha.net

Është deportuar në Poloni nga autoritetet ukrainase ish-presidenti gjeorgjian Mikail Saakashvil, sipas informacioneve të konfirmuara nga autoritetet kufitare të Kievit, transmeton abcnews. Politikani sipas...

Sakashvili dëbohet nga Ukraina, depërtohet në Poloni

para 11 muajve - Koha.net

Është deportuar në Poloni nga autoritetet ukrainase ish-presidenti gjeorgjian Mikail Saakashvil, sipas informacioneve të konfirmuara nga autoritetet kufitare të Kievit, transmeton abcnews. Politikani sipas...

Publikohet videoja epike e arrestimit të Saakashvilit

para 11 muajve - Periskopi

Është publikuar videoja e ish-presidentit të Gjorgjisë dhe ish-guvernatorit të Odessas, Mikheil Saakashvili, në të cilën shihet arrestimi i tij  disa herë në Kiev. Një video e shkurtër është publikuar...

Lideri i opozitës në Ukrainë, Mikeil Saakashvili, “rrëmbehet” nga persona të armatosur në Kiev dhe deportohet në Poloni

para 11 muajve - Sovrani

Lideri i opozitës Mikheil Saakashvili është deportuar nga Ukraina në Poloni gjatë të hënës, nga persona të armatosur dhe të maskuar që u futën në një restorant në Kiev dhe e dërguan më urgjencë për në...

Ukraina dëbon ish-presidentin e Gjeorgjisë Mikheil Saakashvili

para 11 muajve - Zhurnal

Shërbimi i kufirit të Ukrainës tha se 50-vjeçari Saakashvili ishte në Ukrainë në mënyrë ilegale dhe prandaj ‘u kthye në vendin nga i cili kishte ardhur’. Avokati i ish liderit të Gjeorgjisë tha se deportimi...

Ukraina dëbon ish-presidentin e Gjeorgjisë Mikheil Saakashvili

para 11 muajve - Medial

Ish-presidenti i Gjeorgjisë Mikheil Saakashvili është deportuar në Poloni, shkruan BBC. Shërbimi i kufirit të Ukrainës tha se 50-vjeçari Saakashvili ishte në Ukrainë në mënyrë ilegale dhe prandaj ‘u kthye...

Ukraina dëbon ish-presidentin e Gjeorgjisë Mikheil Saakashvili

para 11 muajve - Gazeta Express

Ish-presidenti i Gjeorgjisë Mikheil Saakashvili është deportuar në Poloni, shkruan BBC. Shërbimi i kufirit të Ukrainës tha se 50-vjeçari Saakashvili ishte në Ukrainë në mënyrë ilegale dhe prandaj ‘u kthye...

Ukraina dëbon nga vendi këshilltarin e Edi Ramës...

para 11 muajve - Syri

Ish-presidenti i Gjeorgjisë, Mikhail Saakashvili është deportuar nga Ukraina në Poloni. Shërbimi kufitar ukrainas u shpreh se 50-vjeçari Saakashvili po qëndronte në Ukrainë ilegalisht dhe prandaj u kthye...

Ukraina dëbon ish-presidentin e  Gjeorgjisë, Mikheil Saakashvili

para 11 muajve - Shqiptarja

Ish-presidenti i Gjeorgjisë, Mikheil Saakashvili është deportuar nga Ukraina në Poloni. Shërbimi kufitar ukrainas u shpreh se 50-vjeçari Saakashvili po qëndronte në Ukrainë ilegalisht dhe prandaj u kthye...

Ukraina dëbon ish-presidentin e Gjeorgjisë Mikheil Saakashvili

para 11 muajve - BalkanWeb

UKRAINE- Ish-presidenti i Gjeorgjisë Mikheil Saakashvili është deportuar në Poloni, shkruan BBC. Shërbimi i kufirit të Ukrainës tha se 50-vjeçari Saakashvili ishte në Ukrainë në mënyrë ilegale dhe prandaj...

Mediat: Rrëmbehet nga persona të maskuar Mikahil Saakashvili

para 11 muajve - Gazeta Tema

Ish-presidenti gjeorgjian, Mikahil Saakashvili duket se është rrëmbyer në Kiev. Lajmin e ka dhënë ndihmësi i tij, Yuri Derevyanko sipas të cilit, Saakashvili është rrëmbyer nga persona të panjohur të maskuar...

Ukraina dëbon ish-presidentin e Gjeorgjisë Mikheil Saakashvili

para 11 muajve - Tetova Sot

Ish-presidenti i Gjeorgjisë Mikheil Saakashvili është deportuar në Poloni, shkruan BBC. Shërbimi i kufirit të Ukrainës tha se 50-vjeçari Saakashvili ishte në Ukrainë në mënyrë ilegale dhe prandaj ‘u kthye...

Saakashvili u deportua në Poloni

para 11 muajve - Portalb

Lideri opozitar ukrainas Mihail Saakashvili është deportuar në Poloni, kumtoi Shërbimi ukrainas për kontroll kufitar. “Ky person ilegalisht ka qëndruar në territorin e Ukrainës dhe për këtë në pajtim me...

Rrëmbehet në Kiev ish-presidenti gjeorgjian Sakashvili

para 11 muajve - Java News

Ish-presidenti gjeorgjian, Mikahil Saakashvili duket se është rrëmbyer në Kiev. Lajmin e ka dhënë ndihmësi i tij, Yuri Derevyanko sipas të cilit, Saakashvili është rrëmbyer nga persona të panjohur të maskuar...

Ukrainë, opozitari Sakashvili është dëbuar në Poloni

para 11 muajve - Syri

Opozitari Mikhail Sakashvili, I akuzuar për përpjekje për të nxitur një grusht shteti në Ukrainë dhe të cilit i është hequr shtetësia e tij ukrainas verën e kaluar, u arrestua dhe u deportua në Poloni,...

Ukraina dëbon ish-presidentin e Gjeorgjisë Mikheil Saakashvili

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Ish-presidenti i Gjeorgjisë Mikheil Saakashvili është deportuar në Poloni, shkruan BBC. Shërbimi i kufirit të Ukrainës tha se 50-vjeçari Saakashvili ishte në Ukrainë në mënyrë ilegale dhe prandaj ‘u kthye...

​Sakashvili dëbohet drejt Polonisë

para 11 muajve - GazetaBlic

Opozitari Mihail Sakashvili, i akuzuar për orkestrim të një grushti shteti në Ukrainë, të cilit iu hoq e drejta e shtetësisë ukrainase verën e kaluar është arrestuar dhe më pas u dëbua drejt Polonisë,...

Ukrainë, opozitari Sakashvili është dëbuar në Poloni

para 11 muajve - Gazeta e re

Opozitari Mikhail Sakashvili, I akuzuar për përpjekje për të nxitur një grusht shteti në Ukrainë dhe të cilit i është hequr shtetësia e tij ukrainas verën e kaluar, u arrestua dhe u deportua në Poloni,...

Ukrainë: Mbështetësit thonë se Saakashvili është arrestuar

para 11 muajve - Evropa e Lirë

Ndihmësit e politikanit opozitar në Ukrainë, Mikheil Saakashvili, thonë se ai është arrestuar në kryeqytetin Kiev. Bashkëpunëtori i tij, David Sakvarelidze, ka shkruar në rrjetin Facebook se Saakashvili...

Sakashvili dëbohet drejt Polonisë

para 11 muajve - KosovaPress

“Ky individ ndodhej në territorin ukrainas në mënyrë të paligjshme, kjo është arsyeja e kthimit të tij drejt shtetit nga ku kishte ardhur në shkelje të ligjit ukrainas, bënë të ditur në një deklaratë rojet...

Mediat/Rrëmbehet nga persona të maskuar Saakashvili

para 11 muajve - Respublica

Ish-presidenti gjeorgjian, Mikahil Saakashvili duket se është rrëmbyer në Kiev. Lajmin e ka dhënë ndihmësi i tij, Yuri Derevyanko sipas të cilit, Saakashvili është rrëmbyer nga persona të panjohur të maskuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK