http://kariera.mk

Fitore pa vlerë, Flamurtari eliminon Partizanin nga Kupa e Shqipërisë

para 11 muajve - Albeu

Ndeshja me Partizanit dhe Flamurtarit është mbyllur me rezultatin 2-1. e vlefshme për 1/8-at e Kupës së Shqipërisë. Pavarësisht fitores, skuadra kryeqytetese u eliminua, për shkak të humbjes 1-0 në takimin...

Partizani nuk realizon dot përmbysjen e madhe, Skënderbeu bën detyrën

para 11 muajve - Gazeta Shqip

Janë Skënderbeu dhe Flamurtari dy skuadrat e tjera që siguruan një biletë për në fazën gjysmëfinale të Kupës së Shqipërisë duke iu bashkuar Kukësit dhe Laçit. Partizani iu afrua shumë përmbysjes së madhe...

Trashi barazon supergolin e Sidibes

para 11 muajve - Albeu

“ Selman Stërmasi ” po zhvillon takimin midis Partizanit dhe Flamurtarit, i vlefshëm për fazën e 1/8-ve të Kupës së Shqipërisë. Bie në sy numri i pakët i tifozëve, të cilët e kanë braktisur skuadrën, për...

Formacionet zyrtare/ Rikthehet Kotobelli, Partizani për të përmbysur shifrat ndaj Flamurtarit

para 11 muajve - BalkanWeb

Do të luhet në “Zeqir Ymeri” ndeshja e dytë për fazën çerekfinale të Kupës së Shqipërisë mes Partizanit dhe Flamurtarit. Të kuqtë do të kërkojnë të përmbysin shifrat pas humbjes në ndeshjen e parë në Vlorë...

LIVE/ Gafa e muajit në “Selman Stërmasi”, shënohet goli i tretë në ndeshjen Partizani -Flamurtari

para 11 muajve - Newsport

79′ ASani godet nga jashtë zone, portierit Norkoviç i ikën topi nga dora. Gol për Partizanin 67′ Batha godet ng jashtë zone, pret Nurkoviç 55′ Kalojnë 55 minuta në “Selman Stërmasi”, rezultati mbetet Partizani...

VIDEO/ Kalojnë 55 minuta në ndeshjen Partizani-Flamurtari, ç’po ndodh në “Selman Stërmasi”

para 11 muajve - Newsport

55′ Kalojnë 55 minuta në “Selman Stërmasi”, rezultati mbetet Partizani 1-1 Flamurtari 46′ Starton pjesa e dytë në “Selman Stërmasi” 45′ Mbyllet kështu pjesa e parë, Partizani 1-1 Flamurtari. 37′ Trashi...

VIDEO/ Partizani dhe Flamurtari ndahen në “paqe” në pjesën e parë, 2 gola vendosin sfidën

para 11 muajve - Newsport

Ka përfunduar pjesa e parë e sfidës Partizani – Flamurtari, në “Selman Stërmasi” me rezultatin 1-1. Vlonjatët kaluan të parët në avantazh, që në minutën e 11, falë Sidibes. Më pas, Partizani bëri një lojë...

LIVE/ Ka gol në “Selman Stërmasi”, Trashi dhuron spektakël në ndeshjen Partizani – Flamurtari

para 11 muajve - Newsport

37′ Trashi barazon shifrat në “Selman Stërmasi”, Partizani 1-1 Flamurtari 34′ Tifozët e pakët që ndodhen në stadium kërkojnë largimin e Bardhit. Lojtari ka bërë disa pasime të gabuara, ndërsa disa tifozë...

LIVE/ Trashi pretendon për 11-metërsh, arbitri vendos në ndeshjen Partizani – Flamurtari

para 11 muajve - Newsport

24′ Trashi pretendon për 11-metërsh, për arbitrin nuk ka asgjë 11′ Sidibe shënon për miqtë, Partizani 0-1 Flamurtari 1′ Starton sfida në “Selman Stërmasi”, Telushi mbetet jashtë për Partizanin, ndërsa...

LAJMI I FUNDIT/ Zbulohen formacionet zyrtare të Partizani-Flamurtari, trajnerët vijnë me surpriza

para 11 muajve - Newsport

Kur na ndajnë edhe pak minuta nga starti i ndeshjes Partizani-Flamurtari, të dyja ekipet  kanë publikuar formacionet zyrtare. Të dy trajnerët kanë hedhur në fushë lojtarë të rinj. Dalipi ka lënë sërish...

LIVE/ Ndodh e papritura në ndeshjen Partizani -Flamurtari, fillon me gol sfida në “Selman Stërmasi”

para 11 muajve - Newsport

11′ Sidibe shënon për miqtë, Partizani 0-1 Flamurtari 1′ Starton sfida në “Selman Stërmasi”, Telushi mbetet jashtë për Partizanin, ndërsa në vend të tij do të jetë Trashi, trajner i Flamurtarit do të jetë...

Të kuqtë kërkojnë sot përmbysjen në “Selman Stërmasi”, ja formacioni i mundshëm i ndeshjes Partizani-Flamurtari

para 11 muajve - Newsport

Partizani dhe Flamurtari do të luajnë sot në orën 17:00 në “Selman Stërmasi” ndeshjen e dytë të vlefshme për fazën çerekfinale të Kupës së Shqipërië. Kujtojmë që takimi i parë i luajtur javën e kaluar...

Supersfida PARTIZANI – FLAMURTARI, Starova vendos për titullarët

para 11 muajve - Newsport

Partizani ka vijuar ditën e sotme përgatitjet për ndeshjen e nesërme që të kuqtë do luajnë në kupë përballë Flamurtarit për turin çerekfinal. Në ndeshjen e parë “demat” janë mundur 1-0 në Vlorë dhe nesër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK