http://kariera.mk

Befasohen adhuruesit e çokollatës, tani ‘Milka’ edhe me suxhuk e sallatë

para 11 muajve - Ina

Në Twitter po qarkullojnë disa fotografi për dashamirët e çokollatës “Milka”. Ata kanë postuar fotografi me shije të ndryshme të çokollatës dhe kësaj here milka me presh, milka me sallat shope, milka me...

Befasohen adhuruesit e çokollatës, tani ‘Milka’ edhe me suxhuk e sallatë

para 11 muajve - GazetaBlic

Në Twitter po qarkullojnë disa fotografi për dashamirët e çokollatës “Milka”. Ata kanë postuar fotografi me shije të ndryshme të çokollatës dhe kësaj here milka me presh, milka me sallat shope, milka me...

Të shtëna armësh te “Santea”

para 11 muajve - Gazeta Liria

Policia e Kosovës ka njoftuar se të martën në mesditë ka pasur një përleshje mes disa personave si dhe të shtëna armës te “Santea” në “Dardani” të Prishtinës. Flora Ahmeti, zëdhënëse e Policisë Rajonale...

Foto e rrallë e kryeministrit Haradinaj kur ishte në klasën e 7-të

para 11 muajve - Gazeta Liria

Në një foto e cila po qarkullon në rrjetet sociale, shihet kryeministri Ramush Haradinaj, atë botë në klasën e 7-të të shkollës fillore. Sipas publikuesit, fotografia daton nga viti 1982 dhe është realizuar...

Befasohen adhuruesit e çokollatës, tani ‘Milka’ edhe me suxhuk e sallatë

para 11 muajve - Gazeta Liria

Në Twitter po qarkullojnë disa fotografi për dashamirët e çokollatës “Milka”. Ata kanë postuar fotografi me shije të ndryshme të çokollatës dhe kësaj here milka me presh, milka me sallat shope, milka me...

Milka me qepë, suxhuk e sallatë

para 11 muajve - Periskopi

Në Tëitter po qarkullojnë disa fotografi për dashamirët e çokollatës “Milka”. Ata kanë postuar fotografi me shije të ndryshme të çokollatës dhe kësaj here milka me presh, milka me sallat shope, milka me...

Tani çokollata “Milka” do të ju ofroj edhe shije me kripë

para 11 muajve - Sovrani

Në Twitter po qarkullojnë disa fotografi për dashamirët e çokollatës “Milka”. Ata kanë postuar fotografi me shije të ndryshme të çokollatës dhe kësaj here milka me presh, milka me sallatë shope, milka...

Befasohen adhuruesit e çokollatës, tani ‘Milka’ edhe me suxhuk e sallatë

para 11 muajve - Gazeta Express

Në Twitter po qarkullojnë disa fotografi për dashamirët e çokollatës “Milka”. Ata kanë postuar fotografi me shije të ndryshme të çokollatës dhe kësaj here milka me presh, milka me sallat shope, milka me...

Befasohen adhuruesit e çokollatës, tani ‘Milka’ edhe me suxhuk e sallatë

para 11 muajve - Fol

Në Twitter po qarkullojnë disa fotografi për dashamirët e çokollatës “Milka”. Ata kanë postuar fotografi me shije të ndryshme të çokollatës dhe kësaj here milka me presh, milka me sallat shope, milka me salsiçe e të tjera.

Nënshkruhen kontratat e operatorëve për ndërtimin e autostradës Prishtinë-Gjilan

para 11 muajve - Gazeta Liria

Ministria e Infrastrukturës ka nënshkruar kontratat e operatorëve ekonomik për ndërtimin e autostradës Prishtinë – Gjilan. Ministri Pal Lekaj, me rastin e nënshkrimit të kontratave të operatorëve, ka thënë...

Kylie Jenner duket mjaft në form pas lindjes?

para 11 muajve - Gazeta Liria

Vetëm pak ditë më parë, ajo solli në jetë fëmijën e parë. Për muaj me rradhë ka mbushur faqet e gazetave dhe ka zënë një hapërisë të rëndësishme të portaleve online në të gjithë botën, pasi nuk e konfirmoi...

Befasohen adhuruesit e çokollatës, tani ‘Milka’ edhe me suxhuk e sallatë

para 11 muajve - Gazeta Monitor

Në Twitter po qarkullojnë disa fotografi për dashamirët e çokollatës “Milka”. Ata kanë postuar fotografi me shije të ndryshme të çokollatës dhe kësaj here milka me presh, milka me sallat shope, milka me...

Nuk do ta besoni sa këshilltar i ka presidenti Hashim Thaçi

para 11 muajve - Gazeta Liria

Presidenti i Kosovës është institucion politik me rëndësi kryesishtë simbolike. Edhe pse me rol më shumë simbolik, presidenti i tanishëm Hashim Thaçi, ka të angazhuar një numër të madh të këshilltarëve....

Rrotullohet autobusi dykatësh, 19 të vdekur dhe dhjetëra të lënduar

para 11 muajve - Gazeta Liria

Autobus dykatësh që u rrotullua në një pjesë periferike të Hong Kongut të Kinës, ka lënë të vdekur 19 persona. Autoritet kanë thënë se e tëra ndodhi për shkak të shpejtësisë dhe mos përshtatjes me kushte...

Gjashtë vjet nga tragjedia e Restecilës ku humbën jetën 10 persona

para 11 muajve - Gazeta Liria

Sot bëhen gjashtë vjet nga tragjedia në fshatin Restelicë, të komunës së Dragashit. Orteku i borës kishte mbuluar disa shtëpi të familjes Reka, më 11 shkurt 2012, ku u mori jetën 10 anëtarëve të kësaj...

Cozman me të dashur të re, publikon fotografi duke u puthur.

para 11 muajve - Gazeta Liria

Cozmanin nuk e kemi tash e sa kohë me ndonjë të dashur në krah. Reperi prishtinas ishte në lidhje të gjatë me këngëtaren shkupjane, Tunën, e cila pas ndarjes me këngëtarin është bërë nënë në saje të një...

Modelja kosovare, ekspozon më shumë se ç’duhet format trupore!

para 11 muajve - Gazeta Liria

Modelja nga Prizreni, Gjelbrona Gashi shquhet për linjat trupore bombastike që nuk përton t’i vë në pah. Për opinionin e gjerë u bë e njohur që nga pjesëmarrja e saj në videoklipin e Capital T me këngën...

Shkoi ta takonte femrën që njohu online, por u befasua shumë

para 12 muajve - Gazeta Liria

Një eksperiment social është bërë për të treguar se sa keq mund të shkojë një takim online. Një mashkull që thuhet se punonte avokat, njohu online një femër bjonde që i pëlqeu shumë. Pas shumë bisedave...

Lori Hoxha ka një mesazh për të gjitha vajzat që nuk kanë lindur të pasura.

para 12 muajve - Gazeta Liria

Fashion blogerja e njohur Lori Hoxha, pëlqehet shumë nga vajzat për stilin e saj unik në veshje. Trashëgimtarja e Top Channel edhe pse gëzon një pasuri të madhe, në intervista të ndryshme kemi parë që...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK